Παρακολουθήστε ζωντανά μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

18:51
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον δεύτερο προημιτελικό του Κυπέλλου ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και ΠΑΟΚ στη Λεωφόρο. by Γιώργος Τσανάκας
18:51
Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει ισχυρό προβάδισμα πρόκρισης από την προηγούμενη εβδομάδα, όταν επικράτησε 2-0 στην Τούμπα. Πλέον καλείται να το διαχειριστεί και να πάρει το εισιτήριο για την τετράδα. by Γιώργος Τσανάκας
18:52
Από την άλλη μεριά, το έργο του Παναθηναϊκού είναι δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο. Θέλει νίκη με τρία ή περισσότερα τέρματα διαφορά για να προκριθεί, ενώ με νίκη με δύο γκολ, θα στείλει το ματς στην παράταση. by Γιώργος Τσανάκας
18:55
Να δούμε, φυσικά, η έντονη κακοκαιρία που πλήττει και την Αττική τις τελευταίες ώρες, πώς θα επηρεάσει την προσπάθεια των δύο ομάδων... Αυτή τη στιγμή, πάντως, ο αγωνιστικός χώρος της Λεωφόρου είναι σε πολύ καλή κατάσταση. by Γιώργος Τσανάκας
18:55
Οι αποστολές των δύο ομάδων έχουν φτάσει εδώ και μια ώρα στο γήπεδο... Εδώ αυτή του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Τσανάκας
18:56
Σήμερα το πρωί, ο Παναθηναϊκός ανακοίνωσε την αγορά του Ντάνιελ Μαντσίνι από τον Άρη, με τον Αργεντινό μεσοεπιθετικό να μπαίνει κιόλας στην αποστολή για το ματς, όντας στον πάγκο. by Γιώργος Τσανάκας
18:57
Οι δύο ομάδες κοντραρίστηκαν πάντως και προ ημερών για το πρωτάθλημα, με τον ΠΑΟΚ να έχει σε μεγάλα... κέφια τον Κωνσταντέλια και να επικρατεί 3-0 του Παναθηναϊκού στη Λεωφόρο. by Γιώργος Τσανάκας
18:59
Πάμε σιγά-σιγά τις ενδεκάδες των δύο ομάδων... Πρώτα των γηπεδούχων, μετά των φιλοξενούμενων. by Γιώργος Τσανάκας
19:00
Παναθηναϊκός (Ιβάν Γιοβάνοβιτς): Λοντίγκιν – Βαγιαννίδης, Σάρλια, Κουρμπέλης, Πούχατς – Τσέριν, Ρούμπεν, Τσόκαϊ – Παλάσιος, Σπόραρ, Μπερνάρ. by Γιώργος Τσανάκας
19:00
Στον πάγκο βρίσκονται οι Μαντσίνι, Κλεϊνχέισλερ, όπως και οι Μπρινιόλι, Χουάνκαρ, Ιωαννίδης, Σάντσες, Σιδεράς, Κυριόπουλος, Βέρμπιτς. by Γιώργος Τσανάκας
19:00
Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς επιλέγει στα στόπερ τον Κουρμπέλη στο πλάι του Σάρλια, με τους Βαγιαννίδη και Πούχατς να βρίσκονται δεξιά και αριστερά, αντίστοιχα, στην άμυνα, ενώ ο Λοντίγκιν είναι στο τέρμα. Ρούμπεν, Τσόκαϊ και Τσέριν στην τριάδα του άξονα, με τους Παλάσιος, Μπερνάρ στα «φτερά» και ο Σπόραρ στην κορυφή της επίθεσης. by Γιώργος Τσανάκας
19:01
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι - Σάστρε, Ίνγκασον, Κουλιεράκης, Ρ. Σοάρες - Ντάντας, Αουγκούστο - Νάρεϊ, Κωνσταντέλιας, Α. Ζίβκοβιτς - Ολιβέιρα. by Γιώργος Τσανάκας
19:02
