Παρακολουθήστε ζωντανά μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη 23η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Καλησπέρα κυρίες και κύριοι! by Γιώργος Ζαχαρίου
19:13
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση για την 23η αγωνιστική της Stoiximan Super League μεταξύ του Παναιτωλικού και του Ιωνικού. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:14
Η αναμέτρηση ξεκινά στις 19:30 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή του Μπάμπη Τσιρώνη. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:18
Ο Παναιτωλικός αναζητά νίκη ώστε να μειώσει τη διαφορά από την 6η θέση στους 4 βαθμούς και να περιμένει «στραβοπάτημα» του Άρη στο Ηράκλειο αύριο ώστε να μπει έστω και την ύστατη στιγμή στο παιχνίδι των playoffs. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:19
H ομάδα του Αγρινίου προέρχεται από τη βαριά ήττα με σκορ 6-1 στο Φάληρο από τον Ολυμπιακό και η νίκη σήμερα θα αποτελέσει σύνθημα αντεπίθεσης. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:20
Ας δούμε και τους 11 ποδοσφαιριστές που επέλεξε ο Γιάννης Αναστασίου. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:21
Παναιτωλικός (Γιάννης Αναστασίου 4-2-3-1): Γκρατερόλ-Λιάβας, Μλάντεν, Μαλής, Χουχούμης- Μάρτενσον, Ντίας- Σενγκέλια, Ντουάρτε, Κολοβός-Καρέλης by Γιώργος Ζαχαρίου
19:21
Στον πάγκο: Koντογιάννης, Αποστολάκης, Πέδρο, Χατζηθεοδωρίδης, Μπουζούκης, Χουάνπι, Ξενιτίδης, Μόρσεϊ, Στάγιτς by Γιώργος Ζαχαρίου
19:22
Aπό την άλλη μεριά έχουμε τον Ιωνικό ο οποίος δείχνει πολύ σκληρός για να πεθάνει από την ημέρα που ανέλαβε την τεχνική ηγεσία ο Μιχάλης Γρηγορίου. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:25
Η ομάδα της Νίκαιας έχει πάρει βαθιά ανάσα, όντας πλέον στο +2 από τον Λεβαδειακό και στο +3 από τη Λαμία και προέρχεται από δύο νίκες κόντρα στη Λαμία και τον Άρη αλλά και από τη «λευκή» ισοπαλία στα Γιάννενα με τον ΠΑΣ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:26
Ας δούμε και την ενδεκάδα του Ιωνικού. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:26
Ιωνικός (Μιχάλης Γρηγορίου 4-3-3): Xoυτεσιώτης- Μύγας, Βαλεριάνος, Τσιγκρίνσκι, Μπουενά-Αντούνες, Σάκιτς, Φαντιγκά- Λοβέρα, Σεμπά, Μάντζης by Γιώργος Ζαχαρίου
19:26
Στον πάγκο: Aλέν, Τσιριγώτης, Τσίμπσαχ, Μασάς, Ρουμπουλάκου, Καμπράλ, Πογκοσιάν, Μάνος, Ελευθεριάδης by Γιώργος Ζαχαρίου
19:28
Διαιτητής: Φώτιος Πολυχρόνης Α' βοηθός: Πέτρος Πάτρας Β' βοηθός: Αλέξανδρος Μπαλιάκας 4ος διαιτητής: Βασίλειος Φίτσας VAR: Στέφανος Κουμπαράκης by Γιώργος Ζαχαρίου
19:28
Οι δύο ομάδες έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο με το διαιτητικό τρίο και σε πολύ λίγο αναμένεται η σέντρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:30
Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα των φονικών σεισμών στην Τουρκία και τη Συρία. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:30
1' Σέντρα στο ματς! by Γιώργος Ζαχαρίου
19:32
Ο Ιωνικός είναι εκείνος που προσπαθεί να δημιουργήσει συνθήκες μπροστά από την εστία του Παναιτωλικού. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:33
Ο Σάκιτς βρέθηκε στο έδαφος μετά από διεκδίκηση με τον Μαλή αλλά σηκώθηκε. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:34
Πρώτα τρία λεπτά στο Αγρίνιο με τις δύο ομάδες να προσπαθούν να βρουν τα πατήματα τους στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:35
4' Κίτρινη κάρτα στον Μλάντεν για φάουλ στον Φαντιγκά. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:35
Καλή ευκαιρία να γεμίσουν οι φιλοξενούμενοι την περιοχή. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:36
5' Δοκάρι για τον Ιωνικό! Ο Λοβέρα με υπέροχη εκτέλεση απείλησε την εστία του Παναιτωλικού όμως η μπάλα χτύπησε στην συμβολή των δοκών. Ωστόσο η φάση δεν μετρά καθώς έχει δοθεί οφσάιντ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:38
7' Ο Κολοβός τώρα έχει κερδίσει ένα φάουλ για τον Παναιτωλικό από την άλλη πλευρά, όμως η άμυνα του Ιωνικού απομάκρυνε. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:40
