Λεπτό προς λεπτό όλα τα ματς της Super League

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της τελευταίας αγωνιστικής της Stoiximan Super League.

18:15
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό όσα γίνονται στο φινάλε της κανονικής διάρκειας της Super League. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:16
Οι μάχες αναμένονται συναρπαστικές, τόσο για τις θέσεις στα ψηλά της βαθμολογίας, αλλά και στα χαμηλά. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:16
Για αρχή, ας δούμε ποια είναι τα σημερινά παιχνίδια, που θα ρίξουν την αυλαία της κανονικής διάρκειας για φέτος: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Cosmote Sports 2) Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 2) Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports Prime) Βόλος-ΠΑΟΚ (Cosmote Sports 3) Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης (Cosmote Sports 8) Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Novasports 4) Παναιτωλικός-Λαμία (Cosmote Sports 7) Η πρώτη σέντρα σε όλα τα παιχνίδια θα γίνει στις 19:00. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:18
Το μεγάλο ντέρμπι της πρωτοπόρου ΑΕΚ(59β.) με τον Ολυμπιακό (53β) στην OPAP Arena συγκεντρώνει τα φώτα της αγωνιστικής, ενώ για τη μάχη της κορυφής ο Παναθηναϊκός (58β) θέλει τη νίκη στην έδρα του Ατρόμητου (29β). Ο ΠΑΟΚ (51β), που ακολουθεί στην τέταρτη θέση, θα αντιμετωπίσει τον Βόλο (39β), με τις δύο ομάδες να έχουν… ανανεώσει ήδη το ραντεβού στα playoffs. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:19
Ο ουραγός Λεβαδειακός (14β) θα υποδεχτεί τον ΟΦΗ (26β) και «καίγεται» για το τρίποντο στη μάχη που δίνει για την αποφυγή του υποβιβασμού. Παναιτωλικός (28β) και Λαμία (16β) θα δώσουν τη δική τους μάχη στα playouts, με τους φιλοξενούμενους να είναι σε πιο δύσκολη θέση. Αντίστοιχα δύσκολη αποστολή έχουν και ο Ιωνικός (15β) με τον Αστέρα Τρίπολης (25β), που θα αναμετρηθούν στη Νίκαια. Οι γηπεδούχοι είναι αυτοί που «καίγονται» για τους βαθμούς, με τον Αστέρα να βρίσκεται πιο ασφαλής στη δέκατη θέση. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:20
Τέλος, ο Άρης (37β) θα υποδεχτεί τον ΠΑΣ Γιάννινα (23β) και θέλει το τρίποντο για να εκμεταλλευτεί πιθανή ήττα του Βόλου από τον ΠΑΟΚ και να τον προσπεράσει στην πέμπτη θέση. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:22

Δείτε τη βαθμολογία

18:25
Ας δούμε, τώρα, τις 11άδες των παιχνιδιών by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:27

Οι 11άδες στο ΑΕΚ-Ολυμπιακός

ΑΕΚ (Ματίας Αλμέιδα): Αθανασιάδης - Ρότα, Βίντα, Μουκουντί, Χατζισαφί - Άμραμπατ, Γιόνσον, Σιμάνσκι, Γκατσίνοβιτς - Αραούχο, Πινέδα. Στον πάγκο της ΑΕΚ: Στάνκοβιτς, Μοχαμάντι, Μήτογλου, Σιντιμπέ, Μάνταλος, Γκαρσία, Τσούμπερ, Ελίασον, Φερνάντες. Ολυμπιακός (Μίτσελ): Πασχαλάκης - Ροντινέι, Ντόη, Μπα, Ρέαμπτσιουκ - Χουάνγκ, Σαμασέκου - Μπιέλ, Φορτούνης, Κανός - Μπακαμπού Στον πάγκο του Ολυμπιακού: Τζολάκης, Ραμόν, Ρέτσος, Χάμες, Ελ Αραμπί, Βρουσάι, Μασούρας, Κασάμι, Βαλμπουενά Διαιτητής: Μαουρίτσιο Μαριάνι (Ιταλία) Βοηθοί: Ντανιέλε Μπιντόνι και Αλμπέρτο Τεγκόνι (Ιταλία) Τέταρτος: Ευάγγελος Μανούχος (Αργολίδας) VAR: Εουτζένιο Αμπατίστα (Ιταλία) και Κωνσταντίνος Ψαρρής (Ζακύνθου) by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:31