Στον πάγκο για τους Θεσσαλονικείς οι Ζ. Ζίφκοβιτς, Νάσμπεργκ, Βιεϊρίνια, Φελίπε Σοάρες, Σβαμπ, Μπίσεσβαρ, Ρικάρντο, Τάισον, Μπράντον. by Γιώργος Τσανάκας
19:02
Μία μόνο αλλαγή έχει η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ για τη ρεβάνς Κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό σε σχέση με το 3-0 του πρωταθλήματος, με τον Ραζβάν Λουτσέσκου να επιλέγει τον Ντάντας αντί του Σβαμπ στον άξονα δίπλα στον Αουγκούστο. by Γιώργος Τσανάκας
19:04
Χαλί ο αγωνιστικός χώρος της Λεωφόρου παρά την κακοκαιρία by Γιώργος Τσανάκας
19:05
Διαιτητής: Βιλγιάνεν (Φινλανδία). Βοηθοί: Λάμπου (Φινλανδία), Βιρεαβουόρι (Φινλανδία). Τέταρτος: Φωτιάς (Πέλλας). VAR: Μπαρ (Ισραήλ). AVAR: Μεϊντάνας (Αχαΐας). by Γιώργος Τσανάκας
19:06
19:06
19:14
19:15
19:15
19:16
Χαμηλή η θερμοκρασία στη Λεωφόρο, 9 με 10 βαθμοί και η αίσθηση ασφαλώς πιο... χαμηλή! by Γιώργος Τσανάκας
19:18
Και ο Ντάνιελ Μαντσίνι με τα πράσινα... Εικόνα live 21973942/53423.jpg Εικόνα live 21973942/26961.jpg by Γιώργος Τσανάκας
19:19
Σε ένα δεκάλεπτο θα ξεκινήσει το ματς. Τηλεοπτικά από Cosmote Sport 1, ραδιοφωνικά από bwinΣΠΟΡ FM 94,6. by Γιώργος Τσανάκας
19:30
Αρκετά καπνογόνα στις κερκίδες... Προσπαθούν να φτιάξουν ατμόσφαιρα και να βοηθήσουν την ομάδα τους οι φίλοι του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Τσανάκας
19:31
Μικρή καθυστέρηση να καθαρίσει η ατμόσφαιρα... Σε λιγάκι θα ξεκινήσει το ματς. by Γιώργος Τσανάκας
19:33
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
19:34
Παραλίγο γκέλα στα 10 δευτερόλεπτα από τον Κουλιεράκη, ο οποίος πήγε να διώξει και γλίστρησε, αλλά κανείς αντίπαλος δεν το εκμεταλλεύτηκε. by Γιώργος Τσανάκας
19:35
Κουρμπέλης και Αουγκούστο αρπάζονται... Τρομερή ένταση με το ξεκίνημα! by Γιώργος Τσανάκας
19:36
Συνεχίζεται η ένταση ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων... Αυτή τη φορά μετά από σκληρό φάουλ του Ολιβέιρα στον Πούχατς. Σήκωνε κίτρινη το μαρκάρισμα! by Γιώργος Τσανάκας
19:37
4' Ο Ρουμπέν καλύπτει την μπάλα με το σώμα να βγει άουτ, ο Αουγκούστο με τρομερή δύναμη δεν τον πετυχαίνει, ευτυχώς, με την προσπάθειά του αυτή... by Γιώργος Τσανάκας
19:38
5' Μεγάλη φάση, τριπλή, για τον Παναθηναϊκό! Ο Σπόραρ κάνει αρχικά τσαφ, ο Παλάσιος βλέπει το σουτ στη συνέχεια να κοντράρει και ο Τσόκαϊ παίρνει το ριμπάουντ για να σουτάρει, αλλά ο Κοτάρσκι έχει καλή θέση και μπλοκάρει! by Γιώργος Τσανάκας
19:39
Τρομερή ένταση από τις δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο, αλλά και πάθος! by Γιώργος Τσανάκας
19:39
6' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε καλό σημείο, πλάγια αριστερά από την περιοχή όπως κάνουν επίθεση οι πράσινοι. by Γιώργος Τσανάκας
19:40
