LIVE Europa & Coneference League

Παρακολουθήστε λεπτός προς λεπτό από το sport-fm.gr τους αγώνες σε Europa League και Europa Conference League.

19:22
Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:24
Πλούσια ποδοσφαιρική δράση απόψε σε Europa και Conference League και από εδώ θα παρακολουθήσουμε μαζί την εξέλιξη όλων των ρεβάνς για τη φάση των «16» στις δύο διοργανώσεις! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:32

Αναλυτικά όλα τα αποψινά παιχνίδια και τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων:

Europa League Mπέτις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 19:45 (1-4) Φέγενορντ-Σαχτάρ 19:45 (1-1) Φενέρμπαχτσε-Σεβίλλη 19:45 (0-2) Φράιμπουργκ-Γιουβέντους 19:45 (0-1) Άρσεναλ-Σπόρτινγκ 22:00 (2-2) Σεν Ζιλουάζ-Ουνιόν Βερολίνου 22:00 (3-3) Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόμα 22:00 (0-2) Φερεντσβάρος-Μπάγερ Λεβερκούζεν 22:00 (0-2) Conference League Τετάρτη (15/3) Μπασάκσεχιρ-Γάνδη* 1-4 (2-5 συνολικό σκορ) Πέμπτη (16/3) Τζουγκάρντεν-Λεχ Πόζναν 19:45 (0-2) Σίβασπορ-Φιορεντίνα 19:45 (0-1) Σλόβαν Μπρατισλάβας-Βασιλεία 19:45 (2-2) Άλκμααρ-Λάτσιο 22:00 (2-1) Bιγιαρεάλ- Άντερλεχτ 22:00 (1-1) Γουέστ Χαμ-ΑΕΚ Λάρνακας 22:00 (2-0) Νις-Σέριφ 22:00 (1-0) by Δημήτρης Παπαδήμας
19:35
Οι ενδεκάδες στο Μπέτις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Μπέτις: Σίλβα, Σαμπαλί, Πετσέλα, Έντγκαρ, Βινίσιους, Γκουίδο, Καρβάλιο, Ρουιμπάλ, Χουάνμι. Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ντε Χέα, Μπισάκα, Μαγκουάιρ, Μαρτίνες, Μαλάσια, Κασεμίρο, Φρεντ, Φερνάντες, Ράσφορντ, Πελίστρι, Βέγκχορστ. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:36
Με το... ενάμιση πόδι στα προημιτελικά του Europa η Γιουνάιτεντ, μετά το υπέρ της 4-1 στο «Όλντ Τράφορντ»: by Δημήτρης Παπαδήμας
19:37
Οι ενδεκάδες στο Φράιμπουργκ-Γιουβέντους: Φράιμπουργκ: Φλέκεν, Κούμπλερ, Σιλντίγια, Γκίντερ, Γκίλντε, Γκούντερ, Χόφλερ, Έγκεσταϊν, Ντοάν, Χόλερ, Γκρέγκοριτς. Γιουβέντους: Σέζνι, Ντανίλο, Μπρέμερ, Γκάτι, Κουαρδάδο, Φαγκιόλι, Λοκατέλι, Ραμπιό, Κόστιτς, Κεν, Βλάχοβιτς. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:38
Οι «μπιανκονέρι» έχουν μικρό προβάδισμα πρόκρισης μετά τη νίκη τους με 1-0 στο Τορίνο: by Δημήτρης Παπαδήμας
19:38
Οι ενδεκάδες στο Φενέρμπαχτσε-Σεβίλλη: Φενέρμπαχτσε: Αλτάι, Σερντάρ, Σαμέτ, Σάλαϊ, Ισμάιλ, Φερντί, Εστερβέλντε, Ζάγιο, Αρντά, Βαλέντσια, Μπατσουαγί. Σεβίλλη: Ντμίτροβιτς – Μοντιέλ, Μπαντέ, Γκούντελ, Τέλες, Ακούνια, Φερνάντο, Όλιβερ Τόρες, Ράκιτιτς, Ράφα Μιρ, Εν Νεσίρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:39
Σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης και για την πολυνίκη του θεσμού, Σεβίλλη, κόντρα στη Φενέρ: by Δημήτρης Παπαδήμας
19:41
Χθες βράδυ η βέλγικη Γάνδη έγινε η πρώτη ομάδα που σφράγισε την πρόκρισή της στα προημιτελικά του Conference, διαλύοντας με 4-1 την Μπασακσεχίρ, μέσα στην Κωνσταντινούπολη. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:42
Να θυμίσουμε πως η κλήρωση της προημιτελικής φάσεις στις δύο διοργανώσεις θα πραγματοποιηθεί αύριο (17/3) μεσημέρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:43
Να θυμίσουμε επίσης πως δεν ισχύει ο κανόνας των εκτός έδρας γκολ, έτσι θα έχουμε παράταση σε περίπτωση ισοπαλίας στο συνολικό σκορ. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:45
Όλα έτοιμα για τη σέντρα στα επτά πρώτα παιχνίδια της βραδιάς! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:46
Βασικοί στην αναμέτρηση της Σίβασπορ με τη Φιορεντίνα οι Δημήτρης Γούτας και Χάρης Χαρίσης! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:46
Ξεκίνησαν όλες οι αναμετρήσεις των 19:45! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:49
4' Υπό εκκωφαντικές αποδοκιμασίες, η Φιορεντίνα κυκλοφορεί την μπάλα στην έδρα της Σίβασπορ. 1-0 είχαν επικρατήσει οι Ιταλοί στο πρώτο ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:51
6' Η Σλόβαν Μπρατισλάβας έχασε μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί κόντρα στη Βασιλεία. 2-2 το αποτέλεσμα της πρώτης τους συνάντησης. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:52
7' Η Φέγενορντ έχει πάρει την κατοχή της μπάλας στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης με τη Σαχτάρ. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:53
8' Η Τζουργκάρνεν πιέζει από το ξεκίνημα του αγώνα με τη Λεχ Πόζναν, ψάχνει μια μεγάλη ανατροπή μετά την ήττα της με 2-0 στο πρώτο ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:55
9' Λίγο νωρίτερα, ο Ντοάν απείλησε την εστία του Σέζνι, στην αναμέτρηση της Φράιμπουργκ με τη Γιουβέντους. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:55
10' Γκοολ για την Σλόβαν Μπρατισλάβας κόντρα στη Βασιλεία, γκολ και για τη Φέγενορντ κόντρα στη Σαχτάρ! by Δημήτρης Παπαδήμας
19:57
Η Φέγενορντ πλέον προηγείται με 2-1 στο συνολικό σκορ της αναμέτρησης με τη Σαχτάρ, ενώ προβάδισμα πρόκρισης (3-2 συνολικό σκορ) πήρε και η Σλόβαν. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:57
