Λεβαδειακός-Βέροια

Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα μπαράζ της Super League 2.

16:14
Καλησπέρα σας! Η μεγάλη ώρα έφτασε στη Super League 2, με τον Λεβαδειακό να υποδέχεται τη Βέροια στη ρεβάνς του υπέρ του 1-0 για τα playoffs. Ο νικητής του ζευγαριού επιστρέφει στα... σαλόνια, ο ηττημένος θα παίξει με τη Λαμία και θα έχει δεύτερη ευκαιρία. by Γιάννης Πολιάς
16:16
Σέντρα στις 16:30, τηλεοπτική μετάδοση από ΕΡΤ-3 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Ηλία Κουκοβίνου. by Γιάννης Πολιάς
16:17
Υπενθυμίζεται πως δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Σε νίκη της Βέροιας με ένα γκολ, θα έχουμε παράταση. by Γιάννης Πολιάς
16:18
Θυμηθείτε τι είχε γίνει στο πρώτο ματς by Γιάννης Πολιάς
16:18
Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων... by Γιάννης Πολιάς
16:19
Λεβαδειακός (Γ. Ταουσιάνης): Μάρκοβιτς, Κωνσταντινίδης, Τζημόπουλος, Μπαχανάκ, Βήχος, Νίλι, Μεχία, Χάμοντ, Πολέτο, Μουτίνιο, Μυτίδης. Βέροια (Π. Δερμιτζάκης): Παπαδόπουλος, Μπουκουβάλας, Πεταυράκης, Σκόνδρας, Μαραγκός, Οικονόμου, Μούργος, Γαβριηλίδης, Γιακουμάκης, Φοφανά, Πασάς. by Γιάννης Πολιάς
16:19
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Στογιάνοβιτς, Τσάπρας, Βρακάς, Δούμτσιος, Λιάγκας, Παναγιώτου, Συμελίδης, Νίκας, Μπαρμπόσα. Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Τσιμόπουλος, Μπλέτσας, Παπαχρήστος, Δημόπουλος, Κάτσε, Ορφανίδης, Πόζογλου, Καπνίδης, Κουάτενγκ. by Γιάννης Πολιάς
16:20
Διαιτητής: Αγκάγεφ Βοηθοί: Αμιράλι, Ζεϊνάλοφ 4ος: Τσέτσιλας by Γιάννης Πολιάς
16:20
Η αναμέτρηση ΔΕΝ θα έχει VAR. by Γιάννης Πολιάς
16:21
Από το 2019 έχει να παίξει στη Super League 1 η ομάδα της Λιβαδειάς, από το 2017 η «βασίλισσα του Βορρά». by Γιάννης Πολιάς
16:26
Κονέ, Λινάρδος, Αγγελόπουλος, Μανιώτης, Ροβίθης και Αραβίδης οι απουσίες για τους Βοιωτούς. Δίχως Βελλίδη, Μούχαλη, Μυστακίδης, Περδίκη, Άντεμ και Μπαϊντού η ομάδα της Ημαθίας. by Γιάννης Πολιάς
16:27
Με 4-3-3 οι γηπεδούχοι, με 4-4-2 οι Βεροιώτες. by Γιάννης Πολιάς
16:28
Πολύς κόσμος στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς, με τη Βέροια να έχει κι αυτήν οπαδούς στο πλευρό της. by Γιάννης Πολιάς
16:29
Σέντρα στο ματς! by Γιάννης Πολιάς
16:30
1' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, που μπήκε δυνατά. by Γιάννης Πολιάς
16:32
4' Κόρνερ για τη Βέροια. by Γιάννης Πολιάς
16:34
5' Άουτ η κεφαλιά του Μαραγκού. by Γιάννης Πολιάς
16:37
8' Παντελώς άστοχο το σουτ του Γιακουμάκη. by Γιάννης Πολιάς
16:38
10' Μεγάλη στιγμή για τη Βέροια! Ο Μάρκοβιτς σταμάτησε το συρτό σουτ του Γιακουμάκη από το ύψος της περιοχής. by Γιάννης Πολιάς
16:39
Στο έδαφος ο Μπαχανάκ, δεν έχει κάτι. by Γιάννης Πολιάς
16:46
16' Μάζεψε ο Μάρκοβιτς μετά από μακρινή εκτέλεση φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
16:48
20' Ολιγωρία την άμυνα του Λεβαδειακού μετά από μακρινή μπαλιά, βγήκε και καθάρισε ο Μάρκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
16:52
by Γιάννης Πολιάς
16:53
24' Στο χορτάρι ο Σκόνδρας, δέχεται την φροντίδα του ιατρικού επιτελείου της ομάδας του. by Γιάννης Πολιάς
16:53
Έχει ενοχλήσεις στους προσαγωγούς, τον αντικαθιστά ο Δημόπουλος. by Γιάννης Πολιάς
16:56
27' Μακρινό σουτ από τον Οικονόμου, έβγαλε εντυπωσιακά ο Μάρκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
16:56
28' Κόρνερ για τη Βέροια, που έχει τέσσερις τελικές έναντι καμίας των γηπεδούχων. by Γιάννης Πολιάς
16:57
29' Νέο σουτ Οικονόμου, ψηλά άουτ. by Γιάννης Πολιάς
16:58