Ο Πλάσιος πάνω από την μπάλα... by Γιώργος Τσανάκας
19:41
7' Απομάκρυνε η άμυνα του ΠΑΟΚ, ο Βαγιαννίδης προλαβαίνει την κόντρα των αντιπάλων του και γυρίζει στον Λοντίγκιν. by Γιώργος Τσανάκας
19:41
8' Τσαφ ο Σάρλια, κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το πρώτο στο ματς. by Γιώργος Τσανάκας
19:42
8' Γυριστή κεφαλιά του Ολιβέιρα, άουτ η μπάλα. Πρώτη τελική για τους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Τσανάκας
19:43
19:43
9' Εξαιρετική ανάπτυξη των πράσινων με τον Σπόραρ να αλλάζει παιχνίδι, ο Πούχατς μπαίνει στην αντίπαλη περιοχή με ατομική ενέργεια και ο Τσόκαϊ προσπαθεί να γίνει κάτοχος της μπάλας, με την άμυνα του ΠΑΟΚ να απομακρύνει. by Γιώργος Τσανάκας
19:45
11' O Σάρλια παίρνει την... μπουκιά από το στόμα του Ολιβέιρα, με τον Πορτογάλο να είναι έτοιμος να σκοράρει μετά το τρομερό γύρισμα του Νάρεϊ! Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ... by Γιώργος Τσανάκας
19:45
12' Σουτ του Ντάντας, κόντραρε στον Τσέριν και πέρασε πλάγιο... by Γιώργος Τσανάκας
19:47
13' Πήγε να περάσει τρομερή κάθετη στον Σπόραρ ο Μπερνάρ, έκοψε ο Ίνγκασον... by Γιώργος Τσανάκας
19:47
by Γιώργος Τσανάκας
19:48
15' Δυνατό φάουλ του Τσόκαϊ στον Νάρεϊ, παίρνει μπάλα αλλά και πόδια. Και εδώ θα μπορούσε να κιτρινιστεί ο παίκτης, αυτή τη φορά, του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Τσανάκας
19:49
19:50
17' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλιας βρίσκει τον χώρο και εφορμά στην αντίπαλη περιοχή, πιάνει και το σουτ αλλά η μπάλα κοντράρει. Παίρνει το ριμπάουντ και πιάνει γεμάτο σουτ μέσα από το κουτί ο Ζίφκοβιτς, η μπάλα άουτ! by Γιώργος Τσανάκας
19:51
18' Απειλεί ο Παναθηναϊκός! Καλοζυγισμένη σέντρα του Πούχατς, πηδά σε λάθος χρόνο ο Τσέριν και δεν μπορεί να εκτελέσει! by Γιώργος Τσανάκας
19:51
18' Γκολ για τον Παναθηναϊκό! Ο Τσέριν βρίσκει τον χώρο έξω από την περιοχή και πιάνει γεμάτο σουτ, στέλνοντας την μπάλα στη δεξιά γωνία του Κοτάρισκι που δεν μπορούσε να αντιδράσει! Γκολάρα, τρομερό σουτ 2-3 μέτρα έξω από το ημικύκλιο της περιοχής. by Γιώργος Τσανάκας
19:53
Ιδανική εκκίνηση για τον Παναθηναϊκό σε ένα τρομερό ματς! Φοβερός ρυθμός, φάσεις εκατέρωθεν, ακόμη και... ποδοσφαιρικό ξύλο στον αγωνιστικό χώρο! Ο ΠΑΟΚ έχει ακόμη το προβάδισμα, αλλά πλέον πιέζεται... by Γιώργος Τσανάκας
19:53
19:55
21' Τώρα υπάρχει μια μικρή διακοπή επειδή δεν υπάρχει καλή ορατότητα λόγω των καπνογόνων... by Γιώργος Τσανάκας
19:55
19:56
Η φάση του γκολ του Παναθηναϊκού πάντως ανήκει κατά το ήμισυ στον Μπερνάρ, ο οποίος έχει τη διορατικότητα και την ικανότητα να δει-βρει τον Τσέριν στο σημείο που υπάρχει αμυντική ανισορροπία από τους παίκτες του ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
