Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα πλέι-οφ της Super League 1.

17:53
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξ αναβολής αναμέτρηση για την 4η αγωνιστική των playoffs ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό! by Αναστασία Βοσνάκη
17:53
Το παιχνίδι είχε αναβληθεί στις 10 Απριλίου, λόγω των ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του ΠΑΟΚ και γίνεται σε μια χρονική στιγμή που μπορεί να κρίνει και μαθηματικά τον πρωταθλητή. Αν ο Ολυμπιακός δεν χάσει και η διαφορά των 13 βαθμών δεν μειωθεί, θα είναι πρωταθλητής και φέτος, καθώς θα απομένουν τέσσερα παιχνίδια. Ο ΠΑΟΚ ωστόσο θέλει να επιστρέψει στις νίκες. by Αναστασία Βοσνάκη
17:53
Ο ΠΑΟΚ δεν κατάφερε να νικήσει την ΑΕΚ την Κυριακή και έφτασε τους επτά επίσημους αγώνες χωρίς νίκη, για πρώτη φορά μετά από έξι χρόνια. Τρεις για το πρωτάθλημα, δύο στην Ευρώπη και οι δύο ημιτελικοί του Κυπέλλου. Έχει να κάνει νίκη από τις 20 Μαρτίου, όταν επικράτησε της ΑΕΚ στην Αθήνα. Δεν νίκησε στα τρία τελευταία παιχνίδια, χάνοντας τα δύο από αυτά. Δεν είχε ήττα στα προηγούμενα 16 για το πρωτάθλημα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:54
Η ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου έφτασε τα 54 γκολ με το ένα που πέτυχε σε βάρος της ΑΕΚ, αλλά τον έφτασε ο Ολυμπιακός και τώρα μοιράζονται τον τίτλο της καλύτερης επίθεσης. Δεν σκόραρε σε τέσσερα παιχνίδια στο πρωτάθλημα, τα τρία με τον Άρη. Στην έδρα του είναι αήττητος στα δέκα τελευταία, έχοντας επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες. Έχει σκοράρει και στα δέκα αυτά. Η τελευταία ήττα του ήταν από τον Άρη στις 28 Νοεμβρίου με 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
17:55
Έστω και στο τέλος του αγώνα, ο Ολυμπιακός επικράτησε του ΠΑΣ Γιάννινα στο Νέο Φάληρο και αν δεν χάσει στην Τούμπα είναι και μαθηματικά πρωταθλητής. Με τη νίκη αυτή σταμάτησε και ένα σερί πέντε επίσημων αγώνων του Ολυμπιακού χωρίς νίκη. Μάλιστα ο Ολυμπιακός νίκησε μετά από 48 ημέρες. Έχει δεχτεί γκολ και στα επτά τελευταία παιχνίδια, ωστόσο με 20 γκολ έχει την καλύτερη άμυνα. Δέχτηκε εννέα γκολ στα επτά τελευταία, αφού είχε δεχτεί 11 στα πρώτα 24 ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:55
Οι «ερυθρόλευκοι» εκτός έδρας είναι χωρίς νίκη στα τρία τελευταία, χάνοντας από Άρη και Παναθηναϊκό, ενώ έφεραν ισοπαλία με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Έχουν να κάνουν νίκη εκτός έδρας από τις 20 Φεβρουαρίου, 1-0 στο Βόλο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:56
Μεταξύ τους Ήδη έχουν παίξει τέσσερα παιχνίδια στη σεζόν, με τον Ολυμπιακό να έχει μια νίκη, ενώ άλλα τρία έληξαν ισόπαλα. Βέβαια οι δύο ισοπαλίες του Κυπέλλου μέσα στον Απρίλιο έδωσαν την πρόκριση στον τελικό στον ΠΑΟΚ. Ο ΠΑΟΚ νίκησε για τελευταία φορά στον τελικό του Κυπέλλου στις 22 Μαΐου πέρσι. Στο πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός δεν έχει χάσει τα τρία τελευταία, μετά τη νίκη του ΠΑΟΚ στο περσινό παιχνίδι των playoffs στην Τούμπα. Στην Τούμπα το παιχνίδι της κανονικής περιόδου έληξε 1-1, με τον ΠΑΟΚ να μένει αήττητος για τρίτο παιχνίδι στη σειρά, υποδεχόμενος τον Ολυμπιακό. Βέβαια τα δύο ήταν ισόπαλα. Η περσινή νίκη στα playoffs είναι μοναδική στα πέντε τελευταία στην Τούμπα, με τον Ολυμπιακό να έχει δύο νίκες και δύο ματς να είναι ισόπαλα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:56
