Παρακολουθήστε ζωντανά τις σημερινές αναμετρήσεις για την πέμπτη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

14:46
Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
14:47
Μαζί θα παρακολουθήσουμε Live τους πέντε αγώνες που είναι προγραμματισμένοι να ξεκινήσουν στις 15:00, για την 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας. by Δημήτρης Παπαδήμας
14:48
Οι αναμετρήσεις: ΑΕΛ - Λεβαδειακός Καλαμάτα - Παναιτωλικός Καλλιθέα - Βέροια Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή Αλμωπός Αριδαίας - Λαμία by Δημήτρης Παπαδήμας
14:49
Αργότερα, στις 18:00, ο Αστέρας Τρίπολης φιλοξενεί τον Ατρόμητο, σε ένα από τα πιο δυνατά ζευγάρια της 5ης φάσης. by Δημήτρης Παπαδήμας
14:50
Στο μοναδικό χθεσινό παιχνίδι, ο Βόλος πήρε άνετη πρόκριση, επικρατώντας 4-0 του Ιωνικού: by Δημήτρης Παπαδήμας
14:54
Οι ενδεκάδες των αναμετρήσεων: ΑΕΛ: Θεοδωρόπουλος, Καλουτσικίδης, Κοσσονού, Γκοτζαμανίδης, Ηλιάδης, Παπαγεωργίου, Θωμαΐδης, Πλέγας, Πεντρόσο, Νικολιάς, Όγκμποε. Λεβαδειακός: Στογιάνοβιτς, Τσάπρας, Βινίσιους, Τζιμόπουλος, Παναγιώτου, Νίκας, Χάμοντ, Σκβάρκα, Λούαλουα, Μουτίνιο, Δούμτσιος. Πανσερραϊκός: Γιαννίκογλου, Δεληγιαννίδης, Παπάζογλου, Παντεκίδης, Πεταυράκης, Νάτσος, Σιόντης, Μούργος, Στίνα, Κανίς, Σαΐντ. Παναχαϊκή: Κολοβούρης, Λιποράσε, Στεργίδης, Λαρέα, Τσακμάκης, Κωνσταντακόπουλος, Μπουρλάκης, Καράκλαϊτς, Τσιάρας, Κέρη, Αλεξόπουλος. by Δημήτρης Παπαδήμας
14:55
Αλμωπός Αριδαίας: Ντόκιτς, Τσιμπούκας, Σέχου, Παρασκευάς, Γιαλαμούδης, Πέλκας, Έππας, Κολλαράς, Πόποβιτς, Πέττας, Γιουκούδης Λαμία: Γκαραβέλης, Προβυδάκης, Σαραμαντάς, Τζανετόπουλος, Νούνιες, Γιακουμάκης, Σλίβκα, Μαρμεντίνι, Μπενίτες, Ασκόφσκι, Ρόμανιτς. by Δημήτρης Παπαδήμας
14:58
Όλα έτοιμα για τη σέντρα στα πέντε γήπεδα. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:01
Ξεκίνησαν τα παιχνίδια! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:04
5' Ο Αλμωπός έχει μπει πολύ καλά στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης και κυκλοφορεί την μπάλα γύρω από την περιοχή της Λαμίας. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:05
Καλαμάτα: Ταΐρης, Ασίγκμπα, Κωσταντινόπουλος, Μπακαγιόκο, Λουπάνο, Μπενίτες, Άλβες, Παπατόλιος, Βασιλόγιαννης, Ρόβας, Πασάς. Παναιτωλικός: Στεργιάκης, Αποστολάκης, Μαλής, Λιάβας, Χατζηθεοδωρίδης, Τσιγγάρας, Φλόρες, Βαρόνε, Ξενιτίδης, Ντουάρτε, Πέδρο. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:06
Χωρίς γκολ με τη συμπλήρωση 6 λεπτών στις πέντε αναμετρήσεις. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:06
6' Ο Όγκμποε σκόραρε για την ΑΕΛ κόντρα στον Λεβαδειακό, αλλά το γκολ του ακυρώθηκε αφού είχε προηγηθεί επιθετικό φάουλ. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:08
7' Γκοοολ για την ΑΕΛ! Ο Πεδρόσο με σουτ-βολίδα, στέλνει την μπάλα στο δοκάρι του Στοκγιάνοβιτς και στα δίχτυα! Προβάδισμα για τους Λαρισαίους κόντρα στον Λεβαδειακό! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:10
9' Η Καλαμάτα έχει μπει πολύ καλά στην αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:10
11' Ευκαιρία για τη Λαμία στην έδρα του Αλμωπού, με κεφαλιά του Τζανετόπουλου. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:11
10' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό κόντρα στην Καλαμάτα, με τον Ξενιτίδη να πλασάρει άουτ σε τετ-α-τετ με τον Ταΐρη. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:13
