Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα playouts της Super League 1.

15:07
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον ΟΦΗ, για την για την 4η αγωνιστική των playouts. by Αναστασία Βοσνάκη
15:07
Η ομάδα του Κρις Κόλμαν δεν έχει ξεμπερδέψει μαθηματικά από τα σενάρια της προτελευταίας θέσης, αλλά η λογική λέει ότι πολύ δύσκολα θα μπει σε μπελάδες. by Αναστασία Βοσνάκη
15:09
Η ομάδα του Νίκου Νιόπλια μετρά δύο ήττες σε τρία ματς, αμφότερες στο Ηράκλειο, τη στιγμή που ο Ατρόμητος έχει δύο νίκες και μία ισοπαλία. by Αναστασία Βοσνάκη
15:09
Τα αγωνιστικά νέα για τους Περιστεριώτες είναι ευχάριστα, καθώς επιστρέφουν στη διάθεση του Κρις Κόλμαν οι Ντόριν Ροτάριου και Ντένις Αλιμπέκ, αλλά παραμένει το πρόβλημα με τον Δημήτρη Χατζηισαΐα, ενώ νεότερο ήταν αυτό του Πάτρικ Σάλομον. Στον ΟΦΗ δεν υπολογίζονται οι Ντουρμισαι, Ντε Γκουζμάν, Καστάνιος, Φαν Ντούινεν by Αναστασία Βοσνάκη
15:09
Ένα καλύτερο αποτέλεσμα από τη Λαμία ψάχνει ο Ατρόμητος για να ανανεώσει το ραντεβού του με τη Super League και για του χρόνου. Σε περίπτωση δηλαδή που ο Ατρόμητος νικήσει και δεν νικήσει η Λαμία σώζεται, ενώ το ίδιο συμβαίνει εφόσον οι Περιστεριωτες έρθουν ισόπαλοι και η Λαμία ηττηθεί. by Αναστασία Βοσνάκη
15:09
Με δύο νίκες και μια ισοπαλία στα Playouts ο Ατρόμητος συνέχισε την ανοδική πορεία που είχε ξεκινήσει από τα μέσα Φεβρουαρίου. Μάζεψε 16 βαθμούς στα οκτώ τελευταία παιχνίδια του, ενώ είχε μόλις 14 στα 21 πρώτα! Έκανε πέντε νίκες στο διάστημα αυτό, αφού είχε τρεις στα 21 πρώτα. Έχει χάσει ένα από τα έξι τελευταία, αυτό από τον Παναθηναϊκό. by Αναστασία Βοσνάκη
15:09
Έχει δεχτεί 49 γκολ, έχοντας την πιο αδύνατη άμυνα μαζί με τον Απόλλωνα Σμύρνης. Στην έδρα του έχει τέσσερις νίκες, μία ισοπαλία και μια ήττα στα έξι τελευταία. Είχε δύο νίκες στα οκτώ πρώτα. by Αναστασία Βοσνάκη
15:10
Με δύο ήττες στην έδρα του και μια νίκη εκτός, ο ΟΦΗ παραμένει στην κορυφή της βαθμολογίας των Playouts μαζί με τον Αστέρα Τρίπολης. Είχε χάσει μόνο ένα, αυτό από τον Ολυμπιακό, στα έξι τελευταία της κανονικής περιόδου. Εκτός έδρας έχασε ένα από τα τέσσερα τελευταία, αυτό από τον Ολυμπιακό. Νίκησε στη Λαμία στο τελευταίο παιχνίδι του, αφού δεν είχε νίκη στα πέντε προηγούμενα. by Αναστασία Βοσνάκη
15:10
Η ιστορία Νίκες Ατρομήτου: 9 Ισοπαλίες: 9 Νίκες ΟΦΗ: 9 Με γηπεδούχο τον Ατρόμητο Νίκες Ατρομήτου: 8 Ισοπαλίες: 3 Νίκες ΟΦΗ: 2 by Αναστασία Βοσνάκη
15:10
Ατρόμητος(Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Στρούγγης, Μαυρομμάτης, Καστεγιάνο, Καρτάλης, Χαρίσης, Έρλινγκμαρκ, Μουνίθ, Κουλούρης, Κλωναρίδης by Αναστασία Βοσνάκη
15:11
ΟΦΗ (Νίκος Νιόπλιας): Επασί, Βούρος, Διαμαντής, Μαρινάκης, Μπαλογιάννης, Μεγιάδο, Νέιρα, Τοράλ, Τσιλιανίδης, Λάμπρου, Λουίζ Φελίπε by Αναστασία Βοσνάκη
15:28
Διαιτητής ο κ. Ευαγγέλου. by Αναστασία Βοσνάκη
15:31
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
15:33
2' Σέντρα ο Κουλούρης, δεν πρόλαβε ο Μουνίθ. by Αναστασία Βοσνάκη
15:34
4' Σέντρα ο Τοράλ, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
15:40
9' Σέντρα σουτ ο Μαρινάκης, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
15:40
10' Γκολ ο Ατρόμητος! Ο Επασί δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την μπάλα, ο Κλωναρίδης το εκμεταλλεύτηκε και άνοιξε το σκορ! by Αναστασία Βοσνάκη
15:44
14' Σουτ ο Μουνίθ, μπλόκαρε ο Επασί. by Αναστασία Βοσνάκη
15:49
19' Σουτ ο Φελίπε, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
15:51
21' Ισορροπημένο είναι το παιχνίδι μέχρι στιγμής. by Αναστασία Βοσνάκη
15:53
22' Σέντρα σουτ του Μπαλογιάννη, στην αγκαλιά του Γιαννιώτη η μπάλα. by Αναστασία Βοσνάκη
