Παρακολουθήστε από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Premier League.

Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:03
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Άρσεναλ για την 14η αγωνιστική της Premier League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:04
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσεις στις 22:15. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:04
Πάμε να δούμε και τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:05
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: (4-2-3-1): Ντε Χέα – Ντάλοτ, Λίντελοφ, Μαγκουάιρ, Τέλες – ΜακΤόμινι, Φρεντ – Σάντσο, Μπρ. Φερνάντες, Ράσφορντ – Κρ. Ρονάλντο by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:05
Άρσεναλ: (4-4-1-1): Ραμσντέιλ – Τομιγιάσου, Γουάιτ, Γκάμπριελ, Ταβάρες – Παρτέι, Ελνένι, Σμιθ Ρόου, Μαρτινέλι - Οντεγκααρντ – Ομπαμεγιάνγκ by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:08
Όσον αφορά τη βαθμολογία, οι φιλοξενούμενοι βρίσκονται στην 5η θέση με 23 βαθμούς, ενώ οι γηπεδούχοι στην 10η με 18. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:09
Ο Ντέιβιντ Μπέκαμ βρίσκεται στο γήπεδο και δεν έχει σταματήσει να βγάζει φωτογραφίες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:11
Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:13
Στις κερκίδες φυσικά και ο Ραλφ Ράνγκνικ, με τους οπαδούς της Γιουνάιτεντ να ανεβάζουν πανό στο γήπεδο σαν «ευχαριστώ» προς τον Σόλσκιερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:15
Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το παιχνίδι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:15
Οι ποδοσφαιριστές γονατίζουν για το Black Lives Matter και έχουμε σέντρα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:16
1' Ένα σουτ του Ομπαμεγιάνγκ μέσα από την περιοχή και κόρνερ για την Άρσεναλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:17
2' Απίστευτο, παραλίγο το 0-1, ο Ράσφορντ διώχνει πάνω στη γραμμή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:17
Τρίτο κόρνερ για την Άρσεναλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:18
Βγήκε στην αντεπίθεση η Γιουνάιτεντ αλλά η Άρσεναλ έχει και πάλι την κατοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:21
6' Η Άρσεναλ δείχνει να πατάει καλύτερα και πιέζει ψηλά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:22
22:23
8' Σουτ του Νταλότ στα χέρια του Ραμσντέιλ για την πρώτη τελική της Γιουνάιτεντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:25
10' Ο Ντε Χέα μπλοκάρει το αδύναμο σουτ του Ομπαμεγιάνγκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:26
11' Λάθος της Άρσεναλ, κακό σουτ του Ρονάλντο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:27
Η Άρσεναλ είναι απίστευτα διαβασμένη στο Μάντσεστερ, όλα φαίνεται στο παιχνίδι της να είναι βάση σχεδίου, μένει να δούμε αν θα της «βγει». by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:28
13' Νέο κόρνερ για την Άρσεναλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:28
14' ΓΚΟΛΛΛΛΛ. Η Άρσεναλ σκοράρει όμως ο Ντε Χέα ήταν πεσμένος στο έδαφος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:29
Ο Άτκινσον έχει σφυρίξει και λογικά θα το δει στο VAR! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:29
Στο replay φάνηκε πάντως ο Ισπανός να έχει πέσει πάνω ο συμπαίκτης του Φρεντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:31
O Σμιθ Ρόου έχει σκοράρει εκτός περιοχής και μετά ο διαιτητής βλέπει τον Ντε Χέα στο έδαφος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:31
Ο Άτκινσον έχει ακυρώσει το γκολ, αλλά περιμένει το VAR, μάλλον περίεργη απόφαση, για να δούμε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:32
Μετράει το ΓΚΟΛ! Απόλυτα λογική απόφαση αφού ο Άτκινσον δεν είχε σφυρίξει ποτέ πριν το τέρμα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:33
18' Σέντρα και πάλι στο ματς μετά από όλο αυτό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:34
