Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

19:16
Χαίρετε! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Απόλλωνα Σμύρνης με τη Λαμία για την 11η αγωνιστική της Super League 1. Σέντρα στις 19:30, με τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 2 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Γιώργου Τσανάκα. by Γιάννης Πολιάς
19:17
Ντέρμπι σωτηρίας αποτελεί η αναμέτρηση της Ριζούπολης, με τον Απόλλωνα να μοιράζεται τον πάτο της βαθμολογίας μαζί με τον Ατρόμητο και τους φιλοξενούμενους να είναι 11οι και στο +3. by Γιάννης Πολιάς
19:18
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων Απόλλων Σμύρνης (Τζ. Φέστα): Κότσαρης, Ντεντάκης, Λισγάρας, Άλβες, Τουτουαρίμα, Φατιόν, Σλίβκα, Κάστρο, Παμλίδης, Ιωαννίδης, Τσιλούλης. Λαμία (Μ. Γρηγορίου): Γκαραβέλης, Προβυδάκης, Μαρτίνεθ, Μαζουλουξής, Τζανετόπουλος, Αντέτζο, Μπεχαράνο, Ελευθεριάδης, Τιρόνε, Γκέντσογλου, Αραμπούλι. by Γιάννης Πολιάς
19:18
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Κυρίτσης, Βιτλής, Μαρτίνες, Παπαγεωργίου, Ματέι, Κραγιόπουλος, Σαχλί, Φαν Λα Πάρα, Ντάουντα. Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Σαράνοφ, Γκόλεμιτς, Νούνιες, Ρόμανιτς, Σαραμαντάς, Βύντρα, Σκόνδρας, Βλαχομήτρος, Τσούκαλος. by Γιάννης Πολιάς
19:19
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Βοηθοί: Κωσταράς, Δημητριάδης 4ος: Ευαγγέλου VAR: Τζήλος, Χριστάκογλου by Γιάννης Πολιάς
19:21
Η παράδοση δείχνει Λαμία σε επίσημα ματς: 5-4-2. Το αξιοσημείωτο είναι ότι οι πέντε νίκες της ομάδας της Φθιώτιδας είναι συνεχόμενες στα ισάριθμα τελευταία ματς! by Γιάννης Πολιάς
19:28
Με 4-2-3-1 οι γηπεδούχοι, με 3-4-3 οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
19:30
Σέντρα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:35
5' Μεγάλη, διπλή ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Έβγαλε ο Γκαραβέλης την κεφαλιά του Άλβες, από κοντά στη συνέχεια αστόχησε ο Ιωαννίδης. by Γιάννης Πολιάς
19:35
Η πρώτη ευκαιρία στο ματς ανήκει στην «Ελαφρά Ταξιαρχία». by Γιάννης Πολιάς
19:40
10' Πιέζει ψηλά ο Απόλλων, κέρδος τώρα ένα κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
19:43
13' Στο έδαφος ο Τσιλούλης, δείχνει να πονά. by Γιάννης Πολιάς
19:44
Αποχωρεί με φορείο ο επιθετικός του Απόλλωνα... by Γιάννης Πολιάς
19:44
15' Ο Φαν Λα Πάρα στη θέση του. by Γιάννης Πολιάς
19:47
by Γιάννης Πολιάς
19:48
18' Σκοράρει ο Ελευθεριάδης, σηκωμένη σημαία για οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
19:49
20' Κίτρινη κάρτα στον Μαζουλουξή. by Γιάννης Πολιάς
19:53
24' Φάουλ σε καλό σημείο για τους Λαμιώτες. by Γιάννης Πολιάς
19:54
