Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη Super League 1.

Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:31
Μαζί θα παρακολουθήσουμε Live την αναμέτρηση του Ατρόμητου με τον ΠΑΟΚ, για τη 15η αγωνιστική της Super League! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:34
Οι δύο αποψινοί αντίπαλοι έρχονται από σημαντικές εκτός έδρας νίκες την προηγούμενη εβδομάδα, με τον Ατρόμητο να επικρατεί 1-0 του ΟΦΗ και τον ΠΑΟΚ να νικάει με 2-0 τον Παναιτωλικό. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:34
Στην 4η θέση με 28 βαθμούς ο ΠΑΟΚ, 7ος με 10 βαθμούς λιγότερους ο Ατρόμητος. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:37
Εκτός αποστολής στον Ατρόμητο για την αποψινή αναμέτρηση έμειναν οι τραυματίες Σουάρεθ, Κιβρακίδης, Μαυρομμάτης και Έντερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:38
Από την άλλη, ο Ρασβάν Λουτσέσκου δεν υπολογίζει στις υπηρεσίες των Ελ Καντουρί, Φίλιπε Σοάρες και Γιάσμιν Κούρτιτς, οι οποίοι δεν ταξίδεψαν στην Αθήνα, ενώ επέστρεψε ο Ντάντας. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:44
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων: Ατρόμητος (Κόλμαν 4-2-3-1): Γιαννιώτης - Κεσχρίντα, Χατζηισαϊας, Στρούγγης, Ντε Μποκ - Οικονομίδης-Φρίντγιονσον, Έρλινγκμαρκ - Ροτάριου, Ρομπάιγ - Κιάρτανσον ΠΑΟΚ (Λουτσέσκου 4-2-3-1): Κοτάρσκι - Βιεϊρίνια, Ίνγκασον, Κουλιεράκης, Ράφα Σοάρες - Σβαμπ, Ντάγκλας Αουγκούστο - Νάρεϊ, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας - Ολιβέιρα by Δημήτρης Παπαδήμας
19:45
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Mάριτς, Πομόνης, Αθανασίου, Μουντές, Κουέν, Κλωναρίδης, Τζοβάρας, Τζαβίδας, Κωτσόπουλος by Δημήτρης Παπαδήμας
19:45
Αναπληρωματικοί ΠΑΟΚ: Ζ. Ζίβκοβιτς, Λύρατζης, Κάργας, Νάσμπεργκ, Ντάντας, Μπίσεσβαρ, Αντρέ Ρικάρντο, Μουργκ, Μπράντον by Δημήτρης Παπαδήμας
19:47
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Κουτσιαύτης, με βοηθούς τους Μεϊντάνα, Καραγκιζόπουλο και τέταρτο τον Καραντώνης. Στο VAR βρίσκονται οι Μανούχος και Σαμοΐλης. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:51
Στις έξι πιο πρόσφατες συναντήσεις των δύο ομάδων, δεν πανηγύρισε νίκη ο φιλοξενούμενος. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:52
Συνολικά, από τα 25 μεταξύ τους παιχνίδια στο παρελθόν, ο ΠΑΟΚ έχει νικήσει τα 10, 7 νίκες έχει ο Ατρόμητος, ενώ 8 ματς ολοκληρώθηκαν ισόπαλα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:55
Στο παιχνίδι του πρώτου γύρου, ο ΠΑΟΚ είχε νικήσει με 2-1, με τον Κούρτιτς να ανοίγει το σκορ με πέναλτι, τον Τζαβίδα να ισοφαρίζει στο 90'+2' και τους Θεσσαλονικείς να παίρνουν τελικά το τρίποντο χάρη σε γκολ του Νάρεϊ στο 90'+6'. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:59
Αυτό είναι πιθανότατα το τελευταίο παιχνίδι στο οποίο σφυρίζει ο ρέφερι της αναμέτρησης, Κουτσιάυτης. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:59
Όλα έτοιμα για την έναρξη στο Περιστέρι! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:00
Σέντρα στο ματς! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:02
2' Πρώτη τελική στο παιχνίδι για τον ΠΑΟΚ, με τον Ολιβέιρα να μπαίνει στη μεγάλη περιοχή και να σουτάρει με δύναμη, πολύ ψηλά άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:05
5' Ο ΠΑΟΚ έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων στα πρώτα λεπτά του ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:06
Ο Σάστρε έμεινε εκτός τελευταία στιγμή, λόγω ίωσης. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:06
7' Σέντρα του Ράφα Σοάρες από τα αριστερά, πάνω στον Γιαννιώτη. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:08
8' Ο Αουγκούστο βρήκε χώρο και σούταρε με δύναμη από μακριά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Γιαννιώτη. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:10
10' Πρώτη επίσκεψη του Ατρόμητου στην περιοχή του ΠΑΟΚ, με τον Κιάρτανσον να βρίσκεται απέναντι στον Κοτάρσκι, αλλά να μην μπορεί να τον ντριπλάρει. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:12
13' Η άμυνα του Ατρόμητου απομάκρυνε με δυσκολία ένα κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:13
20:14
14' Ο Νάρεϊ πάτησε περιοχή και έκανε το γύρισμα, πάνω στον Γιαννιώτη. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:16