30' Παντελώς άστοχη η μακρινή προσπάθεια του Χάμοντ. by Γιάννης Πολιάς
17:03
35' Πτώση Μουτίνιο μέσα στην περιοχή, τίποτα λέει ο Αγκάγεφ. by Γιάννης Πολιάς
17:07
38' Άουτ το σουτ του Μεχία έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
17:12
17:14
Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων στο πρώτο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
17:16
45+2' Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Μούργου, εύκολα ο Μάρκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
17:37
50' Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Μεχία. Σηκώνεται τώρα. by Γιάννης Πολιάς
17:44
58' Πολύ άστοχη η κεφαλιά του Πασά. by Γιάννης Πολιάς
17:44
58' Ο Βρακάς στη θέση του Μυτίδη, ο Μπαρμπόσα αντί του Μουτίνιο by Γιάννης Πολιάς
17:46
61' Μούργος και Γαβριηλίδης μπερδεύτηκαν, κανείς δεν κατάφερε να σουτάρει. by Γιάννης Πολιάς
17:47
17:49
63' Παναγιώτου αντί Βήχου, Συμελίδης αντί Νίλι. by Γιάννης Πολιάς
17:50
Τέσσερις αλλαγές μαζεμένες από τον Ταουσιάνη. by Γιάννης Πολιάς
17:50
65' Πιέζει όλο και περισσότερο η Βέροια, ψάχνει το γκολ που θα της επιτρέψει να φέρει την υπόθεση άνοδος στα ίσα. by Γιάννης Πολιάς
17:53
67' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. by Γιάννης Πολιάς
17:54
69' Πόζογλου αντί Φοφανά. by Γιάννης Πολιάς
17:56
17:57
Τελευταίο 20λεπτο στη Λιβαδειά, όλα για όλα από τη Βέροια. by Γιάννης Πολιάς
17:59
74' Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντινίδη, πρώτη στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
17:59
Λίγα μέτρα έξω από την περιοχή του Λεβαδειακού, σε πλάγια θέση. by Γιάννης Πολιάς
18:00
Επικίνδυνη η εκτέλεση, αλλά η μπάλα απομακρύνθηκε. by Γιάννης Πολιάς
18:01
75' Κάτσε αντί Οικονόμου. by Γιάννης Πολιάς
18:01
Έχει θέμα ο Μάρκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
18:02
Συνεχίζει ο Κροάτης τερματοφύλακας. by Γιάννης Πολιάς
18:05
79' Λιάγκας αντί Χάμοντ. by Γιάννης Πολιάς
18:06
Τελευταίο δεκάλεπτο, κρατά την άνοδο στα χέρια του ο Λεβαδειακός. by Γιάννης Πολιάς
18:07
Στο 56% η κατοχή της μπάλας για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
18:08
83' Ο Πασάς έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή αλλά εγκλωβίστηκε από τους αντίπαλους αμυντικούς. by Γιάννης Πολιάς
18:13
88' Φάουλ για τη Βέροια, αρκετά έξω από την περιοχή. by Γιάννης Πολιάς
18:14
Απομακρύνθηκε σε πλάγιο η μπάλα, χαμός από τους οπαδούς των γηπεδούχων. by Γιάννης Πολιάς
18:15
90' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. by Γιάννης Πολιάς
18:16
Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις στη Λειβαδιά. by Γιάννης Πολιάς
18:18
90+3' Κίτρινη κάρτα στον Πεταυράκη. by Γιάννης Πολιάς
18:19
90+4' ΓΚΟΛ, 1-0 Ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ! Σφραγίζει την άνοδο με κοντινό σουτ του Μπαρμπόσα! by Γιάννης Πολιάς
18:20
Έχει μπει κόσμος στο γήπεδο! by Γιάννης Πολιάς
18:21
Επεμβαίνουν οι άνθρωποι της ασφάλειας για να ηρεμήσουν τα πνεύματα. by Γιάννης Πολιάς
18:22
Κάποιος οπαδός φέρεται να χτύπησε τον Πεταυράκη της Βέροιας. by Γιάννης Πολιάς
18:22
Βρίσκεται στο έδαφος και βρίσκονται κοντά του και τα δύο ιατρικά επιτελεία. by Γιάννης Πολιάς
18:23
Ζητείται το φορείο προκειμένου να απομακρυνθεί ο ποδοσφαιριστής. by Γιάννης Πολιάς
18:24
Είναι ζαλισμένος ο αμυντικός της Βέροιας. by Γιάννης Πολιάς
18:25
Οπαδοί του Λεβαδειακού μπήκαν στο γήπεδο μετά το γκολ του Μπαρμπόσα και ένας εξ αυτών κινήθηκε απειλητικά προς τον παίκτη των φιλοξενούμενων. by Γιάννης Πολιάς