19:26
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε live από το control-room του sport-fm.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων για την 3η αγωνιστική του Champions League. by www.sport-fm.gr
19:26
19:27
Η αρχή γίνεται στις 19:45 με τα παιχνίδια Κλαμπ Μπριζ- Μάντσεστερ Σίτι και Μπεσίκτας-Σπόρτινγκ Λισαβόνας για τον 1ο και 3ο όμιλο αντίστοιχα. by www.sport-fm.gr
19:27
19:27
Κλαμπ Μπριζ (3-5-2): Μινιολέ, Μάτα, Χέντρι, Σομπόλ, Ενσοκί, Σοβά, Μπαλάντα, Ριτς, Βανάκεν, Ντε Κέτελαρε, Λανχ. Μάντσεστερ Σίτι (4-3-3): Εντερσον, Γουόκερ, Ντίας, Λαπόρτ, Κανσέλο, Ρόδρι, Ντε Μπρόινε, Μπ. Σίλβα, Φόντεν, Μαχρέζ, Γκρίλις. by www.sport-fm.gr
19:28
Μπεσίκτας: (4-1-4-1): Ντεστάνογλου, Ροζιέ, Βίντα, Γουέλιντον, Ενσακαλά, Σόουζα, Λάριν, Τεϊσέιρα, Πιάνιτς, Γκεζάλ, Μπατσουαγί. Σπόρτινγκ Λισαβόνας (3-4-3): Αντάν, Νέτο, Κόατες, Ινάσιο, Πόρο, Νούνιες, Παϊλίνια, Ρέις, Σαράμπια, Πέδρο Γκονζάλες, Παουλίνιο. by www.sport-fm.gr
19:31
Η βαθμολογία του 1ου ομίλου: 1. Παρί Σεν Ζερμέν 4 (3-1) 2. Κλαμπ Μπριζ 4 (3-2) 3. Μάντσεστερ Σίτι 3 (6-5) 4. Λειψία 0 (4-8) by www.sport-fm.gr
19:31
Η βαθμολογία του 3ου ομίλου: 1. Άγιαξ 6 (7-1) 2. Ντόρτμουντ 6 (3-1) 3. Μπεσίκτας 0 (1-4) 4. Σπόρτινγκ Λισαβόνας (1-6) by www.sport-fm.gr
19:43
Εικόνες από το Βέλγιο και το «Γιαν Μπρεϊντέλ». Εικόνα live 21968819/66661.jpg Εικόνα live 21968819/21424.jpg Εικόνα live 21968819/69737.jpg by www.sport-fm.gr
19:46
19:47
19:49
4' Καλή στιγμή για την Μπεσίκτας με τον Νούνιες της Σπόρτινγκ να κάνει κακό διώξιμο μετά από κόρνερ και την μπάλα να φεύγει ελάχιστα πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων. by www.sport-fm.gr
19:50
5' Νέα μεγάλη φάση για την Μπεσίκτας, με το πλασέ του Γκεσάλ να φεύγει ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Αντάν.. by www.sport-fm.gr
19:50
19:56
20:00
12' Με κοντινή προβολή του Ρόδρι η Μάντσεστερ Σίτι άνοιξε το σκορ απέναντι στην Κλαμπ Μπριζ. Όμως το γκολ ακυρώθηκε για οφσάιντ μετά και από παρέμβαση του VAR. by www.sport-fm.gr
20:00
20:02
Ο Κόατες με κοντινή κεφαλιά άνοιξε το σκορ για τους Πορτογάλους κόντρα στην Μπεσίκτας, έπειτα από εκτέλεση κόρνερ. Και όλα αυτά, ενώ οι Τούρκοι είχαν δύο κλασικές ευκαιρίες για γκολ στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης. by www.sport-fm.gr
20:06
20' Επικίνδυνη σέντρα από τον Κανσέλο περνάει ανεκμετάλλευτη για τη Μάντσεστερ Σίτι. Στο 68%-32% η κατοχή της μπάλας υπέρ των Άγγλων σε αυτό το πρώτο κομμάτι του αγώνα με την Κλαμπ Μπριζ. by www.sport-fm.gr
20:09
24' ΓΚΟΛ η Μπεσίκτας, 1-1! Ο Λαρίν νίκησε κατά κράτος την αντίπαλη άμυνα και έφερε την αναμέτρηση στα ίσα με το πρώτο του γκολ για φέτος στη διοργάνωση. by www.sport-fm.gr
