Ολυμπιακός-Καραμπάγκ

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη του αγώνα Ολυμπιακός-Καραμπάγκ για την 3η αγωνιστική του Europa League.

21:10
Καλησπέρα σας από το «Γ. Καραϊσκάκης»! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης Ολυμπιακός-Καραμπάγκ για την 3η αγωνιστική του Europa League. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:11
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 22:00, θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το Cosmotesport 1, ενώ φυσικά θα υπάρχει μετάδοση από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Νίκου Σταματέλου. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:11
Μονόδρομος αποτελεί η νίκη για τους Πειραιώτες, καθώς έχουν ξεκινήσει άσχημα στον 7ο όμιλο, με δύο ήττες. Εφόσον, δεν τα καταφέρουν, θα αρχίσει να δυσκολεύει ακόμη περισσότερο και η υπόθεση 3η θέση, η οποία οδηγεί στο Conference League. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:11
Παράλληλα, οι «ερυθρόλευκοι» έχουν συμπληρώσει έντεκα παιχνίδια δίχως νίκη στην Ευρώπη, αφού οι προκρίσεις με Σλόβαν Μπρατισλάβας και Απόλλωνα Λεμεσού ήρθαν στα πέναλτι. Τελευταία τους νίκη ήταν το 1-0 επί της Φενέρμπαχτσε τον περασμένο Νοέμβριο. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:13
Πάμε τώρα να θυμηθούμε την ενδεκάδα του Ολυμπιακού, την οποία πληροφορηθήκατε νωρίτερα μέσω του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 Με 4-3-3 δίνουν το σχήμα οι Πειραιώτες by Αποστόλης Λιβάνιος
21:14
Ολυμπιακός (Μίτσελ): Τζολάκης - Άβιλα, Βρσάλικο, Σισέ, Ρεάμπτσιουκ - Εμβιλά, Κουντέ, Μπουχαλάκης - Γκάρι, Μπιέλ, Ουί Τζο by Αποστόλης Λιβάνιος
21:15
Υπενθυμίζεται ότι η Θύρα 7 είναι κλειστή λόγω της ποινής της UEFA by Αποστόλης Λιβάνιος
21:16
Νωρίτερα, υπήρξε ένταση στη θύρα, όπου κάθονται οι φιλοξενούμενοι. Ανάμεσα σε οπαδούς και την αστυνομία, η οποία τους απομάκρυνε. Πιο πριν υπήρξε και εκτός του γηπέδου. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:17
Εκτός ενδεκάδας είναι ο Χουάνγκ λόγω ενοχλήσεων, αλλά και ο Παπασταθόπουλος. Βασικοί Μπουχαλάκης και Κουντέ by Αποστόλης Λιβάνιος
21:19
Αποθέωση πριν από λίγο για το τιμ των τερματοφυλάκων του Ολυμπιακού που μπήκε στον αγωνιστικό χώρο για προθέρμανση. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:20
Μόλις μπήκε η Καραμπάγκ στον αγωνιστικό χώρο για προθέρμανση by Αποστόλης Λιβάνιος
21:22
Υπενθυμίζεται ότι εκτός είναι επίσης ο Μπα, ο οποίος έχασε και το παιχνίδι με τον Ατρόμητο λόγω τραυματισμού, όπως ασφαλώς και οι Βατσλίκ-Ελ Αραμπί, οι οποίοι θα λείψουν για καιρό. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:26
21:27
Είσοδος για τον Ολυμπιακό μέσα σε αποθέωση by Αποστόλης Λιβάνιος
21:30
Καραμπάγκ (Γκουρμπάνοφ): Mαγκομενταλίγεφ - Βέσοβιτς, Μουσταφαζάντε, Μπ. Χουσεΐνοφ, Γιαφαργκουλίγεφ - Γκαράγεφ, Ρίτσαρντ Αλμέιδα, Κάντι - Λεάντρο Αντράντε, Ζουμπίρ, Οβούσου by Αποστόλης Λιβάνιος
21:31
Στον πάγκο των Πειραιωτών: Πασχαλάκης, Παπαδούδης, Μαρσέλο, Παπασταθόπουλος, Ντόι, Ίνμπομ Χουάνγκ, Βαλμπουενά, Μπόουλερ, Μασούρας, Βρουσάι, Αμπουμπακάρ Καμαρά by Αποστόλης Λιβάνιος
21:31
Στον πάγκο για την Καραμπάγκ: Γκουγκεσασβίλι, Ραμαζάνοφ, Μαμάντοφ, Μεντβέντεφ, Ζούλιο Ρομάο, Ιμπραχίμλι, Όζομπιτς, Γκουρμπάνλι, Μπαϊράμοφ, Α. Χουσεΐνοφ, Σεϊντάεφ, Μεντίνα. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:32