Νωρίτερα ο Λεβαδειακός λίγο έλειψε να απαντήσει άμεσα στο γκολ της ΑΕΛ, αλλά το σουτ πέρασε λίγο δίπλα από την εστία του Θεοδωρόπουλου. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:14
15' Το γκολ της ΑΕΛ το μοναδικό έως τώρα στα πέντε παιχνίδια. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:14
16' Η Λαμία έχει πάρει τα ηνία του ματς και ψάχνει τον τρόπο να μπει στην περιοχή του Αλμωπού. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:17
17' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Μετά από ασυνεννοησία μεταξύ Χαμόν και Στογιάνοβιτς στην άμυνα του Λεβαδειακού, είχαμε δοκάρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:20
19' Κοντά στο γκολ η Καλαμάτα κόντρα στον Παναιτωλικό, μετά από προσπάθεια του Ρόβα, έδιωξε τελευταία στιγμή ο Λιάβας. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:21
21' Το 0-0 παραμένει και στα Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή, Καλλιθέα-Βέροια. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:22
21' Καλαμάτα-Παναιτωλικός: Κίτρινη κάρτα για τον Λουπάνο by Δημήτρης Παπαδήμας
15:23
22' Ο Λεβαδειακός έχει πάρει την κατοχή και ψάχνει τρόπο να δημιουργήσει τις προϋποθέσεις ισοφάρισης κόντρα στην ΑΕΛ. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:24
25' Αλμωπός-Λαμία: Κίτρινη κάρτα στον Πόποβιτς των γηπεδούχων. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:25
26' Γκοοολ για τη Λαμία! Υπέροχη εκτέλεση φάουλ του Προβυδάκη και 1-0 μπροστά η Λαμία στην έδρα του Αλμωπού! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:25
25' Γκοολ και για τον Λεβαδειακό! Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μουτίνιο, ο Νίκας με κεφαλιά ισοφαρίζει σε 1-1 κόντρα στην ΑΕΛ! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:28
27' Καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, με τον Δούμτσιο να περνάει τον Θεοδωρόπουλο, αλλά να μην μπορεί να σκοράρει. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:29
ΑΕΛ - Λεβαδειακός 1-1 Καλαμάτα - Παναιτωλικός 0-0 Καλλιθέα - Βέροια 0-0 Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή 0-0 Αλμωπός Αριδαίας - Λαμία 0-1 by Δημήτρης Παπαδήμας
15:29
Συμπληρώνεται μισή ώρα παιχνιδιού στα πέντε γήπεδα. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:30
29' Γκοοολ για τον Παναιτωλικό! Μετά από απομάκρυνση του Παπατόλιου, η μπάλα στρώθηκε στον Φλόρες και εκείνος εξαπέλυσε ένα πάρα πολύ δυνατό σουτ, στα δίχτυα του Ταΐρη! 1-0 οι Αγρινιώτες μέσα στην Καλαμάτα! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:32
Το υπέροχο γκολ του Πεδρόσο στο ΑΕΛ-Λεβαδειακός: by Δημήτρης Παπαδήμας
15:35
34' Φάουλ σε καλή θέση για σέντρα υπέρ της Καλαμάτας, το πήρε ο δραστήριος Ρόβας. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:35
35' Γκοολ για την Καλαμάτα! Η Καλαμάτα ισοφαρίζει τον Παναιτωλικό μετά από άψογη εκτέλεση φάουλ του Βασιλόγιαννη και κεφαλιά του Ρόβα! 1-1! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:38
38' Ευκαιρία για τον Αλμωπό κόντρα στη Λαμία! Ο Μπενίτες απομάκρυνε τελευταία στιγμή. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:38
Η υπέροχη εκτέλεση φάουλ του Προβυδάκη για το προβάδισμα της Λαμίας κόντρα στον Αλμωπό: by Δημήτρης Παπαδήμας
15:39