Η ιστορία Νίκες ΠΑΟΚ: 43 Ισοπαλίες: 25 Νίκες Ολυμπιακού: 64 by Αναστασία Βοσνάκη
17:56
Με γηπεδούχο τον ΠΑΟΚ Νίκες ΠΑΟΚ: 32 Ισοπαλίες: 17 Νίκες Ολυμπιακού: 17 by Αναστασία Βοσνάκη
17:57
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Λουίς Γκοντίνιο. Βοηθοί του θα είναι οι Ρουί Τεϊσέιρα και Αντρέ Κάμπος, ενώ στο VAR θα είναι ο Ούγκο Μιγκέλ, όλοι τους Πορτογάλοι. Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Σπύρος Ζαμπάλας και βοηθός στο VAR ο Δημήτρης Σαμοΐλης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:00
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
18:10
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Πασχαλάκης – Λύρατζης, Ίνγκασον, Κρέσπο, Σίντκλεϊ – Τσιγγάρας, Κούρτιτς – Μουργκ, Σοάρες, Μιτρίτσα – Τσόλακ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:10
Ολυμπιακός (Πέδρο Μαρτίνς): Βατσλίκ, Λαλά, Σωκράτης, Μπα, Ρεαμπτσούκ, Εμβιλά, Μπουχαλάκης, Μάντι Καμαρά, Μασούρας, Λόπες, Τικίνιο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:11
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι Α. Ζίβκοβιτς, Τέιλορ, Σάστρε, Μιχάι, Σβαμπ, Α. Ζίβκοβιτς, Ολιβέιρα, Άκπομ, Κούτσιας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:13
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους οι Κρίστινσον, Κούντε, Ελ Αραμπί, Βρουσάι, Αγκιμπού Καμαρά, Βαλμπουενά, Παπαδόπουλος, Φορτούνης, Ροντρίγκες. by Αναστασία Βοσνάκη
18:55
Μαζί μας στον σχολιασμό του αγώνα θα είναι ο Αποστόλης Λιβάνιος και ο Γιώργος Τσανάκας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:58
Οι δυο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο! by Αναστασία Βοσνάκη
18:59
Καλησπέρα και από εμένα. Δεν αλλάζει η προσέγγιση των δύο ομάδων σε ό,τι αφορά τον σχηματισμό τους, αλλά έχουν νέα πρόσωπα στην ενδεκάδα τους. Για τον γηπεδούχο ΠΑΟΚ έμοιαζε με επιβεβλημένη κίνηση λόγω των προβλημάτων, αλλά και τους γεγονότος ότι κάποιοι παίκτες έχουν τραβήξει… κουπί για αρκετό καιρό, συν το φορμάρισμα του Τσόλακ. Ο Μαρτίνς επιβραβεύει τον Λόπες και πιθανόν να διορθώνει ένα λάθος του με τη χρησιμοποίηση του Λόπες στο αρχικό σχήμα. Αίσθηση προκαλεί το γεγονός ότι δεν είναι ούτε στον πάγκο ο Φορτούνης. Πιθανόν να δούμε καλύτερο παιχνίδι από άποψης θεάματος, καθώς στα προηγούμενα ραντεβού τους οι δύο ομάδες παρουσιάστηκαν σφιχτές. Ας ελπίσουμε να δούμε ένα καλό ματς. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:01
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
19:05
4' Οι ομάδες προσπαθούν να βρουν τα πατήματα τους. by Αναστασία Βοσνάκη
19:10
19:10
19:10
9' Καμία αξιοσημείωτη φάση μέχρι στιγμής στο παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
19:11
10' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Εξαιρετική επίθεση από τον ΠΑΟΚ, ο Σοάρες περνάει τον Μπα, κάνει το γύρισμα με την άμυνα του Ολυμπιακού να μην μπορεί να διώξει και ο Μουργκ σκοράρει με εξουδετερωμένο τον Βατσλίκ και 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
19:13
Στην πρώτη φάση του ματς, ο ΠΑΟΚ εκμεταλλεύεται την κακή αμυντική λειτουργία του Ολυμπιακού και βρίσκει το προβάδισμα. Κάκιστη αντίδραση του Μπα, με τον Βατσλίκ να έχει εκτεθεί από την άμυνά του! Να δούμε αν το γκολ βελτιώσει τον ρυθμό του αγώνα… by Γιώργος Τσανάκας
19:14
13' Ο Κούρτιτς ήταν στο έδαφος. Σηκώθηκε, με τον Σβαμπ να έχει σηκωθεί εάν δεν μπορεί να συνεχίσει ο Σλοβένος. by Αναστασία Βοσνάκη
