Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το Final Four Κυπέλλου Χάντμπολ.

19:00
Καλησπέρα σας! by Κώστας Μωυσιάδης
19:02
Μαζί θα παρακολουθήσουμε live τον δεύτερο τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας, ανάμεσα σε ΑΕΚ και Ολυμπιακό. by Κώστας Μωυσιάδης
19:04
Θυμίζουμε πως νωρίτερα η Πυλαία κατάφερε να πάρει για πρώτη φορά στην ιστορία της, πρόκριση σε τελικό Κυπέλλου Ελλάδας, αφού επικράτησε με 26-23 επί του ΠΑΟΚ. by Κώστας Μωυσιάδης
19:10
Από την πλευρά της η «Ένωση» διεκδικεί την 5η συμμετοχή της στον τελικό του θεσμού και ταυτόχρονα το 5ο Κύπελλο Ελλάδας. by Κώστας Μωυσιάδης
19:11
Ο Ολυμπιακός από την δική του πλευρά, θέλει να πάρει την πρόκριση στον τελικό και να διεκδικήσει το 3ο τρόπαιο του θεσμού. by Κώστας Μωυσιάδης
19:13
Αυτή είναι η τρίτη φορά που οι δύο ομάδες βρίσκονται αντιμέτωπες για το Κύπελλο Ελλάδας, με πρώτη φορά να είναι στον τελικό του 2019 με τους «ερυθρόλευκους» να κατακτάνε το τρόπαιο. by Κώστας Μωυσιάδης
19:14
Η δεύτερη φορά ήταν το 2020 στα ημιτελικά, όπου η ΑΕΚ αναδείχθηκε νικήτρια μετά από διπλά παιχνίδια by Κώστας Μωυσιάδης
19:21
Γρήγορη αντεπίθεση από τον Ολυμπιακό με τον Παπαδόπουλο να φτάνει απέναντι από τον Μπουκοβίνα και τον γκολκίπερ της «Ένωσης» να αποκρούει by Κώστας Μωυσιάδης
19:23
Οι διαιτητές δίνουν πέναλτι στον Ολυμπιακό, μετά από εξέταση της φάσης και ξανά προβάδισμα για τον Ολυμπιακό 1-2. by Κώστας Μωυσιάδης
19:23
Ισοφαρίζει με εντυπωσιακό τρόπο με Μυλωνά η ΑΕΚ by Κώστας Μωυσιάδης
19:25
Κάνει το 3-2 ο Στρύτσκο για τον Ολυμπιακό by Κώστας Μωυσιάδης
19:26
Κίτρινη κάρτα στον στον Αραπακόπουλο για το μαρκάρισμα του, πάνω στον Λέμος by Κώστας Μωυσιάδης
19:36
6-4 με τον Ογκάλμε να κλέβει την μπάλα και να ολοκληρώνει μόνος του την επίθεση για την «Ένωση» by Κώστας Μωυσιάδης
19:37
Από 8 σουτ έχουν κάνει οι δύο ομάδες σε αυτά τα πρώτα 16 λεπτά by Κώστας Μωυσιάδης
19:44
Τέταρτο γκολ για τον Οστρόυτσκο που μειώνει σε 7-6 για τον Ολυμπιακό by Κώστας Μωυσιάδης
19:51
Τέσσερα λεπτά απομένουν για να ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο, με τις δύο ομάδες να παίζουν πολύ σκληρά στο αμυντικό τους κομμάτι by Κώστας Μωυσιάδης
19:52
Νέο πέναλτι για την ΑΕΚ, αλλαγή τερματοφύλακα για τον Ολυμπιακό περνάει μέσα στον αγωνιστικό χώρο ο Κοτανίδης by Κώστας Μωυσιάδης
19:55
Οστρούτσκο και Λέμος με πέντε γκολ είναι οι πρώτοι σκόρερ του αγώνα by Κώστας Μωυσιάδης
19:55
13-10 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι από τον Τζηρά by Κώστας Μωυσιάδης
19:56
time-out για τον Ολυμπιακό, ενώ απομένουν 30 δευτερόλεπτα για την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου by Κώστας Μωυσιάδης