20:12
27' ΓΚΟΛ για την Σπόρτινγκ Λισαβόνας για το 1-2! Με ένα γκολ «καρμπόν» όπως το πρώτο και με σκόρερ ξανά τον Κόατες έπειτα από κόρνερ, οι Πορτογάλοι παίρνουν εκ νέου το προβάδισμα στην Τουρκία. by www.sport-fm.gr
20:15
Το 0-1 της Σπόρτινγκ Λισαβόνας
20:15
29' Σωτήρια επέμβαση του Σομπόλ πρωτού η μπάλα φτάσει στον Φόντεν και γίνει απειλητικός. by www.sport-fm.gr
20:16
30' ΓΚΟΛ από τη Μάντσετσερ Σίτι για το 0-1 στο Βέλγιο! Φανταστική μπαλιά του Φόντεν στην πλάτη της αμυντικής γραμμής της Κλαμπ Μπριζ, με τον Κανσέλο να κοντρολάρει υπέροχα μέσα στην περιοχή και με ωραίο τελείωμα να ανοίγει το σκορ για τους «πολίτες». by www.sport-fm.gr
20:23
20:24
Το γκολ της Μπεσίκτας και η άμεση απάντηση της Σπόρτινγκ:
20:27
Και το πανέμορφο γκολ της Σίτι για το προβάδισμα επί της Κλαμπ Μπριζ!
20:28
ΠΕΝΑΛΤΙ για την Σπόρτινγκ Λισαβόνας για χέρι του Βίντα μετά από κεφαλιά του Κόατες και πάλι ύστερα από εκτέλεση κόρνερ! by www.sport-fm.gr
20:28
44' ΓΚΟΛ για την Σπόρτινγκ με πέναλτι του Σαράμπια για το 3-1 των Πορτογάλων μέσα στην Τουρκία επί της Μπεσίκτας! by www.sport-fm.gr
20:29
20:29
43' ΓΚΟΛ για τους «πολίτες» με τον Μαχρέζ να νικάει τον Μινιολέ για το 0-2 στο Βέλγιο επί της Κλαμπ Μπριζ! by www.sport-fm.gr
20:31
45+1' ΓΚΟΛ για την Μπεσίκτας με τον Τεσέιρα να πιάνει ένα απίστευτο γυριστό για το 2-3!!! by www.sport-fm.gr
20:32
20:33
Δεν μετράει το γκολ για την Μπεσίκτας, με το VAR να υποδεικνύει παράβαση για οφσάιντ. Παραμένει το 3-1 υπέρ της Σπόρτινγκ. by www.sport-fm.gr
20:35
45+3' Μεγάλη στιγμή για τη Σίτι, με το σουτ του Μαχρέζ να βγάζει δύσκολα ο Μινιολέ. by www.sport-fm.gr
20:36
Ημίχρονο και στα δύο παιχνίδια. Η Μάντσεστερ Σίτι προηγείται 2-0 στην έδρα της Κλαμπ Μπριζ, ενώ η Σπόρτινγκ Λισαβόνας χάρη στον αρχηγό της Κόατες (2 γκολ και κερδισμένο πέναλτι) πηγαίνει στα αποδυτήρια με το υπέρ της 3-1 επί της Μπεσίκτας. by www.sport-fm.gr
20:46
Το πέναλτι του Μαχρέζ για το 2-0 της Σίτι
20:51
20:54
20:56
Οι ενδεκάδες στο μεγάλο ντέρμπι της βραδιάς για τον 2ο όμιλο ανάμεσα σε Ατλέτικο και Λίβερπουλ: Ατλέτικο Μαδρίτης (4-3-3): Ομπλακ, Κοντογκμπιά, Φελίπε, Ερμόσο, Τρίπιερ, Κόκε, Γιορέντε, Λεμάρ, Καράσκο, Ντε Πολ, Γκριζμάν, Ζοάο Φέλιξ Λίβερπουλ (4-3-3): Αλισον, Αλεξάντερ-Αρνολντ, Φαν Ντάικ, Μάτιπ, Ρόμπερτσον, Χέντερσον, Μίλνερ, Κεϊτά, Σαλάχ, Φιρμίνο, Μανέ by www.sport-fm.gr
20:58
54' ΓΚΟΛ για τη Μάντσεστερ Σίτι για το 0-3! Υπέροχη κάθετη του Ντε Μπρόινε στον Γουόκερ, ο οποίος από κοντά «εκτέλεσε» τον Μινιολέ καθαρίζοντας το ματς για τους «πολίτες». by www.sport-fm.gr
21:02
Το 3-1 της Σπόρτινγκ στα τέλη του πρώτου ημιχρόνου:
21:09
