Δείτε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη Super League 1.

Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:02
Ο Ατρόμητος φιλοξενεί τον Απόλλωνα Σμύρνης στο Περιστέρι για την πρώτη αγωνιστική των πλέι-άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:02
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 17:15. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:03
Οι γηπεδούχοι είναι ανεβασμένοι ψυχολογικά από τις νίκες που έχουν σημειώσει στις τρείς από τις πέντε τελευταίες αγωνιστικές της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος και σήμερα έχουν ως στόχο να ξεκινήσουν με νίκη την διαδικασία των πλέι-οφ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:04
Εύκολο ή δύσκολο, θα φανεί στον αγωνιστικό χώρο. Όμως δεν μπορεί να αμελήσει κάποιος το γεγονός ότι στις δύο εφετινές τους αναμετρήσεις, οι Περιστεριώτες αναδείχθηκαν νικητές. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:05
Ο Απόλλωνας έχοντας ξεκουραστεί ρίχνεται στη μάχη με την ελπίδα να πάρει μια νίκη, ένα καλό αποτέλεσμα στην προσπάθεια που θα καταβάλει να παραμείνει στην κατηγορία σκαρφαλώνοντας από την τελευταία θέση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:06
Ο Ατρόμητος δεν θα έχει στη αποστολή του τον Κυριάκο Παπαδόπουλο και τον Νάτσο, ενώ ο Απόλλωνας με τον Τεννέ στον πάγκο θα μπορεί να υπολογίζει στον Μαρτίνες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:06
Διαιτητής: Κορέια (Πορτογαλίας) Βοηθοί: Παπαδάκης (Ηρακλείου), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας) Τέταρτος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας) VAR: Μπόγκναρ (Ουγγαρίας) AVAR: Σαμοΐλης (Αθηνών). by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:07
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:07
Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Καστεγιάνο, Κιβρακίδης, Μαυρομμάτης, Χατζηισαΐας, Χαρίσης, Σόλομον, Ντένιτς, Αλιμπέκ, Μουνίθ, Κουλούρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:07
Στον πάγκο του Ατρομήτου είναι οι: Μάριτς, Βασιλαντωνόπουλος, Κλωναρίδης, Σπιριντόνοβιτς, Ναμπί, Στρούγγης, Καρτάλης, Νταβιώτης, Έρλινγκμαρκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:08
Απόλλων Σμύρνης (Μπάμπης Τεννές): Κότσαρης, Ντεντάκης, Βιτλής, Μπρούνο Άλβες, Ρόγκνε, Ντομίνγκες, Κάστρο, Σλίβκα, Τσίμσπαχ, Ιωαννίδης, Ντάουντα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:09
Στον πάγκο του Απόλλωνα είναι οι: Σόρτσαν, Τουτουαρίμα, Μπαξεβανίδης, Μαρτίνες, Σαχλί, Κραγιόπουλος, Παμλίδης, Λισγάρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:12
Η ιστορία Νίκες Ατρομήτου: 6 Ισοπαλίες: 8 Νίκες Απόλλωνα: 3 Με γηπεδούχο τον Ατρόμητο Νίκες Ατρομήτου: 3 Ισοπαλίες: 6 Νίκες Απόλλωνα: 0 by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:15
Ξεκίνησε το ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:17
3' Κερδίζει ένα φάουλ από τον Κιβρακίδη ο Βιτλής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:18
4' Σουτ του Ντάουντα λίγο έξω, σηκώνει μετά το σημαιάκι ο βοηθός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:21
7' Κακός ο ρυθμός, προσπαθεί να κάνει... κάτι ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:24
10' Συμπληρώσαμε ένα δεκάλεπτο χωρίς πραγματικά τίποτα... by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:27
13' Πολλά φάουλ στη μεσαία γραμμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:29
14' Πρώτη φάση στο ματς, με τον Χαρίση να επιχειρεί ένα βολέ εκτός περιοχής αλλά να στέλνει τη μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κότσαρη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:32
18' Σκληρό μαρκάρισμα του Κιβρκίδη στον Βιτλή και φάουλ από τα αριστερά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:32
Σουτ πάνω στα σώματα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:35
21' Κακή πάσα του Χαρίση στον Αλιμπέκ, δεν θα προλάβει ο Ρουμάνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:36
