Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα πλέι-άουτ της Super League 1.

19:02
19:03
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Ιωνικό και τον Απόλλωνα Σμύρνης για την 5η αγωνιστική των playouts της Super League by www.sport-fm.gr
19:05
Το κίνητρο φαντάζει μονόπλευρο, καθώς ο Ιωνικός με 36 βαθμούς έχει σωθεί και μαθηματικά, ενώ ο Απόλλωνας έχει 20 βαθμούς και απέχει μόλις έναν από τη Λαμία, που στην προτελευταία θέση που οδηγεί σε μπαράζ παραμονής by www.sport-fm.gr
19:05
19:05
Ιωνικός: Χουτεσιώτης, Τσιριγώτης, Άοσμαν, Ντάλσιο, Βαλεριάνος, Σάντσες, Ρομαό, Κιάκος, Κάνιας, Λένις, Μάντζης by www.sport-fm.gr
19:06
Πάγκος: Νέιτς, Βαφέας, Γκοτσούλιας, Καμπράλ, Μαχαίρας, Ματσούκας, Πογκοσιάν, Πλατέλλας, Βαλέντε by www.sport-fm.gr
19:06
Απόλλων Σμύρνης: Σόρτσαν, Ντεντάκης, Βιτλής, Ρόγκνε, Ντομίνγκες, Κάστρο, Μαρτίνες, Φατιόν, Σλίβκα, Ντάουντα, Ιωαννίδης by www.sport-fm.gr
19:07
Πάγκος: Κότσαρης, Τουτουαρίμα, Τσίμπσαχ, Κραγιόπουλος, Τσιλούλης, Παπαγεωργίου, Εμπακογκού, Μπαξεβανίδης, Λισγάρας by www.sport-fm.gr
19:10
Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος Α’ βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος Β’ βοηθός: Δημήτρης Βεργέτης 4ος: Αθανάσιος Τζήλος VAR: Άγγελος Ευαγγέλου AVAR: Ανδρέας Μεϊντάνας by www.sport-fm.gr
19:30
3-4-1-2: Χουτεσιώτης – Ρομαό, Σάντσες, Τσιριγώτης – Βαλεριάνος, Κάνιας, Ντάλσιο, Κιάκος– Άοσμαν – Λένις, Μάντζης by www.sport-fm.gr
19:30
19:33
4-3-1-2: Σορτσάν – Ντεντάκης, Ρόγκνε, Ντομίνγκες, Βιτλής – Κάστρο, Σλίβκα, Φατιόν – Ντομίνγκες – Ντάουντα, Ιωαννίδης by www.sport-fm.gr
19:35
19:36
19:36
Σωστή απόφαση. Πέφτει για τάκλιν ο Ντομίνγκες και ο Λένις έπεσε μόνος του και μάλιστα εκτός περιοχής. by www.sport-fm.gr
19:40
10' Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Τσιριγώτης με τάκλιν στο σουτ του Μαρτίνες έσωσε τον Ιωνικό. Μεγάλο λάθος του Ρομαό, στη συνέχεια έγινε ωραία ντρίπλα πάνω στον Σάντσες by www.sport-fm.gr
19:46
16' Καλή στιγμή για τον Ιωνικό, με τον Μάντζη να μην βρίσκει... γεμάτα το γκολ και η μπάλα να φεύγει στα πλάγια. by www.sport-fm.gr
19:55
25' Επικίνδυνη επίσκεψη του Ιωνικού στην περιοχή του Απόλλωνα, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι by www.sport-fm.gr
19:56
26' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ! 1-0 ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ! Ο Λένις ταλαιπωρεί δις τον Βιτλή, βγάζει τη σέντρα και ο Κιάκος νικάει στον αέρα τον Ντεντάκη, που δεν σηκώθηκε καν από το έδαφος. by www.sport-fm.gr
19:59
20:00
20:05
20:07
20:09
39' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ! 2-0 ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΚΙΑΚΟ! Βόλτα του Ντάλσιο από αριστερά, γυρίζει την μπάλα στον Κιάκο που με αριστερό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0! by www.sport-fm.gr
20:11
41' Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Ντεντάκης έκανε το σουτ έξω από την περιοχή, απέκρουσε ο Χουτεσιώτης παρά τα πολλά σώματα που είχε μπροστά του by www.sport-fm.gr
20:16
20:16
Λήξη πρώτου ημιχρόνου με τον Ιωνικό να προηγείται 2-0 χάρη στα γκολ του Κιάκου by www.sport-fm.gr
20:25
20:32
Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου. Αλλαγές για τον Απόλλωνα. Εκτός οι Βιτλής και Ντεντάκης, μέσα οι Τσιλούλης και Μπαξεβανίδης by www.sport-fm.gr
20:35
48' Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Σλίβκα έκανε τη σέντρα, πρώτη τελική από τον Τσιλούλη στο δοκάρι και στη συνέχεια ο Τσιριγώτης έδιωξε πάνω στη γραμμή by www.sport-fm.gr
20:36
49' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ! ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 2-1 Κεφαλιά του Ιωαννίδη έπειτα από εκτέλεση κόρνερ και ο Απόλλωνας ξαναμπαίνει στο παιχνίδι by www.sport-fm.gr
20:45
20:47
61' ΓΚΟΛ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ! 3-1 ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΣΜΑΝ! Ωραίο τάκλιν του Άοσμαν πάνω στον Φατιόν, σουτ έξω από την περιοχή και οι γηπεδούχοι παίρνουν και πάλι προβάδισμα δύο τερμάτων by www.sport-fm.gr
20:51
20:53
20:53
66' Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Σλίβκα νικήθηκε από τον Χουτεσιώτη σε τετ-α-τετ by www.sport-fm.gr
20:56
20:57
Ταυτόχρονα όμως αφήνει πολλά κενά στην άμυνά του και ο Ιωνικός είναι εύκολο να πλησιάσει την αντίπαλη περιοχή by www.sport-fm.gr
21:09
82' Ο Χουτεσιώτης πραγματοποιεί νέα σπουδαία επέμβαση αυτή τη φορά στο σουτ του Φατιόν by www.sport-fm.gr
21:10
84' Αλλαγές για τον Ιωνικό. Εκτός οι Άοσμαν, Κιάκο, μέσα οι Πλατέλλας και Βαφέας by www.sport-fm.gr
21:13
86' Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Εκτός ο Φατιόν, μέσα ο Λισγάρας που πάει στην κορυφή της επίθεσης. by www.sport-fm.gr
21:13
87' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ! 4-1 ΜΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΤΟΥ ΚΑΣΤΡΟ! Ο Ρόγκνε έκανε... τακουνάκι κοντά στην περιοχή της ομάδας του, ο Μάντζης έστρωσε στο ύψος του πέναλτι και ο Φάμπρι Κάστρο έστειλε την μπάλα άθελά του στα δίχτυα της ομάδας του by www.sport-fm.gr
21:17
21:19
92' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ! 5-1 ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΜΠΡΑΛ! Ο Λένις βγήκε στην αντεπίθεση και δίνοντας απλά την μπάλα στον συμπαίκτη του έκανε το 5-1 by www.sport-fm.gr