Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr το παιχνίδι Ιωνικός-Ατρόμητος για την 4η αγωνιστική της Super League 1.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ιωνικού με τον Ατρόμητο για την 4η αγωνιστική της Super League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ιωνικός (Δημήτρης Σπανός): Χουτεσιώτης, Μύγας, Ρομαό, Τσιγκρίνσκι, Αντούνες, Βαλεριάνος, Κάνιας, Μασάς, Μεντόσα, Άοσμαν, Μάντζης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:18
Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Κεσχρίντα, Ντε Μποκ, Σουάρεθ, Χατζηισαΐας, Γκονζάλες, Κουέν, Μουνίθ, Ρομπάιγ, Ροτάριου, Κάρτανσον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:20
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 21:30. (Cosmote Sport 1, bwinΣΠΟΡ FM 94,6 και sport-fm.gr) by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:20
Από τη μία οι γηπεδούχοι δεν έχουν κάνει το ξεκίνημα που θα ήθελαν στο φετινό πρωτάθλημα, ενώ από την άλλη οι φιλοξενούμενοι προέρχονται από την ήττα από τον ΠΑΟΚ και την ισοπαλία με τον Παναιτωλικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:22
Όπως γίνεται αντιληπτό, η νίκη μοιάζει επιτακτική για τις ομάδες του Δημήτρη Σπανού και του Κρις Κόλμαν που θέλουν το «τρίποντο» στη Νίκαια ενόψει της κρίσιμης συνέχειας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:23
Ο Ιωνικός δεν έχει κάποιο αγωνιστικό πρόβλημα, αφού ο Κάνιας είναι πλέον έτοιμος. Κάτι αντίστοιχο ισχύει και για τον Ατρόμητο, καθώς ο Κιβρακίδης εξέτισε την ποινή του και ο Ουαλός προπονητής πήρε 23 παίκτες στην αποστολή από την οποία θα αποκλειστούν τρεις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:23
Διαιτητές Διαιτητής: Τζοβάρας Βοηθοί: Μπούξμπαουμ, Μωυσιάδης 4ος Διαιτητής: Τζήλος VAR: Τσολακίδης, Νικολακάκης by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:24
Οι δύο ομάδες έχουν μια ιστορία αναμετρήσεων που απλώνεται στις δύο κορυφαίες κατηγορίες, αλλά με σαφώς περισσότερες αναμετρήσεις στην B’ Εθνική. Για την Super League έχουν μόλις επτά παιχνίδια και στις δύο έδρες, ενώ ως γηπεδούχος ο Ιωνικός έχει υποδεχθεί τον Ατρόμητο μόλις τρεις φορές. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:24
Το παράδοξο είναι πως καμία από τις επτά αναμετρήσεις τους στην κορυφαία κατηγορία δεν έχει τελειώσει ισόπαλη και συνολικά ο Ιωνικός έχει τέσσερις νίκες και ο Ατρόμητος τρεις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:24
Ο Ιωνικός πάντως έκανε εντυπωσιακή επιστροφή πέρσι, αφού κατάφερε να επικρατήσει και στα τρία ματς που έδωσαν οι δυο ομάδες για το 2021-22. Τα δύο της κανονικής περιόδου στις δύο έδρες και εκείνο των Playouts στην έδρα του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:25
Η συνολική τους συγκομιδή στα 28 ματς που έχουν βρεθεί αντίπαλοι σε όλες τις κατηγορίες είναι 10 νίκες ο Ιωνικός, 6 ισοπαλίες και 12 νίκες ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:26
Μπαίνουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:26
Με 4-3-3 ο Ατρόμητος και 5-3-2 ο Ιωνικός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:28
Άναψαν και τα καπνογόνα στη Νίκαια, εντυπωσιακή ατμόσφαιρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:28
Ξανά με τη σημαία της Ουκρανίας στους ώμους ο Τσιγκρίνσκι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:29
Με τη νέα γαλανόλευκη εμφάνιση ο Ιωνικός, με σκούρο μπλε ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:30
Σέντρα στο ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:31
1' Κάθετη πάσα του Άοσμαν για τον Μάντζη, κόβει η άμυνα του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:32
2' Τάκλιν του Τσιγκρίνσκι στον Κιάρτανσον, σταματά αυτή η επίθεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:33
3' Μάχη με κερδισμένο τον Ντε Μποκ και άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:34
4' Σε θέση οφσάιντ ο Μάντζης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:35
5' Προσπαθούν και οι δύο να βγάλουν αντεπιθέσεις, καλά στημένες οι άμυνες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:37
7' Σέντρα του Μύγα για τον Μάντζη, διώχνει η άμυνα του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:38
8' Τετ-α-τετ ο Μάντζης, το βγάζει ο Γιαννιώτης, όμως οφσάιντ στη συνέχεια. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:39
9' Μακρινό σουτ του Μεντόσα με φάλτσα, περνάει δύο μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι του Γιαννιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:41
11' Διπλή προσπάθεια για Ατρόμητο που απειλεί για πρώτη φορά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:41
Γύρισμα του Κιάρτανσον, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:43
13' Μακρινό σουτ του Άοσμαν, πέφτει και μπλοκάρει ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:44