Οι 11άδες στο Ατρόμητος-Παναθηναϊκός

Παναθηναϊκός (Γιοβάνοβιτς): Μπρινιόλι, Χουάνκαρ, Μάγκνουσον, Σάρλια, Κώτσιρας, Πέρεθ, Κουρμπέλης, Κλεϊνχέισλερ, Μαντσίνι, Παλάσιος, Ιωαννίδη. Στον πάγκο οι: Λοντίγκιν, Βαγιαννίδης, Πούχατς, Σάντσες, Τσέριν, Τσόκαϊ, Πούγγουρας, Βέρμπιτς, Καμπετσής. Ατρόμητος (Κόλμαν): Γιαννιώτης, Ντε Μποκ, Κεσχρίντα, Χατζηισαΐας, Μαυρομμάτης, Γκονζάλες, Καμαρά, Κουέν, Κλωναρίδης, Τζαβίδας, Ρομπαΐγ. Στον πάγκο οι: Μπρανέσκου, Ροτάριου, Κωτσόπουλος, Αθανασίου, Φριντγιόνσον, Έρλινγκμαρκ, Κιάρτανσον, Τζοβάρας, Οικονομίδης. Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου Βοηθοί: Πετρόπουλος, Κωνσταντίνου Τέταρτος: Τσιμεντερίδης VAR: Παπαδόπουλος και Κωσταράς. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:34

Οι 11άδες στο Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης (Τόλης Τερζής): Σιαμπάνης – Εμπακατά, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Πίρσμαν – Ντουκουρέ, Νταρίντα- Πάλμα, Ματέο Γκαρσία, Καμάτσο, Καμαρά Στον πάγκο οι: Κουέστα, Ιτούρμπε, Νταμπό, Γκρέι. Ενκουλού, Μαζικού, Χριστοδουλόπουλος,. Σγούρος, Παναγίδης ΠΑΣ Γιάννινα (Θανάσης Στάικος): Τσιντώντας- Σόρια, Eραμούσπε, Μπακαδήμας, Ράντου- Μπιλμπάο, Τζίμας, Ριένστρα- Λιάσος, Μορέιρα, Μπάλαν Στον πάγκο οι: Σουλής, Λεό, Λώλης, Φοφανά, Τσαβός, Μπορτεγκαράι, Τσιρής, Κύρκος, Σταματελόπουλος Διαιτητής: Κατοίκος Βοηθοί: Β. Μωυσιάδης, Νίκζας Τέταρτος: Τακίδης VAR: Τσαγκαράκης, Νικολακάκης by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:36

Οι 11άδες στο Βόλος-ΠΑΟΚ

Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Κλέιμαν, Άλχο, Εσκοβάλ, Πίρινεν, Λούνα, Σι, Τσοκάνης, Ντέλετιτς, Πιρές, Τσιρίνος, Οζέγκοβιτς Στον πάγκο οι: Κότνικ, Ασλανίδης, Μεταξάς, Τάχατος, Κάτσε, Καρτάλης, Τσελεμπάκης, Τριανταφύλλου ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι, Σάστρε, Κάργας, Κουλιεράκης, Ρ. Σοάρες, Σβαμπ, Ντάγκλας, Νάρεϊ, Κωνσταντέλιας, Α. Ζίβκοβιτς, Μπράντον Στον πάγκο: Ζ. Ζίβκοβιτς, Μιχαηλίδης, Κεντζιόρα, Ντάντας, Ελ Καντουρί, Μπίσεσβαρ, Τάισον, Ρικάρντο, Ολιβέιρα Διαιτητής: Μαλούτας Βοηθοί: Κούλα, Χριστοδούλου 4ος: Πολυχρόνης VAR: Τζοβάρας by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:41

