Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης.

16:10
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την 4η φιλική αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την Σταντάρ Λιέγης. by Αναστασία Βοσνάκη
16:14
Η Σταντάρ Λιέγης στο προηγούμενο φιλικό ηττήθηκε με σκορ 2-1 από Μόλενμπεκ. Με 2/2 ήττες ξεκίνησε στα φιλικά της παιχνίδια, η πρώτη κόντρα στην Σιντ Τρούιντεν και η δεύτερη από τη Μόλενμπεκ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:15
Μέχρι τώρα ο ΠΑΟΚ στα φιλικά μετράει μια νίκη, μια ισοπαλία και μια ήττα. by Αναστασία Βοσνάκη
16:16
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι – Λύρατζης, Κάργας, Ίνγκασον, Βιεϊρίνια – Αουγκούστο, Σβαμπ – Α. Ζίβκοβιτς, Ντάντας, Κουαλιάτα - Κούτσιας by Αναστασία Βοσνάκη
16:40
Σταντάρ Λιέγης: Μποντάρτ, Ντουσέν, Τσίμιροτ, Εμόν, Μπόλιεβιτς, Ράσκιν, Καλούτ, Λαϊφης, Ντεγουελέ, Μπαλίκβισα και Τσανάκ. by Αναστασία Βοσνάκη
16:44
16:46
17:00
1' Σέντρα στην φιλική αναμέτρηση. by Αναστασία Βοσνάκη
17:03
4' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:03
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:08
9' Πιέζει περισσότερο ο ΠΑΟΚ, ωστόσο δεν έχει φανεί ιδιαίτερα απειλητικός μέχρι τώρα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:09
10' Κόρνερ για την Σταντάρ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:10
17:17
18' Καμία αξιόλογη φάση μέχρι τώρα στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:19
17:20
20' Καλή στιγμή για την Σταντάρ Λιέγης! Κοντινή κεφαλιά του Έμοντ, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:20
21' Σουτ ο Αουγκούστο, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
25' Μεγάλη ευκαιρία για την Σταντάρ Λιέγης! Ο Κοτάρσκι βγήκε από την περιοχή και έδιωξε με τα πόδια, με τον Μπαλικίσα να προσπαθεί να σκοράρει σε κενή εστία αλλά να στέλνει την μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:29
29' Δυνατό σουτ ο Ντάντας, η μπάλα πάνω από την εστία του Μποντάρ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:30
Συμπληρώσαμε τη μισή ώρα, με το 0-0 να παραμένει. Η Σταντάρ Λιέγης μέχρι στιγμής έχει κάνει τις πιο επικίνδυνες φάσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
17:36
36' Γκολ ο ΠΑΟΚ!Ο Κούτσιας πήρε το ριμπάουντ από την επέμβαση του τερματοφύλακα της Σταντάρ και με κοντινό τελείωμα άνοιξε το σκορ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:44
17:44
45' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σουτ ο Αουγκούστο μέσα από την περιοχή, έδιωξε σε κόρνερ με το πόδι ο Μποντάρ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Ο ΠΑΟΚ προηγείται 1-0 της Σταντάρ Λιέγης, με γκολ του Κούτσια στο 36ο λεπτό. by Αναστασία Βοσνάκη
17:52
18:01
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:01
Μιχάι, Κουλιεράκης, Σοάρες, Τσιγγάρας, Κούρτιτς μπήκαν για τον ΠΑΟΚ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:01
Όπως διαμορφώνεται η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Λύρατζης, Μιχάι, Κουλιεράκης, Ράφα Σοάρες, Τσιγγάρας, Κούρτιτς, Ντάντας, Κουαλιάτα, Ζίβκοβιτς, Κούτσιας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:03
48' Σέντρα ο Ζίβκοβιτς, πήρε την κεφαλιά ο Ντάντας αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:04
49' Δυνατό σουτ ο Λύρατζης, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:06
18:07
52' Κόρνερ για τη βέλγικη ομάδα. Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:13
58' Φάουλ για την Σταντάρ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:13
Η μπάλα πάνω στα σώματα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:16
61' Αλλαγές και για τις δυο ομάδες. by Αναστασία Βοσνάκη
18:17
18:19
Μπήκαν στο παιχνίδι οι: Ζ. Ζίβκοβιτς, Σάστρε, Φιλίπε Σοάρες, Κούρτιτς, Κωνσταντέλιας, Τσαούσης και Λάμπρου. by Αναστασία Βοσνάκη
18:25
70' Έχει πέσει ο ρυθμός λίγο στο ματς, όπως είναι λογικό με τόσες αλλαγές. by Αναστασία Βοσνάκη
18:34
79' Καμία αξιόλογη φάση. Καλύτερος ο ΠΑΟΚ τα τελευταία λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
18:36
80' Σουτ ο Ράφα Σοάρες, μπλοκάρει ο κίπερ της Σταντάρ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:45
Οδεύουμε προς το φινάλε, δεν έχει αλλάξει το παραμικρό στο ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:45
Συμπληρώθηκαν τα 90 λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
18:47
Τέλος στο ματς! Ο ΠΑΟΚ παίρνει θετικό βαθμό απέναντι στη Σταντάρ Λιέγης, την οποία και λύγισε με 1-0 για να πάρει τη φιλική νίκη. Ο Κούτσιας το μοναδικό γκολ, με τον ναρό να φωνάζει "παρών" για τα ματς με τη Λέφσκι Σόφιας και να δείχνει πως μπορούν οι Θεσσαλονικείς να πάρουν βοήθειες από αυτόν λόγω της απουσίας του Ολιβέιρα με πρόβλημα τραυματισμού στα πλευρά. by Αναστασία Βοσνάκη