Παρακολουθήστε live την τελευταία αγωνιστική του Europa Conference League.

19:12
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την 6η και τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Europa Conference League. by Αναστασία Βοσνάκη
19:15
Στις 19:45 θα διεξαχθούν 8 παιχνίδια, ενώ στις 22:00 τα υπόλοιπα επτά (το Τότεναμ-Ρεν αναβλήθηκε). by Αναστασία Βοσνάκη
19:16
Αλασκέρτ-Μακάμπι Τελ Αβίβ, Άλκμααρ-Ράντερς, Γάνδη-Φλόρα Ζόρια-Μπόντο Γκλιμτ, Κλουζ-Γιάμπλονετς, Λίντσερ-Ελσίνκι Παρτιζάν-Ανόρθωση, ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα by Αναστασία Βοσνάκη
19:20
19:42
Οι ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:45
1' Σέντρα σε όλα τα παιχνίδια σιγά σιγά! by Αναστασία Βοσνάκη
19:50
7' Μέχρι στιγμής δεν έχει σημειωθεί κάποιο γκολ σε καμία αναμέτρηση. by Αναστασία Βοσνάκη
20:00
ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα: 15' Οι φιλοξενούμενοι ανοίγουν το σκορ με τον Έιμπραχαμ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:03
Ζόρια-Μπόντο Γκλιμτ: 17' Γκολ η Ζόρια με τον Ναζαρίνα! by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
Παρτιζάν-Ανόρθωση: 21' Γκοοοολ οι γηπεδούχοι με τον Μιλοβάνοβιτς! by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
Παρτιζάν-Ανόρθωση: 33' Γκοοολ η Ανόρθωση με πέναλτι του Χριστοδουλόπουλου! by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα: 35' Γκοοοολ η Ρόμα και 2-0 με τον Βερετού! by Αναστασία Βοσνάκη
20:26
Λίντσερ-Ελσίνκι: 41' Γκοοολ οι γηπεδούχοι με τον Μπάλιτς! by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
Κλουζ-Γιάμπλονετς: 45' Γκοοολ η Κλουζ με τον Ντεμπέλιου! by Αναστασία Βοσνάκη
20:32
Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια! Αλασκέρτ-Μακάμπι Τελ Αβίβ: 0-0, Άλκμααρ-Ράντερς: 0-0, Γάνδη-Φλόρα: 0-0, Ζόρια-Μπόντο Γκλιμτ: 1-0, Κλουζ-Γιάμπλονετς: 1-0, Λίντσερ-Ελσίνκι: 1-0, Παρτιζάν-Ανόρθωση: 1-1, ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα: 0-2. by Αναστασία Βοσνάκη
20:54
ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα: 53' Γκοοολ η Ρόμα με τον Έιμπραχαμ και 3-0! by Αναστασία Βοσνάκη
21:05
Λίντσερ-Ελσίνκι: Γκοοολ οι γηπεδούχοι στο 64' με τον Νακαμούρα! by Αναστασία Βοσνάκη
21:11
Ζόρια-Μπόντο Γκλιμτ: 67' Οι φιλοξενούμενοι φέρνουν το ματς στα ίσα με αυτογκόλ του Βέρνιντουμπ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:16
ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα: 75' Γκοοολ με τον Τσατάκοβιτς και 1-3 η ΤΣΣΚΑ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:21
Αλασκέρτ-Μακάμπι Τελ Αβίβ: 79' Γκοοολ οι γηπεδούχοι με τον Μπόλιεβιτς! by Αναστασία Βοσνάκη
21:22
Λίντσερ-Ελσίνκι: 81' Γκοοολ η Λίντσερ με τον Γκρούμπερ και 3-0! by Αναστασία Βοσνάκη
