Παναθηναϊκός-Αλ Ντουχαΐλ

Παρακολουθήστε την εξέλιξη του δεύτερου φιλικού του Παναθηναϊκού, ο οποίος αντιμετωπίζει την Αλ Ντουχαΐλ.

18:34
18:36
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της δεύτερης φιλικής αναμέτρησης του Παναθηναϊκού, αυτή τη φορά με αντίπαλο την Αλ Ντουχαΐλ by www.sport-fm.gr
18:36
18:37
Σε αυτό το φιλικό δεν θα αγωνιστεί τελικά ο Μάγκνουσον, αφού ο Γιοβάνοβιτς δεν θέλει να ρισκάρει τη συμμετοχή του τόσο γρήγορα by www.sport-fm.gr
18:41
Στην εστία θα είναι ο Λοντίγκιν, Βαγιανίδης, Σένκφελντ, Πούγγουρας και Γκάνεα θα είναι οι τέσσερις στην άμυνα από τα δεξιά προς τα αριστερά, με τους δύο χαφ στο 4-2-3-1 να είναι οι Αλεξανδρόπουλος και Κουρμπέλης. by www.sport-fm.gr
18:42
Μπροστά από τους δύο θα κινείται ο Καρλίτος, με τους Παλάσιος και Αϊτόρ να καλύπτουν τα δύο άκρα της μεσοεπιθετικής γραμμής. by www.sport-fm.gr
18:42
18:42
Παναθηναϊκός (4-2-3-1): Λοντίγκιν – Βαγιανίδης, Σένκεφελντ, Πούγγουρας, Γκάνεα – Αλεξανδρόπουλος, Κουρμπέλης – Παλάσιος, Καρλίτος, Αϊτόρ – Ιωαννίδης. by www.sport-fm.gr
19:07
4' Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό! Ωραία η συνεργασία του Γκάνεα με τον Ιωαννίδη, αλλά αρχικά ο Παλάσιος και στη συνέχεια ο Ιωαννίδης δεν μπόρεσαν να στείλουν την μπάλα στα δίχτυα. by www.sport-fm.gr
19:09
19:12
19:17
14' Καλή ευκαιρία για την Αλ Ντουχαΐλ, με το σουτ του Ολούνγκα να περνά άουτ. by www.sport-fm.gr
19:22
19' Ευκαιρία για την Αλ Ντουχαΐλ. Ο Ολούνγκα έκανε το σουτ με το αριστερό και η μπάλα πέρασε άουτ by www.sport-fm.gr
19:22
19:29
19:32
29' Ωραία ανάπτυξη του Παναθηναϊκού από τα αριστερά, ο Γκάνεα γυρίζει στον Καρλίτος, αλλά η μπάλα από το πλασέ του τελευταία πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
19:37
34' Νέα ευκαιρία από τα πόδια του Γκάνεα, ο Αϊτόρ όμως δεν στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. by www.sport-fm.gr
19:37
19:39
19:39
19:45
42' Ωραία διαγώνια μπαλιά από τον Αλεξανδρόπουλο στον Παλάσιος, αυτός έκανε ωραία ατομική ενέργεια, αλλά ο Γκάνεα έστειλε την μπάλα στα σώματα by www.sport-fm.gr
19:46
19:47
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Με την εκτέλεση του Αϊτόρ, οι «πράσινοι» ανοίγουν το σκορ. by www.sport-fm.gr
19:48
Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Παναθηναϊκός με το πέναλτι του Αϊτόρ προηγείται 1-0 της Αλ Ντουχαΐλ by www.sport-fm.gr
20:14
58' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Παλάσιος από κοντά νικήθηκε από τον αντίπαλο γκολκίπερ. by www.sport-fm.gr
20:15
Οι αλλαγές του Παναθηναϊκού: Μπρινιόλι, Κώτσιρας, Χουάνκαρ, Σάρλια, Ρουμπέν, Τσέριν αντί των Λοντίγκιν, Βαγιαννίδη, Γκάνεα, Πούγγουρα, Κουρμπέλη, Καρλίτος. by www.sport-fm.gr
20:21
65' Τη στιγμή που ο Παναθηναϊκός κοντρολάρει το παιχνίδι, δεν κινδυνεύει καθόλου αμυντικά by www.sport-fm.gr
20:23
Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Σιδεράς, Φρόκου, Κρυπαράκος, Σαρδέλης, Καμπετσής αντί των Σένκεφελντ, Αλεξανδρόπουλου, Αϊτόρ, Παλάσιος, Ιωαννίδη. by www.sport-fm.gr
20:24
20:31
20:34
20:39
80' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον Καμπετσή να τελειώνει άσχημα τη φάση. by www.sport-fm.gr
20:44
87' Αργός ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά του ματς, με την Αλ Ντουχαΐλ να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων. by www.sport-fm.gr
20:46
89' Ευκαιρία για την Αλ Ντουχαΐλ, μετά από λάθος πάσα του Χουάνκαρ, το σουτ πέρασε δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι των «πράσινων». by www.sport-fm.gr
20:48
Λήξη της αναμέτρησης, Παναθηναϊκός-Αλ Ντουχαΐλ 1-0, με το γκολ του Αϊτόρ στο 44'. by www.sport-fm.gr