Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα πλέι-άουτ της Super League 1.

16:01
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Αστέρα και τον Ατρόμητο στην Τρίπολη, για την 2η αγωνιστική των playouts! by Αναστασία Βοσνάκη
16:05
Ο Αστέρας ξεκίνησε με νίκη στο Βόλο τα playouts και πέρασε στην κορυφή της βαθμολογίας. Αν και από την πρωτοχρονιά και μετά έκανε πέντε διαδοχικές νίκες, συνέχισε με μια νίκη και πέντε ήττες μέχρι το τέλος της κανονικής διάρκειας, χάνοντας μια θέση στην εξάδα. Τώρα έχει δύο νίκες στα επτά τελευταία, αλλά και τις δύο εκτός έδρας. Οι Αρκάδες δεν έχουν ισοπαλία στα 14 τελευταία παιχνίδια τους, μετά τις 11 Δεκεμβρίου και το 0-0 με την ΑΕΚ στην Τρίπολη. by Αναστασία Βοσνάκη
16:08
Ο Μίλαν Ράσταβατς δεν θα έχει στη διάθεσή του τον Γιάννη Χριστόπουλο, τον Φεντερίκο Άλβαρες και τον Ενέκο Καπίγια. Οι Αρκάδες ανακοίνωσαν ένα κρούσμα κορωνοϊού, χωρίς ωστόσο να διευκρινίζεται αν αφορά παίκτη ή μέλος του τεχνικού επιτελείου. by Αναστασία Βοσνάκη
16:09
Ο Ατρόμητος ξεκίνησε με νίκη τα playouts έστω και αν αυτή ήλθε στο 90’ με γκολ του μόνιμου σκόρερ τελευταία, Ευθύμη Κουλούρη, που έχει βάλει τα 12 από τα 28 γκολ της ομάδας του. Ήταν η τρίτη νίκη του Ατρομήτου στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια του. Ακόμα κέρδισε πέντε στα εννέα τελευταία, αφού είχε μόλις δύο νίκες στα 18 πρώτα. Εκτός έδρας νίκησε στο τελευταίο παιχνίδι του, αυτό με τον Απόλλωνα στις 28 Φεβρουαρίου. Δεν είχε νίκη στα 12 προηγούμενα της σεζόν, χάνοντας τα εννέα από αυτά. by Αναστασία Βοσνάκη
16:10
Ο Κρις Κόλμαν θα στερηθεί τις υπηρεσίες του Ροτάριου, ο οποίος ξεπέρασε τον τραυματισμό του, αλλά κρίθηκε ανέτοιμος για το σημερινό παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
16:41
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες του αγώνα. by Αναστασία Βοσνάκη
16:41
Αστέρας Τρίπολης (Μίλαν Ράσταβατς): Τσιφτσής, Καρμόνα, Πίτσου, Αντζουλάς, Τασουλής, Βαλιέντε, Σανταφέ, Ριερα, Σίτο, Κρέσπι, Μπενίτο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:41
Στον πάγκο οι Παπαδόπουλος, Γκαρθία, Καστάνιο, Ιγκλέσιας, Κανελλόπουλος, Μουνάφο, Σονι, Τιλικα, Μπαράλες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:41
Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Χατζηϊσαΐας, Μαυρομμάτης, Καστεγιάνο, Χαρίσης, Σάλομον, Έρλινγκμαρκ, Μουνίθ, Ναμπί, Κουλούρης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:41
Στον πάγκο οι Μάριτς, Βασιλαντωνόπουλος, Κλωναρίδης, Στρούγγης, Παπαδόπουλος, Σπιριντόνοβιτς, Καρταλης, Ντένιτς, Αλιμπέκ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:43
Την αναμέτρηση ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Ευαγγέλου, με βοηθούς τους κ.κ. Κωσταρά, Μωυσιάδη και τέταρτο τον κ. Αγγελάκη. Στο VAR θα είναι οι κ.κ. Τζοβάρας και Σπυρόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
17:13
Όλα είναι έτοιμα, οι ομάδες βγαίνουν στο γήπεδο! by Αναστασία Βοσνάκη
17:16
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
17:19
3' Καμία αξιόλογη φάση μέχρι στιγμής. by Αναστασία Βοσνάκη
17:21
6' Κόρνερ για τους Αρκάδες. by Αναστασία Βοσνάκη
17:22
Περνάει ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:24
8' Ο Αστέρας έχει τον έλεγχο του παιχνιδιού, ωστόσο δεν έχει καταφέρει να απειλήσει ουσιαστικά. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
9' Δυνατό σουτ ο Σίτο, έδιωξε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
10' Σουτ ο Κρέσπι, έδιωξε σε κόρνερ ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:26
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:28
13' Φάουλ για τον Αστέρα σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:29
Η μπάλα στα χέρια του Γιαννιώτη. by Αναστασία Βοσνάκη
17:31
15' Δυνατό σουτ του Χαρίση, ήταν κακό, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:33
17' Σουτ ο Ναμπί, διώχνει σε κόρνερ ο Τσιφτσής, μεγάλη επέμβαση του Έλληνα κίπερ! by Αναστασία Βοσνάκη
17:33
Δεύτερο κόρνερ στην σειρά για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:34
Πέρασε ανεκμετάλλευτο και αυτό. by Αναστασία Βοσνάκη
17:42
26' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Σίτο δεν κατάφερε να γυρίσει καλά την μπάλα από την περιοχή και να σκοράρει. by Αναστασία Βοσνάκη