17' Ο ΠΑΟΚ έχει περισσότερη ώρα την μπάλα στην κατοχή του, με τον Ατρόμητο να αμύνεται στο δικό του μισό του γηπέδου. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:17
17' Όμορφη ομαδική προσπάθεια του ΠΑΟΚ, με τον Κωνσταντέλια να πλασάρει από κοντά και την άμυνα των γηπεδούχων να απομακρύνει τελευταία στιγμή. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:18
20:20
20' Ο Αουγκούστο ψάχνει συνεχώς κάθετες πάσες, προσπαθώντας να «ξεκλειδώσει» την πολυπρόσωπη άμυνα του Ατρόμητου. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:21
65% υπέρ του ΠΑΟΚ η κατοχή της μπάλας έως τώρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:23
23' Ο Ολιβέιρα σκόραρε μετά από όμορφη κάθετη του Κωνσταντέλια, αλλά δόθηκε οφσάιντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:23
Η φάση θα εξεταστεί από το VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:25
26' Γκοοολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλιας πέρασε ανάμεσα από δύο αμυντικούς του Ατρόμητου και σέρβιρε έτοιμο γκολ στον Ολιβέιρα, ο οποίος δεν λάθεψε απέναντι στον Γιαννιώτη και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:26
Ο βοηθός σήκωσε τη σημαία του για οφσάιντ, αλλά στη συνέχεια το VAR πήρε πίσω την απόφασή του και ο ΠΑΟΚ προηγείται στο Περιστέρι! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:26
Πραγματικά υπέροχη η κίνηση και η ασίστ του Κωνσταντέλια στη φάση του γκολ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:29
30' Συνεργασία Ζίβκοβιτς και Σοάρες από τα αριστερά, ολοκληρώθηκε με ένα άστοχο μακρινό σουτ του Σβαμπ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:31
32' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, μετά από σέντρα του Ζίβκοβιτς και σουτ του Νάρεϊ στην κίνηση, άστοχο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:33
33' Σουτ του Ζίβκοβιτς και παρέμβαση του Χατζηισαΐα, κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:34
34' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, μετά από μία ακόμα εντυπωσιακή ενέργεια του Κωνσταντέλια, ο Ράφα Σοάρες πλάσαρε από πολύ κοντά στο δεξί κάθετο δοκάρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:36
37' Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει να πιέζει, ψάχνοντας και δεύτερο γκολ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:38
38' Ο Κωνσταντέλιας συνέκλινε από τα αριστερά και σούταρε, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:39
39' Σέντρα του Κεσχρίντα, για πολύ λίγο δεν βρήκε την μπάλα με το κεφάλι του ο Φριντγιόνσον, ο οποίος βρέθηκε σε πολύ πλεονεκτική θέση. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:40
40' ο Βιεϊρίνια γύρισε ρισκάροντας με κεφαλιά στον Κοράρσκι, μπλόκαρε με δυσκολία ο γκολκίπερ του ΠΑΟΚ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:41
41' Ένα μακρινό σουτ του Έρλινγκμαρκ, πολύ άστοχο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:41
Πρωταγωνιστής και απόψε για τον ΠΑΟΚ ο Κωνσταντέλιας: Εικόνα live 21973482/68188.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
20:42
Πεσμένος στο χορτάρι ο Αουγκούστο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:45
45' Όμορφη σέντρα του Κεσχρίντα και γυριστό του Φριντγιόνσον, δεν το έπιασε καλά και μπλόκαρε ο Κοτάρσκι. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:45
Τρία λεπτά καθυστέρησες. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:46
45'+1' Ροτάριου και Χατζηισαΐας συνεργάστηκαν, κέρδος ένα κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:47
Οι παίκτες του ΠΑΟΚ πανηγυρίζουν το γκολ του Ολιβέιρα: Εικόνα live 21973482/28744.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
20:47
3 τελικές ο Ατρόμητος, 8 ο ΠΑΟΚ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:48
Λήξη πρώτου ημιχρόνου, Ατρόμητος-ΠΑΟΚ 0-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:50
Ανώτερος ο «Δικέφαλος του Βορρά» έως τώρα, πήρε από το ξεκίνημα του ματς την πρωτοβουλία των κινήσεων και ευτύχησε να προηγηθεί στο 27' με γκολ του Ολιβέιρα. Εντυπωσιακός ξανά για την ομάδα του Λουτσέσκου μεσοεπιθετικά ο Κωνσταντέλιας, με τον Ατρόμητο να ανεβάζει στροφές και να απειλεί μόνο στα τελευταία λεπτά του πρώτου μέρους. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:03