Οι ενδεκάδες στο Παρί-Λειψία για τον 1ο όμιλο: Παρί Σεν Ζερμέν (4-3-3): Νάβας, Χακίμι, Κιμπεμπέ, Μαρκίνιος, Νούνο Μέντες, Ερέρα, Βεράτι, Γκέιγ, Ντράξλερ, Μέσι, Μ’Μπαπέ Λειψία (4-4-2): Γκούλασι, Ορμπαν, Σιμακάν, Ανχελίνο, Κλόστερμαν, Ανταμς, Χαϊντάρα, Λάιμερ, Μουκέλε, Ενκουνκού, Αντρέ Σίλβα by www.sport-fm.gr
21:10
Και οι ενδεκάδες του Ίντερ-Σέριφ, με τον Κολοβό να ξεκινάει βασικός για τους Μολδαβούς. Εκτός αποστολής ο Αθανασιάδης λόγω ίωσης. Ιντερ (3-5-2): Χαντάνοβιτς, Σκρίνιαρ, Ντε Φράι, Ντιμάρκο, Ντάμφρις, Μπαρέλα, Μπρόζοβιτς, Βιδάλ, Πέρισιτς, Τζέκο, Λαουτάρο Μαρτίνες. Σερίφ (4-3-3): Τσελιάντνικ, Ντουλάντο, Φερνάντο, Αρμπολέδα, Κριστιάνο, Τιλ, Αντο, Κολοβός, Καστανιέδα, Μπρούνο, Τραορέ. by www.sport-fm.gr
21:12
67' ΓΚΟΛ για τη Μάντσεστερ Σίτι με τον Πάλμερ που είχε περάσει πριν λίγο στον αγωνιστικό χώρο να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 4-0 για τους «πολίτες» στην έδρα της Κλαμπ Μπριζ! by www.sport-fm.gr
21:14
Το 0-3 της Μάντσεστερ Σίτι με τον Γουόκερ:
21:20
75' Το παιχνίδι στην Τουρκία ανάμεσα στην Μπεσίκτας και την Σπόρτινγκ Λισαβόνας έχει αποκτήσει ρυθμό στα τελευταία λεπτά, με τους γηπεδούχους να πιέζουν μιας και βρίσκονται πίσω με 3-1. by www.sport-fm.gr
21:25
Και το τέρμα του 19χρονου Πάλμερ για το 4-0 των «πολιτών»:
21:26
81' ΓΚΟΛ για την Κλαμπ Μπριζ! Ο Βανάκεν με ωραίο πλασέ από το ύψος της περιοχής πέτυχε το γκολ της «τιμής» για τους Βέλγους, μειώνοντας σε 4-1. by www.sport-fm.gr
21:30
85' ΓΚΟΛ για τη Μάντσεστερ Σίτι! Οι «πολίτες» απάντησαν άμεσα στο τέρμα της Κλαμπ Μπριζ και με τον Μαχρέζ να σημειώνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ ανέβασαν τον δείκτη του σκορ στο 5-1! by www.sport-fm.gr
21:36
89' ΓΚΟΛ για την Σπόρτινγκ Λισαβόνας, με τον Παουλίνιο να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 4-1 κόντρα στην Μπεσίκτας! by www.sport-fm.gr
21:38
Το γκολ του Βανάκεν με το οποίο μείωσε σε 4-1 η Κλαμπ Μπριζ:
21:40
Έληξε η αναμέτρηση στο Βέλγιο με τη Μάντσεστερ Σίτι να φεύγει με το εμφατικό 5-1 από την έδρα της Κλαμπ Μπριζ! by www.sport-fm.gr
21:42
Ολοκληρώθηκε και το παιχνίδι στην Τουρκία με την Σπόρτινγκ Λισαβόνας να φεύγει με τεράστιο διπλό από την έδρα της Μπεσίκτας (1-4), αποτέλεσμα με το οποίο ανέβηκε στην τρίτη θέση του 3ου ομίλου. by www.sport-fm.gr
21:44
Σε λιγότερο από 20 λεπτά θα ξεκινήσουν τα υπόλοιπα παιχνίδια του αποψινού προγράμματος. by www.sport-fm.gr
21:44
Αναλυτικά τα παιχνίδια των 22:00: 'Αγιαξ-Ντόρτμουντ, Ατλέτικο Μαδρίτης-Λίβερπουλ, Ίντερ-Σέριφ, Παρί Σεν Ζερμέν-Λειψία, Πόρτο-Μίλαν, Σαχτάρ-Ρεάλ Μαδρίτης. by www.sport-fm.gr
21:56
21:59
Ο Ροναλντίνιο βρίσκεται στις εξέδρες του «Παρκ ντε Πρενς» για το ματς Παρί-Λειψία!