13' Η Μπέτις είχε δοκάρι με μακρινό σουτ του Χοακίν, ενώ νωρίτερα έχασε μία ακόμα πολύ καλή ευκαιρία για να ανοίξει το σκορ κόντρα στη Γιουνάιτεντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
19:59
13' Η Φενέρ έχει την κατοχή, ενώ η Σεβίλλη αμύνεται με όλους τους παίκτες της πίσω από το κέντρο. Οι Ανδαλουσιανοί προηγούνται με 2-0 από τον πρώτο αγώνα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:02
17' Γκοολ για την Σλόβαν! Εξαιρετική αντεπίθεση από τους Σλοβάκους, με τον Κούτσκα να δίνει προβάδισμα δύο τερμάτων στην ομάδα του! Σλόβαν-Βασιλεία 2-0 (4-2 το συνολικό σκορ). by Δημήτρης Παπαδήμας
20:04
Ο Χάρης Χαρίσης αποχώρησε τραυματίας από την αναμέτρηση της Σίβασπορ με τη Φιορεντίνα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:05
19' Οι παίκτες της Γιουβέντους ζήτησαν πέναλτι για μαρκάρισμα του Γκίντερ στον Κουαδράδο. «Παίζετε» έδειξαν διαιτητής και VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:06
19' Ο Μπατσουαγί αποχώρησε με φορείο από την αναμέτρησης της Φενέρ με τη Σεβίλλη. Ο Κινγκ τον αντικατέστησε στον αγωνιστικό χώρο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:07
Μόνο στα παιχνίδια Σλόβαν-Βασιλεία (2-0) και Φέγενορντ-Σαχτάρ (1-0) έχουμε γκολ έως τώρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:08
22' Μεγάλη επέμβαση του Σέζνι σε κοντινή κεφαλιά του Γκίντερ. Η Φράιμπουργκ πιέζει τη Γιουβέντους στη Γερμανία. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:09
Το γκολ του Χιμένες με το οποίο πήρε το προβάδισμα η Φέγενορντ, κόντρα στη Σαχτάρ: by Δημήτρης Παπαδήμας
20:09
Το δοκάρι του Χοακίν στο Μπέτις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: by Δημήτρης Παπαδήμας
20:10
24' Γκοολ για τη Φέγενορντ, 2-0 τη Σαχτάρ! Όμορφη αντεπίθεση των Ολλανδών, ολοκληρώθηκε με υπέροχο πλασέ του Κιουκτσού! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:12
27' Γκοολ για τη Γιουβέντους! Μετά από μια στημένη φάση, ο Μπρέμερ έστειλε την μπάλα στο δοκάρι με κεφαλιά, πριν η μπάλα καταλήξει στον Βλάχοβιτς, που βρήκε δίχτυα μετά από καιρό και πανηγύρισε έξαλλα! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:14
Ακυρώθηκε μέσω VAR το γκολ της Γιουβέντους! Ο Βλάχοβιτς ήταν οριακά οφσάιντ, παραμένει το 0-0 στο Φράιμπουργκ-Γιουβέντους. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:16
Τα δύο γκολ της Σλόβαν μέσα σε 7', χάρη στα οποία έχει πάρει μεγάλο προβάδισμα κόντρα στη Βασιλεία: by Δημήτρης Παπαδήμας
20:17
30' Δοκάρι για τη Σαχτάρ κόντρα στη Φέγενορντ, μετά από μακρινό σουτ του Σουντάκοφ. Παραμένει το 2-0 υπέρ των Ολλανδών. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:18
Η φάση που τραυματίστηκε ο Χάρης Χαρίσης: by Δημήτρης Παπαδήμας
20:21
Ο Ζέζνι σώζει τη Γιουβέντους: by Δημήτρης Παπαδήμας
20:21
35' Γκοολ για τη Σίβασπορ! Τρομερό γκολ για τους γηπεδούχους, με τον «κεραυνό» του Γιεσιλγιουρτ να καταλήγει στα δίχτυα της Φιορεντίνα για το 1-0. Οι Τούρκοι ισοφάρισαν το σκορ του πρώτου αγώνα! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:23
37' Πέναλτι για τη Φέγενορντ, θα το εκτελέσει ο Κιουκτσού. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:24
38' Γκοολ για τη Φέγενορντ! Ο Κιουκτσού εκτελεί εύστοχα το πέναλτι που καταλογίσθηκε για χέρι, κάνοντας το 3-0. Πάρα πολύ δύσκολο πλέον το έργο της Σαχτάρ. Δεύτερο γκολ στο ματς για τον Τούρκο μέσο. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:26
40' Στο Μπέτις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ παραμένει το 0-0, με τους Ανδαλουσιανούς να είναι ανώτεροι και σαφώς πιο επιθετικοί. Φυσικό, με τους Άγγλους να έχουν θριαμβεύσει με το εμφατικό 4-1 στο «Όλντ Τράφορντ». by Δημήτρης Παπαδήμας
20:26
Το ακυρωθέν γκολ του Βλάχοβιτς για τη Γιουβέντους: by Δημήτρης Παπαδήμας
20:27
40' Πέναλτι για τη Φενέρμπαχτσε, κόντρα στη Σεβίλλη, για χέρι του Άλεξ Τέλες. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:29
41' Γκοολ για τη Φενέρμπαχτσε, με τον Βανέντσια να εκτελεί εύστοχα για το 1-0. Μείωσαν σε 2-1 στο συνολικό σκορ οι Τούρκοι. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:29
44' Πέναλτι για τη Γιουβέντους και κόκκινη κάρτα στον Γκίντερ της Φράιμπουργκ! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:30
44' Κόκκινη κάρτα και για την Τζουργκάρντεν, αποβλήθηκε ο Ντάνιελσον. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:30
45' Γκοολ για τη Γιουβέντους, 1-0 την Φράιμπουργκ! Ο Βλάχοβιτς εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι, 2-0 μπροστά στο συνολικό σκορ οι «Γηραιά Κυρία». by Δημήτρης Παπαδήμας
20:31
45' Γκοολ για τη Φιορεντίνα! Ωραία συνεργασία των Ιταλών, ο Καμπράλ βρέθηκε στο σωστό σημείο, κάνοντας το 1-1 και ξαναβάζοντας σε θέση οδηγού την ομάδα του, όσον αφορά την υπόθεση-πρόκριση. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:32
45'+2' Δοκάρι για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κόντρα στην Μπέτις, με σουτ του Πελίστρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:33
Η γκολάρα του Ερντογάλ για λογαριασμό της Σίβασπορ: by Δημήτρης Παπαδήμας
20:37

