Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:54
Μαζί θα παρακολουθήσουμε τη μάχη του Αστέρα Τρίπολης με τον Ατρόμητο στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης», με στόχο την πρόκριση στους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:57
Το ματς είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 18:00. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:57
Είσοδος των ομάδων στον αγωνιστικό χώρο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:57
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:58
Αστέρας Τρίπολης: Παπαδόπουλος, Καρμόνα, Άλβαρεζ, Καστάνιο, Ζουκάνοβιτς, Μουνάφο, Ντομίνγκεζ, Ριέρα, Σίτο, Μπενίτο, Μπαράλες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:58
Ατρόμητος: Γιαννιώτης. Αθανασίου, Κιβρακίδης, Σουάρεθ, Μαυρομμάτης, Φριντζόνσον, Έρλινγκμαρκ, Κούεν, Ροτάριου, Τζοβάρας, Τζαβίδας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:59
Σέντρα στο ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:01
2' Κυκλοφορούν οι Τριπολιτσιώτες τη μπάλα χωρίς κάτι αξιόλογο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:05
5' Καλά τοποθετημένος ο Ατρόμητος, προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:05
6' Ο Ντομίνγκεθ γυρίζει με το κεφάλι στον Παπαδόπουλο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:08
9' Βγαίνει όμορφα και μπλοκάρει μια σέντρα του Σίτο ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:09
10' Φεύγει στην αντεπίθεση ο Ροτάριου, πασάρει στον Τζαβίδα αλλά το σουτ του Έλληνα φορ σταματά στο σώμα του Άλβαρεζ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:12
12' Οι οργανωμένοι οπαδοί του Ατρομήτου μπαίνουν στο γήπεδο με μικρή καθυστέρηση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:13
14' Ο Σίτο φεύγει ολομόναχος, ο Μαυρομμάτης του κάνει ένα τάκλιν από πίσω, δεν το βρίσκει, αυτός πέφτει και το ματς συνεχίζεται. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:14
15' Κόρνερ για τον Ατρόμητο από δεξιά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:15
Περνάει η φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:17
18' Νέο κόρνερ για τους Περριστεριώτες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:18
19' Κεφαλιά του Τζοβάρα από μακριά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Παπαδόπουλου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:19
20' Φάουλ για τον Αστέρα περίπου 15 μέτρα εκτός περιοχής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:20
21' Τεράστια επέμβαση Γιαννιώτη, πέφτει γωνία και διώχνει τον μακρινό κεραυνό του Μουνάφο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:20
22' Κόρνερ από τον Αστέρα που πιέζει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:21
Περνάει από όλους η μπάλα και απομακρύνεται. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:23
24' Κεφαλιά του Μπενίτο στην καρδιά της αντίπαλης άμυνας, δεν βρίσκει στόχο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:26
27' Δοκάρι για τον Αστέρα με τον Μπαράλες! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:26
Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:27
28' Κεφαλιά του Καστάνιο, έξω. Πολιορκεί ο Αστέρας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:28
29' Κεφαλιά Τζαβίδας περνάει παράλληλα με το τέρμα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:30
30' Τι χάνει ο Τζαβίδας! Πλασάρει στην κίνηση από κοντά αλλά αστοχεί! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:31
32' Νέο κόρνερ για τον Αστέρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:32
33' Μπενίτο στην κίνηση από κοντά, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:33
34' Ο Ροτάριου περνάει τρεις παίκτες, βγαίνει τετ-α-τετ με τον Παπαδόπουλο αλλά ο Έλληνας τερματοφύλακας διώχνει! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:33
Δεύτερο συνεχόμενο κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:34
35' Επιθετικό φάουλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:35
36' Ξανά κόρνερ για τον Αστέρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:36
37' Αλλαγή για τον Αστέρα: Έξω ο Ριέρα, μέσω ο Τιλίκα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:36
Δεν έχει πρόβλημα τραυματισμού, έξαλλος ο παίκτης με τον Ηρακλή Μεταξά... by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:37
38' Έχει χτυπήσει στο κεφάλι ο Μπαράλες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:37
Ο Ριέρα έβγαλε τη φανέλα αμέσως και έφυγε προς τα αποδυτήρια. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:38
40' Νέα κεφαλιά Μπενίτο, άτσαλα άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:42
43' Αδιανόητη ευκαιρία Καρμόνα! Ο Τιλίκα σεντράρει, τον βγάζει ολομόναχο μπροστά από το τέρμα αλλά την βρίσκει με το κεφάλι τόσο... λίγο που περνάει άουτ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:43
44' Άλβαρεζ μέσα από την περιοχή σουτ στην κίνηση, η μπάλα περνάει ψηλά! by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:44
45' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:45
45+1' Έχουν χτυπήσει ο Ντομίνγκεθ και ο Σουάρεθ... by Χρήστος Κατριμουστάκης
18:46
Τέλος πρώτου ημιχρόνου! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:01
Ξεκινά με αναγκαστική αλλαγή ο Αστέρα: Μέσα ο Προύντζος, έξω ο Ντομίνγκεθ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:01
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:03
47' Μια προσπάθεια από τον Αστέρα, σταματά στα σώματα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:04
48' Πιάνει γεμάτο σουτ που φύγει λίγο ψηλότερα από ότι θα ήθελε ο Σίτο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:06
