Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το Super League 1.

18:46
18:46
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης για την 26η αγωνιστική της Super League. by www.sport-fm.gr
18:53
Οι γηπεδούχοι αναζητούν το τρίποντο και ελπίζουν πως ο Αστέρας Τρίπολης με τον ΠΑΣ δεν θα νικήσουν την ίδια ώρα, ώστε να μπουν στην εξάδα και να συμμετάσχουν στα playoffs. by www.sport-fm.gr
18:54
18:55
18:55
Δείτε τις δύο ενδεκάδες; ΟΦΗ (Νιόπλιας): Επασί – Μαρινάκης, Βούρος, Σελίμοβιτς, Μπαλογιάννης – Ντε Γκουζμάν, Μεγιάδο, Νέιρα – Λάμπρου, Ντουρμισάι, Λ. Φελίπε Απόλλων Σμύρνης (Τεννές): Κότσαρης – Ντεντάκης, Αλβες, Ρόγκνε, Μπαξεβανίδης - Τσιλούλης, Τσίμπσαχ, Σλίβκα, Γιαννιώτας – Ντάουντα, Ιωαννίδης by www.sport-fm.gr
19:01
19:05
19:06
19:10
19:14
19:15
14' Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ, αλλά η κεφαλιά του Νέιρα έφυγε πάνω από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
19:19
19:23
19:26
Συμπληρώσαμε 25 λεπτά αγώνα, με τις δύο ομάδες να μην έχουν τον τρόπο για να δημιουργήσουν ευκαιρίες. by www.sport-fm.gr
19:32
Κάκιστο το θέαμα στο Ηράκλειο, με τις δύο ομάδες να είναι αρκετά επιφυλακτικές. by www.sport-fm.gr
19:34
33' Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ, αλλά ο Λάμπρου δεν κατάφερε να τελειώσει τη φάση από το ύψος της μικρής περιοχής. Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by www.sport-fm.gr
19:47
Πολύ κακό το θέαμα στο πρώτο 45λεπτο από τις δύο ομάδες, που δεν είχαν τρόπο να δημιουργήσουν ευκαιρίες. by www.sport-fm.gr
20:06
Στα υπόλοιπα ματς: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0, ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης 1-0, Άρης-Ολυμπιακός 1-1, Λαμία-ΠΑΟΚ 0-1, Ιωνικός-Παναιτωλικός 0-1 και Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα 0-0. by www.sport-fm.gr
20:07
20:08
20:10
52' Επικίνδυνη στιγμή για τον ΟΦΗ. Σέντρα του Ντουρμισάι, αλλά ο Φελίπε δεν κατάφερε να βρει την μπάλα όπως θα ήθελε μέσα από τη μικρή περιοχή. by www.sport-fm.gr
20:12
53' Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σίγκνεβιτς πήρε τη θέση του Ντάουντα. by www.sport-fm.gr
20:13
20:16
59' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Φελίπε πήρε την μπάλα σε πολύ καλό σημείο μέσα στην περιοχή και εκτέλεσε με το αριστερό, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
20:17
20:21
20:22
Μετά από μια φάση διαρκείας στην περιοχή του Απόλλωνα, ο Μεγιάδο έκανε την προβολή και η μπάλα κατέληξε στον Βούρο που έσπρωξε την μπάλα στην κενή εστία με τον μηρό. by www.sport-fm.gr
20:25
Στο 60', ο Απόλλωνας προχώρησε στην 3η αλλαγή του, με τον Λισγάρα να αντικαθιστά τον Ρόγκνε. by www.sport-fm.gr
20:28
20:29
Ο Λουίς Φελίπε βρέθηκε στην πλάτη της άμυνας του Απόλλωνα και νίκησε με τη... δεύτερη τον αντίπαλο γκολκίπερ για το 2-0. by www.sport-fm.gr
20:30
20:31
74' Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα, με τον Βούρο να κόβει καθαρά τον Τσιλούλη, ο οποίος βρέθηκε απέναντι από τον Επασί. by www.sport-fm.gr
20:35
20:36
20:38
20:38
Στο 78' ο ΟΦΗ έκανε κι άλλη αλλαγή, με τον Τσιλιανίδη να αντικαθιστά τον Λάμπρου. by www.sport-fm.gr
20:42
84' Αλλαγές για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος πήρε τη θέση του Νέιρα και ο Καμάου αυτή του Ντουρμισάι. by www.sport-fm.gr
20:49
20:49
20:51
20:51
20:53
Ο ΟΦΗ ανέβηκε στην 6η θέση και περιμένει να δει τι θα συμβεί με την τιμωρία του ΠΑΣ. by www.sport-fm.gr