19:59
Τέλος ημιχρόνου με το σκορ να είναι 13-11. Μπροστά στο σκορ η ΑΕΚ by Κώστας Μωυσιάδης
20:00
17 σουτ για την ΑΕΚ 16 στην εστία, έναντι 19 του Ολυμπιακού με 18 να είναι στην εστία σε αυτό το πρώτο ημίωρο του αγώνα. by Κώστας Μωυσιάδης
20:04
Οι δύο ομάδες μπήκαν δυναμικά από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης, με τις άμυνες τους να είναι αρκετά σκληρές και να μην δίνουν περιθώρια. by Κώστας Μωυσιάδης
20:09
Πρώτοι σκόρερ για την ΑΕΚ είναι ο Λέμος με πέντε γκολ, ο Τζηράς με τέσσερα και ο Μούγια με τρία by Κώστας Μωυσιάδης
20:10
Για τον Ολυμπιακό πρώτος σκόρερ ο Οστρόυτσκο με πέντε γκολ και ακολουθεί ο Δουμπρής by Κώστας Μωυσιάδης
20:11
Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο, η μπάλα στα χέρια των παικτών της ΑΕΚ by Κώστας Μωυσιάδης
20:25
Συμπληρώσαμε το πρώτο δεκάλεπτο στο δεύτερο ημίχρονο, με τις δύο ομάδες να είναι ισόπαλες by Κώστας Μωυσιάδης
20:25
18-17 με Μυλωνά ξανά μπροστά η ΑΕΚ by Κώστας Μωυσιάδης
20:27
Λάθος πάσα από τον Πασιά και ο Λέμος ανενόχλητος, κάνει το 19-17 για την ΑΕΚ by Κώστας Μωυσιάδης
20:28
Αποκρούει το πέναλτι του Παπαδόπουλου ο Μπουκοβίνας. Εξαιρετικοί εμφάνιση από τον διεθνή γκολκίπερ by Κώστας Μωυσιάδης
20:35
22-18 για πρώτη φορά στο +4 η διαφορά στο παιχνίδι για την ΑΕΚ by Κώστας Μωυσιάδης
20:36
8 γκολ για την ΑΕΚ έχει ο Λέμος, 9 από την πλευρά του Ολυμπιακού ο Οστρούτσκο by Κώστας Μωυσιάδης
20:38
11 λεπτά απομένουν για να ολοκληρωθεί ο αγώνας με την ΑΕΚ να είναι μπροστά με 22-18 by Κώστας Μωυσιάδης
20:44
Μένουν πέντε λεπτά, για να δούμε ποια από τις δύο ομάδες θα πάρουν το δεύτερο εισιτήριο για τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας by Κώστας Μωυσιάδης
20:45
25-23 από τον Καραμπουνιώτη by Κώστας Μωυσιάδης
20:46
Κερδίζει πέναλτι για την ΑΕΚ ο Μυλωνάς, την εκτέλεση θα αναλάβει ο Τζηράς by Κώστας Μωυσιάδης
20:47
26-23 η μπάλα βρήκε πάνω στο Μπάουερ αλλά πέρασε και η ΑΕΚ ξανά στο +3 by Κώστας Μωυσιάδης
20:48
Δύο λεπτά για να ολοκληρωθεί το παιχνίδι by Κώστας Μωυσιάδης
20:49
27-23 μπροστά η ΑΕΚ, που με αυτόν τον τρόπο ίσως και να σφραγίζει την πρόκριση στον τελικό by Κώστας Μωυσιάδης
20:50
Ένταση στον αγωνιστικό χώρο, καθώς οι διαιτητές έχουν δώσει μια δίλεπτη σε παίκτη της ΑΕΚ και στον πάγκο για διαμαρτυρία by Κώστας Μωυσιάδης
20:59
Η ΑΕΚ θα διεκδικήσει το δεύτερο συνεχόμενο Κύπελλο Ελλάδας και το 5ο στην ιστορία της σε ισάριθμες συμμετοχές, απέναντι στην πρωτοεμφανιζόμενη σε τελικό Κυπέλλου Ελλάδας, Πυλαία αύριο στις 20:00 by Κώστας Μωυσιάδης
21:01
Αυτά από εμάς για σήμερα, ανανεώνουμε το ραντεβού μας για τον αυριανό μεγάλο τελικό! Καλό βράδυ. by Κώστας Μωυσιάδης