Τέλος πρώτου ημιχρόνου σε όλες τις αναμετρήσεις:

Europa League Mπέτις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-0 (1-4)* Φέγενορντ-Σαχτάρ 3-0 (4-1) Φενέρμπαχτσε-Σεβίλλη 1-0 (1-2) Φράιμπουργκ-Γιουβέντους 0-1 (0-2) Conference League Τζουργκάρντεν-Λεχ Πόζναν 0-0 (0-2) Σίβασπορ-Φιορεντίνα 1-1 (1-2) Σλόβαν Μπρατισλάβας-Βασιλεία 2-0 (4-2) * Σε παρένθεση τα συνολικά σκορ των ζευγαριών by Δημήτρης Παπαδήμας
20:53
49' Διπλό δοκάρι στην ίδια φάση για τη Λεχ Πόζναν κόντρα στην Τζουργκάρντεν! by Δημήτρης Παπαδήμας
20:53
52' Γκολ για τη Βασιλεία, μειώνει σε 2-1 κόντρα στην Σλοβαν! Ο Καλαφιόρι σκόρερ για τους Ελβετούς, οι οποίοι ψάχνουν ένα ακόμα γκολ για να ισοφαρίσουν το συνολικό σκορ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:54
50' Γκοολ για τη Φέγενορντ! Ο Ιντρίσι κάνει το 4-0, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη νίκη των Ολλανδών κόντρα στη Σαχτάρ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:56
54' Μπέτις και Γιουνάιτεντ έχασαν από μια κλασική ευκαιρία για γκολ, με Αγιόθε Πέρεθ και Μάρκους Ράσφορντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:57
55' Κι άλλη μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ, με τον Ράσφορντφ να σουτάρει πάρα πολύ άστοχα σε τετ-α-τετ με τον Σίλβα, μετά από υπέροχη πάσα του Φερνάντες. by Δημήτρης Παπαδήμας
20:57
56' Γκολ για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! Ο Ράσφορντ... παίρνει το αίμα του πίσω για τις δύο μεγάλες ευκαιρίες που σπατάλησε, βρίσκοντας δίχτυα με υπέροχο φαλτσαριστό σουτ και «κλειδώνοντας» την πρόκριση για την ομάδα του (5-1 πλέον το συνολικό σκορ). Πρώτος σκόρερ του φετινού Europa League, έφτασε τα 27 γκολ συνολικά στη φετινή σεζόν. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:01
54' Η Φενέρ πιέζει τη Σεβίλλη, ψάχνοντας δεύτερο γκολ με το οποίο θα ισοφαρίσει στο συνολικό σκορ του ζευγαριού. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:03
57' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για την Φράιμπουργκ, ο Σέζνι έκανε διπλή επέμβαση και διατήρησε το 1-0 υπέρ της Γιουβέντους. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:05
60' Γκολ για τη Φέγενορντ! Οι Ολλανδοί κάνουν πάρτι κόντρα στη Σαχτάρ, με τον Ιντρίσι να σουτάρει στο οριζόντιο δοκάρι και μέσα, σκοράροντας το δεύτερο αποψινό του γκολ για το 5-0 υπέρ της ομάδας του! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:07
Η μεγάλη χαμένη ευκαιρία του Ράσφορντ: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:08
Δευτερόλεπτα αργότερα, ο επιθετικός της Γιουνάιτεντ απάντησε με αυτό το υπέροχο γκολ: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:08
62' Γκολ για τη Φιορεντίνα! Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ρανιέρι και κεφαλιά του Μιλένκοβιτς, οι «βιόλα» κάνουν την ανατροπή και πλέον προηγούνται με 2-1 κόντρα στη Σίβασπορ. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:11
66' Δύο ακόμα γκολ για τη Φέγενορντ! Γιάχανμπαχς και Περέιρα βρίσκουν δίχτυα, μετατρέποντας σε ιστορικό τον θρίαμβο της ομάδας του επί της Σαχτάρ! 7-0 πλέον το σκορ στο «Ντε Κουίπ»! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:13
Το γκολ με το οποίο η Φενέρ προηγείται της Σεβίλλης, ψάχνοντας πλέον ένα ακόμα γκολ για να ισοφαρίσει στο συνολικό σκορ: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:15
74' Η Βασιλεία πιέζει την Σλόβαν, ψάχνοντας το 2-2 που θα στείλει το ζευγάρι σε παράταση. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:16
75' Έχασε μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει για τη Βασιλεία ο Ζεκίρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:17
69' Φάση διαρκείας μπροστά στην εστία της Σεβίλλης, με τον Ντμίτροβιτς να αποκρούει δύσκολα το δυνατό σουτ του Βαλένσια! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:18
Η Σεβίλλη έχει παθητικό ρόλο στο ματς, έχει όμως ακόμα και προβάδισμα πρόκρισης, χάρη στη νίκη της με 2-0 στο «Σάντσες Πιθκουάν». by Δημήτρης Παπαδήμας
21:18
Τα δύο υπέροχα γκολ του Ιντρίσι: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:20
77' Γκολ για τη Λεχ Πόζναν! Γύρισμα του Ρεμπόσο και πλασέ στην κίνηση από τον Μαρτσβίντσκι, «κλειδώνουν» την πρόκριση οι Πολωνοί, προηγούνται με 3-0 στο συνολικό σκορ, ενώ η Τζουργκάρντεν παίζει και με παίκτη λιγότερο. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:22
Ο Γκρέγκοριτς ζήτησε πέναλτι... αγκαλιάζοντας τον διαιτητή: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:25
78' Γκολ για τη Φιορεντίνα! Αυτογκόλ του Γούτα, στην προσπάθειά του να γυρίσει με κεφαλιά την μπάλα στον τερματοφύλακά του. 1-3 μπροστά πλέον οι «βιόλα», έχουν εξασφαλίσει την παρουσία του στα προημιτελικά του Conference. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:27
Το γκολ του Μιλένκοβιτς για την ανατροπή της Φιορεντίνα στην Τουρκία: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:28
82' Κόκκινη κάρτα για τη Σίβασπορ, με τον Αρσλάν να αποβάλλεται από τον ρέφερι της αναμέτρησης με τη Φιορεντίνα. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:31
90' Η Βασιλεία ψάχννει απεγνωσμένα ένα γκολ στην έδρα της Σλόβαν, για να στείλει το ματς στην παράταση. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:32
87' Γκολ για τη Σαχτάρ, με τον Κέσλι να πετυχαίνει το γκολ της τιμής για την ουκρανική ομάδα στην έδρα της Φέγενορντ. 7-1. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:32
89' Ακυρώθηκε γκολ της Τζουργκάρντεν, με την εισήγηση των VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:33
90'+3' Γκοολ για τη Βασιλεία! Ο Αμντουνί σκοράρει με μακρινό σουτ και οι Ελβετοί επιστρέφον από το 2-0, ισοφαρίζοντας και στο συνολικό σκορ! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:35
90'+1' Δύο γκολ σε τρία λεπτά για τη Λεχ Πόζναν! Κβεκβερσκίρι και Σκόρας ολοκληρώνουν τον θρίαμβο των Πολωνών στην Στοκχόλμη! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:36
90' Γκολ για τη Φιορεντίνα! Υπέροχο φαλτσαριστό σουτ του Καστρόβιλι και 1-4 οι Ιταλοί! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:39
Τέλος στο Σλόβαν Μπρατισλάβας-Βασιλεία, 2-2 και οι δύο ομάδες πάνε στην παράταση! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:40
90'+5' Γκολ για τη Γιουβέντους! Ο Κιέζα χρίζεται σκόρερ με τελείωμα στο δοκάρι και στα δίχτυα, μετά από ασίστ του Ραμπιό. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:41
Το αυτογκόλ του Γούτα: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:42
90'+4' Η Φενέρ ψάχνει ένα γκολ για να πάει την αναμέτρηση με τη Σεβίλλη στην παράταση. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:43
Ξεκίνησε η παράταση στο Σλόβαν-Βασιλεία! by Δημήτρης Παπαδήμας
21:47

Ολοκληρώθηκαν όλα τα παιχνίδια που ξεκίνησαν στις 19:45:

21:48
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Φέγενορντ, Σεβίλλη και Γιουβέντους προκρίθηκαν στα προημιτελικά του Europa League, Λεχ Πόζναν και Φιορεντίνα βρίσκονται στους «8» του Conference! Στην παράταση το Σλόβαν-Βασιλεία. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:50

