Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

17:03
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε live από το control-room του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Ατρόμητο για την 9η αγωνιστική της Super League 1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:04
Ο ΟΦΗ βρίσκεται στην 7η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 9 πόντους (1-6-1), ενώ ο Ατρόμητος στην τελευταία με μόλις 3 πόντους, ενώ είναι και η μοναδική ομάδα της κατηγορίας χωρίς νίκη μετά το πέρας οκτώ αγωνιστικών. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:04
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 17:15. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:05
Τηλεοπτική μετάδοση από το Cosmote Sport 3 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Μάνου Σουργιά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:05
Πάμε να δούμε και τις ενδεκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:06
ΟΦΗ: Επασί – Μαρινάκης, Βούρος, Διαμαντής, Μπαλογιάννης – Γκαγέγος, Μεγιάδο, Τοράλ - Λάμπρου, Ντουρμισάι, Λάμπρου, Φαν Ντάιντεν by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:06
Ατρόμητος: Πίριτς – Βασιλαντωνόπουλος, Χατζηισαΐας, Παπαδόπουλος, Γκαλβάο, Καστεγιάνο – Χαρίσης, Σάλομον, Μουνίθ – Κουλούρης, Μπεντινέλι by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:07
Από τη μία, οι Κρητικοί θέλουν την πρώτη τους νίκη μέσα στην έδρα τους, έχοντας μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα μία νίκη (εκτός κόντρα στον Παναιτωλικό), έξι ισοπαλίες και μία ήττα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:07
Οι Περιστεριώτες προσπαθούν να σηκώσουν κεφάλι, καθώς έπειτα από οχτώ αγωνιστικές δεν έχουν καταφέρει ακόμα να βρουν το τρίποντο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Πλήγμα για τους γηπεδούχους είναι η απουσία του Νέιρα, που μετρά 4 γκολ σε 8 συμμετοχές, ενώ εκτός πλάνων είναι και Ντε Γκούζμαν και Ουές. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Ωστόσο, τα προβλήματα δεν λείπουν ούτε στους «κυανολεύκους», καθώς εκτός έμεινε ο Καρτάλης με μυϊκό τραυματισμό, αλλά και οι Στρούγγης, Πισάνο, Νταβιώτης, με τον Ατρόμητο να ανακοινώνει και ένα κρούσμα κορωνοϊού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης Α’ βοηθός: Αθανάσιος Κόλλιας Β’ βοηθός: Γιώργος Στεφανής 4ος: Ανδρέας Γκάμαρης VAR: Jose Luis Munuera Montero AVAR: Τρύφων Πετρόπουλος by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:17
1' Τρέχει στην αντεπίθεση ο Ατρόμητος αλλά το σουτ του Καστεγιάνο κοντράρει στα σώματα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:18
3' Ο Μπεντινέλι κερδίζει την κατοχή της μπάλας μέσα στην περιοχή του Επασί, όμως έχει τραβήξει τον αμυντικό πρώτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:20
5' Πιέζει αρκετά ψηλά ο Ατρόμητος και δεν αφήνει τον ΟΦΗ να δημιουργήσει παιχνίδι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:22
7' ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ στο 7' με τον Ντουρμισάι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:23
Απίστευτο λάθος του Πίριτς και του Χατζησαϊα που χαρίζουν πραγματικά την μπάλα στον επιθετικό των Κρητικών. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:25
10' ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ ξανά με τον Ντουρμισάι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:26
Μετά από φάση διαρκείας ο σέντερ φορ του ΟΦΗ πιάνει ένα τρομερό σουτ που δεν αφήνει περιθώρια στον Πίριτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:28
14' Ο Κουλούρης πάει να βγάλει μια φάση αλλά είναι σε θέση οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:32
17' Ο ΟΦΗ συνεχίζει να πιέζει και χάνε νέα ευκαιρία με τον Λάμπρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:36
21΄Προσπαθεί να δημιουργήσει... κάτι ο Ατρόμητος όμως ο ΟΦΗ κλείνει καλά τις γραμμές του. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:37
22' Φάουλ σε καλό σημείο για τους Περιστεριώτες έξω από την περιοχή του Επασί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:38
23' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Επασί δεν μπλόκαρε την μπάλα αλλά ο Κουλούρης δεν μπόρεσε να την στείλει στα δίχτυα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:39
Το 1-0 του ΟΦΗ
by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:39
Το 2-0 του ΟΦΗ
17:41
25' Παραλίγο να κάνει το 3-0 ο ΟΦΗ με τον Φαν Ντάιντεν να φεύγει στην πλάτη της άμυνας αλλά τον Πίριτς να βγαίνει και με... κάποιο τρόπο να διώχνει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:44
