Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για το Champions League.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της μεγάλης αναμέτρησης ανάμεσα στην Μπάγερν Μονάχου και την Μπαρτσελόνα by www.sport-fm.gr
Μπάγερν: Νόιερ – Παβάρ, Ουπαμεκανό, Ερναντέζ, Ντέιβις – Κίμιχ, Σάμπιτσερ – Μουσιάλα, Μίλερ, Σανέ – Μανέ by www.sport-fm.gr
Μπαρτσελόνα: Τερ Στέγκεν – Κουντέ, Αραούχο, Κρίστενσεν, Αλόνσο – Γκάβι, Μπουσκέτς, Πέδρι – Ντεμπελέ, Λεβαντόφσκι, Ραφίνια by www.sport-fm.gr
21:24
Πρόκειται για αναμέτρηση του τρίτου ομίλου στο Champions League, με τις δύο ομάδες να έχουν αρχίσει με νίκες τις υποχρεώσεις τους by www.sport-fm.gr
21:25
Οι Καταλανοί είχαν επικρατήσει 5-1 της Πλζεν στη Βαρκελώνη, ενώ οι Βαυαροί πέρασαν από το Μιλάνο με 2-0 επί της Ίντερ by www.sport-fm.gr
21:26
Για τον ίδιο όμιλο, η Ιντερ περνά από την έδρα της Πλζεν καθώς προηγείται 2-0 στο 85' by www.sport-fm.gr
21:49
21:49
21:55
21:56
Στη φυσούνα ο Λεβαντόφσκι έχει θερμό εναγκαλισμό με τους πρώην συμπαίκτες του by www.sport-fm.gr
21:58
22:00
22:02
3' Έγινε το λάθος στην άμυνα της Μπαρτσελόνα, δεν το εκμεταλλεύθηκε η Μπάγερν με κακή τελική πάσα by www.sport-fm.gr
22:06
6' Πρόθεση της Μπάρτσα να έχει την κυκλοφορία, ενώ η Μπάγερν απειλεί με το ταχύτατο επιθετικό τρανζίσιον by www.sport-fm.gr
22:09
9' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΑΜΕΝΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΠΌ ΤΟΝ ΠΕΔΡΙ! Με εκπληκτική ενέργεια βρέθηκε απέναντι στον Νόιερ, αλλά τον νίκησε ο Γερμανός by www.sport-fm.gr
22:10
22:10
22:14
14' Τραγικό λάθος του Νόιερ, που πάσαρε στον Λεβαντόφσκι, διόρθωσε ο Ουπαμεκανό by www.sport-fm.gr
22:17
18' ΑΠΙΘΑΝΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΛΕΒΑΝΤΟΦΣΚΙ! Τρομερή ενέργεια του Ντεμπελέ, η μπάλα έφτασε στον Πολωνό που έστειλε την μπάλα πάνω από την εστία του Νόιερ, αν και ήταν ολομόναχος. by www.sport-fm.gr
22:26
26' Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Ο Ραφίνια κάνει το σουτ με το αριστερό έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα. by www.sport-fm.gr
22:27
22:30
30' Αυτή είναι η καλύτερη ευκαιρία της Μπάγερν, με το σουτ του Σάμπιτζερ να περνά άουτ. by www.sport-fm.gr
22:36
22:40
40' Μπερδεύτηκαν οι επιθετικοί της Μπάγερν μέσα στην περιοχή της Μπαρτσελόνα κι έχασαν την ευκαιρία. by www.sport-fm.gr
22:42
Ο Κουντέ έχει πάει σέντερ μπακ από δεξί μπακ και μεταφέρθηκε στη θέση του ο Αραούχο by www.sport-fm.gr
22:42
22:43
22:44
22:46
22:46
Μαγική εικόνα το 0-0, καθώς η Μπαρτσελόνα είχε κλασικές ευκαιρίες για να πετύχει πάνω από ένα γκολ. Λιγότερο επικίνδυνη η Μπάγερν, αλλά είχε κάποιες καλές στιγμές. by www.sport-fm.gr
23:03
23:03
46' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα, με το σουτ του Ραφίνια να περνά άουτ. by www.sport-fm.gr
23:06
23:07
51' ΓΚΟΟΟΛ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ! 1-0 την Μπαρτσελόνα! Εκτέλεση κόρνερ του Κίμιχ και με κεφαλιά ο Ερναντέζ ανοίγει το σκορ! by www.sport-fm.gr
23:11
54' ΓΚΟΟΟΛ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ! 2-0 την Μπαρτσελόνα! Εξαιρετικό τελείωμα του Σανέ που ανεβάζει τον δείκτη του σκορ! by www.sport-fm.gr
23:16
59' Σοκαρισμένη η Μπαρτσελόνα, καθώς η αλήθεια είναι ότι τα γκολ ήρθαν κόντρα στη ροή του αγώνα. by www.sport-fm.gr
23:18
60' Ευκαιρία για την Μπάγερν Μονάχου. Κυκλοφόρησαν ωραία την μπάλα οι Βαυαροί, ωστόσο το σουτ που έπιασε ο Μουσιάλα από το όριο της μεγάλης περιοχής έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by www.sport-fm.gr