Τα παιχνίδια που ξεκινούν στις 22:00

Europa League Άρσεναλ-Σπόρτινγκ (2-2)* Σεν Ζιλουάζ-Ουνιόν Βερολίνου (3-3) Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόμα (0-2) Φερεντσβάρος-Μπάγερ Λεβερκούζεν (0-2) Conference League Άλκμααρ-Λάτσιο (2-1) Bιγιαρεάλ- Άντερλεχτ (1-1) Γουέστ Χαμ-ΑΕΚ Λάρνακας (2-0) Νις-Σέριφ (1-0) * Σε παρένθεση τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων by Δημήτρης Παπαδήμας
21:51
Το γκολ του Αμντουνί στο 90'+3' που έστειλε το Σλόβαν-Βασιλεία στην παράταση: by Δημήτρης Παπαδήμας
21:53
103' Ευκαιρία για τη Βασιλεία, με τον τερματοφύλακα της Σλόβαν να μπλοκάρει την πολύ κοντινή κεφαλιά του Ζεκίρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:58
Λήξη πρώτου ημιχρόνου παράτασης στο Σλόβαν Μπρατισλάβας-Βασιλεία, παραμένει το 2-2. by Δημήτρης Παπαδήμας
21:59
Όλα έτοιμα για την έναρξη στις οκτώ υπόλοιπες αναμετρήσεις! Ξεχωρίζουν τα Άρσεναλ-Σπόρτινγκ, Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Ουνιόν Βερολίνου, Σοσιεδάδ-Ρόμα και Άλμααρ-Λάτσιο. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:00
Η ΑΕΚ Λάρνακας ψάχνει μια τεράστια ανατροπή στο Λονδίνο και την έδρα της Γουέστ Χαμ, μετά την ήττα της με 2-0 στην Κύπρο. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:01
Ο Γκαμπριέλ Ζεσούς επιστρέφει μετά από πολύ καιρό στην ενδεκάδα της Άρσεναλ, έχοντας ξεπεράσει τον τραυματισμό που τον ταλαιπώρησε! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:01
Βασικοί για την Άλκμααρ οι Παυλίδης και Χατζηδιάκος. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:02
Ξεκίνησε η δράση σε όλα τα γήπεδα! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:03
3' Γκολ για τη Λεβερκούζεν! Ιδανική αντεπίθεση για τους Γερμανούς, με τον ταχύτατο Ντιαμπί να αποφεύγει την άμυνα της Φερεντσβάρος και να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα! 3-0 μπροστά στο συνολικό σκορ οι Γερμανοί. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:05
5' Φανταστική ατμόσφαιρα από τους φίλους της Σοσιεδάδ στο «Ανοέτα», η ομάδα τους ηττήθηκε με 2-0 στο πρώτο ματς με τη Ρόμα. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:09
8' Σεν Ζιλουάζ και Ουνιόν Βερολίνου έφτιαξαν από μία καλή ευκαιρία για να σκοράρουν νωρίς. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:10
9' Αναγκαστική αλλαγή για την Άρσεναλ, ο Γουάιτ αντικατέστησε τον τραυματία Τομιγιάσου. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:10
115' Παραμένει το 2-2 στο Σλόβαν-Βασιλεία. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:11
11' Ευκαιρία για τη Βιγιαρεάλ κόντρα στην Άντερλεχτ, μετά από σέντρα του Μοράλες και άστοχο τελείωμα του Μορένο από πολύ καλή θέση. 1-1 το συνολικό σκορ του ζευγαριού. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:13
12' Ευκαιρία για την ΑΕΚ Λάρνακας στην έδρα της Γουέστ Χαμ, με τον Νίκολικς να κάνει πολύ καλή σέντρα και τον Αρεολά να διώχνει με υπερένταση. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:17
Ολοκληρώθηκε η παράταση στο Σλόβαν Μπρατισλάβας-Βασιλεία, 2-2 και η πρόκριση θα κριθεί στη διαδικασία των πέναλτι. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:18
Κατά τα άλλα, γκολ έχουμε δει μόνο στο Φερεντσβάρος-Λεβερκούζεν. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:18
18' Γκολ για τη Σεν Ζιλουάζ! Μετά από συνεχόμενα λάθη στην άμυνα της Ουνιόν Βερολίνου, ο Αντίνγκρα έκλεψε και σέρβιρε στον Τέουμα, ο οποίος με ωραίο τελείωμα έβαλε μπροστά τους Βέλγους! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:19
19' Γκολ για την Άρσεναλ! Ο Μαρτινέλι αρχικά νικήθηκε από τον Αδάν, αλλά ο Τσάκα βρέθηκε στο σωστό σημείο, για να πάρει το... ριμπάουντ και να σκοράρει για το προβάδισμα των «κανονιέρηδων». by Δημήτρης Παπαδήμας
