Παναθηναϊκός-Φενέρμπαχτσε

Παρακολουθήστε την εξέλιξη του αγώνα για την 2η αγωνιστική της Euroleague από το control-room του sport-fm.gr.

20:38
20:38
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Παναθηναϊκού κόντρα στη Φενέρ στο ΟΑΚΑ by www.sport-fm.gr
20:39
20:40
Ο Παναθηναϊκός προέρχεται από κακή εμφάνιση και ήττα στην έδρα της Μονακό με 75-63 by www.sport-fm.gr
20:41
Από την άλλη πλευρά, η Φενέρ επικράτησε 61-57 του Ερυθρού Αστέρα, χωρίς να εντυπωσιάσει με την εμφάνισή της by www.sport-fm.gr
20:43
H δωδεκάδα του Παναθηναϊκού: Πέρι, Μέικον, Παπαγιάννης, Μποχωρίδης, Παπαπέτρου, Κασελάκης, Ουάιτ, Φλόιντ, Νέντοβιτς, Έβανς, Μαντζούκας και Σαντ-Ρος by www.sport-fm.gr
20:43
Φενέρμπαχτσε: Μπιρσέν, Χέιζερ, Σαγιόκ. Μαχμούτογλου, Ντε Κολό, Χένρι, Πιερ, Μπαρτέλ, Γκούντουριτς, Βέσελι, Μπούκερ και Πολονάρα by www.sport-fm.gr
21:19
Κερδίζει φάουλ ο Νέντοβιτς, το δεύτερο του Ντε Κολό, και βολές για τον Σέρβο by www.sport-fm.gr
21:29
Φάουλ στον Πέρι και θα μετρήσει και το καλάθι, καθώς ο Μπούκερ τράβηξε το διχτάκι by www.sport-fm.gr
21:36
Εξαιρετική προσπάθεια από τον Μαντζούκα που δεν μπόρεσε τελικά να σώσει την κατοχή by www.sport-fm.gr
21:50
Ο μόλις ένας πόντος διαφοράς από τη Φενέρ είναι καλό... μαντάτο για τον Παναθηναϊκό, καθώς η διαφορά είχε πάει στους 9 (36-45) στο 1'38'' πριν από τη λήξη by www.sport-fm.gr
22:10
51-57 και πάλι με τον Βέσελι που χτυπά στην άμυνα τον Γουάιτ που έχει τρία φάουλ by www.sport-fm.gr
22:26
Λήξη της τρίτης περιόδου. 64-67 προηγείται η Φενέρ, αλλά το ματς είναι ολοζώντανο. Γουάιτ και Πέρι έχουν από τέσσερα φάουλ by www.sport-fm.gr
22:29
22:29
22:29
22:30
22:32
Φάουλ του Χένρι στον Νέντοβιτς. Θα γίνει εξέταση για το αν είναι αντιαθλητικό by www.sport-fm.gr
22:33
Αντιαθλητικό και σωστά, καθώς ο Χένρι δεν είχε καμία πρόθεση να βρει την μπάλα στο μαρκάρισμά του στον Νέντοβιτς by www.sport-fm.gr
22:33
22:34
22:34
22:34
22:36
Τρεις βολές για τον Μέικον, καθώς ο Ντε Κολό του έκανε φάουλ στην προσπάθεια για τρίποντο by www.sport-fm.gr
22:53
Ήταν σαφέστατη η πρόθεση της Φενέρ στα τελευταία λεπτά να σημαδέψει στην άμυνα του Παναθηναϊκού τον Νεμάνια Νέντοβιτς. Δεν βρήκε λύσεις ο Παναθηναϊκός σε αυτό το σκέλος και είναι και η απάντηση για ποιον λόγο τις τελευταίες επιθέσεις τις πήρε ο Πιέρ και όχι για παράδειγμα ο Ντε Κολό. by www.sport-fm.gr