Οι 11άδες στο Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης

Ιωνικός (Μιχάλης Γρηγορίου): Χουτεσιώτης, Σάκιτς, Τσιγκρίνσκι Σόουζα, Βαλεριάνος, Κάνιας, Ρομαό, Λοβερα, Φαντιγκά, Σεμπά, Μαντζης. Στον πάγκο οι: Άλεν, Τσιριγώτης, Τσίμπσαχ, Αντούνες, Ρουμπουλάκου, Πογκοσιάν, Καμπράλ, Μάνος, Ελευθερίαδης Αστέρας Τρίπολης (Άκης Μάντζιος): Παπαδόπουλος, Καρμονα, Πίτσου, Καστάνιο, Άλβαρες, Μουναφο, Αλάγκμπε, Ριέρα, Σιτο, Τιλίκα, Μπαράλες. Στον πάγκο οι: Τσιφτσής, Γκαρσία, Κάφι, Προύντζος,Σανταφέ, Γκαρντάβσκι, Ζούγλης, Μπερτόλιο, Κωστέας. Διαιτητής: Φωτιάς Βοηθοί: Μεϊντάνας, Νικολαΐδης Τέταρτος: Κατσικογιάννης VAR: Ζαμπαλάς, Κόλλιας. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:41

Οι 11άδες στο Παναιτωλικός-Λαμία

Παναιτωλικός (Γιάννης Αναστασίου): Γκρατερόλ, Αποστολάκης, Μαλής, Λάρσον, Χουχούμης, Μλάντεν, Ντίαζ, Χουάνπι, Ντουάρτε, Σενγκέλια, Καρέλης. Στον πάγκο οι: Ανέστης, Μόρσεϊ, Νοσίρου, Κολοβός, Στάγιτς, Ξενιτίδης, Μπουζούκης, Πέδρο, Λιάβας Λαμία (Λεωνίδας Βόκολος): Γκαραβέλης, Σιμόν, Αντέτζο, Τζανετόπουλος, Αμπαντά, Στάνκο, Νούνιες, Ασκόφσκι, Βέργος, Τσιλούλης, Μαρτίνεθ. Στον πάγκο οι: Κοσέλεφ, Βασιλαντωνόπουλος, Μπεχαράνο, Σαραμαντάς, Αντέτζο, Ντε Βινσέντι, Καραμάνος, Μεντίνα, Μανούσος Διαιτητής: Ευστάθιος Γκορτσίλας Βοηθοί: Μιχαήλ Παπαδάκης, Σπυρίδων Βασιλόπουλος 4ος: Άγγελος Αγγελάκης VAR: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος, Ρέινχαρντ Μπουξμπάουμ by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:42