22:21
20' Γκολ για τη Γουέστ Χαμ. Συνεργασία Φορνάλς και Σκαμάκα, με τον δεύτερο να ανοίγει το σκορ για τους Λονδρέζους κόντρα στην ΑΕΚ Λάρνακας. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:21
22' Γκολ για τη Λάτσιο! Ο Φελίπε Άντερσον άνοιξε το σκορ για τους Ρωμαίους, ισοφαρίζοντας το σκορ του πρώτου αγώνα! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:23
Ξεκίνησαν τα πέναλτι στο Σλόβαν-Βασιλεία. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:24
Δύο άστοχα ήδη για την Σλόβαν, δύο εύστοχα για τη Βασιλεία. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:26
Το γκολ του Τέουμα για το προβάδισμα της Σεν Ζιλουάζ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:27
Τέλος στο Σλόβαν-Βασιλεία, μετά το 2-2 σε κανονική διάρκεια και παράταση, οι φιλοξενούμενοι επικρατούν με 4-1 στη διαδικασία των πέναλτι, παίρνοντας την πρόκριση για τα προημιτελικά του Conference League! Οι Σλοβάκοι προηγήθηκαν με 2-0, αλλά είδαν τη νίκη να γλιστρά από τα χέρια τους, με γκολ στο 90'+3'. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:28
28' Γκολ για την Άλκμααρ! Φανταστικό γκολ του Κάρλσον, με τους Ολλανδούς να παίρνουν ξανά το προβάδισμα με 3-2 στο συνολικό σκορ της αναμέτρησης με τη Λάτσιο! by Δημήτρης Παπαδήμας
22:30
Το γκολ του Τσάκα για το προβάδισμα της Άρσεναλ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:30
30' Γκολ για τη Νις! Σε μια φάση που ξεκίνησε από τον τερματοφύλακα, Κάσπερ Σμάιχελ, ο Λαμπόρντ πήρε την πάσα του Τουράμ και «κρέμασε» τον Κόβαλ. 2-0 μπροστά στο συνολικό σκορ κόντρα στη Σέριφ οι Γάλλοι. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:32
Το όμορφο γκολ του Φελίπε Άντερσον στην Ολλανδία και την έδρα της Άλκμααρ: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:34
Μόνο στα Σοσιεδάδ-Ρόμα και Βιγιαρεάλ-Άντερλεχτ δεν έχει μπει ακόμα γκολ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:36
36' Η Άλκμααρ πιέζει τη Λάτσιο ψάχνοντας και δεύτερο γκολ πριν το ημίχρονο. Οι Ολλανδοί προηγούνται με 3-2 στο συνολικό σκορ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:37
Το γκολ του Ντιαμπί που δίνει προβάδισμα στη Λεβερκούζεν, μέσα στην Ουγγαρία και την έδρα της Φερεντσβάρος: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:38
38' Δοκάρι για την Φερεντσβάρος, με τον Τραορέ να σουτάρει και την μπάλα να καταλήγει στην οριζόντια δοκό, μετά και από κόντρα στον Ταμπσόμπα. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:40
Το υπέροχο γκολ του Κάρλσον για την ισοφάριση της Άλκμααρ κόντρα στη Λάτσιο: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:41
41' Ευκαιρία ισοφάρισης για την Σπόρτινγκ στην έδρα της Άρσεναλ, με τον Σεντ Τζουστ να κάνει ατομική προσπάθεια και να σουτάρει ψηλά άουτ από πολύ καλή θέση. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:42
Το γκολ του Σκαμάκα για το προβάδισμα της Γουέστ Χαμ κόντρα στην ΑΕΚ Λάρνακας: by Δημήτρης Παπαδήμας
22:46
45' Δοκάρι για τη Βιγιαρεάλ, με τον Μορένο να στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο, μετά από φάση διαρκείας μπροστά από την εστία της Άντερλεχτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:47
45' Κόκκινη κάρτα για την ΑΕΚ Λάρνακας, με τον Γκουστάβο Λέδες να αποβάλλεται μετά από παρέμβαση του VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:48
45'+2' Η Ρόμα σκόραρε με τον Σμόλινγκ, αλλά το γκολ του ακυρώθηκε με εισήγηση του VAR αφού είχε γίνει χέρι. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:49
90'+4' Ευκαιρία για την Σπόρτινγκ, με το μακρινό σουτ του Ουγκάρτε να περνάει εκατοστά δίπλα από την εστία του Ράμσντεϊλ. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:51

