Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την Super League 1.

16:59
Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:00
Το κάκιστο ξεκίνημα του Ατρομήτου στο εφετινό πρωτάθλημα είχε... γλυκάνει στις 21 Νοεμβρίου, όταν είχε πάρει την πρώτη του νίκη σοκάροντας (2-0) τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:00
Σήμερα στις 17:15 (Novasports 2, bwinΣΠΟΡ 94,6), οι δύο ομάδες συναντιούνται ξανά, στην Τούμπα, με τους Θεσσαλονικείς να τρέχουν σερί 11-2-0 σε όλες τις διοργανώσεις και να χρειάζονται νίκη για να μειώσουν στο -6 από τον Ολυμπιακό και εν συνεχεία να περιμένουν... δώρο από την ΑΕΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:02
Όσο για τους φιλοξενούμενους, πήραν νίκη-ανάσα την Πέμπτη ενάντια στη Λαμία αλλά είδαν χθες τον Ιωνικό να παίρνει μεγάλο διπλό στην Τρίπολη, συνεπώς παραμένουν σε δυσχερή θέση (στο -5 από τη 12η θέση) και θα παλέψουν με ό,τι όπλο διαθέτουν για θετικό αποτέλεσμα στη Θεσσαλονίκη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:03
ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Σάστρε, Μιχάι, Κρέσπο, Βιεϊρίνια, Αουγκούστο, Τσιγγάρας, Μπίσεσβαρ, Μουργκ, Μιτρίτσα, Άκπομ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:04
Ατρόμητος: Γιαννιώτης, Νταβιώτης, Μαυρομμάτης, Χατζηισαΐας, Τζοβάρας, Χαρίσης, Σάλομον, Ναμπί, Σπιριντόνοβιτς, Ροτάριου, Κλωναρίδης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:06
Στον πάγκο των γηπεδούχων οι Ζ. Ζίβκοβιτς, Λύρατζης, Τέιλορ, Μιχαηλίδης, Σίντκλεϊ, Σβαμπ, Σοάρες, Ζαμπά, Α. Ζίβκοβιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:07
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων οι Μάριτς, Έρλινγκμαρκ, Καστεγιάνο, Μπεντινέλι, Παπαδόπουλος, Βασιλαντωνόπουλος, Καρτάλης, Ναμπί, Αλιμπέκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Ο Ραζβάν Λουτσέσκου έχει σημαντικές απουσίες να διαχειριστεί, καθώς δεν υπολογίζονται οι βασικότατοι Ίνγκασον, Κούρτιτς, Ελ Καντουρί, καθώς και οι Τσόλακ, Κούτσιας, Βαρέλα και Ολιβέιρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Ο Κρις Κόλμαν δεν υπολογίζει στους τιμωρημένους Ευθύμη Κουλούρη και Χουάν Μουνίθ, ενώ εκτός είναι και ο Στέφανος Στρούγγης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:10
Διαιτητές: Γκάμαρης (Θ.Μωυσιάδης, Στάικος, 4ος Τζοβάρας, VAR: Περράκης, Πετρόπουλος) by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:11
Τελευταία στιγμή ο Κιβρακίδης αισθάνθηκε ενοχλήσεις και έμεινε εκτός αποστολής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:12
Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το ματς, μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:15
Όρκος νίκης από τους σημερινούς «μονομάχους». by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:16
Ξεκίνησε το ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:18
2' Σουτ του Τζοβάρα με καλές προϋποθέσεις, φεύγει ψηλά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:18
3' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:19
4' Επιθετικό φάουλ στον Σάλομον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:20
5' Ξανά κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:21
Κεφαλιά του Άκπομ, άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:24
8' Προσπαθεί να κρατήσει τη μπάλα ο Ατρόμητος, πιέζουν αρκετά ψηλά και οι δύο πάντως. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:26
10' Εξαιρετική αντεπίθεση για τους φιλοξενούμενους με τον Χαρίση να τρέχει εντυπωσιακά όλο το γήπεδο, τον Ροτάριου να κάνει ωραίες τρίπλες στην αντίπαλη περιοχή αλλά τελικά να χάνει την κατοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:27
11' Τρίτο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, όλα από τη δεξιά πλευρά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:28
12' Επιθετικό φάουλ του Άκπομ στον Χατζηισαΐα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:31
15' Ο Κόλμαν φωνάζει στους παίκτες του να πάρουν μέτρα στο γήπεδο, με τον ρυθμό να είναι εξαιρετικός μέχρι στιγμής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:35
19' Έχει πέσει κάπως η ένταση με αρκετό παιχνίδι «κέντρου». by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:37
21' Παρατηρήσεις στον Χατζηισαΐα για τράβηγμα στον 'Ακπομ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:38
23' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλό σημείο, μπορεί να γεμίσει την περιοχή του Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:39
Μπλοκάρει εύκολα ο Έλληνας τερματοφύλακας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:40
24΄Τεράστια στιγμή για τον Ατρόμητο και επέμβαση Πασχαλάκη! Φωνάζει για πέναλτι ο Ατρόμητος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:41
Η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Κρέσπο, περιμένουμε το VAR. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:41
Τίποτα λέει το VAR, το θεωρεί ακούσιο από ότι φαίνεται. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:43
28' Ωραίο παιχνίδι βλέπουμε, πάνω-κάτω η μπάλα συνεχώς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:44
Στο έδαφος ο Μούργκ, ζητάει πέναλτι ο ΠΑΟΚ για ανατροπή από τον Χατζηισαΐα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:45
29' Συνεχίζεται το ματς, δεν υπάρχει κάτι λέει το VAR που «λογικά» ελέγχθηκε από το VAR. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:46
30' Εξαιρετική πάσα του Μιτρίτσα στον Αογκούστο, με τον Βραζιλιάνο να σουτάρει ψηλά από πλεονεκτική θέση! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:48