Οι 11άδες στο Λεβαδειακός-ΟΦΗ

Λεβαδειακός (Γιάννης Πετράκης): Γκροφ, Τσάπρας, Βινίσιους, Παζ, Λιάγκας, Παναγιώτου - Χάμοντ, Μεχία, Νίκας - Γιαννώτας, Σαχπεκίδης Στον πάγκο: Στογιάνοβιτς, Ντεντάκης, Γερεμέγεφ, Τζημόπουλος, Σκβάρκα, Δούμτσιος, Συμελίδης, Μπελμόντ ΟΦΗ (Βάλντας Νταμπράουσκας): Μανδάς - Θοράρινσον, Λάρσον, Διαμαντής, Πασαλίδης - Ντιουσέ, Μπάκιτς, Μπιφουμά, Τοράλ - Ντίκο, Μοσκέρα Στον πάγκο: Χριστογεώργος, Γιοχού, Μαρινάκης, Γιαννούλης, Περέα, Τζου, Τσιλιανίδης, Γκρόνινγκ, Μπαλογιαννης Διαιτητής: Σιδηρόπουλος Βοηθοί: Δημητριάδης, Σαμοΐλης 4ος διαιτητής: Ματσούκας VAR: Κουμπαράκης, by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:43
Οι δηλώσεις Μίτσελ και Αλμέιδα ενόψει του μεγάλου ντέρμπι της ημέρας by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:48
Αξίζει να σημειωθεί πως προέκυψε απρόοπτο της τελευταίας για τον Παναθηναϊκό, που θα παραταχθεί χωρίς τον Αντράζ Σπόραρ, ο οποίος ένιωσε μια ενόχληση στον δεξιό προσαγωγό. Τη θέση του στην αποστολή πήρε ο Φώτης Ιωαννίδης. by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:51
by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:51
18:52
Σε οκτώ περίπου λεπτά θα γίνει η σέντρα σε όλα τα παιχνίδια by Εύα Ζαχαριουδάκη
18:59
Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής προέκυψε και για τον ΠΑΟΚ, καθώς ο Ίνγκασον έμεινε εκτός αποστολής λόγω ενοχλήσεων. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:02
Ολιγόλεπτη αναμονή για να ξεκινήσουν όλα τα παιχνίδια ταυτόχρονα by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:03
Νωρίτερα, μετρήθηκαν τα δοκάρια στο Πανθεσσαλικό, πριν την έναρξη του Βόλος-ΠΑΟΚ Εικόνα live 21974590/108897.jpg by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:04
Έναρξη σε όλα τα παιχνίδια πλην του ΑΕΚ-Ολυμπιακός και του Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:10
8' Γκολ ο ΠΑΣ Γιάννινα που αιφνιδιάζει τον Άρη και κάνει το 1-0 με γκολ του Λιάσου από το ύψος του πέναλτι by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:11
7' Γκολ ο Ιωνικός. Ο Μάντζης πολύ νωρίς κάνει το 1-0 απέναντι στον Αστέρα με κεφαλιά! by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:15
Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 0-1 Μεγάλη ευκαιρία για τους «κίτρινους» στο 11’ με τον Νταρίντα, που βρέθηκε μόνος εκτός περιοχής, να μην καταφέρνει να νικήσει τον Τσιντώτα, ο οποίος έδιωξε σε κόρνερ. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:16
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 10' Μεγάλη ένταση και διακοπή στο παιχνίδι, λόγω εισβολής οπαδών στον αγωνιστικό χώρο by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:18
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0 Καλή στιγμή για τους «κιτρινόμαυρους» στο 11', με κεφαλιά του Αραούχο να περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Πασχαλάκη. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:20
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 Ο διαιτητής Ευαγγέλου λέει στους παίκτες των δύο ομάδων να αποχωρήσουν για τα αποδυτήρια, στο 13ο λεπτό! Οπαδοί του Ατρόμητου έχουν μπει μέσα στο γήπεδο, καθώς έχουν εντοπίσει τους περίπου 20-30 φίλους του Παναθηναϊκού που ήταν στην κερκίδα. Ένας οπαδός των γηπεδούχων μάλιστα, έριξε και 2-3 φωτοβολίδες. Εικόνα live 21974588/66582.jpg Εικόνα live 21974588/79848.jpg Εικόνα live 21974588/71874.jpg Εικόνα live 21974588/48524.jpg Εικόνα live 21974588/92058.jpg by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:26
Λεβαδειακός-ΟΦΗ 1-0 Γκολ ο Λεβαδειακός στο 21'!Ο Διαμαντής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, στην προσπάθειά του να διώξει σέντρα του Τσάπρα by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:28
Τα σκορ αυτή τη στιγμή: ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0 (22’) Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 0-1 (26’) Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 (διακοπή) Βόλος-ΠΑΟΚ 0-0 (25’) Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης 1-0 (23’) Λεβαδειακός-ΟΦΗ 1-0 (25’) Παναιτωλικός-Λαμία 0-0 (26’) by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:28
Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 1-1 Γκολ ο Άρης στο 26’Ο Νταρίντα εκμεταλλεύεται το υπέροχο γύρισμα του Πάλμα πλασάροντας από το σημείο του πέναλτι για το 1-1. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:29
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-0 Γκολ η ΑΕΚ στο 23' , ανοίγει το σκορ ο Πινέδα by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:31
Ακυρώνεται το γκολ της ΑΕΚ για χέρι του Μεξικανού στο ξεκίνημα της φάσης! by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:33
Βόλος-ΠΑΟΚ 0-1 Γκολ ο ΠΑΟΚ στο 30' Ο Μπράντον Τομας ανοίγει το σκορ για τον «δικέφαλο του Βορρά», μετά από γύρισμα του Νάρεϊ. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:34
19:36
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός Έχει εκτονωθεί η κατάσταση στο Περιστέρι, οι παίκτες έχουν βγει ξανά στον αγωνιστικό χώρο. Σε λίγα λεπτά αναμένεται να ξεκινήσει ξανά το παιχνίδι. Έχουν συμπληρωθεί 16 λεπτά διακοπής. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:37
19:37
19:39
Λεβαδειακός-ΟΦΗ 2-0 Γκολ για τον Λεβαδειακό στο 27', με τον Νίκα να διπλασιάζει τα τέρματα των γηπεδούχων. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:40
19:42
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0 Απείλησαν και οι δύο ομάδες, αλλά το «0» παρέμεινε! Ο Πασχαλάκης απέκρουσε εντυπωσιακά κεφαλιά του Πινέδα, στερώντας από την ΑΕΚ μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί. Ένα λεπτό αργότερα ήρθε η σειρά του Αθανασιάδη να πει «όχι» απέναντι στον τον Μακαμπού. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:43
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 Ξεκίνησε ξανά το παιχνίδι, από το 11ο λεπτό by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:43
Το γκολ της ΑΕΚ που δεν μέτρησε: by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:46
Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 2-1 Γκολ ο Άρης στο 44', φέρνει «τούμπα» το ματς με σκόρερ τον Πάλμα με κεφαλιά μετά από τρομερή σέντρα του Καμάτσο by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:47
Δείτε το γκολ του ΠΑΟΚ: by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:48
Δείτε τις μεγάλες ευκαιρίες του «δικέφαλου του Βορρά» by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:49
Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης 1-0 Κόκκινη κάρτα για τον Αστέρα στο 43’! Με δέκα συνεχίζουν οι Αρκάδες μετά την αποβολή του Αλάγκμπε με δεύτερη κίτρινη για σκληρό μαρκάρισμα. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:50
Ημίχρονο στο Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα, με τους «κίτρινους» να προηγούνται 2-1 με ανατροπή by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:50
Ημίχρονο και στο Αγρίνιο, στο 0-0 Παναιτωλικός και Λαμία by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:51
Ημίχρονο στο Βόλος-ΠΑΟΚ, με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται (0-1) από το 30’ με το γκολ του Τόμας by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:52
Ημίχρονο στη Λιβαδειά. Ο Λεβαδειακός προηγείται 2-0 του ΟΦΗ και για πρώτη φορά φέτος παίρνει διαφορά δύο τερμάτων! by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:53
Σε εξέλιξη παραμένουν το ΑΕΚ-Ολυμπιακός και το Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης, που είναι στις καθυστερήσεις, καθώς και το Ατρόμητος-Παναθηναϊκός που είναι στο 21ο λεπτό. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:55
Ημίχρονο και στη Νίκαια, με τον Ιωνικό να προηγείται 1-0 του Αστέρα, που παίζει με 10 παίκτες από το 43’ λόγω αποβολής του Αλάγκμπε. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:56
Ημίχρονο και στην ΟPAP Arena, στο 0-0 ΑΕΚ και Ολυμπιακός by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:57
Τα σκορ στο ημίχρονο: ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0 Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 2-1 Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 (στο 25’) Βόλος-ΠΑΟΚ 0-1 Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης 1-0 Λεβαδειακός-ΟΦΗ 2-0 Παναιτωλικός-Λαμία 0-0 by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:57
Σε εξέλιξη παραμένει μόνο η αναμέτρηση του Ατρόμητου με τον Παναθηναϊκό που είχε διακοπεί στο 11' και ξεκίνησε ξανά μετά από 28 λεπτά. by Εύα Ζαχαριουδάκη