15:54
23' Σουτ του Καρτάλη, η μπάλα περνάει ξυστά από την εστία του Επασί. by Αναστασία Βοσνάκη
15:55
24' Σουτ ο Κλωναρίδης, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
15:57
27' Ωραίο διαγώνιο σουτ ο Λάμπρου, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:01
31' Νεύρα υπάρχουν μεταξύ των παικτών... by Αναστασία Βοσνάκη
16:03
Συμπληρώσαμε το μισάωρο, ο Ατρόμητος προηγείται 1-0 του ΟΦΗ με γκολ του Κλωναρίδη στο 10'. Γενικότερα είναι ισορροπημένο το ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
16:04
33' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Τσιλιανίδης δεν κατάφερε μέσα από τη μικρή περιοχή να σκοράρει, βγήκε και μπλόκαρε ο Γιαννιώτης στην συνέχεια. by Αναστασία Βοσνάκη
16:07
35' Κάθετη ο Τοράλ, τον έκοψε ο Κιβρακίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:09
38' Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Έξω ο Τοράλ, μέσα ο Μπουζούκης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:11
41' Γυρίζει ο Κουλούρης, μπλοκάρει ο Επασί. by Αναστασία Βοσνάκη
16:11
41' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ολομόναχος ο Νέιρα δεν μπόρεσε να σκοράρει μέσα από την περιοχή. by Αναστασία Βοσνάκη
16:13
43' Δυνατό σουτ ο Νέιρα, η μπάλα πέρασε άουτ. Αυτή ήταν η 6η τελική του ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:16
Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
16:18
Τέλος στο πρώτο μέρος! Ο Ατρόμητος προηγείται 1-0 του ΟΦΗ με σκόρερ τον Κλωναρίδη στο 10ο λεπτό της αναμέτρησης, ύστερα από λάθος του Επασί. Ο ΟΦΗ είχε ανεβάσει ρυθμό στα τελευταία λεπτά και πίεζε κυρίως με τον Νέιρα. by Αναστασία Βοσνάκη
16:32
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
16:33
46' Σουτ ο Νέιρα, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:35
48' Γκολ ο ΟΦΗ με τον Φελίπε και 1-1! Μετά από ωραίο γύρισμα του Μπαλογιάννη. by Αναστασία Βοσνάκη
16:36
16:36
16:38
52' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:39
53' Σουτ ο Χαρίσης, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:40
53' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Γύρισμα του Καρτάλη, δεν μπόρεσε να βρει κανέναν συμπαίκτη του η μπάλα. by Αναστασία Βοσνάκη
16:45
58' Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:45
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:48
45%-55% η κατοχή. by Αναστασία Βοσνάκη
16:49
63' Σουτ ο Τσιλιανίδης, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:50
63' Μεγάλη επέμβαση σε δυο χρόνους ο Επασί στο σουτ του Κλωναρίδη. by Αναστασία Βοσνάκη
16:53
66' Κόρνερ για τον ΟΦΗ, πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:54
68' Άλιμπεκ αντί Καρτάλη, Ροτάριου αντί Χαρίση για τον Ατρόμητο. Στάικος μέσα, Τσιλιανίδης έξω για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:57
71' Ωραία σέντρα ο Λάμπρου, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:03
77' Γιαννούλης μέσα, έξω ο Λάμπρου για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:04
78' Φάουλ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:05
79' Εκτέλεσε ο Φελίπε, η μπάλα στη αγκαλιά του Γιαννιώτη. by Αναστασία Βοσνάκη
17:07
81' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτέλεσε ο Μουνίθ, μπλόκαρε ο Επασί. by Αναστασία Βοσνάκη
17:09
83' Πέφτει στην περιοχή ο Φελίπε μετά από ανατροπή. Υπήρξε ανατροπή, αλλά σωστά έχει δοθεί αρχικά οφσάιντ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:11
85' Κάρτα στον Στρούγγη, φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:12
86' Εκτέλεση φάουλ του Φελίπε, έδιωξε ο Γιαννιώτης κρατώντας το 1-1. by Αναστασία Βοσνάκη