24' Απείλησε ο Προβυδάκης, λίγο έξω η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
19:55
25' Απαντά ο Απόλλων με συρτό σουτ του Φαν Λα Πάρα, έβγαλε ο Γκαραβέλης. by Γιάννης Πολιάς
19:55
Στη συνέχεια μπλόκαρε την κεφαλιά του Παμλίδη, μετά το κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
19:58
29' Κίτρινη κάρτα στον Μπεχαράνο. by Γιάννης Πολιάς
20:00
31' Στο έδαφος ο Γκαραβέλης, από μαρκάρισμα του Ιωαννίδη. by Γιάννης Πολιάς
20:01
Νωρίτερα υπήρξαν φωνές για χέρι στην περιοχή της Λαμίας. by Γιάννης Πολιάς
20:06
37' Άουτ η κεφαλιά του Μαζουλουξή μετά από κόρνερ. by Γιάννης Πολιάς
20:11
42' Μεγάλη φάση για τον Απόλλωνα! Γυριστό Λισγάρα μετά από φάουλ, εντυπωσιακά έδιωξε ο Γκαραβέλης. by Γιάννης Πολιάς
20:13
43' Κίτρινη κάρτα στον Ντεντάκη. by Γιάννης Πολιάς
20:15
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. by Γιάννης Πολιάς
20:19
45+4' Μεγάλη φάση για τη Λαμία! Απέκρουσε ο Κότσαρης το δυνατό σουτ του Αραμπούλι, στη συνέχεια έδιωξε ο Άλβες. by Γιάννης Πολιάς
20:38
Αντιμετωπίζει πρόβλημα στον αχίλλειο ο Τσιλούλης, αύριο θα υποβληθεί σε εξετάσεις. by Γιάννης Πολιάς
20:41
52' Παντελώς άστοχο το σουτ του Κάστρο. by Γιάννης Πολιάς
20:45
55' Άουτ το μακρινό σουτ του Ελευθεριάδη. by Γιάννης Πολιάς
20:45
20:47
58' Μαρτίνες αντί Κάστρο. by Γιάννης Πολιάς
20:49
59' Κίτρινη κάρτα στον Μαρτίνεθ. by Γιάννης Πολιάς
20:49
60' Και στον Ιωαννίδη. by Γιάννης Πολιάς
20:54
64' Ρόμανιτς αντί Ελευθεριάδη. by Γιάννης Πολιάς
20:55
66' Κίτρινη κάρτα στον Μαρτίνες. by Γιάννης Πολιάς
20:56
Το ματς στο δεύτερο μέρος δεν θυμίζει με τίποτα τα όσα είδαμε στο πρώτο. by Γιάννης Πολιάς
20:58
Τα άστοχα σουτ των Κάστρο και Ελευθεριάδη στα πρώτα λεπτά αποτελούν τις μοναδικές φάσεις. by Γιάννης Πολιάς
21:06
77' Έχει κάποιο πρόβλημα ο Ντεντάκης και αναμένεται να αντικατασταθεί. by Γιάννης Πολιάς
21:07
77' Παπαγεωργίου αντί Ντεντάκη και Σαχλί αντί Παμλίδη. by Γιάννης Πολιάς
21:08
79' Νούνιες αντί Τιρόνε. by Γιάννης Πολιάς
21:09
79' Μάζεψε ο Κότσαρης την μπαλιά του Προβυδάκη. by Γιάννης Πολιάς
21:11
81' Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν. by Γιάννης Πολιάς
21:13
Αν παραμείνει το ισόπαλο αποτέλεσμα, η Λαμία θα πιάσει τον Ιωνικό στην 10η θέση, ενώ ο Απόλλωνας θα ανέβει 13ος, αφήνοντας στην τελευταία θέση τον Ατρόμητο. by Γιάννης Πολιάς
21:14
84' Πτώση Φαν Λα Πάρα στην περιοχή, τίποτα λέει ο Σιδηρόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
21:19
90' Σκόνδρας αντί Προβυδάκη. by Γιάννης Πολιάς
21:20
Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
21:22
90+2' Ψηλά άουτ η κεφαλιά του Φαν Λα Πάρα. by Γιάννης Πολιάς