22:01
22:05
22:11
8' ΓΚΟΛ για τη Λίβερπουλ! Ο Σαλάχ έκανε μαγική ενέργεια «αδειάζοντας» τρεις παίκτες της Ατλέτικο Μαδρίτης και έκανε το 1-0 μέσα στη Μαδρίτη! by www.sport-fm.gr
22:11
10' ΓΚΟΛ για τον Άγιαξ! Ο «Αίντας» ανοίγει νωρίς το σκορ απέναντι στην Ντόρμουντ χάρη στο αυτογκόλ του Ρόις. by www.sport-fm.gr
22:11
10' ΓΚΟΛ και για την Παρί Σεν Ζερμέν! Ο Κιλιάν Εμπαπέ με το έκτο του γκολ στη σεζόν βάζει μπροστά τους Παριζιάνους από νωρίς κόντρα στη Λειψία. by www.sport-fm.gr
22:15
22:16
Ο Κεϊτά με ένα ωραίο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής νίκησε τον Όμπλακ δίνοντας από νωρίς ξεκάθαρο προβάδισμα νίκης στους «κόκκινους»! by www.sport-fm.gr
22:20
Το φανταστικό γκολ του Σαλάχ για το 1-0 της Λίβερπουλ στη Μαδρίτη!
22:21
Το αυτογκόλ του Ρόις για το 1-0 του Άγιαξ
22:23
20' ΓΚΟΛ για την Ατλέτικο Μαδρίτης η οποία μειώνει σε 2-1 τη Λίβερπουλ! Σκόρερ ο Γκριεζμάν με κοντινή προβολή έπειτα από σουτ του Κόκε. by www.sport-fm.gr
22:23
Υπάρχει καθυστέρηση στο ματς καθώς το γκολ του Γάλλου επιθετικού ελέγχεται από το VAR. by www.sport-fm.gr
22:24
Το γκολ της Ατλέτικο μετράει κανονικά! Έτσι λοιπόν, οι «ροχιμπλάνκος» μειώνουν σε 2-1 τη Λίβερπουλ, δίνοντας νέο ενδιαφέρον στην αναμέτρηση! by www.sport-fm.gr
22:25
22:27
Ο «Αίαντας» εκμεταλλεύτηκε τα λάθη των Γερμανών στην περιοχή του Κόμπελ, και με τον Μπλιντ να πιάνει ένα δυνατό σουτ πήρε τεράστιο προβάδισμα νίκης! by www.sport-fm.gr
22:29
28' ΓΚΟΛ από τη Λειψία για το 1-1 κόντρα στην Παρί Σεν Ζερμέν! Οι Γερμανοί βγήκαν ωραία στο ανοικτό γήπεδο με τον Σίλβα να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα μετά από ωραία σέντρα του Ανχελίνο. by www.sport-fm.gr
22:31
Το δεύτερο γκολ της Λίβερπουλ!
22:32
22:34
22:35
Ο Έντιν Τζέκο είναι ο σκόρερ για τους «νερατζούρι», ο οποίος με όμορφο και ψύχραιμο πλασέ στο δεύτερο δοκάρι έκανε το 1-0 κόντρα στους Μολδαβούς. by www.sport-fm.gr
22:36
Το γκολ του Εμπαπέ για το 1-0 της Παρί!