19:59
20:05
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τους «πράσινους» στο 32’, με τον Μαντσίνι να αδυνατεί να νικήσει τον Γιαννιώτη αρχικά με πλασέ και προβολή στη συνέχεια. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:06
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-0 Στις καθυστερήσεις οι «ερυθρόλευκοι» διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι, μετά από πτώση του Μπακαμπού, ενώ νωρίτερα υπήρξαν διαμαρτυρίες για χέρι του Ρότα. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:09
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο Αγρίνιο και τη Λιβαδειά, ενώ το ματς του Ατρόμητου με τον Παναθηναϊκό βρίσκεται στο 38ο λεπτό. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:10
Σέντρα και στο Βόλος-ΠΑΟΚ by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:11
Έχουν ξεκινήσει όλα τα παιχνίδια, εκτός από το ΑΕΚ-Ολυμπιακός by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:14
Ξεκίνησε και το μεγάλο ντέρμπι της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό στην Opap Arena by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:15
Παναιτωλικός-Λαμία 1-0 Γκολ για τον Παναιτωλικό! Ο Καρέλης ανοίγει το σκορ με κεφαλιά στο 52’ και ανεβαίνει στην κορυφή του πίνακα των σκόρερ μαζί με τον Μακαμπού. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:18
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους στο 43’ με τον Γιαννιώτη να σταματάει γυριστό σουτ του Ιωαννίδη. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:19
Ημίχρονο στο Περιστέρι, χωρίς σκορ Ατρόμητος και Παναθηναϊκός by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:19
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-1 Γκολ ο Ολυμπιακός στο 50' Μετά από σουτ του Μπιέλ από δεξιά, η μπάλα κόντραρε στο γόνατο του Μουκουντί και να καταλήγει στα δίχτυα της εστίας του Αθανασιάδη. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:22
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-2 Γκολ ο Ολυμπιακός στο 53'Ο Μακαμπού διπλασιάζει τα τέρματα των «ερυθρόλευκων» μέσα σε τρία λεπτά, με το 13ο φετινό του τέρμα, μετά από τρομερή ασίστ του Φορτούνη. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:23
Το γκολ ελέγχεται για την πιθανότητα οφσάιντ. Μετράει κανονικά, στη σέντρα η ΑΕΚ. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:26
Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 3-1 Γκολ ο Άρης στο 58' με σκόρερ τον Αμπού Καμαρά, που πέτυχε το πρώτο του γκολ με τη φανέλα των «κίτρινων» by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:27
Τα σκορ αυτή τη στιγμή: ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-2 (57’) Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 3-1 (62’) Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 (ημίχρονο) Βόλος-ΠΑΟΚ 0-1 (63’) Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης 1-0 (62) Λεβαδειακός-ΟΦΗ 2-0 (63’) Παναιτωλικός-Λαμία 1-0 (63’) by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:32
Λεβαδειακός-ΟΦΗ 2-0 Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους στο 67’, με τον Μανδά να σταματάει το πλασέ του Νίκα σε τετ α τετ by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:34
Παναιτωλικός-Λαμία 1-1 Γκολ για τη Λαμία στο 71', ισοφαρίζει ο Τόμας Ντε Βινσέντι με απευθείας εκτέλεση φάουλ. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:35
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-0 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο Περιστέρι by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:36
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-3 Γκολ ο Ολυμπιακός στο 67', ο Σέρτζι Κανός αυξάνει το προβάδισμα των «ερυθρόλευκων» by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:37
Είχε προηγηθεί ευκαιρία για την ΑΕΚ στο 64’, μετά από κακό διώξιμο του Πασχαλάκη, με τον Βίντα να αστοχεί από το ημικύκλιο. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:37
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-1 Γκολ ο Παναθηναϊκός στο 49' ο Ιωαννίδης ανοίγει το σκορ και στέλνει τους «πράσινους» μόνους πρώτους στην κορυφή. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:39