33' Βγαίνει και μπλοκάρει μια σέντρα του Βιεϊρίνια ο Γιαννιώτης, προλαβαίνει τον Μπίσεσβαρ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:50
34' Κίτρινη κάρτα στον Σάλομον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:52
36' Παραλίγο τραγικό λάθος από Γιαννιώτη που καθυστέρησε να δώσει πάσα και οριακά δεν την «έδωσε» στον Άκπομ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:55
39' Ο ΠΑΟΚ πιέζει ασταμάτητα το τελευταίο δεκάλεπτο με τον Ατρόμητο απλά να κάνει άμυνα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:57
41' Σουτ του Σάστρε στα σώματα, νέο σουτ του Τσιγγάρα και άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:01
45' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, ίσως τελευταία φάση στο πρώτο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:19
46' Ο Κρέσπο κόβει τελευταία στιγμή την προσπάθεια του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:20
47' Κίτρινη κάρτα στον Νταβιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:21
48' Ο Νταβιώτης απομακρύνει σε κόρνερ πριν βρεθεί με τη μπάλα ο Μιτρίτσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:22
49' Σουτ του ΠΑΟΚ, κοντράρει στα σώματα και καταλήγει στην αγκαλιά του Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:23
50' Νέο «χαμένο» κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:26
53' Τεράστια επέμβαση του Γιαννιώτη σε τετ-α-τετ με τον Μπίσεσβαρ, ωστόσο ο επόπτης μετά σηκώνει τη σημαία για οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:29
56' Σουτ του Βιεϊρίνια από τα 30 μέτρα στα σώματα και στη συνέχεια σουτ του Μιτρίτσα στο πόδι του Μαυρομμάτη και κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:30
57' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ με κεφαλιά του Κρέσπο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:31
Σέντρα του Σάστρε στο ύψος του πέναλτι με τον Κρέσπο να έρχεται στην κίνηση και με κεφαλιά να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:32
Κακή αμυντική λειτουργία του Ατρομήτου και του Χατζηισαΐα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:32
59' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μέσα ο Ζίβκοβιτς, έξω ο Μουργκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:33
60' Κόρνερ για το Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:34
61' Φεύγει στην αντεπίθεση ο Χαρίσης, κερδίζει ένα φάουλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:35
62' Ένα σουτ του Ροτάριου από τα 50 μέτρα, τραγικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:36
64' Κίτρινη κάρτα στον Χαρίση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:38
65' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ έξω από την περιοχή, θα πάει απευθείας ο Μιτρίτσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:38
Τεράστια επέμβαση του Γιαννιώτη, μέσα πήγαινε η μπάλα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:39
66' Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπο για αντικανονικό μαρκάρισμα στον Χαρίση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:40
67' Βασιλαντωνόπουλος, Έρλινγκμαργκ, Αλιμπέκ μέσα, Σάλομον, Κλωναρίδης, Νταβιώτης έξω. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:40
68' Σοάρες μέσα, Αογκούστο έξω. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:43
70' Προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:44
71' Νέα αλλαγή για Ατρόμητο, μέσα ο Ναμπί έξω ο Ντένιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:48
75' Κερδισμένο φάουλ του Μιτρίτσα σε εξαιρετικό σημείο, μπορεί απευθείας ο Ρουμάνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:49
77' Τρυπάει το τείχος η μπάλα και σταματά στον Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:51
79' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:52
Ο παίκτης του ΠΑΟΚ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα σε κενή εστία, με τον Γιαννιώτη να είναι στο έδαφος από χτύπημα του Άκπομ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:53
Πάει να το δει στο VAR καθώς φαίνεται πως θα έπρεπε να έχει σταματήσει το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
Ακυρώνεται το γκολ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:56
82' Σίντκλεϊ, Σβαμπ και Ζαμπά αντί Βιεϊρίνια, Μπίσεσβαρ και Μιτρίτσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:57
Αλλαγή και για τον Ατρόμητο, μέσα ο Μπεντινέλι, έξω ο Σπιριντόνοβιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:57
84' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από προβολή του Έρλινγκμαρκ τελευταία στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:58
85' Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:59
86' Τρομερό κόψιμο του Χαρίση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:59
Απίθανη επέμβαση του Γιαννιώτη στον Άκπομ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:59
Και άουτ γυριστό του Ζαμπά, με τον επόπτη να σηκώνει τη σημαία στη συνέχεια. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:02
90' Φάουλ για τον Ατρόμητο, θα γεμίσει την αντίπαλη περιοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:03
Τίποτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:03
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:04
91' Φωνάζει για πέναλτι ο ΠΑΟΚ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:06
Τίποτα λέει ο διαιτητής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:06
93' Έχει ανέβει ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης