Παρακολουθήστε ζωντανά μέσω του sport-fm.gr τo game 5 για τα playoffs της Ευρωλίγκας.

20:38
Καλησπέρα σας από το ΣΕΦ! by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:39
Μαζί θα παρακολουθήσουμε live από το www.sportfm.gr τον πέμπτο και τελευταίο αγώνα των playoffs ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τη Φενέρμπαχτσε. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:40
Ο αποψινός νικητής θα κλείσει τη θέση του στο Final Four του Κάουνας. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:40
Στις 21:30 το τζάμπολ. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:42
Κατάμεστο αναμένεται και απόψε το ΣΕΦ. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:43
Η «ερυθρόλευκη» ΚΑΕ έχει ανακοινώσει εδώ και μέρες το sold out, το οποίο έγινε μέσα σε... 9 λεπτά. Απομένει περίπου μία ώρα για το τζάμπολ, αλλά το κλειστό είναι σχεδόν γεμάτο, ενώ από πολύ πιο πριν έχει γεμίσει το πέταλο των οργανωμένων. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:48
Περιμετρικά του παρκέ έχει τοποθετηθεί το ειδικό δίχτυ, το οποίο συναντάμε συνήθως στα «αιώνια» ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό. Παράλληλα, έγινε ήδη παράκληση στους οπαδούς από τα μεγάφωνα για τη χρήση λέιζερ. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:53
Όσον αφορά στο αγωνιστικό κομμάτι. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:53
Ο Κώστας Παπανικολάου είναι κανονικά διαθέσιμος, έτσι οι «ερυθρόλευκοι» δεν έχουν προβλήματα και θα είναι πλήρεις. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:54
Από την άλλη, ίδια και η κατάσταση για τον Δημήτρη Ιτούδη, με τον Σκότι Γουίλμπεκιν να είναι στη δωδεκάδα και εκτός τους Ντέβιν Μπούκερ και Νεμάνια Μπιέλιτσα. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:56
Από 'κει και πέρα, φημολογείται ότι στο ΣΕΦ θα είναι ένα σημαντικό πρόσωπο και συγκεκριμένα ο προπονητής των Κινγκς, Μάικ Μπράουν, προκειμένου να παρακολουθήσει από κοντά τον Σάσα Βεζένκοφ. by Παναγιώτης Κεφαλάς
20:59
Διαιτητές της αναμέτρησης είναι οι Χουάν Κάρλος Γκαρσία (Ισπανία), Τόμισλαβ Χορντόφ (Κροατία) και Μίλαν Νέντοβιτς (Σλοβενία). by Παναγιώτης Κεφαλάς
21:04
Μόλις έκανε την εμφάνισή της στο παρκέ και μέσα σε πολύ έντονες αποδοκιμασίες η Φενέρ. by Παναγιώτης Κεφαλάς
21:06
Και τώρα μπήκε ο Ολυμπιακός μέσα σε... πανζουρλισμό! by Παναγιώτης Κεφαλάς
21:11
Αυτή την στιγμή, το ΣΕΦ είναι σχεδόν γεμάτο και απομένουν περίπου 20 λεπτά για το τζάμπολ. by Παναγιώτης Κεφαλάς
21:17
Πολύ «θερμό» χειροκρότημα για τον Γιώργο Μπαρτζώκα, ο οποίος πήρε τη θέση του στον πάγκο των Πειραιωτών. by Παναγιώτης Κεφαλάς
21:25
Και τώρα ήρθε η στιγμή να δώσουμε την... σκυτάλη στον Λουκά Χατζή. by Παναγιώτης Κεφαλάς
21:26
Καλησπέρα σας και από εμένα! by Λουκάς Χατζής
21:26
21:26
21:27
Η πεντάδα Ολυμπιακού: Γουόκαπ, Κάαναν, Παπανικολάου, Βεζένκοφ και Φαλ. by Λουκάς Χατζής
21:27
Εκείνη της Φενέρ απαρτίζεται από τους: Καλάθης, Ντόρσεϊ, Πιέρ, Χέιζ, Τζεκίρι. by Λουκάς Χατζής
21:28
Βασικός ο αρχηγός του Ολυμπιακού παρά το γεγονός πως είχε ταλαιπωρηθεί από ίωση τις προηγούμενες ημέρες. Σιγά μην το έχανε το αποψινό ο Παπανικολάου! by Λουκάς Χατζής
21:31
Άστοχο σουτ του Ντέιβις, καλό μποξ άουτ από τους «ερυθρόλευκους». by Λουκάς Χατζής
21:32
Τρομερή άμυνα του Φαλ πάνω στον Τζεκίρι, κατοχή για τον Ολυμπιακό. by Λουκάς Χατζής
21:32
Άστοχο το φλότερ του Γουόκαπ, κερδισμένο φάουλ του Φαλ στη συνέχεια από τον Καλάθη. by Λουκάς Χατζής
21:33
Νέο άστοχο σουτ του Γουόκαπ, όμως ο Σάσα παίρνει το 2ο επιθετικό ριμπάουντ του Ολυμπιακού, κερδίζοντας και το φάουλ. by Λουκάς Χατζής
21:35
Φάουλ του Βεζένκοφ πάνω στον Ντέιβις, βολές για τον παίκτη της Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
21:36
Από τα μεγάφωνα του γηπέδου ακούγεται πως ο Γιώργος Πρίντεζης είναι στο γήπεδο, με τον κόσμο του Ολυμπιακού να σηκώνει στο... πόδι το ΣΕΦ για τον πρώην αρχηγό της ομάδας! by Λουκάς Χατζής
21:37
Επιθετικό φάουλ του Τζεκίρι, 3ο για τη Φενέρ και κατοχή για τους γηπεδούχους. by Λουκάς Χατζής
21:39
Δεύτερο σερί λάθος για τον Ολυμπιακό, αυτή τη φορά το έκανε ο Γουόκαπ. Τηλεοπτικό τάιμ άουτ στο ματς. by Λουκάς Χατζής
21:41
13-10 τελικά το σκορ, για δύο ήταν το σουτ του Ντόρσεϊ. by Λουκάς Χατζής
21:41
Κλέβει ο Γουόκαπ, με τον Κάαναν να χάνει τα... άχαστα στη συνέχεια κάτω από το καλάθι. by Λουκάς Χατζής
21:43
Άστοχο το τρίποντο του Γουόκαπ. 1/3 έχει ο Αμερικανός γκαρντ πίσω από τα 6,75μ. by Λουκάς Χατζής
21:43
Η Ευρωλίγκα διορθώνει πάλι το σκορ, για δύο τελικά το σουτ του Γουόκαπ νωρίτερα και 15-13. by Λουκάς Χατζής
21:47
19-15 με ΑΠΙΘΑΝΟ Παπανικολάου που πετυχαίνει γκολ-φάουλ στα 0,3'' πριν τη λήξη της περιόδου!!! by Λουκάς Χατζής
21:47
20-15 με τη βολή του Παπανικολάου που φτάνει τους 10 πόντους! by Λουκάς Χατζής
21:48
Τέλος πρώτης περιόδου. by Λουκάς Χατζής
21:48
21:48
Σχόλιο: Ο Ολυμπιακός ξεκίνησε καλά και με ενέργεια, έχοντας τον έλεγχο στα πρώτα λεπτά. Στη συνέχεια παρασύρθηκε και έγινε επιπόλαιος, με αποτέλεσμα η Φενέρ να ισορροπήσει το ματς. Ωστόσο, στα πολύ θετικά μέχρι στιγμής είναι η παρουσία των Γουόκαπ και Παπανικολάου, οι οποίοι παίζουν στα γνωστά καλά τους στάνταρ μέχρι στιγμής. Γι' αυτό και το +5 στο τέλος της πρώτης περιόδου… by Παναγιώτης Κεφαλάς
21:49
7 ασίστ για 2 λάθη ο Ολυμπιακός στο πρώτο 10λεπτο. by Λουκάς Χατζής
21:49
Καλή δουλειά και στον τομέα των ριμπάουντ για τους παίκτες του Μπαρτζώκα. Μόλις ένα επιθετικό έχει η Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
21:51
Μεγαλοπρεπέστατο μπλοκ του Φαλ στον Γκούντουριτς! Κατοχή για τη Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
21:52
22-20 με τον Έντουαρτς να ξεφεύγει από τον Λαρεντζάκη. by Λουκάς Χατζής
21:52
Επιθετικό φάουλ του Σλούκα, με τον Σάσα να βάζει το τρίποντο στη συνέχεια. Ωστόσο το καλάθι δεν μετράει... by Λουκάς Χατζής
21:55
25-23 με το τρίτο τρίποντο του Γκούντουριτς. 3/9 έχει η Φενέρ πίσω από την γραμμή των τριών πόντων. by Λουκάς Χατζής
21:59
Επιθετικό ριμπάουντ του Ντέιβις, φάουλ του Μπλακ χαμηλά. 3ο ομαδικό για τον Ολυμπιακό. by Λουκάς Χατζής
22:00
Αντιαθλητικό φάουλ του Λαρεντζάκη, που πάει αμέσως στον πάγκο για να μπει ο Παπανικολάου. by Λουκάς Χατζής
22:01
Χαμένη βολή από τον Ντέιβις. by Λουκάς Χατζής
22:01
29-29 με τη δεύτερη βολή των Τούρκων, οι οποίοι έχουν και την κατοχή. by Λουκάς Χατζής
22:01
Μπλοκ του Μπλακ πάνω στον Γκούντουριτς! by Λουκάς Χατζής
22:02
2,6'' για την επίθεση της Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
22:02
Έρμπολ το σουτ του Τζεκίρι. Τώρα πρέπει να βρει σκορ ο Ολυμπιακός για να σταματήσει το 6-0 σερί της Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
22:04
1/6 τρίποντα ο Ολυμπιακός, 4/11 η Φενέρ, όλα για τους Τούρκους τα έχει βάλει ο Γκούντουριτς. by Λουκάς Χατζής
22:05
29-31, μετά τις δύο βολές του Γκούντουριτς. Για πρώτη φορά πίσω στο σκορ ο Ολυμπιακός μετά από 15 λεπτά αγώνα. by Λουκάς Χατζής
22:07
34-31 με τον Ταρίκ Μπλακ να καρφώνει ανενόχλητος για το +3 του Ολυμπιακού! by Λουκάς Χατζής
22:11
Παραμένει το 34-31 μετά από τις χαμένες βολές του Αμερικανού σέντερ. by Λουκάς Χατζής
22:11
Κόλλησε η επίθεση του Ολυμπιακού. by Λουκάς Χατζής
22:12
Ε και; Ο Σλούκας βάζει πολύ δύσκολο τρίποντο στη λήξη του χρόνου για το 37-31!!! by Λουκάς Χατζής
22:14
Χάνει ένα φαινομενικά εύκολο καλάθι ο ΜακΚίσικ γιατί πήγε για κάρφωμα αντί για λέι απ. Ωστόσο, ο Πίτερς πήρε το 3ο φάουλ του Καλάθη στην διεκδίκηση του ριμπάουντ. by Λουκάς Χατζής
22:14
39-31 με τις βολές του Πίτερς. 10-0 το σερί των «ερυθρόλευκων» και για πρώτη φορά στο +8. by Λουκάς Χατζής
22:15
Αστοχεί ο Καλάθης για τρεις. by Λουκάς Χατζής
22:15
42-31 με τρίποντο του ΜακΚίσικ από τη γωνία!!! by Λουκάς Χατζής
22:16
ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΜακΚίσικ που βουτά για την διεκδίκηση της μπάλας και κλέβει την μπάλα! Τσάλεντζ από τον Ιτούδη για την κατοχή. by Λουκάς Χατζής
22:18
Η κατοχή παραμένει στον Ολυμπιακό, 50,2'' ακόμα για το ημίχρονο. by Λουκάς Χατζής
22:18
22:19
Φάουλ του Κώστα Αντετοκούνμπο στον Σλούκα, βολές για τον γκαρντ του Ολυμπιακού. by Λουκάς Χατζής
22:19
Στο γήπεδο βρίσκεται και ο Θανάσης Αντετοκούνμπο. by Λουκάς Χατζής
22:20
44-31 με τις βολές του Σλούκα για το +13 του Ολυμπιακού. 15-0 το σερί των γηπεδούχων! by Λουκάς Χατζής
22:20
Χωρίς καλάθι εδώ και 4:20' λεπτά η Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
22:20
Βολές για τη Φενέρ με τον Ντόρσεϊ. by Λουκάς Χατζής
22:22
Τάιμ άουτ από τον Ολυμπιακό, ώστε να οργανώσει την τελευταία επίθεση μετά τις βολές των Τούρκων. by Λουκάς Χατζής
22:22
44-33 με το 2/2 του Ντόρσεϊ. by Λουκάς Χατζής
22:23
Δεν μπόρεσε από κοντά ο ΜακΚίσικ και τέλος πρώτου ημιχρόνου, με τον Ολυμπιακό να πηγαίνει στα αποδυτήρια με ένα +11 για το 44-33. by Λουκάς Χατζής
22:24
Σχόλιο: Μετά το «νεκρό διάστημα» στα μισά της δεύτερης περιόδου ο Ολυμπιακός το… βρήκε. Το βρήκε γιατί Παπανικολάου και ΜακΚίσικ έκαναν τρομερή δουλειά στην άμυνα, βγάζοντας τεράστια ενέργεια, «κυνηγώντας» όποιον προσωπικό αντίπαλο είχαν στην άμυνα και παράλληλα γιατί Σλούκας –κατά κύριο λόγο- και Μπλακ ήταν εξαιρετικοί στην επίθεση. by Παναγιώτης Κεφαλάς
22:26
Τα στατιστικά που έκαναν τη διαφορά στο πρώτο ημίχρονο: Ριμπάουντ 22 (7επ.) – 15 (5επ.) Ασίστ/λάθη: 9/4 – 6/5 Μπλοκ: 4 – 0 Δίποντα: 12/23 52,2% - 7/18 38,9% by Λουκάς Χατζής
22:27
22:29
Πρώτοι σκόρερ για τον Ολυμπιακό στο πρώτο 20λεπτο οι Παπανικολάου και Σλούκας με 10 πόντους. Για τη Φενέρ 14 πόντους έχει ο Γκούντουριτς με 4/6 τρίποντα. by Λουκάς Χατζής
22:39
Κερδισμένο φάουλ για δύο βολές από τον Φαλ, έπειτα από το 3ο φάουλ του Μότλεϊ. by Λουκάς Χατζής
22:40
45-35 με την πρώτη βολή του Γάλλου. by Λουκάς Χατζής
22:40
46-35 με την... τρίτη για τον Φαλ, αφού δόθηκε επανάληψη στην 2η βολή. by Λουκάς Χατζής
22:41
46-37 με το δεύτερο καλάθι του Μότλεϊ. by Λουκάς Χατζής
22:41
Νεύρα ανάμεσα στον Κάαναν και τον Γκούντουριτς. Από μία τεχνική ποινή στον κάθε έναν χρεώνουν οι διαιτητές. by Λουκάς Χατζής
22:41
22:42
2 πόντους για τον Σάσα με 1/4 σουτ. by Λουκάς Χατζής
22:43
48-37 με απίστευτο καλάθι του Παπανικολάου που έκανε τη ριβέρς και μπήκε στο ζωγραφιστό για δύο εύκολους πόντους. by Λουκάς Χατζής
22:44
Φάουλ του Χέιζ-Ντέιβις, ο οποίος διαμαρτύρεται έντονα προς τους διαιτητές. by Λουκάς Χατζής
22:45
Τεχνική ποινή στον πάγκο της Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
22:45
52-39 με τη βολή του Βεζένκοφ. by Λουκάς Χατζής
22:46
Ο Φαλ αστόχησε, κατοχή για τη Φενέρ, 6:53' ακόμα για το τέλος του δεκαλέπτου. by Λουκάς Χατζής
22:46
3ο φάουλ του Γουόκαπ, που πάει στον πάγκο για να περάσει ο Σλούκας στο παρκέ. by Λουκάς Χατζής
22:48
Τιμωρεί ο Γκούντουριτς τον Ολυμπιακό με το πέμπτο του τρίποντο για το 52-43. by Λουκάς Χατζής
22:49
Άτυχος ο Παπανικολάου, με την μπάλα να μην του κάνει το χατίρι και να βγαίνει μετά από περιπέτεια στη στεφάνη. by Λουκάς Χατζής
22:50
Καλή άμυνα για τους «ερυθρόλευκους», με τους διαιτητές να δίνουν φάουλ του Σλούκα στον Χέιζ-Ντέιβις. Βολές για τη Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
22:51
53-43 με τη βολή του Βεζένκοφ έπειτα από τεχνική ποινή του Ιτούδη. by Λουκάς Χατζής
22:51
53-45 με 2/2 βολές του Ντέιβις από το προηγούμενο φάουλ. by Λουκάς Χατζής
22:51
Υπάρχει ένταση στο ματς, πρέπει να τη διαχειριστεί ο Ολυμπιακός. by Λουκάς Χατζής
22:52
55-45 μετά από μαγική πάσα του Σλούκα για το κάρφωμα του Φαλ! by Λουκάς Χατζής
22:52
Βγάζει άμυνα ο Ολυμπιακός. by Λουκάς Χατζής
22:52
57-45 με μαγικό καλάθι του Παπανικολάου που φτάνει τους 14 πόντους! by Λουκάς Χατζής
22:52
57-47, απαντάει ο Μότλεϊ. by Λουκάς Χατζής
22:53
3:50' ακόμα για το φινάλε. by Λουκάς Χατζής
22:53
Έξυπνη πάσα του Σλούκα, με τον Φαλ ωστόσο να μην μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα. Κατοχή για τη Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
22:54
Τηλεοπτικό τάιμ άουτ στον αγώνα. by Λουκάς Χατζής
22:54
22:55
57-49 και πάλι με τον Μότλεϊ, ο οποίος έχει 8 πόντους, όλους στην 3η περίοδο. by Λουκάς Χατζής
22:56
Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς του έφυγε ο φακός επαφής του Κάαναν. by Λουκάς Χατζής
22:56
Στον πάγκο ο Κάαναν, στη θέση του ο ΜακΚίσικ. by Λουκάς Χατζής
22:57
Κακή επίθεση από τον ΜακΚίσικ. Ο Ολυμπιακός όμως έχει κατοχή καθώς η μπάλα βρήκε σε σώμα παίκτη τη Φενέρ και βγήκε εκτός. by Λουκάς Χατζής
22:57
Εκτός ο ΜακΚίσικ, ξανά στο παρκέ ο Κάαναν. by Λουκάς Χατζής
22:57
Αστοχεί σε τρίποντο ο Κάαναν, ο οποίος έχει βρει ενέργεια και ρυθμό από την καλή του άμυνα στις τελευταίες φάσεις. by Λουκάς Χατζής
22:59
Καλή άμυνα του Σλούκα στην άλλη πλευρά του παρκέ και ριμπάουντ από τον Παπανικολάου. by Λουκάς Χατζής
23:01
62-52 με το έκτο τρίποντο του Γκούντουριτς. Μόνος του κρατά τη Φενέρ στο ματς. by Λουκάς Χατζής
23:02
Δεν μπόρεσε να απαντήσει ο Σλούκας, με την μπάλα στη συνέχεια να φεύγει εκτός από τα χέρια του Παπανικολάου. Ο αρχηγός του Ολυμπιακού ζητά τσάλεντζ για την κατοχή. by Λουκάς Χατζής
23:03
Οι διαιτητές ελέγχουν την προηγούμενη φάση. by Λουκάς Χατζής
23:03
Δικαιώνεται στο τσάλεντζ ο Ολυμπιακός, η μπάλα βγήκε εκτός από τα χέρια του Μότλεϊ. by Λουκάς Χατζής
23:04
Λάθος των παικτών του Ολυμπιακού. by Λουκάς Χατζής
23:04
Τελευταία δέκα δευτερόλεπτα, όλα για τον Ολυμπιακό. by Λουκάς Χατζής
23:05
64-52 με γκολ-φάουλ του Σλούκα στα 5'' πριν το φινάλε της 3η2 περιόδου! by Λουκάς Χατζής
23:05
65-52 με τη συμπληρωματική βολή του Έλληνα γκαρντ που φτάνει τους 19 πόντους. by Λουκάς Χατζής
23:06
Δεν βρίσκει στόχο το τρίποντο του Γκούντουριτς, τέλος τρίτης περιόδου. by Λουκάς Χατζής
23:06
23:08
Ξεκίνησε η τέταρτη και τελευταία περίοδος. by Λουκάς Χατζής
23:08
Διπλή ντρίπλα από τον Παπανικολάου, κατοχή για τη Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
23:10
Ο Χέιζ έσπρωξε πάνω στον Κάαναν την μπάλα και βγήκε εκτός, με αποτέλεσμα η κατοχή να πάει στη Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
23:10
Βολές τώρα για τον Μότλεϊ από φάουλ του Κάαναν. by Λουκάς Χατζής