19:57
24' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, το πρώτο στο ματς για το τριφύλλι. by Γιώργος Τσανάκας
19:57
Ανεκμετάλλευτο πέρασε... by Γιώργος Τσανάκας
19:58
25' Γρήγορα στην κόντρα με τον... ασταμάτητο Κωνσταντέλια ο ΠΑΟΚ, ωστόσο η σέντρα του Αουγκούστο περνά από τον Νάρεϊ. by Γιώργος Τσανάκας
19:59
20:00
27' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλό σημείο. by Γιώργος Τσανάκας
20:00
Πέρασε ανεκμετάλλευτο και αυτό... by Γιώργος Τσανάκας
20:01
20:01
28' Γύρισμα του Παλάσιος, διώχνει η άμυνα του ΠΑΟΚ προ του Σπόραρ. by Γιώργος Τσανάκας
20:03
20:04
30' Φώναξε για φάουλ στα όρια της περιοχής ο Παναθηναϊκός σε μαρκάρισμα πάνω στον Πούχατς, συνέχισε το ματς ο διαιτητής. by Γιώργος Τσανάκας
20:05
32' Άλλο ένα κόρνερ για τον Παναθηναϊκό... 2-3 τα κόρνερ ως τώρα! by Γιώργος Τσανάκας
20:06
32' Ανεκμετάλλευτο πέρασε... Χλιαρές διαμαρτυρίες για χέρι-πέναλτι από τους πράσινους, η μπάλα έχει βρει στον μηρό του Αουγκούστο. by Γιώργος Τσανάκας
20:06
33' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Παναθηναϊκό. 3-4 μέτρα εκτός περιοχής και λίγο πλάγια δεξιά, όπως κάνει επίθεση το τριφύλλι. by Γιώργος Τσανάκας
20:07
34' Στο τείχος η εκτέλεση του Μπερνάρ, κόρνερ και πάλι... by Γιώργος Τσανάκας
20:08
Δεν βγήκε κάτι, ούτε από αυτή τη στατική φάση... by Γιώργος Τσανάκας
20:08
Έχει πάρει κάρτα ο Κουρμπέλης νωρίτερα... by Γιώργος Τσανάκας
20:09
Στο τελευταίο δεκάλεπτο του ημιχρόνου μπήκαμε, ο Παναθηναϊκός προηγείται 1-0 του ΠΑΟΚ χάρη στη γκολάρα του Τσέριν. by Γιώργος Τσανάκας
20:10
37' Κάρτα και στον Βαγιαννίδη τώρα... by Γιώργος Τσανάκας
20:12
38' Τελική για τον ΠΑΟΚ. Ωραία η εκτέλεση φάουλ του Ράφα Σοάρες, έπιασε αδύναμη κεφαλιά ο Ολιβέιρα παρότι ήταν αμαρκάριστος και ο Λοντίγκιν μπλόκαρε. by Γιώργος Τσανάκας
20:14
40' Ο ΠΑΟΚ με εξαιρετική κυκλοφορία και ηρεμία, έσπασε το πρέσινγκ του Παναθηναϊκού αλλά ο Κωνσταντέλιας έκανε κακή κάθετη... by Γιώργος Τσανάκας
20:15
20:16
43' Άλλη μία κάρτα για τους γηπεδούχους, ο Σπόραρ πήρε την κίτρινη. by Γιώργος Τσανάκας
20:17
43' Σειρά του Ολιβέιρα να κιτρινιστεί. Πρώτη για παίκτη του ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
20:18
Ο Τσόκαϊ κάνει εξαιρετικό πρώτο μέρος. Τώρα δεν πρόλαβε να... φρενάρει και βρήκε δυνατά τον Ολιβέιρα! by Γιώργος Τσανάκας
20:19
3 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
20:20
45'+2' Τρομερή ντρίμπλα του Κωνταντέλια, σπάει στον Νάρεϊ και αυτός πατάει για τον Αουγκούστο αλλά το σουτ του τελευταίου κοντράρει. by Γιώργος Τσανάκας
20:21
45'+2' Στην κόντρα ο Παναθηναϊκός με γρήγορο transition, ο Μπερνάρ σπάει στον Σπόραρ που κάνει κάκιστο τελείωμα μέσα από την περιοχή. by Γιώργος Τσανάκας