38' Γκοοολ η Καλαμάτα! Ο Ρόβας σκοράρει ξανά μετά από λάθος έξοδο του Στεργιάκη, ανατροπή μέσα σε τρία λεπτά για την Καλαμάτα κόντρα στον Παναιτωλικό! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:41
Η κεφαλιά του Νίκα για την ισοφάριση του Λεβαδειακού στο «Αλκαζάρ»: by Δημήτρης Παπαδήμας
15:42
41' Γκοολ για τον Πανσερραϊκό, παίρνει το προβάδισμα κόντρα στην Παναχαϊκή, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Σαΐντ! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:44
44' Γκοοολ για τον Λεβαδειακό! Μετά από αδράνεια στην άμυνα της ΑΕΛ και ασίστ του Μουτίνιο με το στήθος, ο Σκβάρκα σκοράρει από κοντά για την ανατροπή του Λεβαδειακού! 1-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:45
45'+1' Ακυρώθηκε γκολ του Αλμωπού κόντρα στη Λαμία, ως οφσάιντ. Παραμένει το 0-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
15:46
44' Γκοολ για την Καλλιθέα κόντρα στη Βέροια με σκόρερ τον Σαντάνα Καμπρέρα! 1-0! by Δημήτρης Παπαδήμας
15:47
Η σουτάρα του Φλόρες για το προβάδισμα του Παναιτωλικού κόντρα στην Καλαμάτα: by Δημήτρης Παπαδήμας
15:48
Ημίχρονο σε όλες τις αναμετρήσεις! ΑΕΛ - Λεβαδειακός 1-2 Καλαμάτα - Παναιτωλικός 2-1 Καλλιθέα - Βέροια 1-0 Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή 1-0 Αλμωπός Αριδαίας - Λαμία 0-1 by Δημήτρης Παπαδήμας
15:49
Το 2-1 της Καλαμάτας κόντρα στον Παναιτωλικό: by Δημήτρης Παπαδήμας
15:57
Η συνεργασία Μουτίνιο και Σκβάρκα για το δεύτερο γκολ του Λεβαδειακού κόντρα στην ΑΕΛ: by Δημήτρης Παπαδήμας
16:04
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο και στα πέντε παιχνίδια που βρίσκονται σε εξέλιξη, για τον 5ο γύρο του φετινού Κυπέλλου Ελλάδος! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:06
49' Ευκαιρία για τον Αλμωπό, με τον Γκαραβέλη να βγαίνει έγκαιρα και να μπλοκάρει. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:07
Το γκολ της ισοφάρισης για την Καλαμάτα κόντρα στον Παναιτωλικό: by Δημήτρης Παπαδήμας
16:08
49' Καλαμάτα-Παναιτωλικός: Ο Πασάς προσπάθησε να πάρει την κεφαλιά μετά από κόρνερ, αλλά ο Στεργιάκης αυτή τη φορά βγήκε σωστά, παίρνοντας και το φάουλ. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:10
51' Δυνατό μακρινό σουτ για την ΑΕΛ, η μπάλα σε κεφάλι αμυντικού του Λεβαδειακού (Βινίσιους) και κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:12
52' ΑΕΛ-Λεβαδειακός: Ο διαιτητής απέβαλε τον προπονητή τερματοφυλάκων της ΑΕΛ, Τζενάμο. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:13
16:14
16:15
58' Αλλαγή για τη Λαμία, Μπεχαράνο στη θέση του Ασκόφσκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:16
56' Ο Παναιτωλικός ασκεί πίεση στην άμυνα της Καλαμάτας, μία εκτέλεση φάουλ του Φλόρες από πολύ καλή θέση, δεν πέρασε από το τοίχος. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:16
60' Γκοολ για τη Λαμία! 2-0 κόντρα στον Αλμωπό! Ο Μαρμεντίνι με όμορφο πλασέ έδωσε προβάδισμα δύο τερμάτων στη Λαμία! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:19
60' Καλαμάτα-Παναιτωλικός: Διπλή αλλαγή του Αναστασίου, πέρασε στον αγωνιστικό χώρο Κολοβό και Μόρσεϊ. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:20
60' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό να βάλει τρίτο γκολ στην ΑΕΛ, με τον Λούα Λούα. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:20
