Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τη φιλική αναμέτρηση της Εθνικής Ελλάδας, η οποία θα αντιμετωπίσει εκτός την Ουγγαρία. by Αναστασία Βοσνάκη
20:28
Η «γαλανόλευκη» καλείται να παρουσιαστεί καλύτερη σε σχέση με το τελευταίο φιλικό στη Βαλέτα, απέναντι σε μία πιο δυνατή ομάδα από τη Μάλτα, και ο Γκουστάβο Πογέτ περιμένει οι διεθνείς να βγάλουν διάθεση και σοβαρότητα στο συγκεκριμένο παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:28
Σε συνολικά 19 αναμετρήσεις, η Ελλάδα έχει ρεκόρ 9-5-5 απέναντι στην Ουγγαρία. Από το 2005 και μετά, ο αντίστοιχος απολογισμός είναι 5-1-2. Σε φιλικό επίπεδο έχουν αναμετρηθεί δύο φορές, από μία εντός έδρας νίκη μετρά η καθεμία. by Αναστασία Βοσνάκη
20:35
Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Ιταλός Ντανιένε Τσίφι, με βοηθούς τους συμπατριώτες του Μπατσίνι, Μπρέσμες και 4ο τον επίσης Ιταλό Μαρινέλι. Στο VAR θα βρίσκονται οι Ιταλοί Ντι Πάολο και Μαρίνι. by Αναστασία Βοσνάκη
20:35
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
20:36
Ουγγαρία (Μάρκο Ρόσι): Ντιμπούζ - Μπότκα, Όρμπαν, Ατ. Ζάλαϊ - Φιόλα, Νάγκι, Στάιλς, Κέρκεζ - Τζούτζακ, Σομποσλάι - Ζάλαϊ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:36
Στον πάγκοι οι Τοτ, Ζάπανος, Λανγκ, Μόκσι, Ανταμ, Μπάραθ, Γκάζνταγκ, Ζ. Νάγκι, Σεν, Ντάρνταϊ, Κσόνγκβαϊ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:36
Ελλάδα (Γκουστάβο Πογέτ): Πασχαλάκης - Ρότα, Ρέτσος, Χατζηδιάκος, Γιαννούλης – Κουρμπέλης, Μπουχαλάκης – Μασούρας, Μπακασέτας, Μάνταλος – Ιωαννίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
20:37
Στον πάγκο οι Αθανασιάδης, Μπάρκας, Κώτσιρας, Τζαβέλλας, Αλεξανδρόπουλος, Δουβίκας, Παπανικολάου, Φούντας, Γούτας, Κουλιεράκης, Χατζηγιοβάνης, Σιώπης, Κυριακόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
20:51
21:15 θα ξεκινήσει το παιχνίδι! by Αναστασία Βοσνάκη
21:03
Τηλεοπτικά μπορείτε να παρακολουθήσετε το ματς από το Cosmote Sports 1, ενώ ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε μετάδοση του Σωτήρη Ταμπάκου. by Αναστασία Βοσνάκη
21:10
Οι δυο ομάδες έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:10
Γίνεται ανάκρουση των εθνικών ύμνων. by Αναστασία Βοσνάκη
21:17
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
21:19
2' Αναγνωριστικά είναι τα πρώτα λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
21:23
6' Πιο καλά έχει μπει η Ουγγαρία πάντως. Κρατάει αρκετά την μπάλα στα πόδια της. by Αναστασία Βοσνάκη
21:23
7' Κόρνερ για την Ελλάδα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:24
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
21:30
14' Έχει ανεβάσει ρυθμό η Ελλάδα στα τελευταία λεπτά. Ωστόσο μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει κάποια σπουδαία φάση στο παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
21:32
15' Γκολ η Ουγγαρία! Τρομερή συνεργασία των Ούγγρων, οι οποίοι έκρυψαν την μπάλα! Ζάλαϊ και Στάιλς συνδυάστηκαν υπέροχα, ο πρώτος σκοράρει με άψογο πλασέ μέσα από την περιοχή για το 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
21:34
21:35
21:36
19' Μακρινό σουτ του Μπακασέτα από πλάγια θέση, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:41
24' Μέχρι στιγμής η Ελλάδα δεν έχει φανεί ιδιαίτερα απειλητική στο παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
21:42
21:45
27' Ευκαιρία για την Ουγγαρία! Ωραίο δυνατό σουτ του Τζούτζακ, μπλοκάρει τελευταία στιγμή ο Πασχαλάκης. by Αναστασία Βοσνάκη
21:48
31' Συμπληρώσαμε τη μισή ώρα και η Ουγγαρία προηγείται από το 15ο λεπτό με σκόρερ τον Ζάλαϊ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:49
