Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναιτωλικού με τον Ατρόμητο για την 15η αγωνιστική της Super League 1. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:20
Πάμε πρώτα από όλα να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:21
Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν έντονα για τον ορισμό του κ. Ευαγγέλου από την ΚΕΔ, αφού μετά το παιχνίδι με τον ΠΑΣ Γιάννινα είχαν ζητήσει την εξαίρεσή του από αγώνες της ομάδας τους. Ωστόσο, η ΚΕΔ τον όρισε ξανά σε παιχνίδι της ομάδας του Αγρινίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:21
Στο αγωνιστικό σκέλος, ο Γιάννης Αναστασίου δεν υπολογίζει τους Βργκοτς, Μόρσεϊ, Βαρόνε, Λιάβας και Ντίας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:21
Οι φιλοξενούμενοι θα παίξουν χωρίς τους τραυματίες Μουνίθ, Κλωναρίδη, Γκαλβάο και Γιαννιώτη. Την ίδια ώρα, για τους Περιστεριώτες επιστρέφουν οι Καρτάλης και Σάλομον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:22
Παναιτωλικός: Μελίσσας, Αποστολάκης, Μαλής, Κορνέλιους, Χουχούμης, Αντούνες, Φλόρες, Μπαρμπόσα, Ντουάρτε, Μεντόσα και Βέργος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:22
Ατρόμητος: Πίριτς, Κιβρακίδης, Στρούγγης, Χατζησαϊας, Μαυρομάτης, Καστεγιάνο, Χαρίσης, Σάλομον, Ντένιτς, Μπεντινέλι, Κουλούρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:23
Ο Παναιτωλικός επικράτησε στο Περιστέρι στον πρώτο γύρο, με ανατροπή μάλιστα, αφού δεν είχε νίκη στα οκτώ προηγούμενα μεταξύ τους παιχνίδια. Σε αυτά ο Ατρόμητος είχε πέντε νίκες και τρία ήταν ισόπαλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:23
Μόνο σε επτά από 25 παιχνίδια μεταξύ τους έχει κερδίσει ο εκάστοτε γηπεδούχος. Σε άλλα επτά ο φιλοξενούμενος και τα 11 είναι ισόπαλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:24
Ο Παναιτωλικός βρίσκεται στην 11η θέση με 12 βαθμούς, ενώ ο Ατρόμητος στη 13η με εννέα βαθμούς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:25
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 19:30 (Cosmote Sport 2, bwinΣΠΟΡ FM 94,6 και sport-fm.gr). by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:26
Διαιτητές: Άγγελος Ευαγγέλου Βοηθοί: Ιορδάνης Απτόσογλου, Χασάν Κούλα 4ος Διαιτητής: Ανδρέας Γκάμαρης by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:27
Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:28
Κρατούν και ένα πανό, με μήνυμα για τις γυναικοκτονίες στη χώρα μας. Υπέροχη κίνηση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:29
Μάλιστα φορούσαν και μπλουζάκια που έγραφαν, «πες τη με το όνομά της: γυναικοκτονία» by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:29
Όρκος νίκης τώρα και από τις δύο ομάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:30
Σέντρα στο ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:31
2' Φάουλ σε καλό σημείο για τους γηπεδούχους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:32
Η μπάλα περνά από όλους, όμως ο Αντούνεθ κάνει κακό σουτ από καλή θέση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:33
3' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό με τον Φλόρες! ΤΙ ΕΒΑΛΕ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:34
Η μπάλα βρέθηκε ψηλά μέσα στην περιοχή του Ατρομήτου, ο Φλόρες έκανε απίστευτο ανάποδο ψαλίδι και νικά τον Πίριτς, για ένα από τα καλύτερα γκολ της φετινής χρονιάς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:34
5' Κερδίζει ένα φάουλ ο Χαρίσης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:35
Ο Μελίσσας βγαίνει με γροθιές και διώχνει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:36
6' Χλιαρές διαμαρτυρίες για χέρι των αμυντικών του Ατρομήτου από τους γηπεδούχους, δεν υπάρχει κάτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:37
Οι Αγρινιώτες βγάζουν τρομερή ενέργεια, οι Περιστεριώτες ακόμα ψάχνονται. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:39
9' Στο έδαφος ο Βέργος και διακοπή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:39
Συνεχίζεται το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:40
11' Κόρνερ για τον Ατρόμητο μετά από γύρισμα του Κιβρακίδη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:41
Μπλοκάρει ο Μελίσσας, έκανε και επιθετικό φάουλ ο Κουλούρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:42
Το ιατρικό επιτελείο του Παναιτωλικού αναφέρει ότι έχει σφίξει η γάμπα του Βέργου, σήκωσε τον Καρέλη για ζέσταμα ο Αναστασίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:44
15' Ένα πλασέ του Χαρίση καταλήγει στην αγκαλιά του Μελίσσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:47
18' Έχει πέσει ο ρυθμός αισθητά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:48
18' Κίτρινη κάρτα για τον Χατζηισαΐα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:48
Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:50
21' Μόνο ο Σάλομον διακρίνεται για τον Ατρόμητο, φυσικά στο αμυντικό κομμάτι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:51
