Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη Serie A.

21:19
Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της Μίλαν με τη Γιουβέντους, για την 23η αγωνιστική της Serie A! by Αναστασία Βοσνάκη
21:19
Απέναντι στη Μίλαν, η Γιουβέντους έχει τις περισσότερες ήττες (51) και ισοπαλίες (55) στη Serie A. Παράλληλα, η μεγάλη κυρία έχει 67 νίκες. by Αναστασία Βοσνάκη
21:19
Η Μίλαν έχει πρόσφατο ρεκόρ 2-1-1 κόντρα στη Γιουβέντους. Δύο νίκες είχε στα προηγούμενα 17 απέναντι στους «μπιανκονέρι». by Αναστασία Βοσνάκη
21:20
Δεν υπάρχει ισοπαλία ανάμεσα στις δύο ομάδες στα 9 τελευταία μεταξύ τους ματς στο «Σαν Σίρο». Τρεις νίκες η Μίλαν και 6 η Γιουβέντους σε αυτά τα παιχνίδια. Τελευταία ισοπαλία τον Φεβρουάριο του 2012. by Αναστασία Βοσνάκη
21:20
Αν χάσει και σήμερα η Μίλαν, τότε θα μετρήσει δύο σερί εντός έδρας ήττες μετά από τον Σεπτέμβριο του 2019. Η Γιουβέντους με τη σειρά της είναι εδώ και οκτώ ματς αήττητη. by Αναστασία Βοσνάκη
21:20
Ο Αλέγκρι έχει 11 νίκες και 4 ισοπαλίες απέναντι στον Πιόλι, χτίζοντας τρομερή παράδοση απέναντί του. by Αναστασία Βοσνάκη
21:21
Ο Ιμπραΐμοβιτς κατά την παρουσία του στη Γιουβέντους είχε 70 συμμετοχές με 23 γκολ. Απέναντι στη Γιουβέντους ο Σουηδός φορ έχει σκοράρει δύο φορές, ενώ αν σκοράρει και σήμερα θα γίνε ο γηραιότερος που το καταφέρνει αυτό σε ηλικία 40 ετών και 112 ημερών απέναντι στους «μπιανκονέρι». by Αναστασία Βοσνάκη
21:21
Ο Πάουλο Ντιμπάλα έχει συμμετοχή σε 12 τέρματα εναντίον της Μίλαν (επτά γκολ, πέντε ασίστ). Ο Άντε Ρέμπιτς από την άλλη μεριά, έχει σκοράρει στα τρία τελευταία παιχνίδια απέναντι στην Γιουβέντους. by Αναστασία Βοσνάκη
21:25
21:26
by Αναστασία Βοσνάκη
21:28
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
21:28
Μίλαν (Στέφανο Πιόλι): Μενιάν, Καλάμπρια, Καλούλου, Ρομανιόλι, Ερναντές, Κρούνιτς, Τονάλι, Μεσίας, Ντίας, Λεάο, Ιμπραΐμοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
21:28
Γιουβέντους (Μαξ Αλέγκρι): Σέζνι, Ντε Σίλιο, Ρουγκάνι, Κιελίνι, Άλεξ Σάντρο, Κουαδράδο, Μπεντανκούρ, Λοκατέλι, ΜακΚένι, Ντιμπάλα, Μοράτα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:46
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
21:48
2' Κόρνερ για τη Γιουβέντους. Έδιωξε ο Μενιάν με τις γροθιές. by Αναστασία Βοσνάκη
21:51
5' Μέχρι στιγμής η Γηραιά Κυρία έχει μπει πιο δυνατά. by Αναστασία Βοσνάκη
21:53
7' Κόρνερ για τη Μίλαν. by Αναστασία Βοσνάκη
21:54
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:55
9' Κάρτα στον Λοκατέλι για χτύπημα στον Τονάλι. by Αναστασία Βοσνάκη
21:58
12' Κάρτα ο Λεάο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:59
12' Μεγάλη φάση για την Γιουβέντους, σουτ του Κουαδράδο, η μπάλα ξυστά από την εστία. by Αναστασία Βοσνάκη
22:03
17' Πολλά νεύρα και από τις δυο μεριές. by Αναστασία Βοσνάκη