19' Ο Ραμσντέιλ σταματά ένα σουτ του Ρονάλντο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:34
Η φάση του δεύτερου λεπτού με τον Ράσφορντ
by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:38
23' Γύρισμα του Νταλότ σε καλό σημείο όμως δεν ήταν κανείς εκεί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:42
27' Κόρνερ για την Γιουνάιτεντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:42
Μπόλικη γκρίνια από τους οπαδούς των γηπεδούχων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:43
28' Νέο κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:43
Το γκολ του 1-0
22:45
30' Δεν βρίσκει στόχο το μακρινό σουτ του Μαγκουάιρ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:47
32' Στο έδαφος ο Ταβάρες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:47
Δεν έχει δώσει κάτι ο Άτκινσον, όπως δεν φαίνεται να υπάρχει αφού έχει γλιστρήσει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:48
Τώρα ξαναρχίζει το παιχνίδι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:49
35' Καλή στιγμή για τη Γιουνάιτεντ που πατάει επιτέλους περιοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:51
Πριν από λίγο ο Τέλες έπεσε στην περιοχή αλλά δεν υπάρχει κάτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:51
37' Το τελευταίο δεκάλεπτο σχεδόν οι γηπεδούχοι πιέζουν αλλά δεν έχουν καταφέρει να δημιουργήσουν κάποια τεράστια φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:52
Σουτάρει ο Μαγκουάιρ, μπλοκάρει ο Ραμσντέιλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:53
38' Ο Μαρτινέλι μπήκε ολομόναχος μέσα στην περιοχή, βρέθηκε απέναντι στον Ντε Χέα αλλά από πλεονεκτική θέση έκανε ΤΡΑΓΙΚΟ τελείωμα. Τρομερή ευκαιρία! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:57
42' Η πίεση αυξάνεται για την Γιουνάιτεντ με τον κόσμο να την... ζορίζει σε κάθε λάθος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:59
44' ΓΚΟΛΛΛΛΛ για τη Γιουνάιτεντ με τον Φερνάντες! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:59
Εξαιρετική κίνηση της μπάλας, με τον Φρεντ να κάνει το γύρισμα μέσα από την πειροχή και τον Πορτογάλο να πλασάρει για το 1-1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:01
45+1' Κίτρινη κάρτα στον ΜακΤόμινει για σκληρό φάουλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:02
45+3' Κόρνερ για την Άρσεναλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:03
Η Premier League έχει βγάλει ανακοίνωση όπου εξηγεί γιατί μετρά το γκολ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:03
45+4' Ένα κακό ψαλιδάκι από τον Κριστιάνο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:21
46' Ξεκινά με κόρνερ η Άρσεναλ μετά από πίεση του Μαρτινέλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:21
Απίθανη επέμβαση του Ντε Χέα! Τι έβγαλε ο Ισπανός! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:22
Στην πλάτη του Γκάμπριελ έχει χτυπήσει η μπάλα που σταματάει ο Ντε Χέα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:23
48' Ο Ραμσντέιλ με τα πόδια σταματά το σουτ του Κριστιάνο! Τρομερή κίνηση του Πορτογάλου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:25
50' Δυνατό μακρινό σουτ του Ράσφορντ στην αγκαλιά του Ραμσντέιλ και πάλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:27
52' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ για την Γιουνάιτεντ με τον Κριστιάνο Ρονάλντο και 2-1! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:28
Ο Ράσφορντ γύρισε τη μπάλα με τον Πορτογάλο να κάνει ένα όμορφο πλασεδάκι και να φτάνει τα 800 γκολ στην καριέρα του! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:28
Ματσάρα βλέπουμε στο Μάντσεστερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:30
54' ΓΚΟΛΛΛΛΛ για την Άρσεναλ με τον Όντεγκαρντ και 2-2! Απίθανο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:30
Ο Μαρτινέλι σερβίρει στον Νορβηγό ο οποίος με ένα απίθανο φαλτσαριστό πλασέ ισοφαρίζει! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:33
