Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη δεύτερη αγωνιστική των playoffs της Super League.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε παρέα την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Άρη στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης" για τη 2η αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League. by Γιώργος Τσανάκας
20:32
Παρέα μας θα είναι και ο Αποστόλης Λιβάνιος στον σχολιασμό της αναμέτρησης, μεταφέροντας και το κλίμα από το Φάληρο. by Γιώργος Τσανάκας
20:34
Ο Ολυμπιακός μετρά 20 ματς χωρίς εντός έδρας ήττα από τον Άρη, αφού από τον Ιανουάριο του 2002 που η ομάδα της Θεσσαλονίκης είχε επικρατήσει με 1-0 στο Ολυμπιακό Στάδιο με γκολ του Τζμπάρι στο 79ο λεπτό – μετρά 17 νίκες και τρεις ισοπαλίες. by Γιώργος Τσανάκας
20:34
Μέσα σε αυτό το διάστημα είχε δημιουργήσει και το καλύτερο σερί της ιστορίας του με αντίπαλο τον Άρη, αφού είχε συνολικά 20 αναμετρήσεις εντός και εκτός έδρας χωρίς ήττα από τον Άρη από τις 28 Απριλίου 2010 που ηττήθηκε με 2-0 στην Θεσσαλονίκη έως και τις 6 Μαρτίου 2022 όπου ηττήθηκε με 2-1 πάλι στο “Κλεάνθης Βικελίδης”. by Γιώργος Τσανάκας
20:34
Το πιο δημοφιλές σκορ στα μεταξύ τους παιχνίδια είναι το 1-0 με έντεκα εμφανίσεις, ενώ το 2-1 έχει δέκα. Το 1-1 είναι η δημοφιλέστερη ισοπαλία ανάμεσα στις δύο ομάδες με γηπεδούχο τον Ολυμπιακό, ενώ μόλις σε πέντε από τα 62 ματς δεν έχει σημειωθεί γκολ. by Γιώργος Τσανάκας
20:34
62 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 46 ΝΙΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 5 ΝΙΚΕΣ ΑΡΗΣ ΓΚΟΛ: 123-44 by Γιώργος Τσανάκας
20:36
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων by Γιώργος Τσανάκας
20:36
Ολυμπιακός (Μίτσελ): Πασχαλάκης - Ροντινέι, Παπασταθόπουλος, Μπα, Ρέαμπτσιουκ - Χουάνγκ, Κασάμι - Κανός, Φορτούνης, Μπιέλ - Μπακαμπού by Γιώργος Τσανάκας
20:36
Άρης (Τόλης Τερζής): Σιαμπάνης-Εμπακατά, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Πίρσμαν- Ντουκουρέ, Νταρίντα-Πάλμα, Ματέο Γκαρσία, Χριστοδουλόπουλος-Γκρέι by Γιώργος Τσανάκας
20:38
Στον πάγκο των Πειραιωτών: Τζολάκης, Ραμόν, Ρέτσος, Εμβιλά, Ελ Αραμπί, Μασούρας, Βαλμπουενά, Σαμασέκου, Γκάρι Ροντρίγκες by Γιώργος Τσανάκας
20:38
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Κουέστα, Καμαρά, Καμάτσο, Ετέμπο, Ενκουλού, Μαζικού, Ιτούρμπε, Νταμπό, Οντουμπάτζο by Γιώργος Τσανάκας
20:39
Διαιτητής: Βερίσιμο Βοηθοί: Φελισμπέρτο, Μάνσο 4ος: Μαλούτας VAR: Σάντος by Γιώργος Τσανάκας
20:39
Είκοσι λεπτά για τη σέντρα στο Φάληρο by Γιώργος Τσανάκας
20:41
Την ίδια ώρα, έναρξη β' μέρους στο ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, το οποίο είναι 0-0 by Γιώργος Τσανάκας
20:44
Εφόσον επικρατήσει του Άρη ο Ολυμπιακός θα βρεθεί στο -1 από τον πρωτοπόρο (με τα τωρινά δεδομένα) Ολυμπιακό. Σε περίπτωση μη νίκης της ΑΕΚ θα είναι 2ος. by Γιώργος Τσανάκας
20:44
Οι «κίτρινοι» πάνε για την υπέρβαση στο Φάληρο, καθώς κυνηγούν την 5η θέση και κάθε βαθμός είναι σημαντικός. by Γιώργος Τσανάκας
20:47