22:36
22:38
Ο Γκριεζμάν με το δεύτερο προσωπικό του γκολ στο παιχνίδι φέρνει το ματς στα ίσα και το 2-2, και ενώ οι «ροχιμπλάνκος» είχαν βρεθεί στα... σχοινιά αφού έχαναν 0-2 από τη Λίβερπουλ στο 13ο λεπτό! by www.sport-fm.gr
22:41
37' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! Οι Μαδριλένοι άνοιξαν το σκορ στην Ουκρανία κόντρα στη Σαχτάρ χάρη στο αυτογκόλ του Κριβτσόφ, ο οποίος πετάχτηκε τελευταία στιγμή προ του Μπενζεμά στέλνοντας άθελά του την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του. by www.sport-fm.gr
22:50
22:51
Αναλυτικά τα σκορ που έχουν διαμορφωθεί μέχρι στιγμής στα πρώτα 45 λεπτά: Άγιαξ-Ντόρτμουντ 2-0 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λίβερπουλ 2-2 Ίντερ-Σέριφ 1-0 Παρί Σεν Ζερμέν-Λειψία 1-1 Πόρτο-Μίλαν 0-0 Σαχτάρ-Ρεάλ Μαδρίτης 0-1 by www.sport-fm.gr
22:53
Τα δύο γκολ του Γκριεζμάν που έφεραν στα ίσα το ματς της Ατλέτικο με τη Λίβερπουλ!
22:54
Η ισοφάριση της Λειψίας στο Παρίσι
22:55
Το πανέμορφο τελείωμα του Τζέκο για το 1-0 της Ίντερ απέναντι στη Σέριφ!
23:02
23:04
23:05
48' Δοκάρι για την Ντόρτμουντ με το σουτ του Χάαλαντ να μην βρίσκει στόχο μετά και από την παρέμβαση του κίπερ του Άγιαξ. by www.sport-fm.gr
23:08
52' ΓΚΟΛ για τη Σέριφ!!! Οι Μολδαβοί φέρνουν το ματς στα ίσα κάνοντας το 1-1 απέναντι στην Ίντερ με καταπληκτική εκτέλεση φάουλ του Τιλ! by www.sport-fm.gr
23:10
51' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! Ο Βινίσιους Τζούνιορ έκανε το 2-0 στην Ουκρανία επί της Σαχτάρ, δίνοντας σαφές προβάδισμα νίκης στους Ισπανούς. by www.sport-fm.gr
23:13
52' Κόκκινη κάρτα για την Ατλέτικο Μαδρίτης! Ο σκόρερ των δύο τερμάτων για τους «ροχιμπλάνκος», Αντουάν Γκριεζμάν, αντικρίζει την απευθείας κόκκινη κάρτα μετά από μαρκάρισμα πάνω στον Φιρμίνο, τον οποίο και χτύπησε - άθελά του - στο κεφάλι με το πόδι. by www.sport-fm.gr
23:15
57' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! «Μαγικό» σόλο του Βινίσιους Τζούνιορ ο οποίος με το δεύτερο προσωπικό του γκολ μέσα σε 5 λεπτά ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0 μέσα στην Ουκρανία και την έδρα της Σαχτάρ! by www.sport-fm.gr
23:15
59' ΓΚΟΛ για την Ίντερ! Έξι λεπτά μετά την ισοφάριση της Σέριφ, ο Βιδάλ βάζει ξανά τους «νερατζούρι» σε θέση οδηγού, κάνοντας το 2-1! by www.sport-fm.gr
23:17
59' ΓΚΟΛ για τον Άγιαξ, με τον Άντονι να ανεβάζει ον δείκτη του σκορ στο 3-0 για τον «Αίαντα», στήνοντας ένα πάρτι με... καλεσμένη την Ντόρτμουντ! by www.sport-fm.gr
23:19
57' ΓΚΟΛ για τη Λειψία και... 1-2 για τους Γερμανούς μέσα στο Παρίσι! Ο Μουκιέλε πετάχτηκε στην πλάτη της γαλλικής άμυνας στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα του Νάβας έπειτα από τη δεύτερη ασίστ του Ανχελίνο στο ματς! by www.sport-fm.gr
23:19
Το γκολ της Σέριφ με τρομερή εκτέλεση φάουλ του Τιλ!
23:23
23:24
65' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης, η οποία ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-0 επί της Σαχτάρ στην Ουκρανία χάρη στο τέρμα του Ροντρίγκο! by www.sport-fm.gr
23:25
66' ΓΚΟΛ για την Πόρτο! Οι Πορτογάλοι ανοίγουν το σκορ απέναντι στη Μίλαν στο «Ντραγκάο» με τέρμα του Ντίας. by www.sport-fm.gr
23:26
Το δύο γκολ του Βινίσιους για το 3-0 της Ρεάλ Μαδρίτης!
23:27
Η κόκκινη στον Γκριεζμάν που άλλαξε τις ισορροπίες στο Ατλέτικο-Λίβερπουλ!