22:06
20' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μίλαν! Ο Λεάο βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Σέζνι, αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει. by Αναστασία Βοσνάκη
22:09
23' Σουτ ο ΜακΚένι, μπλόκαρε ο Μενιάν. by Αναστασία Βοσνάκη
22:14
28' Αναγκαστική αλλαγή για τον Ζλάταν, δεν μπορεί να συνεχίσει, μπαίνει ο Ζιρού στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
22:16
30' Ωραίο σουτ του Καλάμπρια, η μπάλα λίγο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:19
33' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τη Μίλαν. by Αναστασία Βοσνάκη
22:21
34' Ζιρού, Ερναντές και Τονάλι βλέπουν τα σουτ τους να μπλοκάρονται! by Αναστασία Βοσνάκη
22:22
36' Μακρινό σουτ του Λοκατέλι, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:28
42' Ισορροπημένο το ματς στα τελευταία λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
22:29
43' Κάρτα ο Μεσίας. by Αναστασία Βοσνάκη
22:32
Δυο λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
22:34
Τέλος στο πρώτο μέρος! Μίλαν και Γιουβέντους παραμένουν στο 0-0. by Αναστασία Βοσνάκη
22:50
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
22:56
51' Κεφαλιά ο Μοράτα, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:58
53' Μέχρι τώρα βλέπουμε την ίδια εικόνα με το πρώτο μέρος. by Αναστασία Βοσνάκη
22:59
54' Σουτ ο Σάντρο, μπλοκάρει ο Μενιάν. by Αναστασία Βοσνάκη
23:01
56' Σουτ Λεάο, μπλόκαρε ο Σέζνι. by Αναστασία Βοσνάκη
23:03
57' Ο Ζιρού μέσα από τη μικρή περιοχή δεν έκανε τελική προς την εστία, αλλά κεφαλιά προς τα πίσω. by Αναστασία Βοσνάκη
23:06
61' Σαλεμάκερς και Μπενασέρ αντί Κρούνιτς και Ντίαθ, για τη Μίλαν. by Αναστασία Βοσνάκη
23:08
63' Ευκαιρία για τη Μίλαν! Σουτ ο Ερναντές, μπλόκαρε ο Σέζνι. by Αναστασία Βοσνάκη
23:11
65' Αλλαγή για τη Γιουβέντους, έξω Λοκατέλι, Κουαδράδο, μέσα Μπερναρντέσκι, Αρτούρ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:14
69' Κεφαλιά Ζιρού, μπλόκαρε ο Σέζνι. by Αναστασία Βοσνάκη
23:19
74' Κεν στη θέση του Μοράτα για τη Γιουβέντους. by Αναστασία Βοσνάκη
23:22
76' Αλλαγή για τη Μίλαν, Ρέμπιτς και Φλορέντσι αντί Λεάο και Καλάμπρια. by Αναστασία Βοσνάκη
23:23
77' Ωραία ατομική προσπάθεια του Σαλεμάκερς, η μπάλα κατέληξε πλάγιο άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:30
85' Κεφαλιά ο ΜακΚένι, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:34
89' Κίτρινη ο Κεν. by Αναστασία Βοσνάκη
23:35
90' Έξω Ντιμπάλα, μέσα Κουλουσέφσκι για τη Γιουβέντους. by Αναστασία Βοσνάκη
23:35
Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
23:39
Τέλος στην αναμέτρηση! Σε ένα παιχνίδι με πολλά νεύρα, η Μίλαν κόλλησε στο 0-0 με τη Γιουβέντους για την 23η αγωνιστική του ιταλικού πρωταθλήματος. by Αναστασία Βοσνάκη