Μπορείτε στα παρακάτω βίντεο να θυμηθείτε τι είχε γίνει στα συγκεκριμένα ματς by Γιώργος Τσανάκας
20:53
Να θυμίσουμε πως νωρίτερα ο Παναθηναϊκός έμεινε στο 0-0 με τον Βόλο, ενώ αυτή την ώρα το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ δεν έχει σκορ (0-0) επίσης στο 60ο λεπτό. by Γιώργος Τσανάκας
20:54
Καλησπέρα και από εμένα! Ο Ολυμπιακός καλείται να δώσει συνέχεια στις καλές εμφανίσεις και να βρεθεί πολύ κοντά στην κορυφή μετά από αρκετό καιρό. Ό Μίτσελ έκανε την έκπληξη με τη χρησιμοποίηση του Κασάμι. Έχει ενδιαφέρον αυτή η επιλογή. Δεδομένα είναι ποιοτικός παίκτης, αλλά δίχως ρυθμό. Ο Άρης σε γενικές γραμμές πρέπει να δείξει στα playoffs ότι δεν έχει αδειάσει ψυχολογικά, αφού του έχει απομείνει μόνο ο στόχος της 5ης θέσης. Πάντως, σε επίπεδο απόδοσης έχει πάει αρκετά καλά στα δύσκολα ματς φέτος, αν δεν είναι ΤΟΣΟ τεράστιο θέμα στο σκοράρισμα θα ήταν καλά και τα αποτελέσματά του. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:57
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες παρέα με το διαιτητικό τρίο. by Γιώργος Τσανάκας
20:58
Μπόλικος κόσμος στο γήπεδο, σχεδόν γεμάτο το Γεώργιος Καραϊσκάκης. by Γιώργος Τσανάκας
21:00
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
21:01
21:02
2' Ωραίο γύρισμα του Φορτούνη, ο Χουάνγκ εκτελεί πάνω στα σώματα από τα όρια της περιοχής. by Γιώργος Τσανάκας
21:03
3' Πήγε να βγάλει τον Γκρέι στην πλάτη του Ροντινέι ο Πίρσμαν, έδιωξε σε πλάγιο ο Βραζιλιάνος. by Γιώργος Τσανάκας
21:03
4' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Φανταστική ατομική ενέργεια του Κανός που αποφεύγει αρχικά τον Ντουκουρέ, στη συνέχεια κάνει την ποδιά στον Μπράμπετς αλλά το πλασέ του στο πλάγιο τετ-α-τετ με τον Σιαμπάνη περνάει άουτ! by Γιώργος Τσανάκας
21:04
Φοβερή ενέργεια του Κανός. Το highlight έως τώρα της παρουσίας του στον Ολυμπιακό και ας μην μπήκε γκολ by Αποστόλης Λιβάνιος
21:05
6' Φάουλ σε καλό σημείο για ένα γέμισμα για τον Άρη. by Γιώργος Τσανάκας
21:06
6' Μεγάλη φάση για τον Άρη! Γύρισμα-ξυραφιά του Χριστοδουλόπουλου, δεν μπορεί αρχικά ο Μπράμπετς και μετά ο εκτεθειμένος Γκρέι να σκοράρουν από κοντά, αφού κανείς από τους δύο δεν βρίσκει την μπάλα! by Γιώργος Τσανάκας
21:08
8' Γέμισμα του Ροντινέι, προσπαθεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Κανός και πέφτει στην περιοχή. "Παίζετε" από τον Βερίσιμο. by Γιώργος Τσανάκας
21:09
9' Μεγάλη επέμβαση με το ένα χέρι του Σιαμπάνη σε σουτάρα του Χουάνγκ! by Γιώργος Τσανάκας
21:09
Πρώτο κόρνερ στο ματς... by Γιώργος Τσανάκας
21:10
10' Πολιορκία στην άμυνα του Άρη, ο Κανός πιάνει ένα σουτ στα σώματα και εν συνεχεία οι φιλοξενούμενοι απομακρύνουν. by Γιώργος Τσανάκας
21:10
11' Σουτ του Φορτούνη, κοντράρει στα σώματα η μπάλα και περνά κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
21:12
Ανεκμετάλλευτο πέρασε το κόρνερ από τους Πειραιώτες... by Γιώργος Τσανάκας
21:15
Συμπληρώθηκαν 15 λεπτά στο Φάληρο, παραμένει το 0-0 στο Ολυμπιακός-Άρης. by Γιώργος Τσανάκας
21:15