20:22
45'+3' Κάρτα στον Αουγκούστο αυτή τη φορά. Πέντε ήδη, τρεις στους γηπεδούχους και δύο στους φιλοξενούμενους. by Γιώργος Τσανάκας
20:23
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Ο Παναθηναϊκός προηγείται 1-0 του ΠΑΟΚ χάρη στο υπέροχο σουτ του Τσέριν. by Γιώργος Τσανάκας
20:23
Εξαιρετικό το πρώτο 45λεπτο, με καλό ρυθμό αλλά και δυνατά μαρκαρίσματα εκατέρωθεν. Κυριαρχεί το πάθος, η ένταση αλλά και το καλό ποδόσφαιρο, με τον Παναθηναϊκό από το 18' και μετά που βρήκε το γκολ, να είναι καλύτερος στο χορτάρι. by Γιώργος Τσανάκας
20:37
20:37
20:38
Ετοιμάζεται ο Μαντσίνι... Θα μπει στο ματς και θα ντεμπουτάρει. by Γιώργος Τσανάκας
20:39
46' Μέσα ο Μαντσίνι, έξω ο Τσόκαϊ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Τσανάκας
20:39
46' Μέσα ο Σβαμπ, έξω ο Αουγκούστο για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
20:39
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Γιώργος Τσανάκας
20:40
46' Έφαγε μια... ψιλή για καλωσόρισμα ο Μαντσίνι από τον Σάστρε. by Γιώργος Τσανάκας
20:44
Προσπαθεί να παγώσει τον ρυθμό ο ΠΑΟΚ... by Γιώργος Τσανάκας
20:45
50' Κάρτα στον Σάρλια. by Γιώργος Τσανάκας
20:46
52' Σκοράρει ο Νάρεϊ, οφσάιντ δείχνει ο βοηθός! Ο Κωνσταντέλιας με περίσσιο θράσος κερδίζει την μπάλα και βγάζει... no look πάσα, με τον Νάρεϊ να σκοράρει από κοντά. Φαίνεται πως ήταν εκτεθειμένος ο εξτρέμ του ΠΑΟΚ από το ριπλέι που είδαμε! by Γιώργος Τσανάκας
20:47
ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! Επιβεβαιώθηκε από το VAR, παραμένει το 1-0. by Γιώργος Τσανάκας
20:48
54' Μεγάλη φάση για τον Παναθηναϊκό! Ο Παλάσιος βλέπει το όβερλαπ του Βαγιαννίδη, αυτός κάνει γλυκιά σέντρα αλλά η κεφαλιά του Μαντσίνι περνάει άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
20:50
55' Φάουλ του Κουρμπέλη στον Νάρεϊ και μετά... μπάχαλο! Ο πάγκος του ΠΑΟΚ σηκώθηκε έξαλλος και διαμαρτυρήθηκε έντονα στον τέταρτο, μεγάλη ένταση! by Γιώργος Τσανάκας
20:51
Ζήτησαν δεύτερη κίτρινη του Κουρμπέλη από τον ΠΑΟΚ στη φάση... by Γιώργος Τσανάκας
20:52
20:53
59' Σουτ του Παλάσιος, η μπάλα κοντράρει και περνά κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
20:54
60' Νέο κόρνερ στα... καπάκια για τους πράσινους. by Γιώργος Τσανάκας
20:54
60' Κεφαλιά του Σάρλια, άουτ η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
20:55
20:55
Συμπληρώσαμε μια ώρα στο ματς, το 1-0 υπέρ του Παναθηναϊκού κόντρα στον ΠΑΟΚ παραμένει. by Γιώργος Τσανάκας
20:57
20:57
20:59
64' Τελική για τον Παναθηναϊκό. Σουτ του Τσέριν, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε στην αγκαλιά του Κοτάρσκι. Πήγε αρχικά ο Μαντσίνι να κάνει τελική αλλα ο διαιτητής άθελά του του έκανε... σκριν! by Γιώργος Τσανάκας
