Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης Παναιτωλικός-Βόλος, η οποία θα διεξαχθεί στο γήπεδο του Αγρινίου στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής της Super League 1. by www.sport-fm.gr
Το παιχνίδι θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 2 HD και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6. by www.sport-fm.gr
Παναιτωλικός (Γιάννης Αναστασίου): Ανέστης, Μάρτενσον, Μεντόσα, Χουχούμης, Μαλής, Κορνέλιους, Καρέλης, Λάρσον, Φλόρες, Νταγκό, Μόρσεϊ. by www.sport-fm.gr
19:24
Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Κλέιμαν, Άλχο, Ρομέρο, Γκουλέν, Πουρίτα, Σοάρες, Τσοκάνης, Ορός, Φερνάντες, Κορέα, Φαν Βέερτ. by www.sport-fm.gr
19:26
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Μελίσσας, Αντούνες, Αποστολάκης, Ντίας, Βέργος, Τσιγγάρας, Μπαρμπόσα, Ντουάρτε, Μπακαδήμας. by www.sport-fm.gr
19:26
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Παπαδόπουλος, Ρίνερ, Σιέλης, Μπαρτόλο, Ροσέρο, Τερεζίου, Ρεγκατέν, Νίνης. by www.sport-fm.gr
19:28
Αμφότεροι με 28 βαθμούς, με τον Παναιτωλικό να είναι 9ος και τον Βόλο 10ος. Βέβαια, οι φιλοξενούμενοι είναι οι μόνοι που προλαβαίνουν τα Playoffs, καθώς χρωστούν κι ένα ματς. by www.sport-fm.gr
19:28
19:29
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Τσέτσιλας Βοηθοί: Ιορδάνης Δημητριάδης, Θεόδωρος Τζιουβάρας 4ος Διαιτητής: Ανδρέας Γκάμαρης VAR: Άγγελος Ευαγγέλου by www.sport-fm.gr
19:30
19:34
19:37
8' Πάτησε στην αντίπαλη περιοχή με προϋποθέσεις ο Μόρσεϊ, αλλά του έφυγε το κοντρόλ. by www.sport-fm.gr
19:37
19:40
10' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ωραία ενέργεια από τον Νταγκό, έσπασε εντός της περιοχής στον Μεντόσα, το σουτ του οποίου κατέληξε στην πλαϊνή πλευρά των διχτύων. by www.sport-fm.gr
19:45
19:47
17' Φάση για τον Παναιτωλικό. Λάθος από τον Βόλο, κλέβουν οι γηπεδούχοι, με τον Καρέλη να πιάνει μακρινό σουτ που πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
19:49
19:50
19:52
Υπάρχει τσεκ για περίπτωση πέναλτι στον Καρέλη! Σε πτώση του Έλληνα φορ, μετά από σέντρα από δεξιά. by www.sport-fm.gr
19:52
19:53
19:53
Από το ριπλέι φαίνεται να υπάρχει τράβηγμα της φανέλας του Καρέλη από τον Άλχο. Είναι εύκολη και η πτώση του Έλληνα φορ, βέβαια. by www.sport-fm.gr
19:59
29' Φάση για τον Βόλο. Εξ επαφής άγγιγμα του Ορός, μετά από γύρισμα του Φαν Βέερτ, με τον Ανέστη να μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
20:00
30' Ένα ανοιχτό κοντρόλ από τον Καρέλη, που έβγαινε σε θέση τετ-α-τετ, έδωσε την ευκαιρία στον Γκουλέν να διώξει σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
20:02
33' Δεν πιάνει καλά την κεφαλιά ο Τσοκάνης, ύστερα από γύρισμα του Κορέα από αριστερά. Έχει κάνει και φάουλ στη φάση. by www.sport-fm.gr
20:03
20:05
34' Φάση για τον Παναιτωλικό. Ωραία κυκλοφορία από τους γηπεδούχους, η μπάλα έφτασε στον Φλόρες, με το πλασέ που έπιασε ο τελευταίος από το ύψος της περιοχής να κοντράρει και να φεύγει κόρνερ. by www.sport-fm.gr
20:06
36' Φάση για τον Βόλο. Σουτ εντός περιοχής από τον Τσοκάνη, μπλόκαρε ο Ανέστης. by www.sport-fm.gr
20:07
37' Ευκαιρία για τον Βόλο. Υπέροχη μεταβίβαση από τον Ορός, με τον Άλχο να δοκιμάζει να εκτελέσει με τη μία από δύσκολη γωνία, χωρίς να πιάνει καλό σουτ. by www.sport-fm.gr
20:08
20:11
41' Δοκάρι για τον Παναιτωλικό. Εκτέλεση κόρνερ από τον Μεντόσα, κεφαλιά του ξεχασμένου Νταγκό από το ύψος της μικρής περιοχής, με την μπάλα να σταματά στο αριστερό δοκάρι. by www.sport-fm.gr
20:13
42' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Παναιτωλικό, περιμετρικά της μεγάλης περιοχής. Οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι, αλλά η παράβαση έγινε ξεκάθαρα εκτός περιοχής. by www.sport-fm.gr
20:13
20:14
45' Φάση για τον Παναιτωλικό. Η κεφαλιά του Καρέλη έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by www.sport-fm.gr
20:15
20:16
20:16
20:29
20:31
20:33
Δύο αλλαγές για τον Βόλο στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους. Ο Μπαρτόλο αντί του Πουρίτα και ο Ρεγκατέν αντί του Κορέα. Αλλάζει ολόκληρη η αριστερή πλευρά των φιλοξενούμενων. Χωρίς αλλαγές ο Παναιτωλικός. by www.sport-fm.gr
20:33
20:39
50' Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο. Ωραία συνεργασία των Ρεγκατέν και Μπαρτόλο, η μπάλα έφτασε στον Φαν Βέερτ, ο οποίος έπιασε σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής που μπλόκαρε ο Ανέστης. by www.sport-fm.gr
20:39
20:40
20:42
Εδώ η φάση που ζητήθηκε πέναλτι. Φαίνεται να πέφτει εύκολα ο Καρέλης μόλις αντιλήφθηκε το τράβηγμα της φανέλας του. by www.sport-fm.gr
20:43
20:54
Έχει πέσει ο ρυθμός. Βέβαια, οι φίλοι του Παναιτωλικού δίνουν τον δικό τους τόνο από τις εξέδρες. by www.sport-fm.gr
20:56
20:58
70' Φάση για τον Παναιτωλικό. Εκπληκτικό κοντρόλ από τον Ντουάρτε, πιάνει και το σουτ εκτός περιοχής, με τον Κλέιμαν να εκτινάσσεται, για να διώξει σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
21:22
90'+2' Τεράστιες χαμένες ευκαιρίες για τις δύο ομάδες. Ο Μαλής σταμάτησε τον Φερνάντες εντός της αντίπαλης περιοχής, ενώ στην εξέλιξη της φάσης ο Καρέλης βγήκε στην κόντρα, με το σουτ του να περνά ελάχιστα έξω. by www.sport-fm.gr
21:22
Τέλος στο ματς. Οι Παναιτωλικός και Βόλος έμειναν στο 0-0. Αυτά από εμάς. Καλό σας βράδυ. by www.sport-fm.gr