Στην Τούμπα η ΑΕΚ ανοίγει το σκορ κόντρα στον ΠΑΟΚ (0-1) με γκολ του Αραούχο (80'). by Γιώργος Τσανάκας
21:17
17' Τελευταία στιγμή ο Μπράμπετς βάζει σωστά το σώμα του και βγάζει εκτός πορείας τον Φορτούνη, ο οποίος θέλησε να βγει τετ-α-τετ. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
20' Εξαιρετικό ένα-δύο του Κανός με τον Μπα, ο τελευταίος σε ρόλο... εξτρέμ κάνει το γύρισμα αλλά ο Φαμπιάνο διώχνει σε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
21:21
21' Ακόμη μια μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό! Κεφαλιά του Κασάμι, ο Σιαμπάνης διώχνει εντυπωσιακά και ο Μπιέλ στη συνέχεια αστοχεί σχεδόν από τη μικρή περιοχή! by Γιώργος Τσανάκας
21:23
9-0 οι τελικές υπέρ του Ολυμπιακού κόντρα στον Άρη. by Γιώργος Τσανάκας
21:24
25' Σουτ του Κανός, η μπάλα κοντράρει και περνάει κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
21:25
Ακόμη μία στατική φάση πέρασε ανεκμετάλλευτη για τους Πειραιώτες. by Γιώργος Τσανάκας
21:26
26' Νέα φάση για τον Ολυμπιακό. Μπαλιά του Ροντινέι στον Μπακαμπού που βάζει πλάτη τον Φαμπιάνο αλλά το τελείωμά του μέσα από την περιοχή δεν ήταν καλό και πέρασε άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
21:28
Ο Ολυμπιακός τα πάει καλά στο δημιουργικό κομμάτι, αλλά όχι και στα τελειώματα των φάσεων. Εκεί τα χαλάει έως τώρα, θα μπορούσε να είχε πετύχει τουλάχιστον ένα γκολ έως τώρα. Ο Άρης παίζει σφιχτά, με τους παίκτες του να υπηρετούν ευλαβικά το πλάνο του προπονητή, έχοντας στόχο να "χτυπήσουν" στην κόντρα επίθεση by Αποστόλης Λιβάνιος
21:28
28' Πλασέ του Κασάμι εκτός περιοχής, μπλόκαρε ο Σιαμπάνης. by Γιώργος Τσανάκας
21:29
29' Ακόμη μία μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Κανός από τα πέντε μέτρα πλασάρει... άψυχα και ο Σιαμπάνης μπλοκάρει! by Γιώργος Τσανάκας
21:30
Μισάωρο στο ματς, το 0-0 παραμένει. by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Συνεχίζει να σπαταλά ευκαιρίες ο Ολυμπιακός, σε διψήφιο αριθμό πλέον... Στις μηδέν ο Άρης! by Γιώργος Τσανάκας
21:33
33' Σουτ του Μπιέλ στην κίνηση, η μπάλα άουτ. Μετά από γύρισμα του Ροντινέι. by Γιώργος Τσανάκας
21:35
35' Ο Πασχαλάκης λίγο έλειψε να βγάλει τετ-α-τετ τον Άρη, αλλά τελευταία στιγμή ο Κασάμι διόρθωσε το λάθος του κίπερ του. by Γιώργος Τσανάκας
21:36
36' Γκοοολ για τον Ολυμπιακό! Ο Χουάνγκ βρίσκει τον χώρο και εξαπολύει εξαιρετικό συρτό σουτ που πιάνει σε αντίθετη κίνηση τον Σιαμπάνη, ο οποίος απλώς παρακολουθούσε την πορεία της μπάλας προς τα δίχτυα! by Γιώργος Τσανάκας
21:37
Όποτε σκοράρει ο Χουάνγκ, το κάνει με εντυπωσιακό τρόπο! Τρίτο φετινό στο πρωτάθλημα! by Γιώργος Τσανάκας
21:37
Δικαίως προηγείται ο Ολυμπιακός, έφτασε στην 17η τελική του για να σκοράρει με τον Άρη να έχει μηδέν, με τους Θεσσαλονικείς να μην έχουν δεχτεί κατά τύχη γκολ ως τώρα! by Γιώργος Τσανάκας
21:39
