Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr το παιχνίδι για την 2η αγωνιστική της Super League 1.

21:17
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Ιωνικό και τον Λεβαδειακό by www.sport-fm.gr
21:17
21:18
O Ιωνικός προέρχεται από την ήττα κόντρα στον Παναθηναϊκό (1-0) και ο Λεβαδειακός από την ήττα στο «Βικελίδης» (3-0). by www.sport-fm.gr
21:19
21:20
Ιωνικός: Χουτεσιώτης - Ρομαό, Τσιγκρίνσκι, Αντούνες - Μύγας, Μασάς, Μεντόσα, Άοσμαν, Βαλεριάνος - Ιωαννίδης, Μάντζης by www.sport-fm.gr
21:21
Λεβαδειακός: Μάρκοβιτς - Κωνσταντινίδης, Βινίσιους, Τζημόπουλος, Βήχος - Συμελίδης, Μπελμόντ, Μεχία - Μουτίνιο, Δούμτσιος, Βρακάς by www.sport-fm.gr
21:22
Διαιτητές: Ζαμπαλάς (Μωυσιάδης, Κόλλιας, 4ος Περράκης, VAR: Κουμπαράκης, Τριανταφύλλου) by www.sport-fm.gr
21:26
21:30
21:32
21:35
21:36
21:38
8' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιωνικό! Ο Μάντζης δίνει έτοιμο γκολ στον Άοσμαν, αλλά ο Συμελίδης με καθοριστική παρέμβαση αποσοβεί την παραβίαση της εστίας του Λεβαδειακού by www.sport-fm.gr
21:40
21:41
11' ΔΟΚΑΡΙ! Ο Άοσμαν εκτέλεσε το φάουλ, αλλά η μπάλα χτυπά στη συμβολή των δοκών και καταλήγει άουτ by www.sport-fm.gr
21:44
13' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Βαλεριάνος κάνει λανθασμένη εκτίμηση της τροχιάς της μπάλας και ο Κωνσταντινίδης αστοχεί σε τετ-α-τετ με τον Χουτεσιώτη by www.sport-fm.gr
21:46
21:48
21:51
21' Πιέζει τώρα ο Λεβαδειακός και διατηρεί την μπάλα στα όρια της περιοχής του Ιωνικού by www.sport-fm.gr
21:53
21:54
21:57
28' Μεγάλη επέμβαση του Μάρκοβιτς σε σουτ του Άοσμαν από τα αριστερά. Πολύ καλή αντίδραση του τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων by www.sport-fm.gr
21:59
22:02
32' Παρατηρήσεις του Ταουσιάνη στον τερματοφύλακα της ομάδας του γιατί σήκωσε την μπάλα by www.sport-fm.gr
22:03
22:03
22:07
22:07
37' Μεγάλη επέμβαση του Μάρκοβιτς σε σουτ του Μύγα με το αριστερό. Έδιωξε σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
22:09
39' Σουτ του Δούμτσιου μέσα από την περιοχή, είναι αδύναμο και μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης by www.sport-fm.gr
22:15
22:15
22:17
Φάουλ του Μουτίνιο για παρατεταμένο τράβηγμα της φανέλας του Μύγα. Κίτρινη κάρτα by www.sport-fm.gr
22:18
Λήξη πρώτου ημιχρόνου με τις δύο ομάδες να οδηγούνται στα αποδυτήρια στο 0-0 by www.sport-fm.gr
22:19
Ο Ιωνικός είχε πιο κλασικές ευκαιρίες, στη συντριπτική τους πλειοψηφία από τα πόδια του Άοσμαν, με κορυφαία το δοκάρι στο 11'. Από την άλλη, όμως, και ο Λεβαδειακός είχε τη δική του μεγάλη στιγμή με το χαμένο τετ-α-τετ του Κωνσταντινίδη. by www.sport-fm.gr
22:34
22:35
22:37
47' Οφσάιντ ο Δούμτσιος, Ως μη γενόμενη φάση του τετ-α-τετ του επιθετικού του Λεβαδειακού. by www.sport-fm.gr
22:56
64' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μπάχανακ αντί του Τζημόπουλου που έχει πρόβλημα τραυματισμού. by www.sport-fm.gr
22:57
66'-67' Αλλαγές για τον Ιωνικό. Εκτός οι Μεντόσα, Μασάς, Ιωαννίδης, μέσα οι Λοβέρα, Μίλο και Ελευθεριάδης by www.sport-fm.gr
22:58
23:02
72' Με την τριπλή αλλαγή του Ιωνικού, είναι ξεκάθαρη η πρόθεση για πιο επιθετική νότα by www.sport-fm.gr
23:02
23:04
23:05
23:06
23:07
23:11
80' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Λούα-Λούα νικήθηκε από τον Χουτεσιώτη σε αντεπίθεση και η μπάλα καταλήγει κόρνερ. Τελικά, δόθηκε οφσάιντ, με το ριπλέι να μην δικαιώνει τον δεύτερο βοηθό by www.sport-fm.gr
23:12
81' Εντυπωσιακή επέμβαση, ακόμα μία, του Μάρκοβιτς σε πλασέ του Αντούνες μέσα από την περιοχή. by www.sport-fm.gr
23:13
23:15
23:21
90' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, με τον Τσιριγώτη να αστοχεί σε τετ-α-τετ by www.sport-fm.gr
23:21
23:24
23:25
Ιωνικός και Λεβαδειακός μένουν στο 0-0 (το πρώτο στη Super League) και παίρνουν τον πρώτο τους βαθμό. by www.sport-fm.gr
23:26
Εξαιρετικός ο γκολκίπερ των Βοιωτών, Μάρκοβιτς, ωστόσο οι φιλοξενούμενοι έχασαν τεράστια ευκαιρία στο 89' και για τη νίκη. by www.sport-fm.gr