32' Σέντρα ο Μασούρας, βγαίνει και μπλοκάρει ο Ντιμπούζ. by Αναστασία Βοσνάκη
21:50
by Αναστασία Βοσνάκη
21:54
21:55
39' Μεγάλη ευκαιρία για την Ουγγαρία! Σέντρα του Τζούτζακ, σουτ του Ζάλαϊ στην κίνηση, έδιωξε ενστικτωδώς ο Πασχαλάκης! by Αναστασία Βοσνάκη
22:01
22:03
Τέλος στο πρώτο μέρος! Η Ουγγαρία προηγείται από το 15ο λεπτό με γκολ του Ζάλαϊ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:19
Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε! by Αναστασία Βοσνάκη
22:21
48' Σουτ ο Τζούτζακ, μπλόκαρε ο Πασχαλάκης. by Αναστασία Βοσνάκη
22:22
49' Ευκαιρία για την Ελλάδα! Πάσα ο Μπακασέτας στον Μασούρα, εκείνος κάνει ένα ωραίο σουτ από τα όρια της περιοχής, με την μπάλα να περνάει ξυστά από την εστία! by Αναστασία Βοσνάκη
22:24
51' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
22:25
Άλλαξε την απόφασή του ο ρέφερι και έδωσε τελικά άουτ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:28
54' Διπλή αλλαγή για την Ουγγαρία. Ζ. Νάγκι μέσα, έξω ο Κέρκεζ, έξω ο Τζούτζακ ο οποίος φόρεσε τελευταία φορά την φανέλα της εθνικής Ουγγαρίας, μέσα ο Άνταμ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:33
60' Κόρνερ για την Ουγγαρία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
22:35
61' Μέσα ο Φούντας, έξω ο Ιωαννίδης για την Ελλάδα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:38
65' Κίτρινη ο Μπότκα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:40
67' Φάουλ για την Ελλάδα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:41
Εκτέλεσε ο Μάνταλος, απομάκρυνε ο Όρμπαν με το κεφάλι. by Αναστασία Βοσνάκη
22:42
22:42
68' Διπλή αλλαγή για την Ελλάδα. Γιαννούλης, Μπουχαλάκης έξω, Κυριακόπουλος, Χατζηγιοβάνης μέσα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:44
70' Ένταση μεταξύ του Μπακασέτα και του Ζάλαϊ. Όλα καλά συνεχίζεται το ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
22:46
71' Ντάρνταϊ, Λανγκ μέσα, έξω Μπότκα και Ζάλαϊ για την Ουγγαρία. by Αναστασία Βοσνάκη
22:47
73' Μεγάλη ευκαιρία για την Ουγγαρία! Σουτάρα ο Άνταμ, έδιωξε σε κόρνερ εντυπωσιακά ο Πασχαλάκης! by Αναστασία Βοσνάκη
22:48
Πέρασε ανεκμετάλλευτο το κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:50
76' Κόρνερ για την Ελλάδα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:50
Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ από την Εθνική μας. by Αναστασία Βοσνάκη
22:53
80' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Ανέτρεψε ο Στάιλς στον Μπακασέτα! Παρότι φιλικό υπάρχει και VAR. by Αναστασία Βοσνάκη
22:55
81' Γκοοοοολ η Ελλάδα! Ο Τάσος Μπακασέτας κάνει το 1-1 για την Εθνική μας! by Αναστασία Βοσνάκη
22:58
23:00
86' Αλλαγές για την Εθνική. Κουρμπέλης, Μασούρας έξω, Παπανικολάου, Δουβίκας μέσα. by Αναστασία Βοσνάκη
23:04
Tέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
23:05
23:05
90+1' Σουτ στην κίνηση ο Φούντας, μπλόκαρε εύκολα ο Ντίμπουζ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:06
90+2' Ζάπανος μέσα για την Ουγγαρία, έξω ο Ντίμπουζ. Αλλαγή τερματοφύλακα για τους γηπεδούχους. Επίσης μέσα ο Κάλμαρ, έξω ο Σομποσλάι. by Αναστασία Βοσνάκη
23:07
90+3' Γκολ η Ουγγαρία! by Αναστασία Βοσνάκη
23:08
Ελέγχεται στο VAR. by Αναστασία Βοσνάκη
23:09
O Kάλμαρ μόλις μπήκε στο ματς και έβαλε γκολ! Πολύ ωραίο γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ. by Αναστασία Βοσνάκη
23:10
Τέλος στο ματς! Η Ουγγαρία παίρνει την νίκη με σκορ 2-1 απέναντι στην Εθνική μας ομάδα. by Αναστασία Βοσνάκη