Το γκολ του 1-0
by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:56
26' Όμορφη κυκλοφορία της μπάλας από τους Αγρινιώτες, πήγε να βγάλει κόντρα η ομάδα του Παράσχου αλλά τίποτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:58
28' Η μπάλα βρήκε τον Χαρίση στο πρόσωπο. Μικρή διακοπή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:00
Πολλά τρεξίματα στον χώρο του κέντρου, μονομαχίες, αλλά εκτός του γκολ δεν έχουμε άλλη μεγάλη στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:03
33' Ο Κιβρακίδης έχει βρει με το χέρι του τον Ντουάρτε στο πρόσωπο, παίζεται λέει ο Ευαγγέλου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:03
34' Γύρισμα του Χουχούμη, μπλοκάρει ο Πίριτς, μπορούσε κάτι καλύτερο ο Έλληνας μπακ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:06
36' Απίθανη ευκαιρία για Κουλούρη που πήγε να βγάλει φαλτσαριστή σέντρα, αλλά λίγο έλειψε η μπάλα να καρφωθεί στο παραθυράκι του Μελίσσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:08
38' Σκληρό φάουλ του Κορνίλιους, φωνάζουν για κάρτα οι φιλοξενούμενοι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:09
Στο έδαφος παίκτης του Ατρομήτου, διακοπή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:09
Ζητά πέναλτι ο Στρούγγης, θα το δουν στο VAR. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:09
40' Ο Ευαγγέλου περιμένει να του πουν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:10
Τίποτα λέει ο Έλληνας διαιτητής! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:11
Ξανά σκληρό φάουλ από τους παίκτες του Παναιτωλικού πάνω στον Κουλούρη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:11
Στο μεταξύ το γήπεδο τα έχει... βάλει με τον Ευαγγέλου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:11
42' Ο Έλληνας φορ είναι στο έδαφος ακόμα και δείχνει να πονά, έχουν μπει και οι γιατροί του Ατρόμητου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:13
Συνεχίζεται το ματς, νέο φάουλ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:14
44' Δυνατό μαρκάρισμα του Χαρίση στον Αποστολάκη, γιούχα στον Ευαγγέλου από το γήπεδο γιατί δεν έβγαλε κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:15
Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:16
Σε γενικές γραμμές, πάει η κλωτσιά σύννεφο στο Αγρίνιο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:17
45+2' Μια σέντρα στην περιοχή του Παναιτωλικού από τον Κιβρακίδη, απομακρύνουν οι Αγρινιώτες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:18
Τέλος πρώτου ημιχρόνου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:18
Επιστροφή για το δεύτερο μέρος, σε ένα ματς που αναμένεται συναρπαστικό από όλες τις πλευρές. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:32
20:33
Αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα ο Σπιριντόνοβιτς, έξω ο Στρούγγης, άρα θα αλλάξει και σχηματισμό ο Παράσχος με 4-3-3. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:33
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:35
46' Επιχειρεί να μπει στην αντίπαλη περιοχή ο Ντουάρτε, μπλοκάρει ο Πίριτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:36
48' Στο έδαφος ο Κιβρακίδης, έφαγε τη μπάλα στο πρόσωπο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:36
20:37
49' Χαμένη ευκαιρία για τον Κουλούρη. Ο Έλληνας φορ έπιασε ένα σουτ εκτός περιοχής ενώ η μπάλα γκέλαρε, όμως δεν βρήκε στόχο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:40
52' Ξανά ευκαιρία για τον Ατρόμητο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:41
Ο Χαρίσης έκανε ένα δυνατό σουτ εκτός περιοχής με τη μπάλα να φεύγει μισό μέτρο πάνω από το γάμα του Μελίσσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:42
54' Φάουλ για τον Ατρόμητο, καλή ευκαιρία για γέμισμα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:43
Μετά από καραμπόλα η μπάλα κατέληξε στον Σπιριντόνοβιτς, αλλά τελευταία στιγμή κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:44
56' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο με τον Μαυρομμάτη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:44
Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Σπιριντόνοβιτς, η μπάλα κατέληξε στον Έλληνα στόπερ, ο οποίος κατέβασε τη μπάλα με το στήθος και σούταρε για το 1-1! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:45
57' Κίτρινη κάρτα στον Σάλομον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:46
58' Σέντρα του Μεντόσα στην καρδιά της περιοχής περνά από όλους! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:47
Σαφώς πιο δραστήριος στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:49
60' Μικρή ένταση με Αντούνες και Χαρίση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:50
62' Μακρινό δεξί σου του Μπεντινέλι, πέφτει και μπλοκάρει ο Μελίσσας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:51