Διαιτητής: Πελίτο (Βοσνία) Βοηθοί: Μπέλιγιο, Λάζιτς (Βοσνία) 4ος: Μπάντιτς (Βοσνία). VAR: Μανσότ (Ολλανδία) AVAR: Μπλανκ (Ολλανδία) by Αποστόλης Λιβάνιος
21:33
21:33
Ακούστε εδώ το σχόλιο του Κώστα Νικολακόπουλου στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 by Αποστόλης Λιβάνιος
21:34
Όπως και του Νίκου Σταματέλου στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 by Αποστόλης Λιβάνιος
21:36
Μαζί μας θα έχουμε στον σχολιασμό του αγώνα τον Γιώργο Τσανάκα by Αποστόλης Λιβάνιος
21:39
Είκοσι λεπτά για τη σέντρα by Αποστόλης Λιβάνιος
21:41
Καλησπέρα και από εμένα. Κομβικό παιχνίδι για τον Ολυμπιακό σήμερα, αφού πρέπει όπως και δήποτε να κερδίσει για να μπει στο κόλπο της πρόκρισης. Ο Μίτσελ εξέπληξε άπαντες με τις επιλογές του στην ενδεκάδα, ωστόσο έχουμε δει στο παρελθόν πως τα πειράματα και ιδιαίτερα στην Ευρώπη του… βγαίνουν. Για να δούμε και σήμερα! by Γιώργος Τσανάκας
21:52
Η Θύρα 7 έχει αναφέρει ότι δεν θα τηρήσει το ενός λεπτού σιγή πριν την έναρξη του αγώνα για τα θύματα στην Ινδονησία λόγω της κόντρας που υπάρχει με την UEFA, αλλά στα 2 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα by Αποστόλης Λιβάνιος
21:54
21:54
"UEFA Mafia" από τους φίλους του Ολυμπιακού και κατά του Θεόδωρου Θεοδωρίδη by Αποστόλης Λιβάνιος
21:58
Στο κέντρο οι παίκτες των δύο ομάδων για το ενός λεπτού σιγής, το οποίο δεν θα τηρηθεί από τους οργανωμένους οπαδούς by Αποστόλης Λιβάνιος
21:59
Συνθήματα από τη Θύρα 7 την ίδια ώρα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:00
Έναρξη στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
22:01
Απογοητευτικό γέμισμα του Κουντέ στην πρώτη προσπάθεια του Ολυμπιακού για κάτι καλό by Αποστόλης Λιβάνιος
22:01
Τρικυμία στην άμυνα του Ολυμπιακού με τον Τζολάκη να κάνει δώρο την μπάλα, αλλά διορθώθηκε το λάθος από τον Βράλικο. Είναι τελικά 3-4-3 το σύστημα και όχι 4-3-3 by Αποστόλης Λιβάνιος
22:02
3' Επικίνδυνη φάση από την Καραμπάγκ. Σουτ του Ζουμπίρ από αριστερά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:04
Τηρήθηκε στα 2:54 το ενός λεπτού σιγής από τους οργανωμένους οπαδούς by Αποστόλης Λιβάνιος
22:04
5' ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ, 0-1! Σέντρα του Αντράντε και κεφαλιά του Ζουμπίρ με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα του Τζολάκη by Αποστόλης Λιβάνιος
22:04
Φαίνεται να είναι οφσάιντ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:05
Για να δούμε... by Αποστόλης Λιβάνιος
22:06
ΔΕΝ υπάρχει γκολ, είναι οφσάιντ στο ξεκίνημα! Παραμένει το 0-0 by Αποστόλης Λιβάνιος
22:08
8' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Μπαλιά-τρύπα του Άβιλα για τον Μπιέλ, αλλά μπλόκαρε ο τερματοφύλακας των Αζέρων. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:10
10' Επικίνδυνη φάση με τον Αντράντε για την Καραμπάγκ, ΤΡΟΜΕΡΗ επέμβαση από τον Εμβιλά, που γλίτωσε τον Ολυμπιακό από βέβαιο γκολ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:10
Κερδισμένο φάουλ για τον Ολυμπιακό σε καλή θέση by Αποστόλης Λιβάνιος
22:11
Μπιέλ, Μπουχαλάκης και Κούντε πάνω από την μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:11
12' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Το εκτέλεσε ο Μπιέλ, απογειώθηκε ο τερματοφύλακας των Αζέρων και έδιωξε σε κόρνερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:12
Άστοχη κεφαλιά του Σισέ στο κόρνερ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:13
Συνεχώς όρθιος για οδηγίες ο Μίτσελ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:14
14' Σουτ του Κουντέ, μπλόκαρε ο Mαγκομενταλίγεφ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:15
Φοβερό παιχνίδι από τον Εμβιλά έως τώρα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:15
Έχει σημαδέψει την πλευρά του Ρέαμπτσουκ η Κάραμπαγκ, με τον Ολυμπιακό να βάζει αρκετά στο ματς τους Μπιέλ, Ουί-Τζο στο ξεκίνημα. Οι ερυθρόλευκοι πρέπει να χτυπήσουν περισσότερο στην ταχύτητα του Γκάρι, ενώ και ο Σισέ να βρει τη συγκέντρωσή του! by Γιώργος Τσανάκας
22:16
16' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Σισέ μπούκαρε από τα αριστερά, αλλά έκανε κάκιστο σουτ με το δεξί by Αποστόλης Λιβάνιος
22:17
17' Μακρινό σουτ του Κόντι, μπλόκαρε ο Τζολάκης by Αποστόλης Λιβάνιος
22:19
20' Δυνατό, μακρινό, αλλά και άστοχο σουτ από τον Ουί Τζο by Αποστόλης Λιβάνιος
22:21
22:23
22' Μεγάλη ευκαιρία για την Καραμπάγκ. Ο Οβούσου βρέθηκε φάτσα με τον Τζολάκη και τσίμπησε την μπάλα με τον Εμβιλά να διώχνει σε σχεδόν πάνω στη γραμμή. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:24
by Αποστόλης Λιβάνιος
22:25
22:26
22:27
25' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Γκάρι μπούκαρε στην περιοχή, κλείστηκε και έφυγε λίγο πλάγια, με αποτέλεσμα να κάνει σουτ από δύσκολη γωνία, το οποίο μπλόκαρε ο τερματοφύλακας της Καραμπάγκ. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:29
29' Καλή στιγμή από τον Ολυμπιακό. Συρτό σουτ του Ουί-Τζο, μπλόκαρε εύκολα ο Mαγκομενταλίγεφ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:30
22:31
22:34
Ο Ολυμπιακός πατάει καλύτερα, πιέζει αρκετές φορές ψηλά στο γήπεδο και υποχρεώνει τους αντιπάλους του σε λάθη. Ωστόσο, δείχνει να μην έχει καλό transition και στην κόντρα-επίθεση η Κάραμπαγκ είναι ιδιαίτερα επικίνδυνη. by Γιώργος Τσανάκας
22:34
34' Κερδισμένο φάουλ του Άβιλα και κίτρινη για την Καραμπάγκ, την είδε ο Γιαφαργκουλίγεφ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:35
Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από σουτ του Γκάρι by Αποστόλης Λιβάνιος
22:36
36' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Στο κόρνερ του Μπιέλ, ο Σισέ έγινε αποδέκτης της μπάλας, αλλά δεν μπόρεσε να σκοράρει από κοντά, με την μπάλα να απομακρύνεται σχεδόν πάνω στη γραμμή. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:38
22:42
42' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Τρομερή ντρίπλα του Άβιλα από τα δεξιά και σέντρα για το κεφάλι του Μπιέλ, που δεν μπόρεσε να βρει εστία. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:46
45' Επικίνδυνη αντεπίθεση της Καραμπάγκ, την καθυστέρησε ο Ρέαμπτσιουκ. Στη συνέχεια, ο Ζουμπίρ έγινε επικίνδυνος από τα αριστερά, αφού ο Άβιλα δεν βγήκε πάνω του, αλλά απομάκρυνε η άμυνα του Ολυμπιακού. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:46
Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
22:47