19:14
Βλέπει ωραία το γήπεδο ο Λύρατζης, διαβάζοντας το κενό στα αριστερά του Ολυμπιακού και το ανέβασμα του Σοάρες,πιάνοντας αδιάβαστο τον Ρέαμπτσιουκ. Ο Πορτογάλος άδειασε τον Μπα, ο οποίος στοιχίζει άλλο ένα γκολ στην ομάδα του, αφού ήταν εύκολη υπόθεση στη συνέχεια, κάποιος θα το έβαζε με αυτό το ρήγμα που είχε δημιουργηθεί. Εν τέλει το έβαλε ο Μουργκ. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:15
14' Μακρινό σουτ ο Ρόνι Λόπες, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:16
19:16
15' Σέντρα ο Καμαρά, έδιωξε τελευταία στιγμή ο Ίνγκασον. by Αναστασία Βοσνάκη
19:18
19:22
21' Σουτ ο Τσόλακ, ο Μπα έκανε την προβολή με την μπάλα να περνάει κόρνερ. Πρώτο στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
19:22
Πέρασε ανεκμετάλλευτο... by Αναστασία Βοσνάκη
19:23
22' Σέντρα ο Λόπες, έδιωξε ο Σίντκλεϊ σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:25
23' Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό! Πήρε την κεφαλιά ο Τικίνιο μετά το κόρνερ, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:26
Έχει συνέλθει ο Ολυμπιακός μετά το αρχικό σοκ και κυρίως με τον Ρόνι Λόπες και τις εμπνεύσεις του, προσπαθεί να απειλήσει. Ο Πορτογάλος και ο Εμβιλά ως τώρα οι καλύτεροι των «ερυθρόλευκων», με τον ΠΑΟΚ να παίζει κυρίως από τα πλάγια, βάζοντας αρκετά τον Λύρατζη στο παιχνίδι αλλά και τους Σοάρες, Μουργκ. by Γιώργος Τσανάκας
19:30
28' Σέντρα του Ρεαμπτσούκ, η μπάλα πέρασε από όλους. Στην εξέλιξη της φάσης την σέντρα σουτ την έκανε ο Λόπες, με την μπάλα να περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:33
31' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Καμαρά κάνει κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, με την μπάλα να περνάει ξυστά από την εστία. by Αναστασία Βοσνάκη
19:33
32' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη
19:34
19:35
19:35
19:35
19:35
19:36
35' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:37
36' Πήρε την κεφαλιά ο Κούρτιτς και έστειλε την μπάλα πάνω από την εστία. Ο Μπα έχει βρει, είναι κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:37
Δεν το εκμεταλλεύτηκαν οι γηπεδούχοι το κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:38
37' Κίτρινη ο Μασούρας που πάτησε τον Μιτρίτσα. by Αναστασία Βοσνάκη
19:42
40' Κίτρινη κάρτα σε συνεργάτη του Πέδρο Μαρτίνς, τον Ρουί Κάστρο, για διαμαρτυρίες. by Αναστασία Βοσνάκη
19:42
41' Δυνατό σουτ ο Μασούρας, η μπάλα πάνω από την εστία του Πασχαλάκη. by Αναστασία Βοσνάκη
19:43
42' Σουτ ο Τικίνιο, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:45
44' Φάουλ για τον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη
19:46
Εκτέλεσε ο Λόπες, σε κόρνερ ο Τσόλακ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:47
45' Έδιωξε ο Πασχαλάκης με τις γροθιές κερδίζοντας φάουλ στην συνέχεια. by Αναστασία Βοσνάκη
19:47
Δυο λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
Τέλος στο πρώτο μέρος. Ο ΠΑΟΚ προηγείται με 1-0 από το 10ο λεπτό με γκολ του Μουργκ. Επιστρέφουμε σε λίγο... by Αναστασία Βοσνάκη
19:50
Καλό πρώτο τέταρτο για τον ΠΑΟΚ στο ματς, που ευτύχισε να βρει το προβάδισμα στην πρώτη του τελική. Ο Ολυμπιακός μετά το εικοσάλεπτο συνήλθε, με τον Ρόνι Λόπες να τον… τραβάει επιθετικά και παρέα με τον Εμβιλά να «φτιάχνουν» την εικόνα της ομάδας του Πέδρο Μαρτίνς που είχε φάσεις να σκοράρει αλλά δεν τις εκμεταλλεύτηκε. Αναμένεται με ενδιαφέρον το δεύτερο μέρος, με τον ΠΑΟΚ να παίζει καλά χωρίς την μπάλα και τον Ολυμπιακό να χρειάζεται φρεσκάρισμα μεσοεπιθετικά (δεν… τραβάνε οι Μπουχαλάκης, Μασούρας). by Γιώργος Τσανάκας