Λήξη πρώτου ημιχρόνου στα οκτώ παιχνίδια

Europa League Άρσεναλ-Σπόρτινγκ 1-0 (3-2)* Σεν Ζιλουάζ-Ουνιόν Βερολίνου 1-0 (4-3) Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόμα 0-0 (0-2) Φερεντσβάρος-Μπάγερ Λεβερκούζεν 0-1 (0-3) Conference League Άλκμααρ-Λάτσιο 1-1 (3-2) Bιγιαρεάλ- Άντερλεχτ 0-0 (1-1) Γουέστ Χαμ-ΑΕΚ Λάρνακας 1-0 (3-0) Νις-Σέριφ 1-0 (2-0) * Σε παρένθεση τα συνολικά σκορ των αναμετρήσεων. by Δημήτρης Παπαδήμας
22:59
Τα highlights από την πρόκριση της Βασιλείας κόντρα στην Σλόβαν Μπρατισλάβας, στη διαδικασία των πέναλτι: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:03
Η αποβολή του Λέδες, με τον Φορνάλς να ζητάει από τον διαιτητή να μην δείξει κόκκινη κάρτα στον αντίπαλό του: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:03
Το όμορφο γκολ του Λαμπόρντ για το προβάδισμα της Νις κόντρα στη Σέριφ: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:04
Ξεκίνησε η δράση στα δεύτερα ημίχρονα των αναμετρήσεων! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:06
47' Γκολ για τη Γουέστ Χαμ. Εύκολο βράδυ για τα «σφυριά», με τον Πίριτς να αποκρούει το σουτ του Σκαμάκα και τον Μπόουεν να σκοράρει για το 2-0 κόντρα στην ΑΕΚ Λάρνακας, η οποία παίζει και με παίκτη λιγότερο. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:09
51' Μεγάλη ευκαιρία για την Άντερλεχτ, με τον Ντιαβαρά να αστοχεί προ κενής εστίας, μετά από λάθος εκτίμηση της φάσης από τον Πέπε Ρέινα. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:09
50' Γκολ για τη Γουέστ Χαμ. Μετά από σέντρα του Κρέσγουελ, ο Μπόουεν σκοράρει με κεφαλιά για το 3-0. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:10
53' Η Λεβερκούζεν σκόραρε με τον Φρίμπονγκ, αλλά το γκολ ακυρώθηκε για οφσάιντ του Μπέκερ στο ξεκίνημα της φάσης. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:11
53' Γκολ για τη Νις! Ο Μοφί έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της Σέριφ με όμορφο πλασέ, «κλειδώνοντας» την πρόκριση της ομάδας του στα προημιτελικά του Conference! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:12
56' Η Λεβερκούζεν έχει χάσει μεγάλες ευκαιρίες για να σκοράρει και δεύτερο γκολ στην έδρα της Φερεντσβάρος. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:13
55' Γκολ για την Σέριφ! Οι Μολδαβοί απαντάν άμεσα στο γκολ της Νις και μειώνουν σε 2-1, με τον Ταπσομπά να εκμεταλλεύεται το λάθος του Γιουσούφ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:14
56' Δοκάρι για την Άλμααρ μετά από σουτ του Ρέιντερς. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:17
55' Η Σοσιεδάδ πιέζει τη Ρόμα, ψάχνοντας ένα γκολ που θα την βάλει δυνατά στο παιχνίδι της πρόκρισης. 2-0 το προβάδισμα των Ρωμαίων από το πρώτο ματς. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:19
63' Γκολ για τη Σεν Ζιλουάζ! Ο Λαζάρ σκόραρε δίνοντας μεγάλο προβάδισμα πρόκρισης στους Βέλγους! Η Ουνιον Βερολίνου πλέον ψάχνει δύο γκολ για να ισοφαρίσει. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:20
62' Γκολ για την Άλκμααρ! Ο Βαγγέλης Παυλίδης βρίσκει ξανά δίχτυα και η Λάτσιο πλέον χρειάζεται δύο γκολ για να πάει το ματς στην παράταση! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:22
64' Δοκάρι για την Άλκμααρ, μετά από «βολίδα» του Όντγκααρντ. Σφυροκοπούν την άμυνα της Λάτσιο οι Ολλανδοί. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:23
62' Γκολ για την Σπόρτινγκ! Απίστευτο γκολ από τον Πέδρο Γκονσάλβες, ο οποίος είδε εκτός εστίας τον Ράμσντεϊλ και αποφάσισε να σουτάρει λίγο μπροστά από το κέντρο του γηπέδου, ισοφαρίζοντας με αυτόν τον απίθανο τρόπο για τους Πορτογάλους! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:24