Άρης-ΠΑΣ 3-1 Ευκαιρία για τον Άρη στο 68’, με προβολή του Καμαρά που απομάκρυνε ο Τσιντώτας by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:39
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-3 Κόκκινη κάρτα στον Μπιέλ, ο οποίος, ενώ είχε ήδη κίτρινη, έκανε σκληρό τάκλιν στον Αραούχο και αποβλήθηκε. Με δέκα συνεχίζουν οι «ερυθρόλευκοι» από το 70' by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:41
20:44
Τα σκορ αυτή τη στιγμή: ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-3 (75) Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 3-1 (79) Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-1 ( 56’) Βόλος-ΠΑΟΚ 0-1 (79’) Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης 1-0 (78’) Λεβαδειακός-ΟΦΗ 2-0 (80’) Παναιτωλικός-Λαμία 1-1 (80') by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:45
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-1 Καλή στιγμή για τους «πράσινους» στο 52’ με σουτ του Παλάσιος που έδιωξε σε κόρνερ ο Ντε Μποκ by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:48
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 0-3 Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ στο 72’, με τον Πασχαλάκη να σταματάει εξαιρετικά δυνατή κεφαλιά του Πινέδα. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:49
Το 3-0 του Ολυμπιακού: by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:50
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-1 Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό Μετά από φάουλ του Μαυρομμάτη στον Ιωαννίδη by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:50
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-3 Γκολ η ΑΕΚ στο 81', με τον Τσούμπερ να νικάει τον Πασχαλάκη με ωραίο σουτ λίγο έξω από την περιοχή. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:51
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός 0-2 Γκολ ο Παναθηναϊκός. Ο Ιωαννίδης νίκησε τον Γιαννιώτη από τα 11 βήματα και διπλασίασε τα τέρματα των «πράσινων» στο 62’. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:52
Η αποβολή του Μπιέλ: by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:53
Η μεγάλη απόκρουση του Πασχαλάκη στην κεφαλιά του Πινέδα: by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:53
Στις καθυστερήσεις μπαίνουν τα παιχνίδια σε Λιβαδειά και Αγρίνιο by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:55
ΑΕΚ-Ολυμπιακός 1-3 Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ στο 85'! Ο Μουκουντί έπιασε αμαρκάριστος την κεφαλιά, από σέντρα του Λιβάι Γκαρσία, όμως η μπάλα πέρασε λίγο άουτ. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:58
Τέλος σε Λιβαδειά και Αγρίνιο. Ο Λεβαδειακός επικρατεί 2-0 του ΟΦΗ και φτάνει τους 17 βαθμούς, αφήνοντας τον ΟΦΗ στην ένατη θέση με 26. Με 17 βαθμούς θα μπει στα playouts και η Λαμία, μετά το 1-1 με τον Παναιτωλικό, που ολοκληρώνει την κανονική διάρκεια με 29. by Εύα Ζαχαριουδάκη
20:59
Το 3-1 της ΑΕΚ: by Εύα Ζαχαριουδάκη
21:00
Τέλος και το Βόλος-ΠΑΟΚ, με τον Δικέφαλο του Βορρά να επικρατεί 1-0. Με 54 βαθμούς στην τέταρτη θέση η ομάδα του Λουτσέσκου, με 39 στην έκτη θέση οι Θεσσαλοί. by Εύα Ζαχαριουδάκη
21:01
Λήξη στο Άρης-ΠΑΣ. Οι «κίτρινοι» με μεγάλη ανατροπή επικράτησαν 3-1 και έφτασαν τους 40 βαθμούς. Στην 11η θέση με 23 ο ΠΑΣ. by Εύα Ζαχαριουδάκη
21:03
Τέλος στο Ιωνικός –Αστέρας Τρίπολης. Οι Νικαιώτες με το 1-0 πήραν ανάσα στη μάχη για την παραμονή, ανεβαίνοντας στη δωδέκατη θέση με 18 βαθμούς. Ο Αστέρας έμεινε στη δέκατη θέση με 25. by Εύα Ζαχαριουδάκη
21:03
Σε εξέλιξη παραμένουν ΑΕΚ-Ολυμπιακός, που είναι στις καθυστερήσεις, και το Ατρόμητος Παναθηναϊκός, που είναι στο 75’. by Εύα Ζαχαριουδάκη
21:03
21:05
Λήξη στο ντέρμπι. Ο Ολυμπιακός παίρνει μεγάλη νίκη επί της ΑΕΚ με 3-1. Οι «ερυθρόλευκοι» υποχρέωσαν τους γηπεδούχους στην πρώτη τους ήττα στην Opap Arena και μείωσαν στους τρεις βαθμούς από τη σημερινή τους αντίπαλο. by Εύα Ζαχαριουδάκη
21:07
Η βαθμολογία, με μοναδική εκκρεμότητα το Ατρόμητος-Παναθηναϊκός που είναι στο 80' Εικόνα live 21974590/23646.jpg by Εύα Ζαχαριουδάκη
21:08
Μπορείτε να παρακολουθήσετε τη συνέχεια του ματς στο Περιστέρι εδώ by Εύα Ζαχαριουδάκη