Παρακολουθήστε live την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη Super League 1.

16:09
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον Βόλο, για την 18η αγωνιστική της Super League! by Αναστασία Βοσνάκη
16:10
Οι Αρκάδες βρίσκονται στο -6 από τα playoffs ωστόσο είναι στην 8η θέση της βαθμολογίας και η είσοδος στην εξάδα δεν είναι ανέφικτη, ενώ έχουν και ένα παιχνίδι λιγότερο, αυτό με τον Ολυμπιακό εκτός έδρας. by Αναστασία Βοσνάκη
16:11
Τα νέα για την ομάδα του Μίλαν Ράσταβατς είναι πολύ καλά, καθώς στους τελευταίους ελέγχους που έγιναν δεν ανιχνεύθηκε κανένα θετικό κρούσμα και άπαντες είναι στη διάθεση του Σέρβου τεχνικού. by Αναστασία Βοσνάκη
16:11
Ο Αστέρας Τρίπολης προέρχεται από τη νίκη επί του ΟΦΗ, ενώ το παιχνίδι της 17ης αγωνιστικής με αντίπαλο τον Ολυμπιακό αναβλήθηκε λόγω κρουσμάτων στους Πειραιώτες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:11
Από την άλλη ο Βόλος προέρχεται από τη νίκη με 3-1 επί του Παναθηναϊκού, παίρνοντας το τρίποντο μετά από τρεις μήνες και ξεκόλλησε από τα χαμηλά της βαθμολογίας αφού βρίσκεται στην 9η θέση με 18 βαθμούς. by Αναστασία Βοσνάκη
16:11
Στη διάθεση του Κώστα Μπράτσου θα βρίσκονται όλοι οι ποδοσφαιριστές, εκτός του τιμωρημένου Τζούλιαν Μπαρτόλο. Στόχος της ομάδας της Μαγνησίας να χτίσει ένα θετικό σερί, ανάλογο με αυτό στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος, ώστε να μην κινδυνέψει και να καθαρίσει όσο το δυνατόν νωρίτερα με την σωτηρία. by Αναστασία Βοσνάκη
16:12
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Περράκης Βοηθοί: Λάζαρος Δημητριάδης, Ράινχαρτ Μπούξμπαουμ 4ος Διαιτητής: Πέτρος Τσαγκαράκης VAR: Ευστάθιος Γκορτσίλας, Χρήστος Μπαλτάς by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς): Παπαδόπουλος, Καρμόνα, Άλβαρες Χριστόπουλος, Πίτσου, Μουνάφο, Κανελλόπουλος, Σίτο, Ριέρα, Σονί, Μπαράλες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Στον πάγκοι οι Τσιφτσής, Τασουλής, Αντζουλάς, Ιγκλέσιας, Βαλιέντε, Κρέσπι, Καπίγια, Μπενίτο, Τιλίκα. by Αναστασία Βοσνάκη
16:51
Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Κότνικ, Ρομέρο, Γκιουλέν, Άλχο, Φεράρι, Τσοκάνης, Μπαριέντος, Ρεγκατέν, Ορός, Φερνάντες, Φαν Βέερτ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:52
Στον πάγκο οι Παπαδόπουλος, Σιελης, Πουρίτα, Λογαράς, Μεταξάς, Τερεζίου, Ροσέρο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:14
1' Σέντρα στο ματς! by Αναστασία Βοσνάκη
17:16
2' Φάουλ για τον Βόλο σε καλό σημείο. Απομάκρυνε ο Άλβαρες σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:19
5' Ο Βόλος στα πρώτα λεπτά είναι καλύτερος. by Αναστασία Βοσνάκη
17:21
6' Ευκαιρία για τον Αστέρα, σέντρα ο Άλβαρες, η προβολή του Σίτο δεν βρήκε το τέρμα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
10' Σουτ ο Καρμόνα, απομακρύνει ο Φεράρι. by Αναστασία Βοσνάκη
17:26
12' Κακό σουτ του Μπαριέντος, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:28
14' Σουτ ο Ριέρα, μπλόκαρε ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:29
15' Κάρτα ο Ρομέρο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:30
16' Εκτελεί ο Ριέρα το φάουλ, γύρισε ο Πίτσου, δεν βρήκε αντίκρισμα σε κάποιον συμπαίκτη του, με την μπάλα να περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:34
20' Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο, πολύ ωραίο μακρινό σουτ ο Φαν Βέερτ, η μπάλα στο δοκάρι μετά από επέμβαση του Παπαδόπουλου. by Αναστασία Βοσνάκη
17:36
21' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο, ο Παπαδόπουλος έκανε μια φανταστική επέμβαση στο σουτ του Ρεγκατέν. by Αναστασία Βοσνάκη
17:37
23' Σέντρα ο Άλβαρες, διώχνει ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:38
24' Σουτ ο Ριέρα, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:40
26' Σουτ ο Μπαριέντος, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