Ημίχρονο στο Καραϊσκάκη: Ολυμπιακός-Καραμπάγκ 0-0!

Οι Πειραιώτες, οι οποίοι αντιμετώπισαν σοβαρά προβλήματα στο πρώτο μισό του ημιχρόνου, στη συνέχεια ανέβηκαν και είχαν τρεις καλές στιγμές, μέσω των οποίων θα μπορούσαν να πάρουν κάτι. Με το φάουλ του Μπιέλ (12’), την κεφαλιά του Ισπανού (42’) και την κεφαλιά του Σισέ (36’). Η Καραμπάγκ δημιούργησε προβλήματα στις αντεπιθέσεις και θέλει προσοχή από πλευράς «ερυθρολεύκων» σε αυτό το κομμάτι. Εξαιρετικό παιχνίδι από τον Εμβιλά στο πρώτο μέρος. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:01
Αλλαγή για την Καραμπάγκ: Μπαϊράμοφ αντί Γιαφαργκουλίγεφ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:01
Έναρξη στο β' μέρος! by Αποστόλης Λιβάνιος
23:03
"Μαρσέλο έλα, μας έχει πιάσει τρέλα", φωνάζουν ρυθμικά οι φίλοι του Ολυμπιακού για τον Βραζιλιάνο που σηκώθηκε για προθέρμανση. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:05
49' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Γκάρι ελίχθηκε από τα αριστερά και μπούκαρε στην περιοχή, αλλά δεν κατάφερε να βρει εστία, με την μπάλα να φεύγει λίγο έξω. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:11
Στο έδαφος ο Ουί Τζο by Αποστόλης Λιβάνιος
23:12
Επιστροφή στη δράση by Αποστόλης Λιβάνιος
23:13
56' Εκτέλεσε ο Κουντέ το φάουλ και η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από την αντίπαλη εστία by Αποστόλης Λιβάνιος
23:13
Θα μπει ο Μαρσέλο στο παιχνίδι! by Αποστόλης Λιβάνιος
23:14
Καλό ξεκίνημα εκ νέου στο δεύτερο μέρος για τους Πειραιώτες, αλλά θέλουν φρεσκάρισμα. Ίσως ο Καμαρά στην επίθεση για να αποκτήσει ο Ολυμπιακός ταχύτητα και πρέσινγκ, ενώ και οι Μασούρας-Μπόουλερ μπορούν να δώσουν έξτρα ώθηση στα φτερά! by Γιώργος Τσανάκας
23:14
Φόρεσε τη φανέλα του και είναι έτοιμος για το ντεμπούτο του by Αποστόλης Λιβάνιος
23:14
Χαμός στο φαληρικό γήπεδο για τον Βραζιλιάνο by Αποστόλης Λιβάνιος
23:14
Και Μαρσέλο μέσα... Πρώτη συμμετοχή, μπορεί να βοηθήσει με την ποιότητα, την εμπειρία του και την προσωπικότητά του! by Γιώργος Τσανάκας
23:17
59' Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Μαρσέλο και Μασούρας αντί Μπουχαλάκη και Γκάρι by Αποστόλης Λιβάνιος
23:17
Ο κακός χαμός για τον Βραζιλιάνο στο γήπεδο. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:18
23:18
62' Απειλεί η Καραμπάγκ Ο Οβούσου έκανε έξυπνη μπαλιά από τα αριστερά, αλλά μπλόκαρε ο Τζολάκης by Αποστόλης Λιβάνιος
23:19
23:21
64' Η μπάλα στα δίχτυα από τον Μασούρα με προβολή μετά από σουτ του Μαρσέλο, αλλά ήταν οφσάιντ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:23
65' Ρομαό και Σεϊντάεβ αντί Αντράντε και Αλμέιδα για την Καραμπάγκ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:23
Ετοιμάζεται ο Χουάνγκ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:24
66' Ευκαιρία για την Καραμπάγκ με τον Σεϊντάεβ, έδιωξε σε κόρνερ ο Ρέαμπτσιουκ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:25
Η μπάλα στα δίχτυα από τον Οβούσου, έχει σηκωθεί το σημαιάκι Ο φορ των φιλοξενούμενων έφυγε κάθετα και πλάσαρε τον Τζολάκη. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:25
Γίνεται έλεγχος by Αποστόλης Λιβάνιος
23:26

69' ΓΚΟΛ για την Καραμπάγκ, 0-1!