14' Σκληρό φάουλ του Κεσχρίντα στον Μεντόσα και κίτρινη στον Τυνήσιο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:44
Το VAR ελέγχει για κόκκινη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:44
Συνεχίζεται το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:46
15' Επέμβαση Γιαννιώτη σε σου του Άοσμαν, φωνάζει για πέναλτι ο Ιωνικός! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:46
Για τάκλιν του Σουάρεθ κοιτάνε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:46
16' Κίτρινη κάρτα στον Τσιγκρίνσκι για διαμαρτυρία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:47
21:48
18' Ξεκάθαρα πιο δραστήριος και απειλητικός ο Ιωνικός στο ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:48
Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Κιάρτανσον βγαίνει τετ-α-τετ, καθυστερεί να εκτελέσει και ο Ρομαό τον κόβει τελευταία στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:49
19' Σηκώθηκε για ζέσταμα ο Λοβέρα, δεν είναι στο 100% ο Μεντόσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:49
Απειλεί ξανά με μακρινό σουτ ο Μεντόσα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:51
21' Άστοχο σουτ του Μάντζη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:53
23' Σουτ του Άοσμαν έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:53
Πλάγιο για τον Ιωνικό από δεξιά κοντά στο κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:55
25' Κεφαλιά του Μάντζη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:57
27' Πιέζει αρκετά ο Ιωνικός, ο Ατρόμητος δείχνει να δυσκολεύεται. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:58
29' Οφσάιντ ο Μεντόσα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
21:59
30' Διαγώνιο σουτ του Γκονζάλεθ μέσα από την περιοχή, διώχνει με υπερένταση ο Χουτεσιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:01
Τεράστια ευκαιρία για Ατρόμητο! Ο Ρομπάιγ κινήθηκε παράλληλα με το τέρμα και του σουτ φεύγει ελάχιστα άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:02
32' Ανεβάζει ρυθμό ο Ατρόμητος και σιγά σιγά απειλεί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:03
33' Φάουλ για τον Ροτάριου, θα γεμίσει την αντίπαλη περιοχή ο Ατρόμητος τώρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:03
Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι του Μουνίθ, απευθείας άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:04
34' Κλέβει ο Ντε Μποκ, βγάζει σέντρα, αλλά είναι δυνατή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:05
35' Φάουλ πάνω στον Άοσμαν σε εξαιρετικό σημείο, λίγο έξω από την περιοχή, δεξιά από το ημικύκλιο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:06
Ο Σύριος δέχεται τις πρώτες βοήθειες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:08
38' ΓΚΟΛ για τον Ιωνικό και 1-0! Τι γκολάρα έβαλε ο Μεντόσα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:08
Γκολ καρμπόν με αυτό απέναντι στον Ολυμπιακό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:10
40' Φάουλ για τον Ατρόμητο τώρα, θα γεμίσει ο Μουνίθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:10
Βγαίνει ο Χουτεσιώτης και μπλοκάρει σταθερά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:12
42' Πάει να βγάλει μια αντεπίθεση ο Ατρόμητος, διώχνει ο Ιωνικός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:13
43' Σέντρα Κεσχρίντα στο δεύτερο δοκάρι, κανείς στην πορεία της. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:15
45' Φάουλ για τον Κεσχρίντα στην περιοχή του Ατρομήτου, φεύγει ο κίνδυνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:15
by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:16
Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:17
45+2' Σέντρα Ντε Μπκ στο πουθενά... by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:17
Τέλος πρώτου ημιχρόνου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:32
Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:33
Τρεις αλλαγές για Ατρόμητο: Μέσα Τζαβίδας, Κλωναρίδης, Φριτζόνσον και έξω Κιάρτανσον, Μουνίθ, Ροτάριου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:35
Σέντρα στο ματς και πάλι! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:36
46' Στο έδαφος ο Μεντόσα, δείχνει να υποφέρει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:37
Διακοπή για να μπει το ιατρικό επιτελείο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:38
Οριακά δεν μπορεί να πατήσει ο Αργεντινός, που βγαίνει από το γήπεδο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:38
22:39
49' Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Ρομπάιγ, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:41
50' Πάτημα του Ντε Μποκ στον Ρομαό και κίτρινη κάρτα στον Βέλγο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:43
ΓΚΟΛ από τον Κεσχρίντα και 1-1 ο Ατρόμητος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:44
