Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη Super League 1.

16:11
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για την 14η αγωνιστική της Super League ανάμεσα στη Λαμία και τον Βόλο! by Αναστασία Βοσνάκη
16:13
Ενώ η Λαμία ψάχνει την πρώτη νίκη στην έδρα της, αφού είναι και η μοναδική ομάδα στο πρωτάθλημα που δεν τα έχει καταφέρει, ο Βόλος επιδιώκει να αναχαιτίσει την οπισθοχώρησή του. by Αναστασία Βοσνάκη
16:14
Η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου δεν έχει κερδίσει τα τελευταία 10 στην έδρα της, μετά το 2-1 με την ΑΕΛ στις 10 Μαρτίου. Αν δεν νικήσει και το Βόλο θα κάνει αρνητικό ρεκόρ με 11 αγώνες χωρίς νίκη εντός έδρας. by Αναστασία Βοσνάκη
16:16
Ο Βόλος εξακολουθεί να υποχωρεί βαθμολογικά, καθώς έχει χάσει τα πέντε τελευταία παιχνίδια πρωταθλήματος, ισοφαρίζοντας το αρνητικό του ρεκόρ στην κατηγορία. by Αναστασία Βοσνάκη
16:18
Η Λαμία βρίσκεται στην 12η θέση με 10 βαθμούς, ενώ ο Βόλος στην 9η με 14 βαθμούς. by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Λαμία (Μιχάλης Γρηγορίου): Γκαραβέλης, Προβυδάκης, Αντέτζο, Τζανετόπουλος, Σαραμαντάς, Μπεχαράνο, Τζανδάρης, Ελευθεριάδης, Ρόμανιτς, Νούνες, Αραμπούλι. by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Στον πάγκο οι Σαράνοφ, Μαζουλουξής, Γκόλεμιτς, Μανουσάκης, Τιρόνε, Σκόνδρας, Γκέντσογλου, Τσούκαλος, Βύντρα. by Αναστασία Βοσνάκη
16:52
Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Κότνικ, Ροσέρο, Ρομέρο, Γκρίλο, Φεράρι, Σοάρες, Νίνης, Μπαρτόλο, Ρεγκατέν, Όροζ, Φαν Βέερτ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:52
Στον πάγκο οι Παπαδόπουλος, Γκιουλέν, Τερεζίου, Μεταξάς, Λογαράς, Ρίνερ, Φερνάντες, Τσοκάνης, Μπαριέντος. by Αναστασία Βοσνάκη
16:54
Στις 17:15 θα έχουμε σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
17:16
1' Το παιχνίδι μόλις ξεκίνησε! by Αναστασία Βοσνάκη
17:17
Διαιτητές: Στέφανος Κουμπαράκης, Ηλίας Κωνσταντίνου, Ηλίας Παπαδόπουλος 4ος Διαιτητής: Αριστομένης Κουτσιαύτης by Αναστασία Βοσνάκη
17:19
3' Φάουλ για τον Βόλο, πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:20
4' Κεφαλιά ο Ελευθεριάδης, μπλοκάρει ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
8' Πήγε να πάρει την κεφαλιά ο Ρεγκατέν, αλλά μπήκε μπροστά ο Προβυδάκης και τον έκοψε. by Αναστασία Βοσνάκη
17:27
10' Σουτ ο Μπαρτόλο, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:30
14' Ο Βόλος πιέζει τη Λαμία, η οποία παίζει κυρίως στις αντεπιθέσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
17:31
15' Σκάψιμο του Νίνη, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:31
15' Μακρινό σουτ ο Αραμπούλι, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:32
16' Δοκάρι για τη Λαμία! Ο Ελευθεριάδης ύστερα από εκτέλεση κόρνερ πήρε την κεφαλιά, με την μπάλα να βρίσκει στο δοκάρι. by Αναστασία Βοσνάκη
17:35
18' Τετ-α-τετ ο Ρόμανιτς, έδιωξε ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:37
21' Σουτ ο Προβυδάκης, η μπάλα πέρασε άουτ! by Αναστασία Βοσνάκη
17:37
Έχει ανέβει η Λαμία στα τελευταία λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
17:38
23' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Νούνες μέσα από την περιοχή έκανε ένα ωραίο σουτ, αλλά ο Κότνικ έκανε μια τρομερή επέμβαση και του είπε όχι! by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
30' Ευκαιρία για τον Βόλο, σουτ ο Φαν Βέερτ, διώχνει σε κόρνερ ο Γκαραβέλης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:48
32' Γκοοοολ ο Βόλος! Ο Φαν Βέερτ βρέθηκε σε θέση τετ-α-τετ και με ωραίο σουτ ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους. by Αναστασία Βοσνάκη
17:51