60' Ευκαιρία και για τον Παναιτωλικό κόντρα στην Καλαμάτα, με τον Εντουάρντο. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:21
Συμπληρώθηκαν 60 λεπτά στα πέντε γήπεδα: ΑΕΛ - Λεβαδειακός 1-2 Καλαμάτα - Παναιτωλικός 2-1 Καλλιθέα - Βέροια 1-0 Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή 1-0 Αλμωπός Αριδαίας - Λαμία 0-2 by Δημήτρης Παπαδήμας
16:22
Οι παίκτες του Πανσερραϊκού πανηγυρίζουν το προβάδισμά του κόντρα στην Παναχαϊκή: Εικόνα live 21972598/11649.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
16:23
62' Γκοολ για την Παναχαϊκή, ισοφαρίζει σε 1-1 τον Πανσερραϊκό! Σέντρα του Στεργίδη και άψογο τελείωμα στην κίνηση του Μπουρλούκη! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:24
62' Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό, με τον Τζημόπουλο να δίνει τη θέση του στον Μπάχανακ. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:26
66' Γκοοολ για την Παναχαϊκή! Δύο γκολ μέσα σε τρία λεπτά για τους Πατρινούς και ολική ανατροπή σκηνικού στις Σέρρες! 1-2! Σε μία φάση που ξεκίνησε ξανά από σέντρα του Στεργίδη, ο Μυτίδης σκόραρε το δεύτερο γκολ της Παναχαϊκής. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:28
69' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ, με τον Στογιάνοβιτς να κάνει εκπληκτική επέμβαση! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:29
70' Ο Παναιτωλικός συνεχίζει να ασκεί έντονη πίεση έξω από τη μεγάλη περιοχή της Καλαμάτας, ψάχνοντας την ισοφάριση. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:30
Το γκολ του Μαρμεντίνι για το 2-0 της Λαμίας κόντρα στον Αλμωπό: by Δημήτρης Παπαδήμας
16:34
Μονομαχία από την αναμέτρηση της Καλλιθέας με τη Βέροια, όπου παραμένει το 1-0 υπέρ της πρώτης: Εικόνα live 21972598/28153.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
16:36
76' Η ΑΕΛ σπαταλάει κι άλλη μεγάλη ευκαιρία για να ισοφαρίσει τον Λεβαδειακό, με τον Πλέγα. Παραμένει το 1-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:37
78' Ο Παναιτωλικός συνεχίζει να πιέζει, ενώ η Καλαμάτα αμύνεται μαζικά και καραδοκεί στις αντεπιθέσεις. Παραμένει το 2-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:37
78' Γκοοολ για τον Παναιτωλικό! Δεύτερο γκολ του Φλόρες στο ματς και αυτό υπέροχο! Τρομερό σουτ εκτός περιοχής, στέλνει την μπάλα στο δοκάρι και τα δίχτυα! Ισοφάρισαν σε 2-2 την Καλαμάτα οι Αγρινιώτες! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:39
Περάσαμε το 80' στις πέντε αναμετρήσεις: Καλαμάτα - Παναιτωλικός 2-2 Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή 1-2 ΑΕΛ - Λεβαδειακός 1-2 Αλμωπός Αριδαίας - Λαμία 0-2 Καλλιθέα - Βέροια 1-0 by Δημήτρης Παπαδήμας
16:40
81' Δοκάρι για την Καλαμάτα, «άγγιξε» το χατ-τρικ ο Ρόβας! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:44
85' Η Καλαμάτα, έχοντας και τη βοήθεια του κόσμου της, βγαίνει ξανά μπροστά μετά την ισοφάριση του Παναιτωλικού. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:45
Να θυμίσουμε πως σε περίπτωση ισοπαλίας, υπάρχει παράταση και στη συνέχεια πέναλτι, αν δεν υπάρξει νικητής ούτε στο έξτρα μισάωρο. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:46
87' Μεγάλη ευκαιρία για την Καλαμάτα, με τον Στεργιάκη να αποκρούει εντυπωσιακά μακρινό σουτ του Μπόρζες! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:49
Παίζονται οι καθυστερήσεις στα πέντε παιχνίδια. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:49
