Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το UEFA Nations League.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης της Εθνικής μας κόντρα στο Κόσοβο, στην αναμέτρηση που διεξάγεται στην Πρίστινα by Παύλος Κουστέρης
21:28
Αναμέτρηση στο πλαίσιο της δεύτερης αγωνιστικής του δεύτερου ομίλου στο τρίτο γκρουπ δυναμικότητας by Παύλος Κουστέρης
21:29
Η Ελλάδα άρχισε τις υποχρεώσεις της με τον καλύτερο τρόπο, επικρατώντας στο Μπέλφαστ της Β. Ιρλανδίας με 1-0 by Παύλος Κουστέρης
21:31
Η βαθμολογία του ομίλου 1.Κόσοβο 3 (2-0) 2.Ελλάδα 3 (1-0) 3.Β. Ιρλανδία 1 (0-1) 4.Κύπρος 1 (0-2) by Παύλος Κουστέρης
21:32
Στο άλλο ματς της ημέρας, Κύπρος και Β. Ιρλανδία έμειναν στο 0-0 by Παύλος Κουστέρης
21:32
by Παύλος Κουστέρης
21:32
Ο τρόπος με τον οποίο έφτασε στη νίκη η Ελλάδα στην πρεμιέρα της στο Nations League by Παύλος Κουστέρης
21:33
Η ενδεκάδα της ομάδας μας: Βλαχοδήμος - Μπάλντοκ, Χατζηδιάκος, Μαυροπάνος, Τσιμίκας - Κουρμπέλης, Μάνταλος, Μπακασέτας - Λημνιός, Μασούρας, Γιακουμάκης by Παύλος Κουστέρης
21:34
Ντεμπούτο ως βασικός για τον Μπάλντοκ by Παύλος Κουστέρης
21:37
Η 11άδα του Κοσόβου: Μούριτς - Λ. Καστράτι, Ραχμάνι, Κριεζίου, Αλίτι - Λοσάι, Φαζλίζι, Ζεγκρόβα, Ζενέλι, Ρασίτσα - Μουρίτσι. by Παύλος Κουστέρης
21:45
1' Σέντρα στο ματς by Παύλος Κουστέρης
21:48
3' Κόρνερ για το Κόσοβο by Παύλος Κουστέρης
21:48
Ανεκμετάλλευτο, καλή αμυντική αντίδραση της Ελλάδας by Παύλος Κουστέρης
21:49
5' Έχει μπει δυναμικά το Κόσοβο by Παύλος Κουστέρης
21:49
5' Τεράστια ευκαιρία για το Κόσοβο! Καλή συνεργασία για τους γηπεδούχους, ο Ζένελι έκανε το πλασέ από πλάγια θέση και ο Βλαχοδήμος απέκρουσε σε κόρνερ by Παύλος Κουστέρης
21:50
5' Πέρασε ανεκμετάλλευτη και αυτή η στατική φάση για το Κόσοβο by Παύλος Κουστέρης
21:52
8' Αρκετή ένταση ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων by Παύλος Κουστέρης
21:58
13' Ισορροπεί η Ελλάδα. Θυμίζει κάτι από το ματς με τη Β. Ιρλανδία στα πρώτα 15 λεπτά by Παύλος Κουστέρης
22:04
19' Κυκλοφορεί την μπάλα η Εθνική και φέρνει το ματς στον ρυθμό της by Παύλος Κουστέρης
22:06
21' Φάουλ του Γιακουμάκη και δεν υπάρχει τελική προσπάθεια by Παύλος Κουστέρης
22:06
22' Κρίσιμο... μπλοκ του Μαυροπάνου by Παύλος Κουστέρης
22:10
26' Προσπαθεί από τα άκρα και με σέντρες να βρει λύση η Εθνική χωρίς επιτυχία by Παύλος Κουστέρης
22:11
22:13
29' Κίτρινη κάρτα στον Γιακουμάκη by Παύλος Κουστέρης
22:15
30' Ανεκμετάλλευτη εκτέλεση κόρνερ για την Ελλάδα by Παύλος Κουστέρης
22:19
34' Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη by Παύλος Κουστέρης
22:19
22:20
22:20