21:00
66' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ιωαννίδης και Σάντσες μέσα, Μπερνάρ και Κουρμπέλης έξω. by Γιώργος Τσανάκας
21:00
Περνάει στόπερ ο Σάντσες, ο Κουρμπέλης είχε ενοχλήσεις και βγήκε. by Γιώργος Τσανάκας
21:01
67' Κάρτα στον Σβαμπ. by Γιώργος Τσανάκας
21:02
68' Γλυκιά σέντρα του Πούχατς, ο Ιωαννίδης δεν μπορεί να κοντρολάρει και να απειλήσει μέσα από την περιοχή. by Γιώργος Τσανάκας
21:04
70' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό (6-3). by Γιώργος Τσανάκας
21:05
71' Ανεκμετάλλευτο και αυτό, απομάκρυνε η άμυνα του ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
21:07
Ψάχνει τη μία φάση για να κάνει τη... ζημιά ο ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
21:07
73' Απειλεί ο ΠΑΟΚ. Γύρισμα του Ζίφκοβιτς, ο Νάρεϊ έκανε σουτ υπό δύσκολες προϋποθέσεις με την μπάλα να κοντράρει και τον Λοντίγκιν να μπλοκάρει. by Γιώργος Τσανάκας
21:08
74' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
21:09
74' Σουτ του Ίνγκασον μέσα από την περιοχή, τρομερό τάκλιν του Σάντσες! Νέο κόρνερ... by Γιώργος Τσανάκας
21:10
75' Πολιορκία στα καρέ του Παναθηναϊκού και διαδοχικές τελικές, στα σώματα όλες... Φωνάζουν για πέναλτι οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ σε κεφαλιά του Σβαμπ και χέρι του Τσέριν. Να δούμε τι θα αποφασίσει το VAR. by Γιώργος Τσανάκας
21:10
Πάει να κάνει on field review ο διαιτητής... by Γιώργος Τσανάκας
21:10
76' Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! Ο διαιτητής δείχνει την άσπρη βούλα και κάρτα στον Τσέριν. by Γιώργος Τσανάκας
21:12
78' Γκολ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ολιβέιρα εκτελεί στη δεξιά γωνία και νικά τον Λοντίγκιν που έπεσε σωστά, ισοφαρίζει σε 1-1! Βρήκε την φάση που έψαχνε ο δικέφαλος του βορρά και τα πράγματα ζορίζουν για τους πράσινους. by Γιώργος Τσανάκας
21:13
"Calma" στον πανηγυρισμό του από τον Ολιβέιρα... by Γιώργος Τσανάκας
21:13
Στο 1-1 το ματς, ο Παναθηναϊκός πλέον θέλει δύο γκολ για να το στείλει στην παράταση! by Γιώργος Τσανάκας
21:14
80' Μέσα οι Κλεϊνχέισλερ, Χουάνκαρ έξω οι Παλάσιος, Πούχατς για τον Παναθηναϊκό. Μέσα ο Τάισον, έξω ο Νάρεϊ για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
21:14
Ντεμπούτο και για τον Κλεϊνχέισλερ με τον Παναθηναϊκό... by Γιώργος Τσανάκας
21:15
81' Φάση για τον Παναθηναϊκό! Η σέντρα του Μαντσίνι περνά απ' όλους, φτάνει στον Κλεϊνχέισλερ ο οποίος δεν πιάνει καλό σουτ στην κίνηση και η μπάλα περνά άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
21:16
21:19
Στο 84' φτάσαμε, παραμένει το 1-1 ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
21:19