50' Σίτο ξανά σουτ, η μπάλα χτυπά με κόντρα στον Ισπανό και φεύγει άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:09
52' Ο Καστάνιο βγαίνει με... κάποιον τρόπο φάτσα με τον Γιαννιώτη αλλά το τελείωμα είναι πάνω στον Έλληνα τερματοφύλακα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:11
55' Προσπαθεί να βγει στην αντεπίθεση ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:13
57' Σουτ του Τιλίκα μέσα από την περιοχή, πάνω στο σώμα του Μαυρομάτη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:14
Διακοπή στο ματς, ο Φριντζόνσον είναι στο έδαφος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:16
60' Βγάζει την άμυνα ο Ατρόμητος, κόβεται στην αντεπίθεση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:16
61' Αναγκαστική αλλαγή για Ατρόμητο: Μέσα ο Γκονθάλεθ, έξω ο Φριντζόνσον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:18
62' Μπλοκάρει σέντρα του Τζοβάρα ο Παπαδόπουλος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:19
63' Τι βγάζει ο Παπαδόπουλος! Ο Κούεν πιάνει... κεραυνό αλλά ο Έλληνας τερματοφύλακας το βγάζει! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:21
65' Μπενίτο και Σίτο έξω, Κρέσπι και Μπαρτόλο μέσα για τον Αστέρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:23
66΄Τζαβίδας πατάει περιοχή, δεν μπορεί να συγκρατήσει τη μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:23
67' Μέσα οι Κλωναρίδης και Μουνίθ, έξω οι Ροτάριου και Κούεν για Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:26
70' Γυρίζει με ψυχραιμία τη μπάλα ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:29
73' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:30
74' Μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος και τρέχει ο Αστέρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:34
78' Ο Ατρόμητος είναι καλύτερος τα τελευταία λεπτά και ψάχνει το γκολ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:37
80' Σουτ του Μουνίθ, φεύγει απελπιστικά άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:40
Φωνάζει για πέναλτι ο Αστέρας, τίποτα λέει ο Κουτσιάυτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:40
84' Έξω ο Αθανασίου, μέσα ο Ντε Μποκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:41
85' Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς, την βλέπει ο Οικονομίδης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:45
89' Διπλή κόντρα και απομάκρυνση σε σουτ του Άλβαρεζ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:45
90' Κεφαλιά του Μπαράλες από το ύψος της περιοχής, περνάει άουτ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:47
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:47
90+1' Ο Γκονθάλεθ μέσα από την περιοχή, αστοχεί! by Χρήστος Κατριμουστάκης
19:59
94' ΓΚΟΛ Ο ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ ΚΑΙ 0-1 Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:00
Ο Έλληνας εξτρέμ βάζει ένα τρομερά δύσκολο γκολ αφού πιάνει πλασέ στον αέρα από πλάγια θέση! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:02
97' Ο Κρέσπι βγαίνει ολομόναχος από μπαλιά του Τιλίκα αλλά δεν την βρίσκει καλά! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:03
98' Κόρνερ για Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:04
99' Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους, στο έδαφος όμως ο Τζαβίδας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:05
100' Μουνίθ σουτ στην κίνηση, είναι άστοχος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:05
101' Ξανά κάτω ο Τζαβίδας, δεν μπορεί να συνεχίσει. Θα γίνει αλλαγή από τον Κιάρτανσον. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:09
104' Ο Κουτσιάυτης δίνει καταλογίζει φάουλ του Οικονομίδη, λίγο πριν αυτός σουτάρει. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:10
105' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΣΤΑΝΙΟΣ ΚΑΙ 1-1! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:12
Σέντρα του Κρεσπί από τα δεξιά, άπιαστη κεφαλιά του Καστάνιος, δοκάρι και μέσα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:13
Τέλος πρώτου ημιχρόνου παράτασης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:13
Ξεκινά αμέσως το δεύτερο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:15
Ροντέο το ματς με συνεχόμενες προσπάθειες και από τους δύο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:16
108' Κόρνερ για τον Ατρόμητο, στα σώματα το σουτ του Κλωναρίδη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:18
110' Κίτρινη κάρτα στον Στάνκο και φάουλ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:19
111' Ο Τιλίκα τα βάζει με όλους και παίρνει ένα φάουλ κοντά στο αντίπαλο κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:20
112' ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΑΡΤΑΝΣΟΝ ΚΑΙ 1-2 Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:21
Ο Ισλανδός κάνει τρομερό σλάλομ και εκτελεί τον Παπαδόπουλο στην αντίθετη γωνία! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:22
114' Διώχνει σε κόρνερ το σουτ του Οικονομίδη ο Παπαδόπουλος! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:24
116' Ελέγχει ο Ατρόμητος και φυσικά... καθυστερεί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:27
119' Πέναλτι για τον Ατρόμητο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:28
Ο Παπαδόπουλος ανατρέπει τον Κλωναρίδη ξεκάθαρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
20:28
120' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΔΟΚΑΡΙ ΚΑΙ ΜΈΣΑ (1-3)! by Χρήστος Κατριμουστάκης