Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα πλέι-άουτ της Super League 1.

19:15
Καλησπέρα σας. Ιωνικός και Παναιτωλικός ετοιμάζονται για το φινάλε της σεζόν, αναμετρώμενοι στη Νίκαια για την 7η και τελευταία αγωνιστική των playouts της Super League 1. by Γιάννης Πολιάς
19:16
Σέντρα στις 19:30, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 2 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή Μανώλη Μουσουράκη. by Γιάννης Πολιάς
19:18
Τέσσερις σερί νίκες μετρούν οι γηπεδούχοι, που αν επικρατήσουν και σήμερα θα τερματίσουν στην πρώτη θέση των playouts. Στο -5 ο Παναιτωλικός, που προέρχεται από σερί 1-2-0. by Γιάννης Πολιάς
19:18
Ιωνικός (Δ. Σπανός): Χριστοδουλής, Μύγας, Ρομαό, Τσιγκρίνσκι, Σάντσες, Βαλεριάνος, Κάνιας, Ντάλσιο, Πογκοσιάν, Λένις, Τουράμ. Στον πάγκο: Βίντμαρ, Βαφέας, Γκοτσούλιας, Καμπράλ, Κιάκος, Πλατέλλας, Μάντζης. by Γιάννης Πολιάς
19:19
Παναιτωλικός (Γ. Αναστασίου): Ανέστης, Αποστολάκης, Λάρσον, Κορνέλιους, Περέιρα, Ντουάρτε, Μόρσεϊ, Φλόρες, Αντούνες, Νταγκό, Βέργος. Στον πάγκο: Παρδαλός, Μπακαδήμας, Λούι, Καρέλης, Μπελεβώνης, Χουχούμης, Μπαρμπόσα, Λιάβας, Βαρόνε. by Γιάννης Πολιάς
19:19
Διαιτητής: Μαλούτας Βοηθοί: Μαυρουδής, Σακκάς 4ος: Παπαπέτρου VAR: Σιδηρόπουλος, Μπαλτάς by Γιάννης Πολιάς
19:20
Στα ματς ανάμεσα στις δύο ομάδες στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος, ο Παναιτωλικός επικράτησε 2-1 στη Νίκαια, ενώ ο αγώνας στο Αγρίνιο είχε λήξει ισόπαλος, 2-2. by Γιάννης Πολιάς
19:21
by Γιάννης Πολιάς
19:24
Υπενθυμίζεται ότι την Παρασκευή (20/05) εκδικάζεται η υπόθεση περί χειραγώγησης που εμπλέκεται ο Παναιτωλικός. by Γιάννης Πολιάς
19:25
Χωρίς Ντίας, Μεντόσα, Τσιγγάρα, Μαλή, Μάρτενσον, Βργκοτς, Ροντρίγκες και Μελίσσα οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
19:28
Με 5-3-2 οι γηπεδούχοι, με 4-5-1 οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
19:31
Σέντρα στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:32
Πρώτη συμμετοχή για τον Γιώργο Χριστοδουλή, που υπερασπίζεται την εστία των γηπεδούχων. by Γιάννης Πολιάς
19:35
Ο Ιωνικός είναι αήττητος στα playouts, έχοντας 5-1-0 και η τελευταία του ήττα είναι εκείνη από... τον Παναιτωλικό στις 6 Μαρτίου! by Γιάννης Πολιάς
19:38
8' Κόρνερ για τον Ιωνικό, πρώτο στο ματς. by Γιάννης Πολιάς
19:39
9' ΓΚΟΛ, 1-0 Ο ΙΩΝΙΚΟΣ! Εκτελέστηκε το κόρνερ, ο Αποστολάκης έδιωξε και ο Ντάλσιο με μονοκόμματο σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής ανοίγει το σκορ. by Γιάννης Πολιάς
19:41
Γκολ νωρίς στη Νίκαια, με τον Ντάλσιο να σκοράρει για πέμπτη φορά φέτος και για δεύτερη ενάντια στην παλιά του ομάδα. by Γιάννης Πολιάς
19:41
11' Εύκολα ο Χριστοδουλής την κεφαλιά του Βέργου. by Γιάννης Πολιάς
19:44
14' ΓΚΟΛ, 1-1 Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ! Άμεση απάντηση με εξαιρετική κεφαλιά του Βέργου! by Γιάννης Πολιάς
19:58
28' Ψάχνουν την ισοφάριση οι φιλοξενούμενοι, που είναι αρκετά κινητικοί τα τελευταία λεπτά. by Γιάννης Πολιάς
19:59
29' Κόρνερ για τους Αγρινιώτες. by Γιάννης Πολιάς
20:01
31' Φάουλ τώρα έξω από την περιοχή του Χριστοδούλη. by Γιάννης Πολιάς
20:01
Άουτ η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
20:02
32' Φιλόδοξη προσπάθεια Κάνιας από μακριά, έξω η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
20:03