17:42
28' Σουτ ο Σονί, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:43
29' Κόρνερ για τον Αστέρα, πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:44
Συμπληρώσαμε μισή ώρα στο παιχνίδι, το 0-0 παραμένει σε Αστέρα και Βόλο! by Αναστασία Βοσνάκη
17:45
31' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:45
Περνάει ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
32' Κόρνερ για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:47
Μεγάλη επέμβαση του Νίκου Παπαδόπουλου στο σουτ του Τσοκάνη. Καταπληκτική εμφάνιση μέχρι στιγμής ο κίπερ των Αρκάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
17:50
36' Ωραίο σουτ ο Άλβαρες, διώχνει ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:52
38' Σουτ ο Φερνάντες, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:55
41' ΓΚΟΛ ο Αστέρας Τρίπολης! Ο Καρμόνα έσπασε στον Σονί που έκανε δυο κοντρόλ στον αέρα και με φοβερό σουτ στην κίνηση εκτελεί τον Κότνικ για το 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
17:59
45' Κόρνερ για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:59
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:00
Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος, το διανύουμε. by Αναστασία Βοσνάκη
18:01
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Αστέρας Τρίπολης-Βόλος 1-0 με σκόρερ τον Κέβιν Σονί στο 41ο λεπτό της αναμέτρησης! by Αναστασία Βοσνάκη
18:17
Σέντρα στο δεύτερο μέρος! by Αναστασία Βοσνάκη
18:18
47' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:19
18:20
48' Σουτ ο Μουνάφο, μπλόκαρε ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:25
54' Κόρνερ για τον Βόλο, πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:26
55' Κάρτα στον Μπαριέντος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:29
57' Κάρτα ο Κανελλόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:31
58' Σουτ ο Κανελλόπουλος, μπλόκαρε ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:35
63' Σουτ ο Σονί, η μπάλα ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
65' Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα, έξω Ριέρα, μέσα Τιλίκα, έξω Κανελλόπουλος, μέσα Βαλιέντε. by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
66' Αλλαγή για τον Βόλο, μέσα Ροσέρο, έξω ο Ρεγκατέν. by Αναστασία Βοσνάκη
18:40
69' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Τιλίκα προσπάθησε με τακουνάκι να σκοράρει από πλάγια θέση. by Αναστασία Βοσνάκη
18:47
75' Φωνάζει για πέναλτι ο Βόλος για τάκλιν του Πίτσου, παίζετε λέει ο διαιτητής. Σωστή η απόφαση. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
76' Δεν κατάφερε να πάρει την κεφαλιά ο Μπαράλες, με την άμυνα του Βόλου να διώχνει. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
77' Σουτ ο Φεράρι, διώχνει με γροθιές ο Παπαδόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
78' Μεγάλη ευκαιρία ο Βόλος με τον Τσοκάνη να σουτάρει και την μπάλα να πηγαίνει ξυστά από την εστία του Παπαδόπουλου. by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
80' Σουτ ο Σίτο, μπλόκαρε ο Κότνικ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:53
81' Αλλαγή για τον Αστέρα, μέσα ο Κρέσπι, έξω ο Σίτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
85' Κόρνερ για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:57
18:59
87' Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα, έξω ο Πίτσου που δεν μπορεί να συνεχίσει, μέσα ο Ιγκλέσιας, έξω ο Σονί, μέσα ο Καπίγια. by Αναστασία Βοσνάκη
19:02
90' Τερεζίου μέσα, έξω ο Γκιουλέν για τον Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:02
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
19:07
Τέλος στο ματς! Ο Αστέρας Τρίπολης πήρε μια σημαντική νίκη κόντρα στον Βόλο χάρη στο γκολ του Κέβιν Σονί στο 41ο λεπτό της αναμέτρησης. by Αναστασία Βοσνάκη