35' Σουτ ο Ρεγκατέν, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:53
36' Γρήγορη αντεπίθεση ο Βόλος, τετ-α-τετ ο Όροζ, τον έκοψε ο Φαν Βέερτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:53
by Αναστασία Βοσνάκη
17:59
17:59
18:02
45' Κίτρινη ο Ρεγκατέν. by Αναστασία Βοσνάκη
18:03
Ημίχρονο στο ματς! Λαμία-Βόλος 0-1 με γκολ του Φαν Βέερτ στο 32ο λεπτό της αναμέτρησης! by Αναστασία Βοσνάκη
18:16
18:16
18:18
Σέντρα στο δεύτερο μέρος του αγώνα! by Αναστασία Βοσνάκη
18:19
46' Αλλαγή για Λαμία, Τιρόνε, Μαζουλουξής αντί Τζανδάρη, Αντέτζο, αλλαγή για τον Βόλο, Φερνάντες αντί Ροσέρο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:20
18:21
48' Έχει μπει δυνατά η Λαμία στο β' μέρος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:23
50' Φάουλ για τη Λαμία σε καλό σημείο. Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:25
52' Σουτ ο Αραμπούλι, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:26
18:27
53' Κόρνερ για τον Βόλο, σουτ ο Όροζ, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:27
54' Γκοοολ ο Βόλος! Ύστερα από δεύτερο σερί κόρνερ που εκτέλεσε ο Νίνης, ο Φαν Βέερτ πήρε την κεφαλιά και διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του. by Αναστασία Βοσνάκη
18:29
56' Κίτρινη ο Ρόμανιτς! by Αναστασία Βοσνάκη
18:30
57' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! Ο Νίνης ανέτρεψε τον Ελευθεριάδη και ο διαιτητής έδειξε την άσπρη βούλα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:32
59' Γκοοολ η Λαμία! Ο Αραμπούλι εκτέλεσε εύστοχα από τα 11 βήματα και έκανε το 2-1! by Αναστασία Βοσνάκη
18:33
60' Τι έχασε ο Βόλος! Κεφαλιά του Φαν Βέερτ στο αριστερό δοκάρι, δεν μπορεί να σκοράρει εξ επαφής στη συνέχεια ο Όροζ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:34
61' Γκοοολ η Λαμία και 2-2! Σέντρα ο Ρόμανιτς, ο Μπεχαράνο πήρε την κεφαλιά και έφερε το ματς στα ίσα! by Αναστασία Βοσνάκη
18:36
18:37
18:37
Πριν ακριβώς μπει το γκολ του Μπεχαράνο, ο Ελευθεριάδης έχει ρίξει αγκωνιά σε αντίπαλο αλλά διαιτητής και VAR μέτρησαν το γκολ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:40
Το ματς έχει τρελό ρυθμό! Και οι δυο ομάδες παίζουν πολύ ωραίο παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:42
18:43
18:45
18:46
72' Σουτ ο Ελευθεριάδης, δεν προλαβαίνει ο Ρόμανιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:46
18:49
76' Έξω ο Ελευθεριάδης, μέσα ο Μανουσάκης για τη Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:51
78' Κίτρινη ο Μπεχαράνο! by Αναστασία Βοσνάκη
18:54
80' Κεφαλιά ο Αραμπούλι, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:54
Τελευταίο δεκάλεπτο στο ματς, να δούμε τι μπορεί να αλλάξει... by Αναστασία Βοσνάκη
18:57
84' Κεφαλιά του Αραμπούλι, κακή περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:57
84' Τσούκαλος αντί Αραμπούλι για τη Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:58
85' Γκιουλέν αντί Νίνη για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:59
86' Απειλεί ο Βόλος, αλλά ο Γκαραβέλης σταματάει τον Ρεγκατέν! by Αναστασία Βοσνάκη
19:02
88' Ταχύτατη κόντρα της Λαμίας, ο Ρόμανιτς περνάει και τον Κότνικ αλλά δεν μπορεί να τελειώσει τη φάση αφού φεύγει πολύ πλάγια... by Αναστασία Βοσνάκη
19:03
90' Σουτ του Μπεχαράνο, η μπάλα λίγο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:04
3 λεπτά ο έξτρα χρόνος by Αναστασία Βοσνάκη
19:05
92' Λογαράς αντί Όροζ για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:06
Φάουλ για τη Λαμία, τελευταία ευκαιρία για να βρει το γκολ... by Αναστασία Βοσνάκη
19:08
Τέλος στο ματς! Σε ένα απίθανο παιχνίδι, Λαμία και Βόλος ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 2-2. by Αναστασία Βοσνάκη