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:08
50' Κίτρινη κάρτα στον Οικονομίδη, για άσχημο τάκλιν στον Σβαμπ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:10
52' Σαφώς με μεγαλύτερη διάθεση να πιέσει ο Ατρόμητος σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δεύτερου ημιχρόνου. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:11
53' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Ροτάριου να βρίσκεται απέναντι στον Κοτάρσκι, αλλά να σουτάρει ψηλά άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:12
54' Κίτρινη κάρτα στον Κουλιεράκη, για σκληρό μαρκάρισμα στον Οικονομίδη. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:14
56' Κίτρινη κάρτα και στον Φριντζόνσον, εμπόδισε μια εκτέλεση φάουλ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:15
58' Διαγώνιο σουτ του Νάρεϊ από πλάγια θέση και δύσκολη γωνία, άστοχο. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:17
59' Σουτ του Οικονομίδη με καλές προϋποθέσεις, πάνω στο σώμα του Ίνγκασον. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:18
60' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Ολιβέιρα να πλασάρει άουτ από πολύ πλεονεκτική θέση. Στη συνέχεια δόθηκε και οφσάιντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:19
61' Διαγώνιο σουτ του Νάρεϊ, στην αγκαλιά του Γιαννιώτη. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:23
65' Τριπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κλωναρίδης, Κούεν και Τζαβίδας αντί των Ρομπάιγ, Οικονομίδη και Κιάρτανσον. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:25
67' Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:26
21:29
71' Ο Κούεν σκόραρε με κεφαλιά για το 1-1, αλλά το γκολ ακυρώθηκε για οφσάιντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:29
Υπάρχει εξέταση από το VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:30
72' Γκοολ για τον Ατρόμητο! Μετά από σέντρα του Ντε Μποκ, ο Κούεν νίκησε τον Κοτάρσκι με υπέροχη κεφαλιά, ισοφαρίζοντας σε 1-1 για τον Ατρόμητο! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:31
73' Απειλεί αμέσως μετά το γκολ ο ΠΑΟΚ, με τον Κωνσταντέλια να κάνει το γύρισμα, εκεί που ήταν μόνο αμυντικοί του Ατρόμητου. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:34
75' Ο Νάρεϊ πήρε την μπάλα στην περιοχή και με πλάτη προς την εστία, αλλά δεν κατάφερε να γυρίσει το σώμα του και να κάνει τελική. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:34
76' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Λύρατζης και Μπράντον στη θέση των Βιεϊρίνια και Ολιβέιρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:36
79' Σέντρα του Λύρατζη, έδιωξε σε κόρνερ ο Χατζηισαΐας. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:38
81' Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιώτη για καθυστέρηση. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:40
Οι παίκτες του Ατρόμητου πανηγυρίζουν το γκολ της ισοφάρισης: Εικόνα live 21973482/74927.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
21:43
85' Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Τζοβάρας στη θέση του Ροτάριου. Αλλαγές και για τον ΠΑΟΚ, Ντάντας αντί του Σβαμπ και Μουργκ αντί του Νάρεϊ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:46
88' Ο ΠΑΟΚ κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει το γκολ που θα του δώσει ξανά το προβάδισμα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:48
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:50
90'+2' Φαρμακερή σέντρα του Ζίβκοβιτς, απομάκρυνε η άμυνα του Ατρόμητου. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:50
90'+2' Σουτ του Αουγκούστο από πλάγια θέση, έδιωξε σε κόρνερ με το κεφάλι του ο Χατζηισαΐας. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:51
Όλος ο ΠΑΟΚ μπροστά για τα τελευταία λεπτά. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:52
90'+4' Συνεχόμενα κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:52
Λήξη του αγώνα, Ατρόμητος-ΠΑΟΚ 1-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:53
Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε με το γκολ του Ολιβέιρα στο 27', πριν ο Κούεν ισοφαρίσει στο 71' για το τελικό 1-1. by Δημήτρης Παπαδήμας