21:24
Κλουζ-Γιάμπλονετς: 83' Γκοοολ η Κλουζ με τον Ντεμπέλιου! by Αναστασία Βοσνάκη
21:29
Άλκμααρ-Ράντερς: 88' Γκοοολ η Άλκμααρ και 1-0 με τον Ούστινγκ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:32
Αλασκέρτ-Μακάμπι Τελ Αβίβ: 90' Έφερε το ματς στα ίσα η Μακάμπι με τον Άλμογκ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:34
ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα: 90+3' Μειώνει η ΤΣΣΚΑ και 3-2! by Αναστασία Βοσνάκη
21:38
Αναλυτικά τα αποτελέσματα: Α' όμιλος: Λίντσερ-Ελσίνκι 3-0 Αλασκέρτ-Μακάμπι Τελ Αβίβ 1-1 Β' όμιλος: Παρτιζάν-Ανόρθωση 1-1 Γάνδη-Φλόρα 1-0 Γ' όμιλος: Ζόρια-Μπόντο Γκλιμτ 1-1 ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Ρόμα 2-3 Δ' όμιλος: Κλουζ-Γιάμπλονετς 2-0 Άλκμααρ-Ράντερς 1-0 by Αναστασία Βοσνάκη
21:41
Στις 22:00 η σέντρα του δεύτερου μέρους των αναμετρήσεων για την 6η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Europa Conference League. by Αναστασία Βοσνάκη
21:43
Καλησπέρα κι από εμένα! by Μανώλης Μουσουράκης
21:43
Παρέα θα παρακολουθήσουμε τις υπόλοιπες αναμετρήσεις της βραδιάς. by Μανώλης Μουσουράκης
21:45
Αναλυτικά, τα παιχνίδια: 5ος όμιλος: Φέγενορντ-Μακάμπι Χάιφα Ουνιόν Βερολίνου-Σλάβια Πράγας 6ος όμιλος: Κοπεγχάγη-Σλόβαν Μπρατισλάβας ΠΑΟΚ-Λίνκολν 7ος όμιλος: Φίτεσε-Μούρα 8ος όμιλος: Βασιλεία-Καραμπάγκ Ομόνοια-Καϊράτ Αλμάτι Υπενθυμίζεται ότι το Τότεναμ-Ρεν για το 7ο γκρουπ έχει αναβληθεί λόγω των κρουσμάτων κορωνοϊού στις τάξεις της πρώτης. by Μανώλης Μουσουράκης
21:50
Με τη νεαρότερη ενδεκάδα στην ιστορία της η Κοπεγχάγη! Διαβάστε εδώ. by Μανώλης Μουσουράκης
22:02
Έχουμε σέντρα σ' όλες τις αναμετρήσεις! by Μανώλης Μουσουράκης
22:03
3' ΓΚΟΛ η Φίτεσε! Φίτεσε-Μούρα 1-0! Σκόρερ ο Μπουίτινκ! by Μανώλης Μουσουράκης
22:08
Δεν έχουμε άλλο γκολ μέχρι στιγμής στις υπόλοιπες αναμετρήσεις. by Μανώλης Μουσουράκης
22:09
Το live του αγώνα του ΠΑΟΚ μπορείτε να το παρακολουθήσετε κι εδώ. by Μανώλης Μουσουράκης
22:14
Αφού δεν μπαίνουν γκολ, ας δούμε τα highlights ορισμένων αναμετρήσεων που προηγήθηκαν... by Μανώλης Μουσουράκης
22:14
by Μανώλης Μουσουράκης
22:14
22:18
17' ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! ΠΑΟΚ-Λίνκολν 1-0! Σκόρερ ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς! by Μανώλης Μουσουράκης
22:26
22:27
Δύο γκολ μέχρι στιγμής (του ΠΑΟΚ και της Φίτεσε). Χωρίς σκορ τα υπόλοιπα παιχνίδια. by Μανώλης Μουσουράκης
22:31
30' ΓΚΟΛ η Κοπεγχάγη! Κοπεγχάγη-Σλόβαν Μπρατισλάβας 1-0! Σκόρερ ο Βιντ! Ευχάριστα τα μαντάτα για τον ΠΑΟΚ (θέλει καλύτερο αποτέλεσμα από τη Σλόβαν για να μην κριθεί η πρόκριση στα γκολ). by Μανώλης Μουσουράκης
22:33
34' ΓΚΟΛ η Βασιλεία! Βασιλεία-Καραμπάκ 1-0! Σκόρερ ο Αρτούρ! by Μανώλης Μουσουράκης