19:59
Το πάνω χέρι ο ΠΑΟΚ, έχοντας καταφέρει να προηγηθεί στην πρώτη επικίνδυνη συνθήκη την οποία δημιούργησε. Έχει το προβάδισμα και αυτό είναι το οποίο μετράει. Φτωχό σε καλές φάσεις το πρώτο μέρος, με τον Ολυμπιακό να «πληγώνεται» από κακή εκτίμηση του Μπα. Είναι ξανά ασταθής ο υψηλόσωμος στόπερ. Έχει κάνει κάποιες καλές επεμβάσεις, αλλά δεν εμπνέει σιγουριά. Στη συνέχεια έχασαν το κέντρο, όπως και τον έλεγχο της κατάστασης οι Πειραιώτες για ένα σημαντικό διάστημα, αλλά από το μισάωρο περίπου και μετά κατάφεραν να ισορροπήσουν και γενικώς να επανέλθουν, σπαταλώντας μια μεγάλη ευκαιρία με τον Καμαρά. Η ουσία είναι αυτή η οποία μετράει, ωστόσο, με τον φιλοξενούμενους να είναι αναγκασμένοι να κυνηγήσουν. Δείχνει ότι θέλει κάποια αλλαγή, ενώ το πλάνο του ΠΑΟΚ, παρότι δεν έχει κυριαρχήσει, πάει καλά. Ο Εμβιλά ώρες ώρες και κυρίως από το γκολ του ΠΑΟΚ μέχρι το 30’ προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμμάζευτα. Η τριάδα με Μπουχαλάκη και Καμαρά δεν έχει λειτουργήσει καλά και όπως συνέβαινε άλλα χρόνια σε τέτοιας δυσκολίας αποστολές. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:03
46' Ελ Αραμπί, Αγκιμπού Καμαρά, Ροντρίγκες μέσα, Μπουχαλάκης, Τικίνιο και Μασούρας έξω για τον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:04
Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε! by Αναστασία Βοσνάκη
20:05
Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Βγαίνει ο Κρέσπο, μπαίνει ο Μιχάι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
47' Αδύναμο σουτ ο Ροντρίγκες, μπλόκαρε ο Πασχαλάκης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:10
51' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό! Ωραία συνεργασία των ερυθρολεύκων, κάθετη του Ελ Αραμπί στον Ροντρίγκες, αυτός κάνει το γύρισμα και ο Λόπες με σουτ στην κίνηση σκοράρει, κάνοντας το 1-1! by Αναστασία Βοσνάκη
20:12
53' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Έδιωξε με τις γροθιές ο Βατσλίκ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
56' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ωραίο πλασέ ο Μαντί, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
Οι αλλαγές του Πέδρο Μαρτίνς είναι επιδραστικές και αυτό φαίνεται ξεκάθαρα στην εικόνα του Ολυμπιακού. Έχουν αποκτήσει ταχύτητα οι «ερυθρόλευκοι», είναι δημιουργικά και βγάζουν ποιότητα στο χορτάρι. Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να βγάλει αντίδραση, αλλά βγάζει και κούραση… by Γιώργος Τσανάκας
20:17
3-10 οι τελικές υπέρ του Ολυμπιακού. by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
59' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Βολίδα ο Ροντρίγκες, ο Πασχαλάκης έδιωξε εντυπωσιακά με τις γροθιές. by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
60' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Σβαμπ και Ζίβκοβιτς μέσα, Τσιγγάρας και Σοάρες έξω. by Αναστασία Βοσνάκη
20:21
20:21
62' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό και 2-1! Αλλαγή παιχνιδιού ο Λαλά, ωραίο κοντρόλ και σουτ στην κίνηση του Ρεαμπτσούκ για το 2-1. by Αναστασία Βοσνάκη
20:21
20:23
63' Άκπομ αντί Τσόλακ για τον ΠΑΟΚ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:24