Μετράει τελικά έπειτα από τον έλεγχο που έγινε μέσω VAR by Αποστόλης Λιβάνιος
23:28
72' Συρτό, αλλά και άστοχο σουτ με τον Κάντι για την Καραμπάγκ, που έφυγε και πάλι επικίνδυνα στην κόντρα. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:29
Χουάνγκ και Αμπου Καμαρά σε λίγο στο ματς by Αποστόλης Λιβάνιος
23:29
71' ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό: Σέντρα σουτ του Μασούρα από τα δεξιά, που παραλίγο να κρεμάσει τον γκολκίπερ της Καραμπάγκ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:30
Η Καραμπάγκ είχε δείξει από το πρώτο ημίχρονο πως είναι τρομερά επικίνδυνη στην κόντρα και ο Ολυμπιακός είχε κάκιστες επιστροφές. Το ίδιο έγινε και στο γκολ, ενώ δεν γίνεται να μην έχει κάνει ούτε ένας ένα φάουλ! by Γιώργος Τσανάκας
23:30
74' Αμπού Καμαρά και Χουάνγκ αντί Ουί Τζο και Κουντέ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:31
23:31
23:32
75' Μεγάλη ευκαιρία για την Καραμπάγκ. Πολύ καλό σουτ από τον Κάντι, τη βρήκε ελάχιστα ο Τζολάκης και παραχώρησε κόρνερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:33
Καλή αντεπίθεση του Ολυμπιακού, αλλά δίχως αποτέλεσμα, αφού ήταν δυνατή η μπαλιά του Μπιέλ για τον Μαρσέλο by Αποστόλης Λιβάνιος
23:34
Δείχνει ότι έχει δρόμο μπροστά του ο Βραζιλιάνος για να βρεθεί στο επιθυμητό επίπεδο. Είναι λογικό βέβαια by Αποστόλης Λιβάνιος
23:35
23:36
Άλλο ένα δώρο του Σισέ στην Καραμπάγκ, η οποία βγήκε επικίνδυνη στην αντεπίθεση, για καλή τύχη του Ολυμπιακού δεν κόστισε. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:38

82' ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ, 0-2!

Ο Σισέ κάνει ΝΕΟ δώρο στην Καραμπάγκ, οι φιλοξενούμενοι πήραν την μπάλα και με τον Βέσοβιτς πέτυχαν δεύτερο γκολ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:40
83' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Βαλμπουενά αντί Σισέ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:40
Τρομερές αποδοκιμασίες για τον Σενεγαλέζο, ο οποίος είναι αλήθεια ότι έκανε κάκιστο παιχνίδι by Αποστόλης Λιβάνιος
23:40
Έκανε μια κίνηση με τους ώμους του ο Σισέ, σαν να δείχνει τη όνομα στη φανέλα στους φίλους του Ολυμπιακού. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:42

86' ΓΚΟΛ η Καραμπάγκ, 0-3!

Εντυπωσιακό γκολ από τον Σεϊντάεβ , ο οποίος νίκησε τον Τζολάκη με δυνατό σουτ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:42
Πέφτουν και αντικείμενα από την εξέδρα by Αποστόλης Λιβάνιος
23:44
86' Κίτρινη στον Σεϊντάεβ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:44
"Αλλιώς ονειρευόμαστε τον Ολυμπιακό", από τους φίλους του Ολυμπιακού by Αποστόλης Λιβάνιος
23:45
"Εεε οοο, βγάλτε τις φανέλες και φύγετε από εδώ", φωνάζουν επίσης οι φίλοι του Ολυμπιακού by Αποστόλης Λιβάνιος
23:45
Πολύ άστοχο σουτ του Μαρσέλο με το δεξί by Αποστόλης Λιβάνιος
23:46
88' Από μία κίτρινη σε Ολυμπιακό και Καραμπάγκ. Η πρώτη στον Βαλμπουενά και η άλλη στον Γκαράγεφ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:47
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
23:48
90'+1' Αλλαγές για την Καραμπάγκ: Όζοβιτς και Χουσεϊνοφ αντί Οβουσού και Βέσοβιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
23:50
"Εεε οοο, βγάλτε τις φανέλες και φύγετε από εδώ", φωνάζουν και πάλι οι φίλοι του Ολυμπιακού by Αποστόλης Λιβάνιος
23:51

Φινάλε στο «Γ. Καραϊσκάκης»: Ολυμπιακός-Καραμπάγκ 0-3!

Εφιαλτικό βράδυ για τους Πειραιώτες, οι οποίοι γνωρίζουν μια ντροπιαστική ήττα από τους Αζέρους. Οβούσου (68’), Βέσοβιτς (82’) και Σειντάεβ (86’) υπέγραψαν το διπλό της Καραμπάγκ. by Αποστόλης Λιβάνιος