Ο Ολυμπιακός σφραγίζει την ανωτερότητά του έως τώρα, με το τέρμα του Χουάνγκ, που αιφνιδίασε τον Σιαμπάνη, ο οποίος δεν έπεσε καν στο σουτ του Κορεάτη. Ίσως επειδή είχε σώματα μπροστά του να μην είδε καλά τη φάση. Πλέον καλείται να επενδύσει σε αυτό το προβάδισμα η ομάδα του Μίτσελ, ενώ ο Άρης καλείται να αλλάξει πλάνο και να παίξει πιο ανοιχτά. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:40
40' Κεφαλιά του Γκρέι, η μπάλα άουτ. Πρώτη τελική του Άρη στο ματς. by Γιώργος Τσανάκας
21:42
42' Ο Κανός αποχωρεί με πρόβλημα τραυματισμού και ξεσπά σε λυγμούς! Να ευχηθούμε να μην έχει κάτι το σοβαρό, αν και από την αντίδρασή του φάνηκε να είναι άσχημη η κατάσταση... by Γιώργος Τσανάκας
21:42
42' Μέσα ο Μασούρας, έξω ο Κανός για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
21:44
Στην τελική ευθεία για το ημίχρονο πλέον το ματς, ένα λεπτό ακόμη. by Γιώργος Τσανάκας
21:45
45' O Λάζαρος κάνει με τη μία το πλασέ, αλλά η μπάλα περνά μακριά από την εστία. by Γιώργος Τσανάκας
21:45
2 λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
21:47
21:48
Φινάλε στο πρώτο ημίχρονο! Ο Ολυμπιακός προηγείται δικαίως του Άρη, αλλά το 1-0 μοιάζει φτωχό βάσει των ευκαιριών που είχε η ομάδα του Μίτσελ. Σκόρερ με πολύ ωραίο σουτ ο Χουάνγκ, βρήκε για τρίτη φορά δίχτυα στο πρωτάθλημα φέτος. by Γιώργος Τσανάκας
21:50
Ο Ολυμπιακός δικαίως προηγείται, αφού είναι ανώτερος του Άρη, ενώ θα μπορούσε να είχε πετύχει κι άλλα τέρματα, αλλά στο μεγαλύτερο διάστημα του α’ μέρους ήταν επιπόλαιος στα τελειώματα των φάσεων, ενώ είχε καλές αποκρούσεις και ο Σιαμπάνης. Ο Άρης μέχρι το γκολ του Χουάνγκ στο 36’ επιδίωξε να «χτυπήσει» στην κόντρα και έβγαλε λίγες τελικές. Τώρα καλείται να αλλάξει πλάνο. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:01
Επιστροφή για τον Ολυμπιακό στον αγωνιστικό χώρο by Γιώργος Τσανάκας
22:02
Όπως και του Άρη μόλις by Γιώργος Τσανάκας
22:03
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Τσανάκας
22:05
47' Εξαιρετική συνεργασία και γύρισμα του Φορτούνη στην περιοχή, περνά ανεκμετάλλευτο. by Γιώργος Τσανάκας
22:10
50' Δοκάρι για τον Ολυμπιακό. Γέμισμα του Κασάμι, παραλίγο το αυτογκόλ από τον Μπράμπετς με την μπάλα να σταματά στο οριζόντιο! by Γιώργος Τσανάκας
22:10
52' Γκοοολ για τον Ολυμπιακό! Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Φορτούνη, ο Παπασταθόπουλος πάτησε γερά και με ωραία κεφαλιά έστειλε την μπάλα πρώτα στο αριστερό δοκάρι και μετά στα δίχτυα για το 2-0. by Γιώργος Τσανάκας
22:12
Ο Μπα έχει πρόβλημα τραυματισμού και βρίσκεται πεσμένος στο χορτάρι... by Γιώργος Τσανάκας
22:13
55' Μέσα ο Ρέτσος, έξω ο Μπα για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
22:13
Πολύ δυνατό ξεκίνημα του Ολυμπιακού στο β’ μέρος. Με μεγάλη πίεση στον αντίπαλο η οποία είχε αποτέλεσμα ένα δοκάρι από την άτσαλη επέμβαση του Μπράμπετς, ενώ τώρα βρίσκει το γκολ με τον Παπασταθόπουλο που τον φέρνει πιο κοντά στη νίκη. Για τους Πειραιώτες είναι σημαντικό το γεγονός ότι βρίσκουν πλέον γκολ από στατικές φάσεις και αυτό οφείλεται σε μεγάλο ποσοστό στα πολύ καλά χτυπήματα του Φορτούνη. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:16
58' Κάρτα στον Γκρέι. by Γιώργος Τσανάκας
