Το ματς θα ξεκινήσει στις 16:00. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Βόλος (Μπράτσος): Kλέιμαν, Άλχο, Εσκοβάλ, Σιέλης, Σι, Γκάτσι, Λούνα, Πιρές, Τσιρίνος, Ντέλετιτς, Κούτσιας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Στον πάγκο: Κότνικ, Τάχατος, Ασλανίδης, Πίρινεν, Τσοκάνης, Καρτάλης, Κάτσε, Μεταξάς, Μεθκίδα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Aτρόμητος (Κόουλμαν): Γιαννιώτης, Ντε Μποκ, Κεσχρίντα, Χατζηισαΐας, Στρούγγης, Γκονζάλες, Φριντζόνσον, Κούεν, Ρομπάϊγ, Ροτάριου, Τζαβίδας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:54
Στον πάγκο: Μπρανέσκου, Μαυρομμάτης, Έρλινγκμαρκ, Κιάρτανσον, Κωτσόπουλος, Τζοβάρας, Καμαρά, Οικονομίδης, Αθανασίου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:54
Μπαριέντος και Οζέγκοβιτς είναι εκτός για τους γηπεδούχους, ενώ από την άλλη ο Κλωναρίδης δεν θα ενισχύσει τους φιλοξενούμενους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:57
Διαιτητής είναι ο Αλέξανδρος Τσακαλίδης (Χαλκιδικής) με βοηθούς τους Παντελή Σπυρόπουλο (Ανατολικής Αττικής) - Σπύρο Βασιλόπουλο (Έβρο) και τέταρτος ο Σταύρος Τσιμεντερίδης (Κοζάνης). Στο VAR, βρίσκεται ο Στέφανος Κουμπαράκης (Κυκλάδων) με AVAR τον Γιώργο Χριστάκογλου (Χαλκιδικής). by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:58
Ο Βόλος έκανε ένα εντυπωσιακό πέρασμα στη Λιβαδειά, όπου επικράτησε 3-0 της ομάδας του Γιάσμινκο Βέλιτς. Μέχρι στιγμής μετράει στο πρωτάθλημα 9 νίκες, 5 ισοπαλίες και 7 ήττες. Βρίσκεται στην 5η θέση και θέλει να πάρει άλλο ένα τρίποντο, ώστε να… αγκαλιάσει την είσοδό του στα playoffs, όντας στο +1 από τον Άρη και στο +7 από τον σημερινό του αντίπαλο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:59
Από την άλλη, την περασμένη αγωνιστική η ομάδα του Κρις Κόλμαν δεν αγωνίστηκε, καθώς ο αγώνας με την ΑΕΚ αναβλήθηκε λόγω της… γνωστής ιστορίας με τα δοκάρια και αναμένεται τη Δευτέρα η απόφαση για το ματς. Ο Ατρόμητος βρίσκεται στην 7η θέση με 25 βαθμούς, ενώ χρειάζεται τη νίκη για να ανέβει στη βαθμολογία και να πλησιάσει την εξάδα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
15:59
Όλα έτοιμα για την σέντρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:00
Σέντρα στο ματς! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:01
1' Ο Βόλος μπαίνει δύο φορές στην περιοχή του Ατρομήτου, απομακρύνουν οι αμυντικοί. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:02
2' Φάουλ του Ρομπάιγ στον Ντέλετιτς, καλή ευκαιρία για Βόλο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:03
4' Πίεσε ψηλά ο Κεσχρίντα, άουτ η μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:06
6' Μια ακόμα προσπάθεια του Ατρομήτου να βγει μπροστά, ξανά καλή άμυνα ο Βόλος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:08
8' Κοντά στο να απειλήσει ο Ατρόμητος, υπάρχει όμως οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:10
10' Σπουδαία επέμβαση του Γιαννιώτη σε σέντρα του Βόλου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:13
13' Εξαιρετική ενέργεια του Ντε Μποκ που κόβει τον Κούτσι πριν μπει στην περιοχή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:16
15' Ο Βόλος έχει ανεβάσει τι γραμμές του, ο Ατρόμητος κάνει απλά ένα μακρινό σουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:19
19' Τεράστια ευκαιρία για τον Βόλο! Ο Πιρές στο 2ο δοκάρι δεν μπορεί να πλασάρει σωστά! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:21
21' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:21
Μπλοκάρει ο Κλέιμαν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:25
25' Ξανά φάουλ για τον Ατρόμητο, ίσως πάει και απευθείας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:28
28' Κίτρινη κάρτα στον Πιρές για τράβηγμα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:28
Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:28
29' Παραλίγο αυτογκόλ ο Άλχο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:32
32' Γλυτώνει την κάρτα ο Σιέλης για μαρκάρισμα πάνω στον Τζαβίδα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:33
33' Μπορεί να μην έχει πολλές φάσεις, αλλά το ματς έχει τρομερά γρήγορο ρυθμό. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:36
36' Σουτ του Πιρές από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει άνετα ο Γιαννιώτης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:38
38' Ο Ρομπάιγ μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει χωρίς στόχο τελικά, αλλά υπάρχει οφσάιντ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16:43