17:45
29' Σουτ ο Ναμπί, μπλόκαρε ο Τσιφτσής. by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
30' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
17:48
33' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:49
Έδιωξε την μπάλα με τις γροθιές ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:50
34' Κι άλλο κόρνερ για τους Αρκάδες. by Αναστασία Βοσνάκη
17:50
Απομάκρυνε ξανά ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:54
38' Φάουλ για τον Αστέρα σε πολύ καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:55
Εκτέλεσε ο Σίτο, κόντραρε η μπάλα και πέρασε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:55
Έδιωξε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:56
41' Φάουλ για τον Ατρόμητο σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:57
Απομάκρυνε ο Κρέσπι. by Αναστασία Βοσνάκη
17:59
43' Κεφαλιά ο Μπενίτο, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:02
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Αστέρας-Ατρόμητος 0-0. Οι Αρκάδες απείλησαν περισσότερο, ωστόσο είχαν πρόβλημα στην τελική φάση, με την ομάδα του Κρις Κόλμαν να παίζει κυρίως στις αντεπιθέσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
18:17
Μέσα ο Στρούγγης, έξω ο Χατζηϊσαΐας για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:18
Σέντρα στο δεύτερο μέρος του αγώνα! by Αναστασία Βοσνάκη
18:21
49' Καμία αξιόλογη φάση μέχρι στιγμής. by Αναστασία Βοσνάκη
18:23
51' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:24
Φάση διαρκείας στην εστία του Γιαννιώτη. Κανένας παίκτης του Αστέρα δεν κατάφερε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:28
55' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ του Κουλούρη, η μπάλα πέρασε άουτ, αλλά η φάση ήταν οφσάιντ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:28
Έχει ανεβάσει ρυθμούς στο δεύτερο μέρος ο Ατρόμητος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:31
58' Μεγάλη επέμβαση του Γιαννιώτη σε κοντινό σουτ του Ριέρα! by Αναστασία Βοσνάκη
18:34
18:34
18:36
64' Φάουλ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:36
18:38
66' Τιλίκα, Κανελλόπουλος, Γκαρθία μέσα, Κρέσπι, Καρμόνα, Σανταφέ έξω για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:41
Στο γήπεδο βρίσκονται και περίπου 50 φίλοι του Ατρομήτου. by Αναστασία Βοσνάκη
18:41
69' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μπενίτο βρέθηκε σε θέση τετ-α-τετ με τον Γιαννιώτη, ο οποίος του είπε όχι. Άλλη μια μεγάλη επέμβαση του τερματοφύλακα του Ατρομήτου. Ο Ριέρα πήρε το ριμπάουντ, αλλά έστειλε την μπάλα ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:46
74' Κόρνερ για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:46
18:47
75' Φάουλ για τους Αρκάδες σε καλό σημείο. Έγινε γρήγορα και δεν το εκμεταλλεύτηκαν οι γηπεδούχοι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
77' Αλιμπέκ μέσα, έξω ο Μουνίθ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
78' Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Αντριάν Ριέρα, θα μπει ο Κέβιν Σονί. by Αναστασία Βοσνάκη
18:51
79' Κεφαλιά ο Σίτο, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
80' Στο ματς ο Σονί για τον Αστέρα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:55
83' Σέντρα σουτ ο Τασουλής, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
84' Κόρνερ για τον Αστέρα. Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:57
85' Κόκκινη ο Αλιμπέκ! Με 10 ο Ατρόμητος! Χτύπησε εκτός φάσης τον Μπενίτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:58
Ο Κανελλόπουλος πήρε κίτρινη για φάουλ στην προηγούμενη φάση. by Αναστασία Βοσνάκη
19:00
88' Αλλαγές για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:02
Χαρίσης έξω, μέσα Καρτάλης, Ντένιτς μέσα, Ναμπί έξω. Και για τον Αστέρα μέσα ο Μπαράλες, έξω ο Βαλιέντε. by Αναστασία Βοσνάκη
19:02
90' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
19:03
19:06
Τέλος στο ματς! Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος δεν κατάφεραν να σκοράρουν κάποιο γκολ και έτσι το 0-0 παρέμεινε μέχρι το τελευταίο σφύριγμα. by Αναστασία Βοσνάκη