22:16
57' Ιτούρμπε και Ετέμπο μέσα, έξω οι Ματέο, Νταρίντα για τον Άρη. by Γιώργος Τσανάκας
22:18
Κάκωση έσω πλαγίου είναι η πρώτη ενημέρωση για τον τραυματισμό του Κανός... by Γιώργος Τσανάκας
22:18
Μία ώρα στο ματς, παραμένει το 2-0 του Ολυμπιακού κόντρα στον Άρη. by Γιώργος Τσανάκας
22:19
Διακοπή στο ματς, έχουν χτυπήσει Πασχαλάκη και Φαμπιάνο... by Γιώργος Τσανάκας
22:22
64' Σουτ του Κασάμι, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στην αγκαλιά του Σιαμπάνη. by Γιώργος Τσανάκας
22:23
66' Φάση για τον Άρη! Παίρνει τις κόντρες ο Ιτούρμπε, μπαίνει στην περιοχή και σπάει στον Γκρέι, αλλά το πλασέ του τελευταίου περνάει άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:26
Ο Αμπουμπακάρ Καμαρά σηκώθηκε για ζέσταμα. Πρώτα, χαιρέτησε τους πρώην συμπαίκτες του στον πάγκο του Ολυμπιακού σε μια ωραία στιγμή. by Γιώργος Τσανάκας
22:28
70' Γκοοολ για τον Άρη! Τραγικό λάθος του Ρέτσου που δεν έχει δει τον επερχόμενο Ιτούρμπε, ο οποίος του κλέβει την μπάλα, πάει να περάσει τον Πασχαλάκη και αρχικά δεν τα καταφέρνει, με τον Παραγουανό να επιμένει και να ντριμπλάρει τον κίπερ του Ολυμπιακού για να σκοράρει στη συνέχεια και να μειώσει σε 2-1. by Γιώργος Τσανάκας
22:29
Έχουμε και πάλι ματς! Ο Ιτούρμπε εκμεταλλεύεται το λάθος του Ρέτσου και ο Άρης μπαίνει ξανά στη διεκδίκηση ενός θετικού αποτελέσματος από το... πουθενά, αφού ο Ολυμπιακός είχε περιορίσει τους αντιπάλους του. by Γιώργος Τσανάκας
22:31
Ο Άρης μπαίνει στο κόλπο και πάλι. Σχεδόν από το πουθενά, υπό την έννοια ότι δεν πατούσε καλά σε αυτό το διάστημα και βρήκε ένα γκολ για το οποίο φέρει μεγάλη ευθύνη ο Ρέτσος, ο οποίος έκανε «δώρο» την μπάλα στους φιλοξενούμενους. Ο Πασχαλάκης σταμάτησε σε πρώτη φάση τον Ιτούρμπε, ο οποίος δεν τα παράτησε και έδωσε σύνθημα για αντεπίθεση. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:32
74' Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Μέσα οι Εμβιλά, Σαμασέκου, Γκάρι, έξω οι Φορτούνης, Μπακαμπού, Χουάνγκ. by Γιώργος Τσανάκας
22:32
75' Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Νταμπό και Καμάτσο μέσα για τον Άρη, έξω οι Πάλμα και Ντουκουρέ. by Γιώργος Τσανάκας
22:33
Ο Μπιέλ φαίνεται πως βρίσκεται πλέον σε ρόλο φορ για τους Πειραιώτες. by Γιώργος Τσανάκας
22:33
Παρατεταμένο χειροκρότημα από τον κόσμο προς τον Χουάνγκ by Γιώργος Τσανάκας
22:35
77' Σουτ του Κασάμι, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:36
78' Φάουλ κοντά στην περιοχή και στο σημείο του κόρνερ ζητάει ο Άρης, παίζετε από τον Βερίσιμο. by Γιώργος Τσανάκας
22:36
79' Ο Μπιέλ το... παρακάνει με τις ντρίμπλες και οι αμυντικοί του Άρη τον κόβουν πριν εκτελέσει από τα όρια της περιοχής. by Γιώργος Τσανάκας
22:38
81' Γκοοολ για τον Άρη! Τρομερό σομπρέρο του Πίρσμαν στον Μπιέλ μέσα στην περιοχή, κάνει και το γύρισμα με τον Καμάτσο από κοντά να σκοράρει σε κενή εστία για το 2-2! by Γιώργος Τσανάκας
22:40
Απίστευτη τροπή παίρνει το παιχνίδι από το... πουθενά! Ο Άρης με δύο κατεβασιές στο δεύτερο ημίχρονο βρίσκει δύο τέρματα, χάρη στις αλλαγές του Απόστολου Τερζή. by Γιώργος Τσανάκας