22' Σουτ του Μουνίθ, φεύγει ψηλά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:37
23' Σέντρα του Αλιμπέκ, λίγο πριν μπει στην πορεία της μπάλας ο Κουλούρης, ο Ρόγκνε απομακρύνει σε κόρνερ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:41
27' Προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Απόλλων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:42
28' Μακρινό σουτ του Αλιμπέκ, άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:47
33' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Άλβες, πάνω από το οριζόντιο με φάλτσο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:50
36' Κίτρινη κάρτα στον Σλίβκα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:54
39' Κεφαλιά του Ιωαννίδη μέσα από τη μικρή περιοχή δεν βρίσκει στόχο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:00
Τέλος πρώτου ημιχρόνου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:16
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:19
48' Σε θέση οφσάιντ Αλιμπέκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:24
53' Ακόμα τίποτα στο δεύτερο ημίχρονο, με την κατοχή στον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:24
54' Πέφτει στην περιοχή και ζητάει πέναλτι ο Αλιμπέκ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:24
Κίτρινη κάρτα στον Σάλομον που κόβει την αντεπίθεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:25
55' Μακρινό σου του Κουλούρη, απομακρύνει σε κόρνερ ο Κότσαρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:27
56' Σουτ του Ντάουντα στην πλαϊνή πλευρά των διχτύων. . by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:31
Λίγο νωρίτερα είχε δεχθεί κίτρινη κάρτα και ο Μπρούνο Άλβες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:32
61' Σουτ του Ντάουντα πάνω στα σώματα. Στη συνέχεια της φάσης, σέντρα του Σλίβκα με τον Ντάουντα να κάνει κεφαλιά ολομόναχος αλλά να μην βρίσκει το τέρμα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:33
62' Αλλαγή για τον Απόλλωνα, μέσα ο Παμλίδης, έξω ο Ντάουντα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:34
64' Χατζηισαΐας έξω, Στρούγγης μέσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:38
66' Ναμπί και Κλωναρίδης μέσα, Αλιμπέκ και Ντένιτς έξω. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:38
67' Κίτρινη κάρτα στον Βιτλή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:42
71' Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από τον Απόλλωνα, κανείς εκεί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:42
72' Έξω ο Τσίμπσαχ, μέσα ο Μαρτίνες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:46
75' Γύρισμα του Κουλούρη μέσα από την περιοχή, δεν βρήκε συμπαίκτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:47
76' Μακρινό σουτ του Ναμπί, τρομερά άστοχο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:48
77' Μπαίνει στην περιοχή ο Μαρτίνες, σουτάρει αλλά η μπάλα πριν καταλήξει στα δίχτυα, βρίσκει στον Μαυρομμάτη και κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:49
78' Διώχνει ένα γύρισμα του Ναμπί ο Κότσαρης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:49
79' Μέσα Έρλινγκμαρκ, έξω Χαρίσης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:51
81' Κεφαλιά του Ιωαννίδη άουτ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:52
82' Μπαξεβανίδης μέσα, Βιτλής έξω. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
83' Κόρνερ για τον Απόλλωνα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:54
84' Κεφαλιά Ρόγκνε, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:56
85' Στο VAR ο διαιτητής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:00
89' Μοιράζει κάρτες στον πάγκο του Ατρομήτου ο διαιτητής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:01
Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:02
92' ΓΚΟΛΛΛΛΛ ο Ατρόμητος με τον Κουλούρη! by Χρήστος Κατριμουστάκης