Λεβαδειακός-Λαμία

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την αναμέτρηση για τη 19η αγωνιστική της Super League.

16:37
Καλησπέρα σας! Ο Λεβαδειακός θα υποδεχθεί τη Λαμία στις 17:00 και εμείς θα παρακολουθήσουμε παρέα την εξέλιξη του αγώνα, για την 19η αγωνιστική της Super League! by Αναστασία Βοσνάκη
16:38
Πέντε αναμετρήσεις έχουν στην Super League ο Λεβαδειακός και η Λαμία, με την ομάδα της Φθιώτιδας να παραμένει αήττητη, αφού τα δύο παιχνίδια που έχουν γίνει με γηπεδούχο το Λεβαδειακό έχουν τελειώσει ισόπαλα και στα τρία στην έδρα της έχει δύο νίκες και μια ισοπαλία. by Αναστασία Βοσνάκη
16:42
Στα δώδεκα παιχνίδια που έχουν γίνει με γηπεδούχο τον Λεβαδειακό για όλες τις κατηγορίες και όλες τις διοργανώσεις μόλις μια φορά δεν έχει σημειωθεί γκολ και αυτό ήταν για την Super League, στην πρώτη αναμέτρηση ανάμεσα στις δύο ομάδες, στις 6 Νοεμβρίου 2017. by Αναστασία Βοσνάκη
16:43
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
16:43
Λεβαδειακός (Γιάσμινκο Βέλιτς): Στογιάνοβιτς, Τσάπρας, Βινίσιους, Τζημόπουλος, Παναγιώτου, Μεχία, Νίκας, Βρακάς, Μουτίνιο, Τορό, Δούμτσιος by Αναστασία Βοσνάκη
16:43
Στον πάγκο οι Αγγελόπουλος, Βήχος, Κωνσταντινίδης, Μπάχανακ, Χάμοντ, Νταμπό, Λούα Λούα, Συμελίδης, Σακό. by Αναστασία Βοσνάκη
16:43
Λαμία (Σάββας Παντελίδης): Σαράνοφ, Τζανετόπουλος, Νούνιες, Βέργος, Σλίβκα, Μπεχαράνο, Τσιλούλης, Κορνέζος, Ρόμανιτς, Βασιλαντωνόπουλος, Αμπαντά. by Αναστασία Βοσνάκη
16:44
Στον πάγκο οι Γκαραβέλης, Τζανδάρης, Μανούσος, Ντε Βινσέντι, Σιμόν, Γκοράνοφ, Μαρτίνεθ, Πάβλοβετς, Στάνκο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:44
Ο Λεβαδειακός προέρχεται από το 0-0 στην Τρίπολη κόντρα στον Αστέρα, παίρνοντας τον βαθμό της ισοπαλίας. Βρίσκεται στην 12η θέση με 12 βαθμούς και είναι ακριβώς πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού! by Αναστασία Βοσνάκη
16:44
Αντίθετα, η Λαμία ήρθε ισόπαλη 1-1 με τον Ατρόμητο την περασμένη αγωνιστική και βρίσκεται στην 13η θέση με 11 πόντους. Συνεχίζει την κακή πορεία της μετρώντας μέχρι στιγμής μια μόλις νίκη, 8 ισοπαλίες και 9 ήττες. by Αναστασία Βοσνάκη
16:45
Διαιτητές: Ευαγγέλου (Κωσταράς, Πετρόπουλος, 4ος Βεργέτης, VAR: Τζήλος, Κωνσταντίνου) by Αναστασία Βοσνάκη
16:52
Σε πέντε περίπου λεπτά θα ξεκινήσει το παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
16:57
Οι δυο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση!, by Αναστασία Βοσνάκη
17:03
3' Αναγνωριστικά είναι τα πρώτα λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
17:04
4' Σουτ ο Δούμτσιος, μάζεψε ο Σαράνοφ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:06
6' Σέντρα ο Τορό, μπλοκάρει ο Σαράνοφ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:09
9' Φάουλ για τον Λεβαδειακό σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:10
Περνάει ανεκμετάλλευτο από τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
17:10
Ο Λεβαδειακός έχει την κατοχή και έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:13
13' Καλή φάση για τον Λεβαδειακό! Ωραίο συρτό σουτ του Τορό, μπλόκαρε ο Σαράνοφ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:15
15' Δυνατό σουτ ο Μπεχαράνο, η μπάλα ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:21
20' Καλύτεροι είναι οι γηπεδούχοι μέχρι στιγμής, η Λαμία παίζει κυρίως στις αντεπιθέσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
17:23
23' Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Τσιλούλης βρέθηκε σε θέση τετ-α-τετ, ωστόσο ο Παναγιώτου του έκοψε την προσπάθεια. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