22:41
Απίστευτη εξέλιξη στο ματς. Ο Άρης όχι απλά αγχώνει τον Ολυμπιακό, αλλά μέσα σε περίπου ένα δεκάλεπτο παγώνει το «Γ. Καραϊσκάκης» με τον Πίρσμαν και τον Καμάτσο να πιάνει στον ύπνο την «ερυθρόλευκη» άμυνα στο 2-2. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:41
83' Φάουλ σε καλό σημείο για ένα γέμισμα για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
22:41
84' Μετά την εκτέλεση του Μπιέλ, ο Μασούρας παίρνει την κεφαλιά προς τα πίσω που στη συνέχεια βρίσκει στον Σωκράτη και περνά άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:43
Τελευταίο πεντάλεπτο στο Γεώργιος Καραϊσκάκης. by Γιώργος Τσανάκας
22:44
86' Κάρτα στον Καμάτσο. by Γιώργος Τσανάκας
22:46
88' Δυνατή μπαλιά του Ρέτσου προς τον Μασούρα, βγαίνει και μπλοκάρει ο Σιαμπάνης. by Γιώργος Τσανάκας
22:47
Ο Μασούρας είναι σε ρόλο φορ και όχι ο Μπιέλ. Περίεργη επιλογή του Μίτσελ, αφού ο Ισπανός ξέρει καλά την θέση. by Γιώργος Τσανάκας
22:47
Φάουλ σε καλό σημείο για άλλο ένα γέμισμα από τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
22:48
90' Μέσα ο Αμπουμπακάρ Καμαρά, έξω ο Γκρέι για τον Άρη. by Γιώργος Τσανάκας
22:48
Επτά λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
22:48
Κακή η εκτέλεση φάουλ του Μπιέλ, αλλά η κατοχή παραμένει στους Πειραιώτες. by Γιώργος Τσανάκας
22:49
Κερδισμένο φάουλ από τον Ιτούρμπε, κερδίζει χρόνο ο Άρης. by Γιώργος Τσανάκας
22:50
Ο Εμπακατά παραμένει πεσμένος στο έδαφος εδώ και αρκετή ώρα... by Γιώργος Τσανάκας
22:51
90'+3' Τεράστια φάση για τον Ολυμπιακό! Γεμάτο σουτ του Γκάρι, διώχνει ο Σιαμπάνης και στα καπάκια το σουτ του Μασούρα χτυπάει στον Πίρσμαν και περνά κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
22:52
Διαδοχικά κόρνερ για τους Πειραιώτες που πιέζουν για το γκολ της νίκης... by Γιώργος Τσανάκας
22:52
90'+5' Τρομερή κόντρα του Άρη και αλλαγή παιχνιδιού του Καμάτσο, αλλά ο Πασχαλάκης προλαβαίνει τον Νταμπό και απομακρύνει! by Γιώργος Τσανάκας
22:53
90'+5' Ακόμη μία κόντρα του Άρη, ο Καμάτσο σουτάρει και ο Σωκράτης με προβολή διώχνει σε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
22:54
Άλλα δύο λεπτά ακόμη... ΘΡΙΛΕΡ! by Γιώργος Τσανάκας
22:55
90'+8' Κάκιστη κεφαλιά του Κασάμι, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
22:56
Τέλος στο ματς! Ο Ολυμπιακός... αυτοκτονεί αφού δέχτηκε δύο γκολ σε ισάριθμες κατεβασιές του Άρη στο δεύτερο ημίχρονο και έμεινε στο 2-2! by Γιώργος Τσανάκας
22:57
Οι Πειραιώτες είχαν προηγηθεί με τους Χουάνγκ (36') και Παπασταθόπουλο (52'), ενώ οι Θεσσαλονικείς ισοφάρισαν με Ιτούρμπε (70') και Καμάτσο (81'). by Γιώργος Τσανάκας
22:58
Χάνουν την ευκαιρία να βρεθούν στο -1 από την κορυφή και ΑΕΚ, Παναθηναϊκό. Πλέον στο -3 οι ερυθρόλευκοι! by Γιώργος Τσανάκας
22:58
Ζήτησε συγγνώμη στο φινάλε ο Ρέτσος από τον κόσμο του Ολυμπιακού. by Γιώργος Τσανάκας
22:58
Γιούχα και για το διαιτητικό τρίο από τους οπαδούς των ερυθρόλευκων. by Γιώργος Τσανάκας