Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ντε Χέα – Γουάν-Μπισάκα, Λίντελοφ, Μαγκουάιρ, Σο – ΜακΤόμινι, Φρεντ – Γκρίνγουντ, Μπρούνο Φερνάντες, Ράσφορντ – Κριστιάνο Ρονάλντο by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο: Χέντερσον, Μπαϊγί, Νταλό, Λίνγκαρντ, Μάτιτς, Πογκμπά, Φαν ντε Μπεκ, Καβάνι, Σάντσο by www.sport-fm.gr
Λίβερπουλ: Άλισον – Αλεξάντερ-Άρνολντ, φαν Ντάικ, Κονατέ, Ρόμπερτσον – Κεϊτά, Χέντερσον, Μίλνερ – Σαλάχ, Φιρμίνο, Ζότα by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο: Αντριάν, Μανέ, Γκόμεζ, Τσάμπερλεϊν, Τζόουνς, Μιναμίνο, Τσιμίκας, Οριγκί, Μάτιπ by www.sport-fm.gr
18:26
18:31
18:33
4' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ! Απίστευτη αντεπίθεση, τελική πάσα από τον Κριστιάνο στον Μπρούνο Φερνάντες που έκανε όμως ένα κάκιστο τελείωμα. Άουτ η μπάλα by www.sport-fm.gr
18:35
5' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! 0-1! Ο Σαλάχ έκανε την πάσα στον Κεϊτά και με ένα απλό πλασέ άνοιξε το σκορ. Απίστευτη απουσία της άμυνας των γηπεδούχων. by www.sport-fm.gr
18:36
7' Τρομερή ευκαιρία για τη Λίβερπουλ! Ο Κεϊτά με κάθετη βρήκε τον Φιρμίνο, με τον Βραζιλιάνο να νικιέται από τον Ντε Χέα. by www.sport-fm.gr
18:40
10' Ευκαιρία για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! Μακρινό σουτ του Ράσφορντ, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι της εστίας του Άλισον by www.sport-fm.gr
18:43
14' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΚΑΙ 0-2! Τραγικό λάθος των Σο και Μαγκουάιρ, ο Άρνολντ γύρισε την μπάλα στον Ζότα και με προβολή κάνει το 0-2 by www.sport-fm.gr
18:49
18:52
22' Ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ! Ο Λουκ Σο έκανε το σουτ, η μπάλα και πάλι δίπλα από το δοκάρι του Άλισον by www.sport-fm.gr
18:54
18:56
18:59
29' Νέα ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ! Ο Γκρίνγουντ έκανε το σουτ, απέκρουσε σε κόρνερ ο Άλισον by www.sport-fm.gr
19:02
32' Ευκαιρία για τη Λίβερπουλ! Από πλάγια ο Σαλάχ έκανε το πλασέ, τον νίκησε ο Ντε Χέα by www.sport-fm.gr
19:06
19:08
38' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! 0-3 ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΣΑΛΑΧ! Σουτ του Σαλάχ, η μπάλα κοντράρει και φτάνει στον Κεϊτά που γυρίζει στον Σαλάχ και κάνει εύκολα το 0-3! by www.sport-fm.gr
19:11
19:15
19:16
45'+1' Κίτρινη κάρτα στον Κριστιάνο. Έκανε επιθετική κίνηση προς αμυντικό της Λίβερπουλ εκτός φάσης by www.sport-fm.gr
19:17
19:20
45'+4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! 0-4 ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΣΑΛΑΧ! Ο Αιγύπτιος βρέθηκε μόνος του μετά από πάσα του Ζότα και εκτέλεσε τον Ντε Χέα. by www.sport-fm.gr
19:39
50' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! 0-5 ΤΗ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΣΑΛΑΧ. Μαγική μπαλιά του Χέντερσον, πλασέ του Αιγύπτιου και χατ-τρικ by www.sport-fm.gr
19:42
52' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ! Μειώνει ο Κριστιάνο Ρονάλντο που κάνει το 1-5 by www.sport-fm.gr
19:43
Κι όμως το γκολ δεν μετράει! Ο ώμος του Κριστιάνο είναι εκτεθειμένος και δεν μετράει το γκολ. Παραμένει το 0-5! by www.sport-fm.gr
19:45
55' Κίτρινη κάρτα στον Μαγκουάιρ και φάουλ για τη Λίβερπουλ σε εξαιρετική θέση by www.sport-fm.gr
19:46
19:48
19:49
19:49
19:50
19:52
63' Διπλή αλλαγή για τη Γιουνάιτεντ. Εκτός Φερνάντες, Ράσφορντ, μέσα οι Καβάνι, Νταλό by www.sport-fm.gr
19:53
19:54
20:00
70' Έχει πέσει ο ρυθμός και μένει να φανεί αν η Λίβερπουλ έχει διάθεση να κυνηγήσει άλλα γκολ by www.sport-fm.gr
20:01
71' Εκπληκτικό σουτ του Άρνολντ και ακόμα πιο εντυπωσιακή επέμβαση του Ντε Χέα by www.sport-fm.gr