36' ΓΚΟΟΟΛ! ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ ΚΑΙ 0-1! Ο Μάνταλος έκλεισε προς τον άξονα, πρόλαβε να δώσει στον Μπακασέτα και αυτός με αριστερό ευθύβολο σουτ έξω από την περιοχή άνοιξε το σκορ! by Παύλος Κουστέρης
22:23
39' Σουτ του Μπακασέτα, άουτ η μπάλα by Παύλος Κουστέρης
22:28
22:30
Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος by Παύλος Κουστέρης
22:32
Λήξη του πρώτου ημιχρόνου by Παύλος Κουστέρης
22:32
Η Ελλάδα προηγείται 1-0 του Κοσόβου χάρη στην γκολάρα του Μπακασέτα στο 36' της αναμέτρησης από ασίστ του Μάνταλου by Παύλος Κουστέρης
22:48
46' Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου by Παύλος Κουστέρης
22:50
48' Κίτρινη κάρτα στον Φαζλίγι by Παύλος Κουστέρης
22:52
49' Ευκαιρία για την Εθνική! Σέντρα του Λημνιού, ο Γιακουμάκης βρήκε... αέρα σε φάση που θύμισε πολύ ανάλογη κόντρα στη Β. Ιρλανδία και ο Μουρίτσι έδιωξε σε κόρνερ by Παύλος Κουστέρης
22:54
51' Κίτρινη κάρτα στον Αλίτι by Παύλος Κουστέρης
22:56
53' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Ο Μασούρας έκανε κακή σέντρα, αλλά η μπάλα κατευθύνθηκε στο δοκάρι της εστίας των γηπεδούχων! by Παύλος Κουστέρης
22:56
22:57
55' Η μπάλα κοντράρει σε σουτ του Ρασίτσα και ο Βλαχοδήμος έδιωξε σε κόρνερ by Παύλος Κουστέρης
22:59
56' Αλλαγές για την Ελλάδα. Έξω Κουρμπέλης, Γιακουμάκης, μέσα Σιώπης και Παυλίδης by Παύλος Κουστέρης
22:59
23:05
63' ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Ο Λημνιός από τα δεξιά βρήκε τον Μπάλντοκ στην προώθησή του στη μεγάλη περιοχή, αλλά ο Μούριτς απέκρουσε το πλασέ του by Παύλος Κουστέρης
23:07
23:07
65' Στο έδαφος ο Μπακασέτας με πρόβλημα τραυματισμού by Παύλος Κουστέρης
23:14
71' Χωρίς ιδιαίτερα θέματα η Ελλάδα διατηρεί το προβάδισμα by Παύλος Κουστέρης
23:14
72' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΣΤΟΝ ΑΛΙΤΙ! Δεύτερη κίτρινη για μαρκάρισμα στον Λημνιό by Παύλος Κουστέρης
23:16
74' Σουτ του Μπακασέτα, μπλοκάρει ο Μούριτς by Παύλος Κουστέρης
23:20
78' Αλλαγή για την Ελλάδα. Μέσα ο Δουβίκας, εκτός ο Μασούρας by Παύλος Κουστέρης
23:25
83' Μεγάλη ευκαιρία για το Κόσοβο με τον Βλαχοδήμο να αποκρούει την κεφαλιά του Ραχμάνι by Παύλος Κουστέρης
23:28
86' Εκτός ο Μάνταλος, μέσα ο Μπουχαλάκης by Παύλος Κουστέρης
23:33
Πέντε λεπτά καθυστερήσεις by Παύλος Κουστέρης
23:34
ΜΕ ΕΝΝΙΑ ΤΟ ΚΟΣΟΒΟ! ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ ΤΟΥ ΜΟΥΡΙΤΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΞΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΉ by Παύλος Κουστέρης
23:39
Λήξη της αναμέτρησης by Παύλος Κουστέρης
23:39
Η Ελλάδα με το γκολ του Μπακασέτα παίρνει τη νίκη με 1-0 στην Πρίστινα επί του Κοσόβου by Παύλος Κουστέρης