64' Αβραάμ αντί Μπα για τον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:24
20:25
20:28
68' Σουτ του Μιτρίτσα, κόντραρε στον Σωκράτη και βγήκε κόρνερ, το οποίο τελικά πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
70' Κίτρινη ο Λόπες by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
Μια ταχύτητα πάνω στα πρώτα 20 λεπτά του δευτέρου μέρους ο Ολυμπιακός, με τις αλλαγές να είναι κομβικές. Δεύτερο πολύ σημαντικό γκολ του Ρέαμπτσουκ φέτος, το ένα έδωσε την πρόκριση στo Europa League, το άλλο κλειδώνει το 47ο πρωτάθλημα αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά. Ο ΠΑΟΚ πήρε την κατοχή, ανέβασε τις γραμμές του και προσπαθεί να γλιτώσει τουλάχιστον την ήττα… by Γιώργος Τσανάκας
20:32
Εξυπακούεται ότι μιλάμε για εντελώς διαφορετικό παιχνίδι στο β’ μέρος, με τις αλλαγές του Μαρτίνς να έχουν πιάσει στο μέγιστο αυτήν τη στιγμή. Έχουν παρασύρει ακόμα και τους μέτριους έως κακούς παίκτες του Ολυμπιακού του α’ μέρους, όπως για παράδειγμα τον Λαλά. Πολύ καλός Παπασταθόπουλος στον β’ μέρος, ο Άκπομ πρέπει να εκμεταλλευτεί το γεγονός ότι μπήκε αλλαγή ο Παπαδόπουλος, ο οποίος θα κληθεί να καλύψει τις αδυναμίες του με την εμπειρία του, καθώς έχει λίγα παιχνίδια στα πόδια του, ενώ κόντρα στον Άκπομ υστερεί σε ταχύτητα. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:34
75' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μιτρίτσα έξω, μέσα Ολιβέιρα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:37
78' Σουτ ο Ζίβκοβιτς, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:38
78' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Έξω Λόπες, μέσα Βρουσάι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:38
79' Φάουλ ο ΠΑΟΚ σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:39
Εκτέλεσε ο Μουργκ, η μπάλα πέρασε απευθείας άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:43
83' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Κεφαλιά ο Ολιβέιρα μέσα από την περιοχή, η μπάλα έγλειψε το δοκάρι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:46
87' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:47
87' Κεφαλιά του Κούρτιτς, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:48
89' Φάουλ έξω από την περιοχή για τον ΠΑΟΚ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:48
89' Κάρτα στον Μαντί Καμαρά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:49
90' Στο τείχος η εκτέλεση του Μουργκ και κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:50
Το καθάρισε και αυτό η άμυνα του Ολυμπιακού. by Αναστασία Βοσνάκη
20:50
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
20:52
90'+3' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:52
90'+3' Κάρτα στον Σίντκλεϊ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:53
90'+4' Δυνατή εκτέλεση του Μαντί, στο τείχος και κόρνερ η μπάλα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:54
90'+5' Κάρτα στον Άκπομ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:54
Τέλος στο ματς! Ο Ολυμπιακός επικράτησε 2-1 του ΠΑΟΚ στην Τούμπα με ανατροπή, κατακτώντας πλέον και μαθηματικά το 47ο πρωτάθλημα της ιστορίας του και τρίτο στη σειρά! by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
Ο Μουργκ άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ, αλλά τα γκολ των Λόπες και Ρέαμπτσουκ έφεραν την ανατροπή. by Αναστασία Βοσνάκη