22:35
35' ΓΚΟΛ η Φίτεσε! Φίτεσε-Μούρα 2-0! Σκόρερ ο Οπεντά (είχε και την ασίστ για το 1-0)! by Μανώλης Μουσουράκης
22:37
Στο 0-0 παραμένουν τα Ομόνοια-Καϊράτ Αλμάτι, Ουνιόν Βερολίνου-Σλάβια Πράγας και Φέγενορντ-Μακάμπι Χάιφα. by Μανώλης Μουσουράκης
22:39
38' ΓΚΟΛ και η Φέγενορντ! Φέγενορντ-Μακάμπι Χάιφα 1-0! Σκόρερ ο Ντέσερς! by Μανώλης Μουσουράκης
22:40
40' ΓΚΟΛ η Φίτεσε! Φίτεσε-Μούρα 3-0! Σκόρερ ο Χούισμαν! by Μανώλης Μουσουράκης
22:50
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο όλων των αναμετρήσεων. Τα αποτελέσματα: 5ος όμιλος: Φέγενορντ-Μακάμπι Χάιφα 1-0 Ουνιόν Βερολίνου-Σλάβια Πράγας 0-0 6ος όμιλος: Κοπεγχάγη-Σλόβαν Μπρατισλάβας 1-0 ΠΑΟΚ-Λίνκολν 1-0 7ος όμιλος: Φίτεσε-Μούρα 3-0 8ος όμιλος: Βασιλεία-Καραμπάγκ 1-0 Ομόνοια-Καϊράτ Αλμάτι 0-0 by Μανώλης Μουσουράκης
23:04
46' Σέντρα σ' όλα τα γήπεδα! by Μανώλης Μουσουράκης
23:09
50' ΓΚΟΛ η Σλάβια Πράγας! Ουνιόν Βερολίνου-Σλάβιας Πράγας 0-1! Σκόρερ ο Σχρανζ! by Μανώλης Μουσουράκης
23:10
53' ΓΚΟΛ η Κοπεγχάγη! Κοπεγχάγη-Σλόβαν Μπρατισλάβας 2-0! Σκόρερ ο Χόιλουντ! by Μανώλης Μουσουράκης
23:12
56' ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ! ΠΑΟΚ-Λίνκολν 2-0! Σκόρερ ο Σβαμπ (ασίστ Ζίβκοβιτς)! by Μανώλης Μουσουράκης
23:19
62' ΓΚΟΛ η Βασίλεια! Βασιλεία-Καραμπάγκ 2-0! Σκόρερ ο παλιός μας γνώριμος, Παϊτίμ Κασάμι! by Μανώλης Μουσουράκης
23:25
64' ΓΚΟΛ η Ουνιόν! Ουνιόν Βερολίνου-Σλάβια Πράγας 1-1! Σκόρερ ο Κρούζε! by Μανώλης Μουσουράκης
23:26
65' ΓΚΟΛ η Φέγενορντ! Φέγενορντ-Μακάμπι Χάιφα 2-0! Σκόρερ ο Νέλσον! by Μανώλης Μουσουράκης
23:31
74' ΓΚΟΛ η Βασιλεία! Βασιλεία-Καραμπάγκ 3-0! Σκόρερ ο Αρτούρ! by Μανώλης Μουσουράκης
23:36
Στην τελική ευθεία οι αγώνες. by Μανώλης Μουσουράκης
23:36
Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο. by Μανώλης Μουσουράκης
23:37
23:38
82' ΓΚΟΛ η Μούρα! Φίτεσε-Μούρα 3-1! Σκόρερ ο Μαρόσα! by Μανώλης Μουσουράκης
23:50
90'+1' ΓΚΟΛ η Μακάμπι Χάιφα! Φέγενορντ-Μακάμπι Χάιφα 2-1! Σκόρερ ο Ντέιβιντ! by Μανώλης Μουσουράκης
23:51
Τελικό στην Κοπεγχάγη: Κοπεγχάγη-Σλόβαν 2-0. by Μανώλης Μουσουράκης
23:52
Τελικό και στην Τούμπα. ΠΑΟΚ-Λίνκολν 2-0! Στα Playoffs του Europa Conference League ο «δικέφαλος του Βορρά». by Μανώλης Μουσουράκης
23:54
Ολοκληρώθηκαν τα ματς σ' όλα τα γήπεδα. Αναλυτικά, τα αποτελέσματα: 5ος όμιλος: Φέγενορντ-Μακάμπι Χάιφα 2-1 Ουνιόν Βερολίνου-Σλάβια Πράγας 1-1 6ος όμιλος: Κοπεγχάγη-Σλόβαν Μπρατισλάβας 2-0 ΠΑΟΚ-Λίνκολν 2-0 7ος όμιλος: Φίτεσε-Μούρα 3-1 8ος όμιλος: Βασιλεία-Καραμπάγκ 3-0 Ομόνοια-Καϊράτ Αλμάτι 0-0 by Μανώλης Μουσουράκης
23:57
Οι βαθμολογίες: Εικόνα live 21969575/64672.jpg Υπενθυμίζεται ότι στον 7ο όμιλο απομένει και η διεξαγωγή του Τότεναμ-Ρεν. by Μανώλης Μουσουράκης