Το φανταστικό γκολ του Φλόρες για το 2-2 στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός: by Δημήτρης Παπαδήμας
16:51
Τελικό, Αλμωπός-Λαμία 0-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:52
90' Πέναλτι για τον Πασερραϊκό! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:53
90'+2' Τεράστια ευκαιρία για τη Βέροια να ισοφαρίσει κόντρα στην Καλλιθέα, δοκάρι του Μπελεβώνη. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:53
Πήρε πίσω την απόφασή του ο διαιτητής, μετά από συζήτηση με τον βοηθό του. Δεν υπάρχει πέναλτι στο Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή, παραμένει το 1-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:54
Τελικό, Καλλιθέα-Βέροια 1-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:55
Λήξη και στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός, 2-2 και θα έχουμε παράταση! by Δημήτρης Παπαδήμας
16:57
90'+5' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ, με μια κεφαλιά να περνάει ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Στογιάνοβιτς. by Δημήτρης Παπαδήμας
16:57
Λήξη στα τέσσερα παιχνίδια, σε εξέλιξη μόνο το Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή, ενώ παράταση θα παιχτεί στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός: Καλαμάτα - Παναιτωλικός 2-2 ΑΕΛ - Λεβαδειακός 1-2 Αλμωπός Αριδαίας - Λαμία 0-2 Καλλιθέα - Βέροια 1-0 by Δημήτρης Παπαδήμας
17:00
Έναρξη στην παράταση του Καλαμάτα-Παναιτωλικός! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:00
Παίζονται ακόμα οι καθυστερήσεις στο Πανσερραϊκός-Παναχαϊκη. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:01
90'+11' Γκοοοολ για τον Πανσερραϊκό!! Ματς-θρίλερ στις Σέρρες, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν σε 2-2 με κεφαλιά του Κατσαντώνη, στο 11ο λεπτό των καθυστερήσεων! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:03
Λήξη στο Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή, 2-2 και θα έχουμε και εδώ παράταση! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:04
Λεβαδειακός, Λαμία και Καλλιθέα πήραν την πρόκριση για τη «φάση των 16» του φετινού Κυπέλλου Ελλάδος, στην παράταση οδηγήθηκαν τα Καλαμάτα-Παναιτωλικός και Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:05
Η τεράστια ευκαιρία της ΑΕΛ στην τελευταία φάση του αγώνα με τον Λεβαδειακό: by Δημήτρης Παπαδήμας
17:07
96' Ευκαιρία για την Καλαμάτα, με τον Στεργιάκη να αποκρούει σουτ του Αρναρέλλη από πλάγια θέση. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:09
17:10
100' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Ντίας στη θέση του Ντουάρτε. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:17
Λήξη πρώτου ημιχρόνου παράτασης στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός, παραμένει το 2-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:17
100' Παραμένει το 2-2 και στην αναμέτρηση του Πανσερραϊκού με την Παναχαϊκή. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:18
Τα highlights από τη νίκη-πρόκριση του Λεβαδειακού στην έδρα της ΑΕΛ: by Δημήτρης Παπαδήμας
17:20
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο της παράτασης στην Καλαμάτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:20
Με μια αλλαγή ο Παναιτωλικός, Κορνέλιους στη θέση του Μαλή. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:22
107' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, με τον Μόρσεϊ να σουτάρει από πλάγια θέση και τον Ταΐρη να αποκρούει εντυπωσιακά! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:22
105' Γκοοολ για τον Πανσερραϊκό! Μούργος ο σκόρερ με κεφαλιά για τους γηπεδούχους, οι οποίοι παίρνουν ξανά το προβάδισμα! 3-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:25
Λήξη πρώτου ημιχρόνου της παράτασης στις Σέρρες, Πανσερραϊκός-Παναχαϊκή 3-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:26
111' Μακρινό σουτ του Αρναρέλλη για την Καλαμάτα, πολύ ψηλά άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:29
Επτά λεπτά ακόμα για τη λήξη στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός, παραμένει το 2-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:30
Η εντυπωσιακή επέμβαση του Ταΐρη στο σουτ του Μόρσεϊ: by Δημήτρης Παπαδήμας
17:33
118' Ο Ρόβας δεν μπόρεσε να πάρει την κεφαλιά από πολύ πλεονεκτική θέση, ως μη γενόμενη η φάση, για οφσάιντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:34
110' Γκοοολ για τον Πανσερραϊκό, 4-2 κόντρα στην Παναχαϊκή! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:35
Τελευταίο λεπτό στην Καλαμάτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:35
Λήξη παράτασης στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός! 2-2 και η πρόκριση θα κριθεί στα πέναλτι! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:38
115' Γκοολ για τον Πανσερραϊκό, σκοράρει ξανά για το 5-2 κόντρα στην Παναχαϊκή! «Κλείδωσαν» την πρόκριση οι Σερραίοι by Δημήτρης Παπαδήμας
17:39
Όλα έτοιμα για τη διαδικασία των πέναλτι στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:41
1-0 ο Παναιτωλικός, ευστόχησε με άπιαστη εκτέλεση ο Σενγκέλια by Δημήτρης Παπαδήμας
17:42
1-1 η Καλαμάτα, ευστοχεί και ο Αρναρέλλης, πλασάροντας συρτά. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:42
2-1 ο Παναιτωλικός, με τον Λιάβα να εκτελεί χαμηλά στη δεξιά γωνία του Ταΐρη. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:43
2-2 η Καλαμάτα με τον Πασά, έπεσε σωστά αλλά δεν μπόρεσε να αποκρούσει ο Στεργιάκης. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:43
Όλα τα πέναλτι εύστοχα έως τώρα! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:44
3-2 ο Παναιτωλικός. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:45
Ο Στεργιάκης απέκρουσε το πέναλτι του Ρόβα! Παραμένει το 3-2 υπέρ του Παναιτωλικού! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:47
Κολοβός τώρα, το τελευταίο πέναλτι της πεντάδας για τον Παναιτωλικό. by Δημήτρης Παπαδήμας
17:47
Το έβγαλε ο Ταΐρης!!! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:47
Ο Μπακαγιόκο πάει να εκτελέσει, αν ευστοχήσει η Καλαμάτα θα πανηγυρίσει την πρόκριση! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:48
Γκοοολ ο Μπακαγιόκο!!! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:49
Η Καλαμάτα επικρατεί του Παναιτωλικού με 4-3 στα πέναλτι (2-2 καν. διάρκεια και παράταση), ολοκληρώνοντας την πρώτη μεγάλη έκπληξη στο φετινό Κύπελλο Ελλάδος! by Δημήτρης Παπαδήμας
17:50
Λεβαδειακός, Λαμία, Καλλιθέα, Πανσερραϊκός και Καλαμάτα προκρίθηκαν στη «φάση των 16», ενώ στις 18:00 ξεκινάει το τελευταίο σημερινό ματς, αυτό του Αστέρα Τρίπολης με τον Ατρόμητο. by Δημήτρης Παπαδήμας