58' Η Άρσεναλ διατηρεί την κατοχή τώρα, με το ματς να ηρεμεί λίγο μετά από μπόλικα λεπτά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:34
Διαβάστε εδώ την ανακοίνωση της Premier League που εξηγεί τι συνέβη στο 1-0. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:34
Το γκολ για το 2-1
23:36
Το γκολ για το 2-2
23:39
64' Πιέζει ψηλά η Γιουνάιτεντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:40
Είναι ξεκάθαρο ότι έχει πέσει ο ρυθμός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:40
65' Καλή στιγμή για την Άρσεναλ και τον Ντε Χέα να σταματά το σουτ του Ομπαμεγιάνγκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:43
68' Μαρκάρισμα στον Σάντσο! Τίποτα λέει ο Άτκινσον αλλά δείχνει πέναλτι στο ριπλέι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:43
Φυσικά και θα πάει να το δει, ο Όντεγκαρντ έχει μαζέψει τα πόδια του Βραζιλιάνου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:44
Το έδωσε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:44
70' ΓΚΟΛΛΛΛΛΛ με πέναλτι από τον Κριστιάνο Ρονάλντο και 3-2! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:45
Ο Πορτογάλος το κάρφωσε στο κέντρο της εστίας και έφτασε τα 801 γκολ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:45
Θα το ξαναπώ, ΜΑΤΣΑΡΑ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:46
Ζεστάθηκε και πάλι το Ολντ Τράφορντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:48
73' Φάουλ σε καλό σημείο για την Άρσεναλ, μπορεί να φέρει κόσμο στην περιοχή του Ντε Χέα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:49
74' Απομακρύνει σε κόρνερ ο Λίντελοφ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:50
Λίγο νωρίτερα ο Σάκα μπήκε στη θέση του Σμιθ Ρόου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:50
75' Ο Ντε Χέα μπλοκάρει το σουτ του Ομπαμεγιάνκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:53
78' Μεγάλη επέμβαση του Ντε Χέα σε εξ επαφής πλασέ του Ομπαμεγιάνγκ, όμως έτσι και αλλιώς υπήρχε οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:54
79' Μέσα ο Λίνγκαρντ έξω ο Ράσφορντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:54
Μέσα ο Ενκέτια και ο Λακαζέτ, έξω ο Ομπαμεγιάνγκ και ο Όντεγκαρντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:57
82' Η Άρσεναλ έχει ανεβάσει γραμμές τώρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:58
83' Αστείο τελείωμα του Σάκα στην αγκαλιά του Ντε Χέα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:01
Το πέναλτι του Κριστιάνο για το 3-2
00:02
87' Σουτ του Σάκα και εξαιρετικό τάκλιν του Φρεντ που διώχνει τελευταία στιγμή σε κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:02
Ένας οπαδός μπήκε μέσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:03
88' Η Γιουνάιτεντ έφυγε στην αντεπίθεση με αριθμητική υπεροχή όμως οι αμυντικοί της Άρσεναλ έδιωξαν σε κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:03
Έξω ο Ρονάλντο, μέσα ο Μαρσιάλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:05
90' Έξω ο Φερνάντες, μέσα ο Φαν ντε Μπέικ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:05
Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:08
93' Πιέζει η Άρσεναλ όμως ο Μαρσιάλ δίνει ανάσα με ένα φάουλ που κέρδισε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:09
95' Οι φίλοι της Γιουνάιτεντ πετάνε κάποιες μπάλες μέσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:11
ΤΕΛΟΣ! Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι η μεγάλη νικήτρια στην ματσάρα με την Άρσεναλ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:11
Με καρδιά άλλων εποχών και φαρδιά πλατιά την υπογραφή του τεράδτιου Κριστιάνο Ρονάλντο που έφτασε τα 801 επίσημα γκολ, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κέρδισε 3-2 την Άρσεναλ στο Ολντ Τράφορντ, σε μια πραγματική ματσάρα με τα όλα της! by Χρήστος Κατριμουστάκης
00:11
Μετά από αυτή τη σπουδαία νίκη, οι «κόκκινοι διάβολοι» έφτασαν τους 21 βαθμούς και ανέβηκαν στην έβδομη θέση, μειώνοντας τη διαφορά από τους πέμπτους «κανονιέρηδες» που έμειναν στους 23 βαθμούς. by Χρήστος Κατριμουστάκης