85' Φωνάζουν για δεύτερη κίτρινη στον Ολιβέιρα τώρα οι άνθρωποι του Παναθηναϊκού. Δεν τη δίνει ο διαιτητής. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
86' Βιεϊρίνια αντί Σοάρες για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
21:20
86' Κάρτα στον Κωνσταντέλια. by Γιώργος Τσανάκας
21:21
87' Πήγε να βάλει απίθανο γκολ με λόμπα ο Ολιβέιρα, ελάχιστα άουτ. ΤΡΟΜΕΡΗ έμπνευση! by Γιώργος Τσανάκας
21:22
88' Μέσα ο Μπράντον Τόμας και ο Μπίσεσβαρ, έξω οι Ολιβέιρα, Κωνσταντέλιας για τον ΠΑΟΚ. by Γιώργος Τσανάκας
21:24
Έχουμε εξέταση από το VAR για πιθανή κόκκινη κάρτα... Πάει να κάνει on field review ο διαιτητής. by Γιώργος Τσανάκας
21:25
Για μπουνιά του Μπράντον Τόμας στον Σάρλια. by Γιώργος Τσανάκας
21:25
90'+2' Αποβολή για τον Μπράντον Τόμας! Με δέκα ο ΠΑΟΚ! by Γιώργος Τσανάκας
21:27
Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις. Λογικά από τώρα θα ισχύσουν, από το 90'+2' και έπειτα αφού τώρα παίζουμε ξανά. by Γιώργος Τσανάκας
21:28
Οι οπαδοί του Παναθηναϊκού συνεχίζουν το τραγούδι παροτι όπως όλα δείχνουν η ομάδα τους θα μείνει εκτός Κυπέλλου... by Γιώργος Τσανάκας
21:29
90'+5' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ! Εφορμά στην αντίπαλη περιοχή ο Μπίσεσβαρ, πάει να γυρίσει στον Τάισον αλλά ο Λοντίγκιν διώχνει από κοντά. by Γιώργος Τσανάκας
21:29
90'+5' Κάρτα στον Τάισον. by Γιώργος Τσανάκας
21:31
21:32
Τέλος στο ματς! Παναθηναϊκός και ΠΑΟΚ έρχονται ισόπαλοι με σκορ 1-1, με τους φιλοξενούμενους χάρη και στη νίκη του πρώτου αγώνα με 2-0 να παίρνoυν το εισιτήριο για τα ημιτελικά του Κυπέλλου. by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Ο Τσέριν άνοιξε το σκορ στο 18', ο Ολιβέιρα με πέναλτι στο 80' έγραψε το τελικό 1-1. Στρέφεται στο πρωτάθλημα πλέον ο Παναθηναϊκός, "μέσα" και στις δύο διοργανώσεις ο ΠΑΟΚ που θα αντιμετωπίσει τη Λαμία στα ημιτελικά. by Γιώργος Τσανάκας
21:34
Ο κόσμος του Παναθηναϊκού ζητά επιτακτικά το πρωτάθλημα από τους παίκτες του... Χειροκρότημα προς το τριφύλλι από τον κόσμο. by Γιώργος Τσανάκας
21:34
"Μας πληγώνει ο αποκλεισμός, μέχρι το πέναλτι ήμασταν μέσα στο κόλπο της πρόκρισης", τόνισε μεταξύ άλλων ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς. by Γιώργος Τσανάκας
21:35
"Πιστεύαμε στην ανατροπή, αλλά σε αυτά τα ματς με το σκορ εις βάρος σου, μια φάση μπορεί να αλλάξει τα πράγματα", συμπλήρωσε ο τεχνικός του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Τσανάκας
21:37
"Είχαμε εξαιρετική νοοτροπία, αποφασιστικότητα για το ματς. Ο διαιτητής επέτρεψε το σκληρό ματς, πάντα το ίδιο γίνεται με τις ομάδες της Αθήνας", είπε ο Ραζβάν Λουτσέσκου που για ακόμη μια φορά έχει κάποιο... πρόβλημα με κάποιον αντίπαλο ή διαιτητή. by Γιώργος Τσανάκας