Οι παίκτες του Γιάννη Αναστασίου είναι αυτοί που κυκλοφορούν την μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:41
11' Γκολ για τον Παναιτωλικό το οποίο ακυρώνεται ως οφσάιντ. Ο Ντίας σκόραρε έπειτα από την ασίστ του Λιάβα. Ο Έλληνας παίκτης ήταν εκτεθειμένος. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:44
Συνεχίζει να πιέζει τα καρέ του Χουτεσιώτη ο Παναιτωλικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:46
Πρώτο τέταρτο με το 0-0 να παραμένει. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:47
16' Σουτ του Αντούνες από μακρινή απόσταση. Πέρασε ψηλά πάνω από την εστία η μπάλα. Πρώτη τελική για τον Ιωνικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:50
Έχει ισορροπήσει ο Ιωνικός το τελευταίο πεντάλεπτο. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:51
19' Όμορφη ενέργεια του Φαντιγκά που μπήκε στην περιοχή του Παναιτωλικού, όμως το σουτ που έκανε ήταν αδύναμο. Μπλόκαρε ο Γκρατερόλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:52
Το ακυρωθέν γκολ του Παναιτωλικού. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:53
Πιέζει ψηλά ο Ιωνικός και δυσκολεύει τον Παναιτωλικό στην πρώτη πάσα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:55
Συμπληρώσαμε 25 λεπτά. Χωρίς σκορ το ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:57
Κυρίως με σέντρες προσπαθεί να απειλήσει ο Παναιτωλικός ως τώρα. Ο Χουτεσιώτης σε όλες έχει μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:57
Ο Χουχούμης τώρα στο έδαφος μετά από διεκδίκηση με τον Μύγα. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:58
28' Κόρνερ από τα δεξιά για τον Ιωνικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
19:59
Πέρασε από όλους η μπάλα και απομάκρυνε η άμυνα του Παναιτωλικού. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:00
Η ενέργεια του Φαντιγκά νωρίτερα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:02
31' Κίτρινη κάρτα στον Ντουάρτε που ανέκοψε αντικανονικά την επέλαση του Μύγα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:03
32' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιωνικό με τον Μάντζη να πιάνει την κεφαλιά από την σέντρα του Λοβέρα. Σε κόρνερ έδιωξε ο Γκρατερόλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:03
Ο Μύγας βρίσκεται στο έδαφος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:05
Έχει ανεβάσει ρυθμούς ο Ιωνικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:07
36' Αψιμαχίες μεταξύ των παικτών τώρα. Κίτρινη κάρτα στον Μύγα και τον Κολοβό. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:07
Αρκετά σκληρό ματς ως τώρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:08
38' Πρώτη αξιόλογη στιγμή στο ματς για τον Παναιτωλικό με τον Κολοβό να σουτάρει και τον Χουτεσιώτη να μπλοκάρει εύκολα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:10
Το δοκάρι του Λοβέρα στην αρχή του ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:12
41' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μλάντεν βρήκε τον Λιάβα στην πλάτη της άμυνας, όμως ο επιθετικός των γηπεδούχων είδε τον Χουτεσιώτη να απομακρύνει το σουτ του. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:14
Αναζητά πιο έντονα το γκολ ο Παναιτωλικός στα τελευταία λεπτά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:17
Τέλος πρώτου ημιχρόνου στο Αγρίνιο. Παναιτωλικός-Ιωνικός 0-0. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:34
Επέστρεψαν στο γήπεδο οι δύο ομάδες. Με τον Παναιτωλικό στην σέντρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:34
46' Έναρξη στο δεύτερο μέρος. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:35
Καμία αλλαγή από τους προπονητές των δύο ομάδων. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:37
Ο Παναιτωλικός θέλει να πιέσει στην αρχή του δεύτερου μέρους. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:39
Τώρα ο Ιωνικός βρίσκεται έξω από την περιοχή του Παναιτωλικού. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:40