65' Γκολ για την Γουέστ Χαμ! Μετά από κόρνερ του Κρέσγουελ και πρώτη κεφαλιά του Σούτσεκ, ο νεαρός Μουμπάμα πέτυχε το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της Γουέστ Χαμ. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:26
65' Μεγάλη ευκαιρία για την Σπορτινγκ με την κεφαλιά του Παουλίνιο να περνάει ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της Άρσεναλ. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:26
Το γκολ του Μπόουεν για το 3-0 της Γουέστ Χαμ κόντρα στην ΑΕΚ Λάρνακας: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:27
66' Η Σπόρτινγκ πιέζει πάρα πολύ την Άρσεναλ, μέσα στο «Έμιρεϊτς». Ισόπαλο 3-3 το συνολικό σκορ του ζευγαριού. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:30
Παραμένει το 0-0 στα Σοσιεδάδ-Ρόμα (0-2 το πρώτο ματς) και Βιγιαρεάλ-Άντερλεχτ (1-1 στο Βέλγιο). by Δημήτρης Παπαδήμας
23:30
73' Γκολ για την Άντελρεχτ! Ο Σλιμανί σκόραρε μετά από ασίστ του Μουρίγιο για το προβάδισμα των Βέλγων μέσα στην έδρα της Βιγιαρεάλ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:31
68' Δοκάρι για την Σοσιεδάδ κόντρα στη Ρόμα. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:33
Το γκολ του Παυλίδη για την ανατροπή της Άλκμααρ κόντρα στη Λάτσιο: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:33
73' Έχασε μία ακόμα μεγάλη ευκαιρία κόντρα στην Άρσεναλ η Σπόρτινγκ. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:34
Το απίστευτο γκολ του Γκονσάλβες από το κέντρο του γηπέδου: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:37
79' Γκολ για τη Νις! Ιδανική αντεπίθεση για τους Γάλλους, με τον Μπραχιμί να σκοράρει για το 3-1 κόντρα στη Σέριφ! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:37
81' Γκολ για τη Λεβερκούζεν! Ο Αντλί πλάσαρε σωστά μετά την ασίστ του Ντιαμπί και η Λεβερκούζεν ήδη σκέφτεται τα προημιτελικά του Europa League! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:39
81' Αποβολή για την Ουνιόν Βερολίνου, ο Χάμπερερ είδε δεύτερη κίτρινη κάρτα. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:42
Η επέμβαση του Ράμσντεϊλ στο τετ-α-τετ με τον Έντουαρντς: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:43
87' Ο Μπέκερ έσωσε πάνω στην γραμμή για την Ουνιόν, πριν ο Μπονιφάς κάνει το 3-0 για τη Σεν Ζιλουάζ. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:44
88' Γκολ για την Σεντ Ζιλουάζ! Οι Βέλγοι έτρεξαν ταχύτατα στον κενό χώρο, μετά από γύρισμα του Νιούκοπ, ο λαζάρ σκοράρει από κοντά για το 3-0 κόντρα στην Ουνιόν Βερολίνου! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:46
Το γκολ του Σλιμάνι για το προβάδισμα της Άντερλεχτ στην έδρα της Βιγιαρεάλ: by Δημήτρης Παπαδήμας
23:46
Ακυρώθηκε το γκολ της Σεν Ζοιλουάζ, για οφσάιντ. Παραμένει το υπέρ της 2-0 κόντρα στην Ουνιόν. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:49
Συμπληρώθηκαν 90 λεπτά σε όλες τις αναμετρήσεις, μόνο το Άρσεναλ-Σπόρτινγκ οδεύει προς παράταση, ενώ η Βιγιαρεάλ ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης κόντρα στην Άντερλεχτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
23:50
90'+4' Γκολ για τη Σεν Ζιλουάζ! Ο Λαπουσέν σκοράρει και δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας του κόντρα στην Ουνιόν Βερολίνου! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:52
90'+4' Η Βιγιαρεάλ έχασε τεράστια ευκαιρία ισοφάρισης, με τον Βερμπρούγκεν να αρνείται το γκολ στον Τσουκουέζε! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:55
Τέλος στο «Έμιρεϊτς», Άρσεναλ-Σπόρτινγκ 1-1 και η αναμέτρηση οδηγείται στην παράταση! by Δημήτρης Παπαδήμας
23:58
Μόνο στο Σοσιεδάδ-Ρόμα δεν έχουμε λήξη. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:00
90'+8' Αποβολή για τη Σοσιεδάδ, με τον Φερνάντεθ να βλέπει την κόκκινη κάρτα μετά από μεγάλη ένταση που προκλήθηκε με τον Σμόλινγκ. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:01

Τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων που ξεκίνησαν στις 22:00

Europa League Άρσεναλ-Σπόρτινγκ 1-1 (3-3, παράταση)* Σεν Ζιλουάζ-Ουνιόν Βερολίνου 3-0 (6-3) Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόμα 0-0 (0-2) Φερεντσβάρος-Μπάγερ Λεβερκούζεν 0-2 (0-4) Conference League Άλκμααρ-Λάτσιο 2-1 (4-2) Bιγιαρεάλ- Άντερλεχτ 0-1 (1-2) Γουέστ Χαμ-ΑΕΚ Λάρνακας 4-0 (6-0) Νις-Σέριφ 3-1 (4-1) * Σε παρένθεση τα συνολικά σκορ των αναμετρήσεων. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:01
Ξεκίνησε η παράταση στο Άρσεναλ-Σπόρτινγκ. by Δημήτρης Παπαδήμας
00:04

Αναλυτικά τα αποψινά αποτελέσματα σε Europa και Conference League

Europa League Mπέτις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1 (1-5)* Φέγενορντ-Σαχτάρ 7-1 (8-2) Φενέρμπαχτσε-Σεβίλλη 1-0 (1-2) Φράιμπουργκ-Γιουβέντους 0-2 (0-3) Σεν Ζιλουάζ-Ουνιόν Βερολίνου 3-0 (6-3) Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόμα 0-0 (0-2) Φερεντσβάρος-Μπάγερ Λεβερκούζεν 0-2 (0-4) Άρσεναλ-Σπόρτινγκ 1-1 (3-3, παράταση) Conference League Τζουργκάρντεν-Λεχ Πόζναν 0-2 (0-4) Σίβασπορ-Φιορεντίνα 1-4 (1-5) Σλόβαν Μπρατισλάβας-Βασιλεία 2-2 (4-5) Άλκμααρ-Λάτσιο 2-1 (4-2) Bιγιαρεάλ- Άντερλεχτ 0-1 (1-2) Γουέστ Χαμ-ΑΕΚ Λάρνακας 4-0 (6-0) Νις-Σέριφ 3-1 (4-1) * Σε παρένθεση τα συνολικά σκορ των ζευγαριών by Δημήτρης Παπαδήμας
00:05
Οι ομάδες που προκρίθηκαν στα προημιτελικά του Europa League: Σεβίλλη (Ισπανία) Φέγενορντ (Ολλανδία) Γιουβέντους (Ιταλία) Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Αγγλία) Ρόμα (Ιταλία) Μπάγερ Λεβερκούζεν (Γερμανία) Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Βέλγιο) by Δημήτρης Παπαδήμας
00:06
Οι ομάδες που προκρίθηκαν στα προημιτελικά του Conference League: Γάνδη (Βέλγιο) Φιορεντίνα (Ιταλία) Λεχ Πόζναν (Πολωνία) Βασιλεία (Ελβετία) Νις (Γαλλία) Γουέστ Χαμ (Αγγλία) Άλκμααρ (Ολλανδία) Άντερλεχτ (Βέλγιο) by Δημήτρης Παπαδήμας
00:07
Οι έξαλλοι πανηγυρισμοί μετά την πρόκριση της Σεν Ζιλουάζ επί της Ουνιόν Βερολίνου: by Δημήτρης Παπαδήμας
00:07
97' Δοκάρι για την Άρσεναλ, με τον Τροσάρ να βρίσκεται τετ-α-τετ με τον Αδάν και τον τερματοφύλακα της Σπόρτινγκ να αποκρούει και να στέλνει την μπάλα στο δεξί του δοκάρι! by Δημήτρης Παπαδήμας