Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr το παιχνίδι Ατρόμητος-Παναιτωλικός για την 3η αγωνιστική της Super League 1.

17:47
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League, ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Παναιτωλικό στο Περιστέρι. by Αναστασία Βοσνάκη
17:47
Ο Ατρόμητος έχει δείξει καλό πρόσωπο στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος. Μετά την νικηφόρα πρεμιέρα επί του ΟΦΗ (3-1), οι Περιστεριώτες έκαναν καλή εμφάνιση και στο δεύτερο ματς αλλά ηττήθηκαν με γκολ στο 90’+5’ από τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα (2-1). by Αναστασία Βοσνάκη
17:47
Σημαντικά προβλήματα δεν θα υπάρξουν, αφού μόνο ο Κιβρακίδης είναι εκτός λόγω τιμωρίας. Αντιθέτως, στην αποστολή βρίσκονται οι νεοφερμένοι Κεσχρίντα και Φριντζόνσον. by Αναστασία Βοσνάκη
17:47
Ο Παναιτωλικός την ίδια ώρα προέρχεται από τη μεγάλη νίκη με 3-1 επί του Άρη, κάνοντας… σεφτέ στη σεζόν. Νωρίτερα, στην πρεμιέρα είχε ηττηθεί με 1-0 από τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, όπου έκανε καλή εμφάνιση τηρουμένων των αναλογιών. by Αναστασία Βοσνάκη
17:48
Ούτε για τους Αγρινιώτες υπάρχουν μεγάλα ζητήματα, με τους Μάρτενσον και Κολοβό να εντάσσονται σε αυτήν. by Αναστασία Βοσνάκη
17:49
Υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία στα σκορ ανάμεσα στις δύο ομάδες, αφού σε σύνολο 13 αναμετρήσεων έχουν εμφανιστεί εννέα διαφορετικά. Μόνο σε δύο από τις μεταξύ τους αναμετρήσεις στο Περιστέρι δεν σημειώθηκε γκολ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:49
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Βοηθοί: Ψαρρής, Παγουρτζής 4ος: Γκορτσίλας VAR: Ζαμπάλας, Τριανταφύλλου by Αναστασία Βοσνάκη
18:07
Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Κεσχρίντα, Σουάρεθ, Χατζηϊσαΐας, Ντε Μποκ, Γκονζάλες, Κουέν, Μουνίθ, Ρομπάιγ, Ροτάριου, Κιάρτανσον. by Αναστασία Βοσνάκη
18:07
Στον πάγκο οι Μάριτς, Τζαβίδας, Αθανασίου, Φριτζόνσον, Τζοβάρας, Μαυρομμάτης, Κωτσόπουλος, Έρλινγκμαρκ, Οικονομίδης. Ο Κλωναρίδης έμεινε εκτός για το ματς λόγω στομαχικών διαταραχών. by Αναστασία Βοσνάκη
18:07
Παναιτωλικός (Γιάννης Αναστασίου): Ανέστης, Αποστολάκης, Λάρσον, Κορνέλιους, Χατζηθεοδωρίδης, Μλάντεν, Φλόρες, Νταγκό, Ντουάρτε, Σενγκέλια, Καρέλης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:07
Στον πάγκο οι Στεργιάκης, Κολοβός, Λιάβας, Ζοάο Πέδρο, Μάρτενσον, Βαρόνε, Χουχούμης, Τσιγγάρας, Ξενιτίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:32
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
18:32
Βραβεύτηκε ο Βασίλης Κεχαγιάς, φροντιστής του Ατρομήτου από το 2008 ως το παλαιότερο μέλος της ομάδας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:32
Στο γήπεδο βρίσκονται οπαδοί και των δυο ομάδων. Ωραίο θέαμα! by Αναστασία Βοσνάκη
18:34
3' Αναγνωριστικά είναι τα πρώτα λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
18:36
5' Δυνατό σουτ ο Νταγκό, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:39
8' Φάουλ για τον Ατρόμητο σε καλό σημείο. Εκτέλεσε ο Μουνίθ, έδιωξε σε κόρνερ ο Ανέστης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:40
Πέρασε ανεκμετάλλευτο από τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
18:44
18:47
16' Κίτρινη ο Χατζηθεοδωρίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
18' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
Έδιωξε η άμυνα του Ατρομήτου. by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
18:53
21' Κίτρινη ο Μλάντεν. by Αναστασία Βοσνάκη
18:54
18:54
23' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:54
23' Κεφαλιά ο Ντε Μποκ, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:56
25' Ο Κουέν αντίκρισε την κίτρινη κάρτα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:59
Cooling break ώστε να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων... by Αναστασία Βοσνάκη
19:01
Συνεχίζεται το παιχνίδι. Πατάει σχετικά καλύτερα ο Παναιτωλικός από τον Ατρόμητο. Βέβαια, δεν βλέπουμε καλό παιχνίδι ως τώρα... by Αναστασία Βοσνάκη
19:02
31' Καλή φάση για τον Ατρόμητο! Υπέροχη ντρίμπλα του Ρομπάιγ, σπάει στον Μουνίθ που κάνει το σουτ στην κίνηση μέσα από την περιοχή αλλά η μπάλα κοντράρει στα σώματα. by Αναστασία Βοσνάκη