51' Δοκάρι για τον Παναιτωλικό. Ο Σενγκέλια βρέθηκε αμαρκάριστος έξω από την περιοχή και εξαπέλυσε ένα όμορφο σουτ με φάλτσο σημαδεύοντας το δοκάρι του Χουτεσιώτη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:41
52' Κόρνερ για τον Ιωνικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:42
Η άμυνα του Παναιτωλικού απομάκρυνε. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:43
54' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με τον Ντουάρτε αλλά η φάση σταμάτησε καθώς ο παίκτης των γηπεδούχων ήταν οφσάιντ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:44
55' Φάουλ σε καλό σημείο για την ομάδα του Αγρινίου από τα αριστερά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:48
59' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:49
60' Φάουλ σε πάρα πολύ καλό σημείο για τον Παναιτωλικό. Στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:51
61' Εκτέλεσε ο Σενγκέλια η μπάλα πήγε στο τείχος και βρήκε σε χέρι παίκτη του Παναιτωλικού. Κατοχή για τον Ιωνικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:53
63' Aλλαγή για τον Ιωνικό με τον Καμπράλ να παίρνει τη θέση του Λοβέρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:54
65' Ορθολογική αντεπίθεση από τον Παναιτωλικό με τον Σενγκέλια να γυρίζει στον Κολοβό, όμως το σουτ του Έλληνα μεσοεπιθετικού έφυγε ψηλά άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:56
Έπεσε ο ρυθμός στα τελευταία τρία λεπτά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:58
Παιχνίδι κέντρου στο δεύτερο ημίχρονο με τον Παναιτωλικό να έχει την πρωτοβουλία. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:59
70' Κόρνερ από τα δεξιά για τους γηπεδούχους. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
72' Διπλή αλλαγή από τον Γιάννη Αναστασίου. Ο Σενγκέλια δίνει τη θέση του στον Μόρσεϊ και ο Καρέλης στον Ζοάο Πέδρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:03
74' Γκολ ο Παναιτωλικός! Τραγικό λάθος από την άμυνα του Ιωνικού με τον Μόρσεϊ να επωφελείται γυρίζοντας την μπάλα στο σημείο του πέναλτι και από εκεί ο Κολοβός άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Αγρινίου. Πολύ κακό το διώξιμο του Καμπράλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:04
Δίκαιο με βάση την εικόνα του ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:05
76' Πρώτο σουτ στο δεύτερο μέρος για τον Ιωνικό με τον Μπουενά να απειλεί από μακριά και την μπάλα να φεύγει ψηλά άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:05
Ο Μπουενά βρίσκεται τώρα στο έδαφος. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:07
78' Πιέζει ο Ιωνικός και κερδίζει κόρνερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:08
Μπήκαμε στο 80ο λεπτό by Γιώργος Ζαχαρίου
21:09
81' Δύο αλλαγές για τον Ιωνικό. Σεμπά και Αντούνες εκτός, Μάνος και Μασάς στο ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:12
Πιέζουν για την ισοφάριση οι φιλοξενούμενοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:14
85' Κόρνερ για τον Ιωνικό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:17
88' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κολοβός δίνει τη θέση του στον Γιάννη Μπουζούκη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:23
90+4' Κόρνερ για τον Ιωνικό. Ανεβαίνει και ο Χουτεσιώτης. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:24
Έδιωξε ο Γκρατερόλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:25
90+5' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία! Ο Καμπράλ έπειτα από κόντρες βρέθηκε μόνος απέναντι από τον τερματοφύλακα του Παναιτωλικού αλλά πλάσαρε άσχημα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:25
Τέλος στο ματς! Ο Παναιτωλικός επικρατεί 1-0 του Ιωνικού by Γιώργος Ζαχαρίου
21:27
Μεγάλη νίκη για την ομάδα του Αγρινίου που μειώνει τη διαφορά της από την 6η θέση και τον Άρη στους 4 βαθμούς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:28
Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τον Ιωνικό που πλέον βρίσκεται στη 12η θέση με 15 βαθμούς. by Γιώργος Ζαχαρίου