ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη του αγώνα για την 21η αγωνιστική της Stoiximan Super League 1.

16:21
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για την 21η αγωνιστική ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον ΠΑΣ Γιάννινα! by Αναστασία Βοσνάκη
16:22
Ο ΟΦΗ έχει επικρατήσει στις 15 από τις 23 αναμετρήσεις που έχουν διεξαχθεί με γηπεδούχο την ομάδα της Κρήτης με αντίπαλο τον ΠΑΣ Γιάννινα. Η ομάδα της Ηπείρου έχει πάρει δύο νίκες στο Ηράκλειο, ενώ υπάρχει και ένα 0-3 άνευ αγώνα στις 21 Μαρτίου 2015. by Αναστασία Βοσνάκη
16:22
Η ισοπαλία με 1-1 είναι το δημοφιλέστερο σκορ στις αναμετρήσεις των δύο ομάδων, με πέντε παρουσίες, ενώ ακολουθεί το 2-1 υπέρ του ΟΦΗ με τέσσερις. by Αναστασία Βοσνάκη
16:23
23 Συναντήσεις 15 Νίκες ΟΦΗ 5 Ισοπαλίες 3 Νίκες ΠΑΣ Γιάννινα Γκολ: 37-15 by Αναστασία Βοσνάκη
16:39
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δυο ομάδων. by Αναστασία Βοσνάκη
16:39
ΟΦΗ (Βάλντας Νταμπράουσκας): Μανδάς - Βούρος, Διαμαντής, Πασαλίδης - Λάρσον, Θοράρινσον, Μεγιάδο, Ντιουσέ, Μπάκιτς - Τοράλ, Ντίκο. by Αναστασία Βοσνάκη
16:39
Στον πάγκο οι Σωτηρίου, Φελίπε, Τσιλιανίδης, Γιαννούλης, Μοσκέρα, Περέα, Μπαλογιάννης, Γκρόνινγκ, Μπιφουμά. by Αναστασία Βοσνάκη
16:39
ΠΑΣ Γιάννινα (Θανάσης Στάικος): Τσιντώτας - Σόρια, Παντελάκης, Εραμούσπε, Πήλιος - Καραχάλιος, Ριενστρα, Νίνης - Μορέιρα, Παμλιδης, Μπαλαν. by Αναστασία Βοσνάκη
16:39
Στον πάγκοι οι Σούλης, Μπιλμπάο, Λώλης, Ποζνάσκι, Τζίμας, Τσαβός, Μπακαδήμας, Λιάσος, Σταματελόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
16:40
Οι Κρητικοί βρίσκονται στη 10η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 19 βαθμούς και προέρχονται από την ήττα με ανατροπή από τον Ολυμπιακό (2-1) στο «Γ. Καραϊσκάκης». by Αναστασία Βοσνάκη
16:41
Από την άλλη, ο ΠΑΣ βρίσκεται στην 11η θέση με 19 βαθμούς, έχοντας τον ίδιο αριθμό νικών, ισοπαλιών και ηττών με τους Κρητικούς (4-7-9). by Αναστασία Βοσνάκη
16:43
Στις 17:00 θα ξεκινήσει το ματς. by Αναστασία Βοσνάκη
16:57
Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου Βοηθοί: Γεώργιος Χριστάκογλου, Γεώργιος Χριστοδούλου 4ος: Σταύρος Τσιμεντερίδης VAR: Αθανάσιος Τζήλος, Λάζαρος Δημητριάδης by Αναστασία Βοσνάκη
16:57
Οι δυο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Αναστασία Βοσνάκη
17:03
3' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Τοράλ μέσα από τη μικρή περιοχή δεν μπορεί να στείλει στα δίχτυα την μπάλα μετά από κάθετη του Θοράρινσον και περνάει τελικά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:06
5' Σουτ ο Μπάκιτς, η μπάλα περνάει άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:06
Ο ΟΦΗ έχει μπει πολύ δυνατά στα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού. by Αναστασία Βοσνάκη
17:08
9' Φάουλ για τον ΠΑΣ σε καλό σημείο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:09
Εκτέλεσε ο Νίνης, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:12
12' Κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:13
13' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Νίνης έκανε την σέντρα, ο Παμλίδης μέσα από την περιοχή δεν μπόρεσε να σουτάρει και να βρει καλά την μπάλα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:16
16' Κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:16
Περνάει ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:19
18' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Παράλληλη ο Λάρσον, δεν βρίσκει κανέναν συμπαίκτη του να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. by Αναστασία Βοσνάκη
17:21
21' Φάουλ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:21
Πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:22
by Αναστασία Βοσνάκη
17:23
23' Φάουλ σε καλό σημείο για τους Κρητικούς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:24
Δόθηκε επιθετικό φάουλ στον Πασαλίδη. by Αναστασία Βοσνάκη
17:24
25' Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:25
17:25
25' Νέο κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:26
17:29
Συμπληρώσαμε το μισάωρο και το 0-0 παραμένει. by Αναστασία Βοσνάκη
17:30
31' Κακό τελείωμα ο Ντίκο, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:32
33' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Ντίκο βρέθηκε σε θέση τετ-α-τετ με τον Τσιντώτα, με τον Έλληνα κίπερ τελευταία στιγμή να προλαβαίνει και να μπλοκάρει. by Αναστασία Βοσνάκη
17:35
35' Γύρισμα ο Λάρσον, έδιωξε σε κόρνερ ο Καραχάλιος. by Αναστασία Βοσνάκη
17:36
36' Νέο κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:36
Πέρασε κι αυτό ανεκμετάλλευτο. by Αναστασία Βοσνάκη
17:38
37' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Γύρισμα του Παμλίδη μέσα από την περιοχή, ωστόσο βγήκε και μπλόκαρε ο Μανδάς. by Αναστασία Βοσνάκη
17:39
39' Κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Αναστασία Βοσνάκη
17:39
17:40
17:42
Έντονη βροχόπτωση στην Κρήτη. by Αναστασία Βοσνάκη
17:44
17:45
45' Κίτρινη ο Παντελάκης. by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
Εκτέλεσε το φάουλ ο Λάρσον, μπλόκαρε ο Τσιντώτας. by Αναστασία Βοσνάκη
17:46
45+1' Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:09
51' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Διαγώνιο σουτ ο Παμλίδης, ο Μορέιρα δεν καταφέρνει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:10
Ο Μανδάς είναι στο έδαφος. Συγκρούστηκε με τον Μορέιρα στην προηγούμενη φάση. by Αναστασία Βοσνάκη
18:12
Σηκώθηκε τώρα ο τερματοφύλακας του ΟΦΗ, φαίνεται καλά, συνεχίζεται το παιχνίδι. by Αναστασία Βοσνάκη
18:15
57' Κακό σουτ ο Μπάκιτς, μετά από γύρισμα του Λάρσον, η μπάλα ψηλά άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:16
Ο αέρας είναι πολύ δυνατός και προφανώς δεν βοηθάει ιδιαίτερα τους παίκτες. by Αναστασία Βοσνάκη
18:18
60' Κίτρινη ο Μπάκιτς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:18
61' Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΣ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:19
Εκτέλεσε ο Μορέιρα, έδιωξε η άμυνα του ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:19
62' Κόρνερ για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:20
Πήρε την κεφαλιά ο Μεγιάδο, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:23
65' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Κοντινή κεφαλιά ο Ντίκο, η μπάλα πέρασε άουτ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:24
Βροχή και αέρας στην Κρήτη. by Αναστασία Βοσνάκη
18:27
69' Παμλίδης έξω, Τζίμας μέσα για τον ΠΑΣ Γιάννινα. by Αναστασία Βοσνάκη
18:28
70' Σέντρα ο Νίνης, μπλόκαρε ο Μανδάς. by Αναστασία Βοσνάκη
18:30
72' Ντίκο έξω, Τσιλιανίδης μέσα, Ντιουσέ έξω, Περέα μέσα για τον ΟΦΗ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:33
18:35
Ο Τσιλιανίδης μπήκε νωρίτερα στο ματς με ξυρισμένο κεφάλι ως ένδειξη συμπαράστασης στους ανθρώπους που μάχονται με τον καρκίνο. Σήμερα είναι Παγκόσμια Ημέρα κατά του καρκίνου. by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
79' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Λάρσον μέσα από την περιοχή έκανε το γύρισμα, ο Καραχάλιος έδιωξε τελευταία στιγμή. by Αναστασία Βοσνάκη
18:40
82' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Μπάλαν μέσα από την περιοχή έκανε το σουτ, ο Μανδάς έδιωξε σε κόρνερ. by Αναστασία Βοσνάκη
18:48
6 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:52
90+4' Κόκκινη ο Παντελάκης, με δέκα ο ΠΑΣ στα τελευταία λεπτά! Δεύτερη κίτρινη ήταν για τον παίκτη του ΠΑΣ, για καθυστερήσεις. by Αναστασία Βοσνάκη
18:53
Βγήκε ο Νίνης, ο Λιάσος πέρασε στη θέση του. by Αναστασία Βοσνάκη
18:54
90+6' ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ! by Αναστασία Βοσνάκη
18:55
Ο Λουίς Φελίπε κοντρολάρει στην περιοχή, σουτάρει και νικά τον Τσιντώτα στο φινάλε του ματς! by Αναστασία Βοσνάκη
18:58
90+10' Αντεπίθεση για ΟΦΗ! by Αναστασία Βοσνάκη