43' Νέο κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:06
47' Θα γεμίσει ο Βόλος από φάουλ, θα περάσει από όλους η μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:11
53' Ευκαιρία για τους Βολιώτες να βάλουν κόσμο στην περιοχή του Γιαννιώτη με στημένη μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:11
Επιθετικό φάουλ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:13
55' Κόρνερ ο Βόλος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:14
Σουτ του Ντέλετις, στα σώματα η μπάλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:14
56' ΓΚΟΛ Ο ΒΟΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΝΑ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:15
Ο Ισπανός ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους, με υπέροχο μακρινό σουτ έξω από την περιοχή με τρομερή δύναμη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:17
58' Ο Βόλος συνεχίζει να έχει την κατοχή, με τον Ατρόμητο να πιέζει ψηλά για το κλέψιμο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:17
Αλλαγή για τον Ατρόμητο: Μέσα ο Αγκιμπού Καμαρά που κάνει ντεμπούτο, έξω ο Κούεν. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:21
63' Απίθανη χαμένη ευκαιρία για τον Κούτσια! Ο νεαρός φορ βρέθηκε μέσα στην περιοχή, σουταρε, η μπάλα χτύπησε στον Στρούγγη και έφυγε κόρνερ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:22
64' Αντεπίθεση και κόρνερ τώρα για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:24
66' Σουτ του Ντέλετιτς μέσα από την περιοχή, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:25
Τρίπλη αλλαγή για Ατρόμητο: Τζοβάρας, Κιάρτανσον και Οικονομίδης μέσα, Τζαβίδας, Φριντζόνσο και Ροτάριου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:26
by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:28
69' Κίτρινη κάρτα για τον Γκάγκι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:30
72' Καλή σέντρα του Αγκιμπού στον Κιάρτανσον, γυρίζει αλλά σουτάρει ψηλά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:33
74' Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Τζοβάρας δεν μπορεί με τη μια να την στείλει στα δίχτυα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:35
76' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΒΑΡΑ ΚΑΙ 1-1! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:37
Μετά από εκτέλεση κόρνερ και κεφαλιά του Ατρομήτου, ο Κλέιμαν απομάκρυνε με αυτοθυσία πάνω στη γραμμή, με τον Τζοβάρα να είναι στην κατάλληλη θέση την κατάλληλη στιγμή και να σπρώχνει τη μπάλα στα δίχτυα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:39
80' Μέσα ο Καρτάλης, έξω ο Πιρές. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:39
81' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Σέντρα ο Ντε Μποκ, κεφαλιά ο Τζοβάρας, η μπάλα πέρασε άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:42
84' Γύρισμα του Σι, η μπάλα πέρασε άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:44
85' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Υπέροχη ντρίμπλα του Ρομπάιγ και παράλληλο γύρισμα, ο Κλέιμαν χάνει την μπάλα από τα χέρια του αλλά ο Εσκοβάλ προλαβαίνει και διώχνει! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:46
87' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ χαμένη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Τρομερή κάθετη του Αγκιμπού, ο Ρομπάιγ σε πλάγιο τετ-α-τετ, δεν τελειώνει τη φάση και πάει να πασάρει στον αμαρκάριστο Κιάρτανσον αλλά η πάσα είναι πολύ δυνατή και περνάει άουτ! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:47
89' Πίρινεν αντί Ντέλετιτς για τον Βόλο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:48
90' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:49
Δόθηκε επιθετικό φάουλ του Ντε Μποκ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:50
3 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:50
90+2' ΓΚΟΛ Ο ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ 2-1! Κλέψιμο της μπάλας και γρήγορη κόντρα των παικτών του Βόλου, ο Γκάγκι κάνει φοβερό σουτ μέσα από την περιοχή, πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και μετά στα δίχτυα του Γιαννιώτη! by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:52
17:53
Κίτρινη σε Καρτάλη και Ντε Μποκ, υπάρχουν νεύρα στα τελευταία λεπτά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
17:53
Τέλος στο ματς! Βόλος-Ατρόμητος 2-1! Η ομάδα του Κώστα Μπράτσου βρίσκεται στην 5η θέση της βαθμολογίας με 35 βαθμούς, ενώ ο Ατρόμητος στην 7η με 25. by Χρήστος Κατριμουστάκης