63' Γκολ ο Βέργος με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, έχει σηκώσει τη σημαία για οφσάιντ ο βοηθός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:51
Δεν μετράει το τέρμα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:53
65' Κόρνερ κερδισμένο από τον Χουχούμη για τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:53
66' Κίτρινη κάρτα στον Χουχούμη γιατί πέταξε μακριά τη μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:54
Συνεχίζονται οι κλωτσιές με το... τσουβάλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:55
67' Τάκλιν του Μαυρομμάτη, υποφέρει ο Ντουάρτε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:56
Επιστρέφει και ο Ντουάρτε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:58
70' Παλεύει ο Κουλούρης, κερδίζει ένα πλάγιο στο κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:59
71' Ρίσκαρε ο Παναιτωλικός, με τον Μπεντινέλι να κερδίζει φάουλ στη γωνιά της μεγάλης περιοχής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:59
Κίτρινη κάρτα στον Αποστολάκη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:00
Περνάει η φάση, κυριαρχεί ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:00
72' Κόρνερ για τους Περιστεριώτες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:00
Σταματά τον Μεντόσα με φάουλ ο Κιβρακίδης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:02
75' Αλλαγές για τον Παναιτωλικό, έξω Μπαρμπόσα και Αντούνες, μέσα Τσιγγάρας και Καρέλης. Πάει για το γκολ της νίκης ο Αναστασίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:04
Το γκολ του 1-1
21:04
76' Κεφαλιά του Βέργου, καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:05
77' Αλλαγές για τον Ατρόμητο, έξω Μπεντινέλι και Χαρίσης, μέσα Νάτσος και Βασιλαντωνόπουλος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:06
78' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό με τον Καρέλη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:06
Στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα, ο Καρέλης πιάνει ολομόναχος κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας του Πίριτς για το 2-1! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:08
80' ΓΚΟΛ για το Παναιτωλικό, ξανά ο Καρέλης, τι γκολάρα έβαλε! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:09
Ο Έλληνας επιθετικός κερδίζει τις μονομαχίες εκτός περιοχής και με ένα άπιαστο ψηλοκρεμαστό σουτ κάνει το 3-1 και καθαρίζει το ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:09
Πάει να το δει ο Ευαγγέλου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:09
Δεν μετράει το γκολ, δίνει χέρι ο Ευαγγέλου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:10
82' Όλα ανοιχτά λοιπόν! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:10
Πέφτει στην περιοχή ο Τσιγγάρας, φωνές για πέναλτι, τίποτα λέει ο Ευαγγέλου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:10
Χαμός στο Αγρίνιο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:12
84' Φάουλ για τον Παναιτωλικό ανάμεσα στο κέντρο και την περιοχή του Ατρόμητου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:13
85' Τεράστια χαμένη ευκαιρία από τον Κορνέλιους που ξεχάστηκε στο δεύτερο δοκάρι, αλλά η κεφαλιά του έφυγε άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:14
86' Κίτρινη κάρτα στον Ντένιτς για φάουλ στον Φλόρες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:14
Αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα ο Τζαβίδας, έξω ο Ντένιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:16
88' Ένταση στο κόρνερ, συνεχίζεται το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:18
90' Κερδισμένο φάουλ από τον Βέργο, «ανάσες» για τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:18
Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:20
90+2' Καλή συνεργασία των φιλοξενούμενων, έδιωξε τελευταία στιγμή η άμυνα του Παναιτωλικού. Επιμένει τώρα ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:20
90+2' Ο Μελίσσας μπλόκαρε το πλασέ του Σπιριντόνοβιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:20
90+3' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Λούι στη θέση του Μεντόσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:22
90+4' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Παναιτωλικό. Παράλληλα, οι γηπεδούχοι «ροκανίζουν» και τον χρόνο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:23
Εντυπωσιακή απόκρουση του Πίριτς στο εξαιρετικό χτύπημα του Φλόρες. Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:23
Ένταση τώρα μεταξύ των παικτών. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:24
90+6' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Εκτός ο Ντουάρτε, στη θέση του ο Περέιρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:25
Τελευταίο σφύριγμα από τον Ευαγγέλου, με τον Παναιτωλικό να επικρατεί 2-1 του Ατρόμητου στο Αγρίνιο. by Χρήστος Κατριμουστάκης