23:27
67' ΓΚΟΛ για την Παρί Σεν Ζερμέν, η οποία κάνει φέρνει το ματς στα ίσα με τη Λειψία (2-2)! Ο Εμπαπέ έκανε εντυπωσιακή κούρσα από τα δεξιά, έδωσε πάσα την κατάλληλη στιγμή στον Λιονέλ Μέσι ο οποίος δεν δυσκολεύτηκε να πετύχει το δεύτερο γκολ του στο φετινό Champions League. by www.sport-fm.gr
23:32
23:32
Ο Αλέ προσθέτει και εκείνος το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ με μια πανέμορφη κεφαλιά, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη νίκη του «Αίαντα»! Μάλιστα αυτό ήταν το 6ο γκολ του Ιβοριανού επιθετικού στο φετινό Champions League! by www.sport-fm.gr
23:34
23:36
74' ΓΚΟΛ για τους Παριζιάνους με εκτέλεση πέναλτι αλά... Πανένκα από τον Λιονέλ Μέσι! by www.sport-fm.gr
23:36
76' Πέναλτι και για τη Λίβερπουλ, με τον Τρίπιερ να σπρώχνει τον Ζότα εντός περιοχής. by www.sport-fm.gr
23:38
78' ΓΚΟΛ για τη Λίβερπουλ, με τον Σαλάχ να βάζει εκ νέου τους «reds» σε θέση οδηγού κάνοντας το 3-2 απέναντι στην Ατλέτικο Μαδρίτης η οποία μάλιστα παίζει με δέκα. by www.sport-fm.gr
23:41
81' Πέναλτι για την Ατλέτικο Μαδρίτης, ο διαιτητής περιμένει την επιβεβαίωση από το VAR. by www.sport-fm.gr
23:42
23:44
23:44
Το 1-2 της Λειψίας στο Παρίσι
23:45
Τα γκολ των Βιδάλ και Ντε Φράι για το 3-1 της Ίντερ!
23:48
Τα γκολ του Μέσι για την ανατροπή της Παρί Σεν Ζερμέν!
23:49
90+1' ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ Μαδρίτης με τον Μπενζεμά να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 5-0 επί της Σαχτάρ στην Ουκρανία! 11ο γκολ του Γάλλου φορ σε ισάριθμες συμμετοχές στη φετινή σεζόν! by www.sport-fm.gr
23:50
23:51
23:52
Το πέναλτι του Σαλάχ για το 3-2 της Λίβερπουλ
23:54
23:55
Ο Εμπαπέ στην εκτέλεση και όχι ο Μέσι ο οποίος θα μπορούσε να πάει για το χατ-τρικ. by www.sport-fm.gr
23:55
Κάκιστη εκτέλεση του Γάλλου, πολλά μέτρα πάνω από την εστία της Λειψίας. Παραμένει το 3-2. by www.sport-fm.gr
23:57
23:58
Αναλυτικά τα αποτελέσματα: Άγιαξ-Ντόρτμουντ 4-0 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λίβερπουλ 2-3 Ίντερ-Σέριφ 3-1 Παρί Σεν Ζερμέν-Λειψία 3-2 Πόρτο-Μίλαν 1-0 Σαχτάρ-Ρεάλ Μαδρίτης 0-5 by www.sport-fm.gr
23:59
Πάμε να δούμε τη βαθμολογία των πρώτων τεσσάρων ομίλων του θεσμού μετά το πέρας των τριών πρώτων αγωνιστικών. by www.sport-fm.gr
23:59
1ος Όμιλος 1. Παρί Σεν Ζερμέν 7 (6-3) 2. Μάντσεστερ Σίτι 6 (11-6) 3. Κλαμπ Μπριζ 4 (4-7) 4. Λειψία 0 (6-11) by www.sport-fm.gr
23:59
2ος Όμιλος 1. Λίβερπουλ 9 (11-5) 2. Ατλέτικο Μαδρίτης 4 (4-4) 3. Πόρτο 4 (2-5) 4. Μίλαν 0 (3-6) by www.sport-fm.gr
23:59
3ος Όμιλος 1. Άγιαξ 9 (11-1) 2. Ντόρτμουντ 6 (3-5) 3. Σπόρτινγκ Λ. 3 (5-7) 4. Μπεσίκτας 0 (2-8) by www.sport-fm.gr
00:00
4ος Όμιλος 1. Σέριφ 6 (5-4) 2. Ρεάλ Μαδρίτης 6 (7-2) 3. Ίντερ 4 (3-2) 4. Σαχτάρ 1 (0-7) by www.sport-fm.gr