25' Ήταν η σειρά του Βέργου να απειλήσει μέσα από την περιοχή, μπλόκαρε ο Στογιάνοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:27
27' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
17:31
31' Ευκαιρία για τη Λαμία! Πολύ ωραίο σουτ του Ρόμανιτς, η μπάλα ξυστά από την εστία. by Αναστασία Βοσνάκη
17:32
17:35
35' Κίτρινη ο Μπεχαράνο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:36
36' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Φοβερή επέμβαση του Σαράνοφ στην κεφαλιά του Βινίσιους. by Αναστασία Βοσνάκη
17:43
17:45
45' Κίτρινη ο Μεχία. by Αναστασία Βοσνάκη
17:48
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Λεβαδειακός-Λαμία 0-0. Καλύτεροι οι γηπεδούχοι, με την ομάδα του Σάββα Παντελίδη να ανεβάζει ρυθμό στα τελευταία λεπτά. by Αναστασία Βοσνάκη
18:03
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Αναστασία Βοσνάκη
18:09
51' Καλή ευκαιρία για τη Λαμία. Γύρισμα ο Νούνιες, τον έκοψε ο Νίκας. by Αναστασία Βοσνάκη
18:13
56' Έχει ανέβει η Λαμία στο δεύτερο ημίχρονο. by Αναστασία Βοσνάκη
18:14
56' Νταμπό μέσα, Μεχία έξω για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:15
58' Φάουλ για τη Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:16
Πήρε την κεφαλιά ο Κορνέζος, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:16
59' Σέντρα ο Βασιλαντωνόπουλος, μάζεψε ο Στογιάνοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:17
60' Λούα Λούα μέσα, Τορό έξω για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
18:19
62' Ευκαιρία για τη Λαμία! Σέντρα ο Αμπαντά, ο Τσιλούλης πήρε την κεφαλιά αλλά η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:22
65' Βέργος έξω, Μανούσος μέσα για τη Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:23
66' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Πολύ ωραίο σουτ του Λούα Λούα ο Σαράνοφ έδιωξε σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:26
69' Κόρνερ η Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:26
Έδιωξε με τις γροθιές ο Στογιάνοβιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:28
70' Κόρνερ η Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:28
71' Ο Τζανετόπουλος έκανε δυνατό μαρκάρισμα στον Λούα Λούα και αντίκρισε κίτρινη κάρτα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:31
73' Ο Λεβαδειακός φώναξε για χέρι του Αμπαντά. Παίζετε είπε ο διαιτητής. by Αναστασία Βοσνάκη
18:33
75' Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. by Αναστασία Βοσνάκη
18:34
Κεφαλιά ο Τζημόπουλος η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:34
76' Τζανδάρης μέσα, Νούνιες έξω για τη Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:39
82' Κίτρινη ο Παναγιώτου. by Αναστασία Βοσνάκη
18:41
84' Μαρτίνεθ μέσα, Τσιλούλης έξω για τη Λαμία. by Αναστασία Βοσνάκη
18:47
90' Σακό μέσα, Δούμτσιος έξω για τους γηπεδούχους. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
4 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
90+1' Φάουλ ο Λεβαδειακός. by Αναστασία Βοσνάκη
18:49
Η μπάλα πέρασε απευθείας άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:50
90+3' Μεγάλη φάση για τον Λεβαδειακό! Σέντρα ο Παναγιώτου, δεν μπόρεσε ο Σακό να πάρει την κεφαλιά και να στείλει στα δίχτυα την μπάλα! by Αναστασία Βοσνάκη
18:53
Τέλος στο ματς! Λεβαδειακός-Λαμία 0-0! by Αναστασία Βοσνάκη
18:54
Καμία από τις δύο ομάδες δεν κατάφερε να βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα, με το 0-0 να μην αφήνει καμία ικανοποιημένη. by Αναστασία Βοσνάκη
18:55
Η Λαμία παρέμεινε στη 13η θέση με 12 βαθμούς, ενώ ο Λεβαδειακός διατήρησε τη διαφορά του από την αποψινή του αντίπαλο στον έναν βαθμό, όντας στο -5 από τον Αστέρα Τρίπολης. by Αναστασία Βοσνάκη