32' Εξαιρετική προσπάθεια Μόρσεϊ, λίγο άουτ η μπάλα! by Γιάννης Πολιάς
20:03
33' Νεύρα ξανά στον αγωνιστικό χώρο. by Γιάννης Πολιάς
20:04
34' Κίτρινες κάρτες σε Νταγκό, Φλόρες, Βαλεριάνο και Ρομαό. by Γιάννης Πολιάς
20:06
Υπήρξαν έντονες αψιμαχίες μετά από κάποια... γαλλικά που ενδέχεται να αντάλλαξαν ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. by Γιάννης Πολιάς
20:06
Συνεχίζεται κανονικά ο αγώνας. by Γιάννης Πολιάς
20:11
41' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
20:12
41' Λίγο άουτ η κεφαλιά του Βέργου! by Γιάννης Πολιάς
20:14
20:15
45' Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
20:15
Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις στο πρώτο μέρος. by Γιάννης Πολιάς
20:16
45+1' Λίγο έξω το πλασέ του Λάρσον! by Γιάννης Πολιάς
20:17
45+2' Δοκάρι για τον Παναιτωλικό! Εξ επαφής ο Βέργος δεν μπόρεσε να σκοράρει, απίθανη ευκαιρία! by Γιάννης Πολιάς
20:35
46' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους. by Γιάννης Πολιάς
20:35
47' ΓΚΟΛ, 1-1 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ! Μέσα σε ένα δίλεπτο, ο Καρέλης βρίσκει δίχτυα με εξαιρετική κεφαλιά! by Γιάννης Πολιάς
20:37
Game changer ο Έλληνας επιθετικός, που... μπήκε φορτσάτος, πετυχαίνοντας το δέκατο εφετινό του γκολ. by Γιάννης Πολιάς
20:40
52' Σε κόρνερ ο Ανέστης μετά από προσπάθεια του Λένις. by Γιάννης Πολιάς
20:42
54' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
20:44
55' Εκπληκτική επέμβαση Ανέστη σε σουτ του Πογκοσιάν! by Γιάννης Πολιάς
20:44
Εξαιρετικός ο ρυθμός σήμερα. by Γιάννης Πολιάς
20:49
61' Μάντζης αντί Πογκοσιάν. by Γιάννης Πολιάς
20:51
62' ΓΚΟΛ, 2-1 Ο ΙΩΝΙΚΟΣ! Με την πρώτη του επαφή, ο Μάντζης βγάζει ασίστ στον Τουράμ, που σκόραρε με ωραίο σουτ μέσα από την περιοχή! by Γιάννης Πολιάς
20:52
Νέο προβάδισμα για τους Νικαιώτες. by Γιάννης Πολιάς
20:55
20:56
68' Υπέροχο σουτ Μάντζη, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Ανέστης! by Γιάννης Πολιάς
20:58
69' Τρία σερί κόρνερ για τους γηπεδούχους... by Γιάννης Πολιάς
20:59
21:01
73' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
21:01
73' Εντελώς άστοχη η κεφαλιά του Βέργου. by Γιάννης Πολιάς
21:03
74' Μάζεψε ο Χριστοδουλής την κεφαλιά του Κορνέλιους. by Γιάννης Πολιάς
21:07
79' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Γιάννης Πολιάς
21:10
81' Κόρνερ για τους γηπεδούχους, άστοχη η κεφαλιά του Τσιγκρίνσκι. by Γιάννης Πολιάς
21:10
Και ακόμα ένα... by Γιάννης Πολιάς
21:12
84' Λιάβας αντί Φλόρες, Μπελεβώνης αντί Ντουάρτε. by Γιάννης Πολιάς
21:13
84' Πλατέλλας αντί Τουράμ. by Γιάννης Πολιάς
21:13
Ο Λιάβας αγωνίζεται ξανά για πρώτη φορά μετά τον Ιανουάριο του 2021! by Γιάννης Πολιάς
21:14
86' ΓΚΟΛ, 3-1 Ο ΙΩΝΙΚΟΣ! Ο Μάντζης σκοράρει με κεφαλιά και φτάνει τα εννέα τέρματα φέτος - παρότι αποκτήθηκε τον Ιανουάριο! by Γιάννης Πολιάς
21:16
Φαίνεται πως οι Νικαιώτες θα κάνουν το... 6/7 στα playouts. by Γιάννης Πολιάς
21:17
89' Μπακαδήμας αντί Λάρσον. by Γιάννης Πολιάς
21:18
Έξω και ο Μόρσεϊ, μέσα ο Μπαρμπόσα. by Γιάννης Πολιάς
21:19
90' Γκοτσούλιας αντί Μύγα. by Γιάννης Πολιάς
21:19
Και Κιάκος αντί Βαλεριάνου, Καμπράλ αντί Λένις by Γιάννης Πολιάς
21:20
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιάννης Πολιάς
21:22
Τέλος, Ιωνικός-Παναιτωλικός 3-1! Οι γηπεδούχοι τερματίζουν πρώτοι και αήττητοι στα playouts. by Γιάννης Πολιάς