19:03
31' Ωραία κίνηση και σουτ του Ροτάριου, η μπάλα άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:04
33' Γκολ για τον Παναιτωλικό! Λάθος του Χατζηϊσαΐα, με τον Καρέλη να επωφελείται, να αδειάζει τον Σουάρεθ και να εκτελεί τον Γιαννιώτη για το 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
19:05
Προβάδισμα για τους Αγρινιώτες, παγώνουν το Περιστέρι! by Αναστασία Βοσνάκη
19:06
34' Αποβολή για τον Ντουάρτε, με δέκα συνεχίζει ο Παναιτωλικός! Ο Σιδηρόπουλος αποβάλλει τον χαφ των φιλοξενούμενων για σκληρό φάουλ στον Κουέν... by Αναστασία Βοσνάκη
19:07
Πάει να το δει στο VAR ο Σιδηρόπουλος! by Αναστασία Βοσνάκη
19:08
36' Κίτρινη τελικά στον Ντουάρτε, δεν υπάρχει κόκκινη! Παίρνει πίσω την απόφασή του! Με έντεκα λοιπόν συνεχίζει ο Παναιτωλικός! by Αναστασία Βοσνάκη
19:11
19:12
19:14
42' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:14
Η μπάλα κατευθείαν στην αγκαλιά του Ανέστη. by Αναστασία Βοσνάκη
19:17
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
19:18
45+2' Σουτ από κοντά ο Κεσχρίντα, διώχνει ο Ανέστης. by Αναστασία Βοσνάκη
19:20
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Ο Παναιτωλικός προηγείται του Ατρόμητου από το 33ο λεπτό με γκολ του Καρέλη. Επιστρέφουμε σε λίγο… by Αναστασία Βοσνάκη
19:36
Σέντρα στο δεύτερο μέρος του αγώνα! by Αναστασία Βοσνάκη
19:37
Χωρίς αλλαγές οι δυο ομάδες. by Αναστασία Βοσνάκη
19:41
50' Χωρίς κάποια σπουδαία φάση κυλάει το ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
19:41
51' Γκολ ο Ατρόμητος! Απίστευτη κάθετη του Κούεν που κόβει στα δύο την άμυνα του Παναιτωλικού, ο Ροτάριου εκτελεί τον Ανέστη και ισοφαρίζει σε 1-1. by Αναστασία Βοσνάκη
19:47
56' Μετά το γκολ έχει ανέβει ο Ατρόμητος, με τον Παναιτωλικό να παίζει κυρίως στις αντεπιθέσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
19:48
58' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
58' Μέσα ο Κολοβός, έξω ο Σενγκέλια για τον Παναιτωλικό. by Αναστασία Βοσνάκη
19:50
19:55
64' Κίτρινη ο Αποστολάκης για μαρκάρισμα στον Ρομπάιγ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:58
67' Σέντρα ο Αποστολάκης, τον έκοψε ο Σουάρεθ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:58
68' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
19:59
Κεφαλιά του Χατζηϊσαΐα, κοντράρει και περνάει σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:00
69' Μπλόκαρε εύκολα ο Ανέστης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:02
71' Cooling Break. by Αναστασία Βοσνάκη
20:03
72' Αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Λιάβας και Χουχούμης μέσα, έξω οι Αποστολάκης, Χατζηθεοδωρίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:05
75' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
Απομάκρυνε η άμυνα του Παναιτωλικού. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
75' Σουτ από πλάγια θέση ο Ρομπάιγ, η μπάλα στην αγκαλιά του Ανέστη. by Αναστασία Βοσνάκη
20:07
76' Μέσα ο Μαυρομμάτης, έξω ο Σουάρεθ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:11
80' Τζοβάρας και Φρίντζονσον μέσα, έξω οι Μουνίθ, Ρομπάιγ για τον Ατρόμητο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:14
83' Δυνατό σουτ ο Ροτάριου, η μπάλα σταματάει στον Χουχούμη. by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
84' Κίτρινη αντικρίζει ο Ροτάριου. by Αναστασία Βοσνάκη
20:15
84' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Έξω ο Κιάρτανσον, μέσα ο Τζαβίδας. by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
85' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μάρτενσον αντί Νταγκό. by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
20:21
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:23
90+2' Μεγάλη φάση για τον Ατρόμητο. Ψαλιδάκι του Τζαβίδα, μπλόκαρε ο Ανέστης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:26
Τέλος στο ματς! Ατρόμητος και Παναιτωλικός έμειναν στο 1-1, παίρνοντας από έναν βαθμό και έφτασαν τους τέσσερις συνολικά στο πρωτάθλημα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:27
Ο Καρέλης άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους, ο Ροτάριου ισοφάρισε για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη