Παναιτωλικός-Νίκη Βόλου

Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το Κύπελλο Ελλάδας.

16:49
16:50
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης Παναιτωλικός-Νίκη Βόλου, αγώνας ρεβάνς για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδος. by www.sport-fm.gr
16:51
16:51
16:54
16:54
Παναιτωλικός (Αναστασίου): Ροντρίγκες, Λούι, Μαλής, Κορνέλιους, Περέιρα, Φλόρες, Αντούνες, Ντουάρτε, Μεντόσα, Χουχούμης, Καρέλης. by www.sport-fm.gr
16:55
Νίκη Βόλου (Βοσνιάδης): Μπάγιτς, Αλιατίδης, Τζοβάρας, Κυριακίδης, Γκαρσία, Ροχάνο, Τσουκαλάς, Παναγιωτίδης, Ανδρέου, Κάσσος, Γρομητσάρης. by www.sport-fm.gr
16:56
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Ευστάθιος Γκορτσίλας. Βοηθοί: Παπαδόπουλος,Μωϋσιάδης 4ος: Μπαΐλης by www.sport-fm.gr
16:58
17:01
17:01
17:07
17:08
8' Φάση για τον Παναιτωλικό. Μακρινό σουτ από τον Φλόρες, φεύγει αρκετά μέτρα από το δεξί δοκάρι. by www.sport-fm.gr
17:15
13' Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ ο Μαλής πιάνει την κεφαλιά, με την μπάλα να μην παίρνει τροχιά προς την εστία. by www.sport-fm.gr
17:18
17:22
20' Φάση διαρκείας για τον Παναιτωλικό. Ο Μπάγιτς αποκρούει την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μεντόσα. Δεν μπορεί να σκοράρει ούτε ο Κορνέλιους, ο οποίος πήρε το «ριμπάουντ». by www.sport-fm.gr
17:24
17:28
17:29
17:30
17:32
17:33
31' Ο Καρέλης βρέθηκε στο έδαφος. Δεν υπήρξαν ιδιαίτερες διαμαρτυρίες για πέναλτι, εξάλλου σηκώθηκε άμεσα. Υπενθυμίζεται ότι δεν υπάρχει VAR. by www.sport-fm.gr
17:35
34' Πρώτη κίτρινη στο ματς. Θα την αντικρίσει ο Τζοβάρας για τάκλιν στον Λούι. by www.sport-fm.gr
17:40
17:42
17:45
17:46
17:46
45' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό. Αυτή θα είναι η τελευταία φάση. by www.sport-fm.gr
18:21
63' Φάση για τον Παναιτωλικό. Μονοκόμματο σουτ εκτός περιοχής από τον Φλόρες, περνά άουτ. by www.sport-fm.gr
18:22
18:23
65' Αναγκαστική αλλαγή για τους γηπεδούχους: Ο Τσιγγάρας στη θέση του Χουχούμη. by www.sport-fm.gr
18:25
18:27
18:31
72' Τεράστια ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου. Ο Ροντρίγκες βάζει στοπ στο τετ-α-τετ με τον Τζοβάρα. by www.sport-fm.gr
18:31
18:32
74' Ο Βλαχομήτρος αντί του Ανδρέου για τη Νίκη. Μέσα και ο Μιράντα αντί του Παναγιωτίδη. by www.sport-fm.gr
18:34
18:35
Απειλεί στα τελευταία λεπτά η Νίκη Βόλου, η οποία χρειάζεται ένα γκολ για να στείλει το παιχνίδι στην παράταση. by www.sport-fm.gr
18:40
82' Φάση για τη Νίκη Βόλου. Κοντράρει στον Μαλή το σουτ που έπιασε ο Γκαρσία από το ύψος της μεγάλης περιοχής. by www.sport-fm.gr
18:41
18:43
83' Οι Μπαρμπόσα, Χρήστος Μπελεβώνης και Αποστολάκης στις θέσεις των Καρέλη, Ντουάρτε και Λούι για τον Παναιτωλικό. Μέτσε αντί Τσουκαλά για τη Νίκη. by www.sport-fm.gr
18:47
18:49
18:49
90'+1' Δοκάρι για τη Νίκη Βόλου! Ο Μιράντα βρίσκεται ολομόναχος στο πίσω δοκάρι, πιάνοντας μονοκόμματο σουτ που κατέληξε στο σίδερο! by www.sport-fm.gr
18:53
90'+4' ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός! 1-0! Σκόρερ ο Βέργος! «Τσαφ» από τον Αλιατίδη, βγήκε ολομόναχος στην αντεπίθεση ο Βέργος, πλασάροντας εύστοχα για το 1-0. by www.sport-fm.gr
18:54
Τέλος στο ματς. Ο Παναιτωλικός θα πάρει την πρόκριση στους «8», έχοντας νικήσει και στα δύο ματς τη Νίκη Βόλου με 1-0. by www.sport-fm.gr