Ο Τυνήσιος δίνει στον Κλωναρίδη, αυτός του περνά τη μπάλα μέσα στην περιοχή για να νικήσει με το δεξί τον Χουτεσιώτη που φέρει μεγάλη ευθύνη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:45
55' Κίτρινη στον Μεντόσα για αγκωνιά στον Γκονζάλεθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:46
55' ΓΚΟΛ από τον Φριτζόνσον και 1-2! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:47
Ο Ισλανδός νικά τον Χουτεσιώτη με σουτ και κάνει την ανατροπή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:48
58' Ο Γιαννιώτης βγάζει με αυτοθυσία ένα κόρνερ που πήγαινε για απευθείας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:50
59' Ιωαννίδης, Μίλο μέσα, Μάνζτης και Αντούνες έξω για τον Ιωνικό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:50
Και ο Λοβέρα θα μπει σε λίγο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:51
61' ΓΚΟΛ ο Ρομπάιγ και 1-3 ο Ατρόμητος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:52
Κάθετη του Κούεν στον Τζαβίδα, διώχνει ο Χουτεσιώτης αλλά έρχεται ο Ρομπάιγ και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:52
Το γκολ ελέγχθηκε από το VAR, μετράει κανονικά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:54
Αδιανόητη ανατροπή από το πουθενά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:54
64' Την ίδια ώρα υπάρχει μεγάλη ένταση στην κερκίδα των οργανωμένων του Ιωνικού, με οπαδούς να έχουν έρθει στα χέρια εδώ και ώρα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:56
66' Προσπαθεί να βρει χώρο ο Ιωνικός τώρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:57
67' Χτυπά στον Τζοβάρα η μπάλα, σταματά το ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
22:57
Αλλαγή για Ιωνικό, έξω ο Μεντόσα, μέσα ο Λοβέρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:01
70' Σκληρό φάουλ του Μίλο πάνω στον Κεσχρίντα και κίτρινη κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:02
Κίτρινη κάρτα στον Σπανό για διαμαρτυρία, είναι έξαλλος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:04
73' Λοβέρα μέσα στην περιοχή, μια ανάσα από το γκολ αλλά καθυστέρησε! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:04
74' Βγαίνει μαζεύει ο Χουτεσιώτης και σταματά τον Τζαβίδα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:05
23:05
23:05
23:06
75' ΓΚΟΛ από τον Ρομπάιγ και 1-4 ο φανταστικός Ατρόμητος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:06
Ο Γάλλος βγαίνει ξανά απέναντι στον Χουτεσιώτη και τον νικά για τον θρίαμβο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:07
Δεν μετράει το γκολ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:07
Ακυρώθηκε ως οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:08
78' Θα τα δώσει όλα μέχρι το φινάλε ο Ιωνικός. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:09
79' Δυνατό σουτ του Κάνιας, το βγάζει με ένταση ο Γιαννιώτης και κόρνερ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:09
Επιθετικό φάουλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:09
Συνεχίζεται η ένταση στις κερκίδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:12
82' Περνάει ο χρόνος, δεν μπορεί να κάνει πολλά ο Ιωνικός που όμως το παλεύει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:13
Έχει δυνατό μαρκάρισμα του Ρομαό πάνω στον Ρομπάιγ, δεν έχει δει τίποτα ο Τζοβάρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:14
Αλλαγή για Ατρόμητο: Μέσα ο Τζοβάρας, έξω ο Ρομπάιγ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:15
85' Κατεβάζει ο Μύγας μέσα στην περιοχή, αστοχεί, αλλά είναι οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:16
86' Φάουλ σε πλάγια θέση για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:16
Απομακρύνθηκε η μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:17
87' Ελευθεριάδης αντί Μασάς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:19
89' Έρλινγκμαρκ αντί Γκονσάλεθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:20
89' Κόρνερ για τον Ιωνικό μετά από σουτ Μύγα που κόντραρε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:21
90' Μεγάλη στιγμή για τον Ατρόμητο, ο Τζαβίδας δεν κατάφερε να νικήσει από κοντά στον Χουτεσιώτη μετά από μπαλιά Κλωναρίδη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:21
Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:22
90+1' Γκολ, 4-1 ο Ατρόμητος! Αυτή τη φορά ο Τζαβίδας θα σκοράρει μετά την μπαλιά του Κλωναρίδη και την κακή αντίδραση του Χουτεσιώτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:23
90+3' Σουτ Μύγα, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:24
Τελευταίες στιγμές στον αγώνα της Νίκαιας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:25
Τέλος, Ιωνικός-Ατρόμητος 1-4! by Χρήστος Κατριμουστάκης
23:25
Μεγάλη νίκη με ανατροπή για την ομάδα του Γκάρι Κόλμαν. by Χρήστος Κατριμουστάκης