29' Ο Βασιλαντωνόπουλος σουτάρει μέσα από την περιοχή και ο Επασί μπλοκάρει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:46
31' Ο Μπεντινέλι πέφτει από το μαρκάρισμα του Βούρου και κερδίζει ένα κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:48
33' Είναι φανερό ότι έχει πέσει ο ρυθμός στο ματς. Παρόλα αυτά και οι δύο ομάδες μοιάζουν ικανές για ένα γκολ στις αντεπιθέσεις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:50
35' Αρκετά έξω από το αριστερό δοκάρι του Πίριτς το σουτ του Λάμπρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:54
39' Ο Βασιλαντωνόπουλος πλασάρει ξανά από την ίδια θέση με πριν αλλά η μπάλα φεύγει άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:56
41΄Σουτ του Λάμπρου με καλές προϋποθέσεις σταματά στο τάκλιν του Παπαδόπουλου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:58
43' Μπορεί να ήταν σε θέση οφσάιντ, ωστόσο ο Μπεντινέλι δεν κατάφερε να κερδίσει τον Επασί σε τετ-α-τετ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:00
Τέλος πρώτου ημιχρόνου με τον ΟΦΗ να είναι κυρίαρχος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:16
Όλα έτοιμα για το δεύτερο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:18
Με διπλή αλλαγή θα ξεκινήσει ο Ατρόμητος. Μέσα Κιβρακίδης και Κλωναρίδης, έξω Καστεγιάνο και Βασιλαντωνόπουλος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:18
Σέντρα στο δεύτερο μέρος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:21
47' Κεφαλιά του... ανενόχλητου Τοράλ περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Πίριτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:25
52' Μπλοκάρει ένα αδύναμο σουτ του Λάμπρου ο Πίριτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:26
53΄Σταματά ένα σουτ του Κλωναρίδη ο Επασί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:27
54' Κίτρινη κάρτα στον Μπεντινέλι για φάουλ στον Μεγιάδο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:28
Έχει ευκαιρία τώρα ο ΟΦΗ, αφού η μπάλα έχει στηθεί ακριβώς εκτός της μεγάλης περιοχής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:28
Σταματά στο τείχος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:30
57' Παρά τις αλλαγές, η εικόνα του Ατρομήτου δεν έχει βελτιωθεί, με τον ΟΦΗ να δείχνει ικανός για τρίτο γκολ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:34
61' Ο Μουνίθ επιχειρεί ένα απευθείας φάουλ, όμως ο Επασί μπλοκάρει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:36
63' Αλλαγή για τον ΟΦΗ: Έξω ο Φαν Ντάιντεν, μέσα ο Καμάου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:38
65' Νέο σουτ του Μπεντινέλι από πλάγια θέση, περνάει άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:40
66' Ο Καμάου βρέθηκε φάτσα με το τέρμα του Ατρομήτου αλλά έστειλε την μπάλα στην αγκαλιά του Πίριτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:41
68' Τελευταία στιγμή ο Κιβρακίδης απομακρύνεις σε κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:44
71' Αλλαγές για Ατρόμητο, έξω Χαρίσης και Μπεντινέλι, μέσα Ντένιτς και Σπιριντόνοβιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:49
75' Ξανά ο Κιβρακίδης απομακρύνει τελευταία στιγμή, όμως ο διαιτητής σηκώνει το σημαιάκι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:49
Ο Ατρόμητος μοιάζει ανήμπορος να αντιδράσει, ενώ ο ΟΦΗ ανεβαίνει στην αντίπαλη περιοχή εύκολα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:51
78' Αλλαγή για τον ΟΦΗ: Μέσα ο Ναμπί, έξω ο Τοράλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
80' Στο έδαφος ο Λάμπρου, μετά από προβολή του Κιβρακίδη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
Οι Κρητικοί φώναξαν για χτύπημα στο πρόσωπο, ωστόσο ο διαιτητής δεν έδωσε κάτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:55
82' Ο Κουλούρης χάνει τη μεγαλύτερη ευκαιρία του Ατρομήτου στο ματς! Ο Κλωναρίδης σέντραρε αλλά ο Έλληνας επιθετικός αν και βρέθηκε σχεδόν πάνω στη γραμμή, δεν κατάφερε να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:57
84' Ο Λάμπρου σκοράρει, αλλά ο επόπτης σηκώνει τη σημαία για οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:57
85' Μέσα ο Κωτσόπουλος, έξω ο Μουνίθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:58
85' Μέσα ο Πασαλίδης, έξω ο Λάμπρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:01
88' Στο έδαφος με πρόβλημα τραυματισμού ο Μαρινάκης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:01
Συνεχίζεται το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:04
90' O Κωτσόπουλος πήρε μια κεφαλιά σε φάση που έμοιαζε χαμένη, όμως την έστειλε έξω. by Χρήστος Κατριμουστάκης