Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα πλέι-οφ της Super League 1.

17:31
17:32
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του ΠΑΣ Γιάννινα κόντρα στον ΠΑΟΚ για την 7η αγωνιστική των playoffs της Super League by www.sport-fm.gr
17:33
O ΠΑΟΚ είναι στη 2η θέση με 60 βαθμούς, ενώ οι Ηπειρώτες είναι στην 6η με 43 by www.sport-fm.gr
17:37
Ο ΠΑΣ Γιάννινα δεν έχει καταφέρει να πετύχει ακόμα κάποια νίκη στην έξτρα διαδικασία, ενώ ο ΠΑΟΚ είναι σε περίοδο ντεφορμαρίσματος, καθώς η τελευταία του νίκη ήταν στις 20 Μαρτίου κόντρα στην ΑΕΚ με 1-0 στο ΟΑΚΑ by www.sport-fm.gr
17:37
17:39
ΠΑΣ Γιάννινα: Λοντίγκιν – Σάλιακας, Κάργας, Εραμούσπε, Πίρσμαν – Σνάιντερ, Καραχάλιος, Στάνκο, Γκαρντάβσκι – Ντομίνγκεθ - Περέα by www.sport-fm.gr
17:40
ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης – Σάστρε, Βαρέλα, Μιχάι, Σίντκλεϊ – Κούρτιτς, Τσιγγάρας – Τέιλορ, Μιτρίτσα, Μουργκ – Ολιβέιρα by www.sport-fm.gr
17:41
Στον πάγκο του ΠΑΣ: Αθανασίου, Παντελάκης, Οικονομόπουλος, Σιόντης, Κύρκος, Λιάσος, Μπρένερ, Ρίζος, Μίνα by www.sport-fm.gr
17:42
Στον πάγκο του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς, Ταλιχμανίδης, Κουλιεράκης, Τσαούσης, Σβαμπ, Σοάρες, Άκπομ, Τσόλακ, Κούτσιας. by www.sport-fm.gr
17:43
Διαιτητής: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος Α' βοηθός: Πολυχρόνης Κωσταράς Β' βοηθός: Χασάν Κούλα 4ος Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος by www.sport-fm.gr
17:46
17:58
18:01
18:08
18:12
18:13
13' Όλες οι στατικές φάσεις περνούν ανεκμετάλλευτες για τους φιλοξενούμενους by www.sport-fm.gr
18:19
18:24
23' ΓΚΟΛ Ο ΠΑΣ! 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΕΑ! Φτάνει τα 11 γκολ σε 30 αγώνες. Ο Στάνκο άλλαξε παιχνίδι στα δεξιά στον Σάλιακα, έκανε με τη μία τη σέντρα και από τις κόντρες ο Περέα στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με προβολή by www.sport-fm.gr
18:25
18:27
18:28
18:30
18:30
18:34
33' Σουτ του Ντομίνγκεθ μέσα από την περιοχή, η μπάλα στα σώματα των αμυνόμενων του ΠΑΟΚ by www.sport-fm.gr
18:39
38' Με μεγάλη ευκολία ο ΠΑΣ κρατάει το 0-0 και επιπλέον είναι η ομάδα που έχει φτάσει πιο κοντά στο γκολ by www.sport-fm.gr
18:45
45' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Σάστρε γύρισε την μπάλα στον Μιτρίτσα, από το σουτ η μπάλα κόντραρε στον Σάλιακα και στη συνέχεια ο Ολιβέιρα δεν πρόλαβε να σημαδέψει και η μπάλα βγήκε άουτ από τα δικά του πόδια by www.sport-fm.gr
18:47
18:52
18:53
ΠΑΣ Γιάννινα και ΠΑΟΚ μένουν στο 0-0 και κατά πάσα πιθανότητα ο Λουτσέσκου θα έχει αρκετά παράπονα από τους παίκτες του by www.sport-fm.gr
19:10
19:10
Διπλή αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ντομίνγκεθ και Γκαρντάβσκι εκτός, Λιάσος και Κύρκος θα μπουν στο ματς. by www.sport-fm.gr
19:17
19:19
54' Σουτ του Περέα, κοντράρει η μπάλα στον Μιχάι. Έχει πιει θάλασσα η άμυνα του ΠΑΟΚ by www.sport-fm.gr
19:20
19:24
19:26
19:27
61' Πάτησε περιοχή με αξιώσεις ο ΠΑΟΚ. Ο Τέιλορ έκανε το γύρισμα σχεδόν από τη γραμμή του άουτ, αλλά δεν κατάφερε να βρει τον Τσόλακ. by www.sport-fm.gr
19:27
62' ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ, 1-0! Ωραία κίνηση ο Περέα και συρτό σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής, με το οποίο νίκησε τον Πασχαλάκη by www.sport-fm.gr
19:29
19:30
19:35
70' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Βαρέλα να υποδεικνύεται σωστά σε θέση οφσάιντ by www.sport-fm.gr
19:39
19:40
Παρά τις διορθωτικές αλλαγές του Λουτσέσκου, ο σημερινός ΠΑΟΚ δεν... διορθώνεται by www.sport-fm.gr
19:41
77' Έγκαιρη έξοδος του Πασχαλάκη που απομακρύνει με τα πόδια έξω από την περιοχή by www.sport-fm.gr
19:42
77' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ! 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΣΝΑΪΝΤΕΡ! Σέντρα Σάλιακα, κεφαλιά Πίρσμαν στο δεύτερο δοκάρι και με προβολή ο Σνάιντερ άνοιξε το σκορ! by www.sport-fm.gr