23:10
65-54 με 2/2 βολές για τη Φενέρ. by Λουκάς Χατζής
23:11
Επιθετικό φάουλ του Γουόκαπ που μόλις μπήκε στο παρκέ έκανε το 4ο προσωπικό του φάουλ. by Λουκάς Χατζής
23:12
Άστοχο τρίποντο του Καλάθη, ριμπάουντ ο Παπανικολάου. 14 πόντους και 10 ριμπάουντ για τον αρχηγό του Ολυμπιακού! by Λουκάς Χατζής
23:12
67-54 με δίποντο του Βεζένκοφ. by Λουκάς Χατζής
23:12
Κλέβει ο Βεζένκοφ την πάσα του Καλάθη. by Λουκάς Χατζής
23:13
4ο φάουλ και για τον Καλάθη, 1ο ομαδικό για τη Φενέρ στην τέταρτη περίοδο. by Λουκάς Χατζής
23:18
Αστοχεί σε ελεύθερο τρίποντο ο Παπανικολάου, με τον Βεζένκοφ να ορμάει και να παίρνει το ριμπάουντ, κερδίζοντας μάλιστα και το φάουλ by Λουκάς Χατζής
23:21
73-58 με γκολ-φάουλ του ΜακΚίσικ που παίρνει παραμάζωμα τον Έντουαρτς για το +15! by Λουκάς Χατζής
23:21
74-58 με τη συμπληρωματική βολή του Αμερικανού. by Λουκάς Χατζής
23:22
74-61 με το έβδομο τρίποντο του Γκούντουριτς. Πραγματικά μόνος του έχει κρατήσει τη Φενέρ απόψε. by Λουκάς Χατζής
23:22
76-61 με νέα μαγική ασίστ του Σλούκα για τον Σάσα! by Λουκάς Χατζής
23:23
Πέμπτο φάουλ για τον Νικ Καλάθη, που πλέον θα δει τα τελευταία 3,5 λεπτά από τον πάγκο. by Λουκάς Χατζής
23:24
22 πόντοι και 6 ασίστ από τον Κώστα Σλούκα! Απίθανη εμφάνιση στο πιο κρίσιμο ματς της σεζόν από τον Έλλγνα γκαρντ. by Λουκάς Χατζής
23:25
78-64 με το όγδοο τρίποντο του Γκούντουριτς. 8/12 τρίποντα. by Λουκάς Χατζής
23:25
Φάουλ του Σλούκα που δείχνει να πονάει στο πόδι. by Λουκάς Χατζής
23:26
Τάιμ άουτ στο ματς, με τη Φενέρ να έχει βολές μετά με τον Έντουαρτς. by Λουκάς Χατζής
23:26
Ανησυχία για τον Σλούκα που έδειχνε να μην πατάει καλά. Να θυμίσουμε πως ο ημιτελικός του Final 4 είναι σε 10 ημέρες. by Λουκάς Χατζής
23:27
Συνεχίζει κανονικά μετά το τάιμ άουτ ο Σλούκας! Ευτυχώς είναι καλά δεν έχει κάτι ο Έλληνας γκαρντ! by Λουκάς Χατζής
23:32
Άτσαλο πέσιμο του ΜακΚίσικ από μαρκάρισμα του Γκούντουριτς. Ευτυχώς και οι δύο είναι καλά και δεν τραυματίστηκαν. Ο Αμερικανός γκαρντ του Ολυμπιακού έπεσε με την πλάτη. Όλα καλά όμως συνεχίζεται το ματς. by Λουκάς Χατζής
23:32
Αντιαθλητικό στον Γκούντουριτς. by Λουκάς Χατζής
23:32
Το «ερυθρόλευκο» γλέντι έχει ξεκινήσει ήδη στις εξέδρες του ΣΕΦ! by Λουκάς Χατζής
23:36
ΤΕΛΟΣ. Ο Ολυμπιακός θα πάει στο Κάουνας και στο Final 4 της Ευρωλίγκας! by Λουκάς Χατζής
23:37
Να πούμε πως ο ημιτελικός του Ολυμπιακού με Μονακό ή Μακάμπι θα γίνει την Παρασκευή (19/05) στις 18:00. by Λουκάς Χατζής
23:38
Οι παίκτες του Γιώργου Μπαρτζώκα γνωρίζουν την αποθέωση από τους φίλους των «ερυθρόλευκων» στο κατάμεστο ΣΕΦ! by Λουκάς Χατζής
23:39
Οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού έχουν ανάψει καπνογόνα, έχοντας δημιουργήσει πολύ ωραία ατμόσφαιρα! by Λουκάς Χατζής
23:41
Κορυφαίος για τον Ολυμπιακό δεν ήταν άλλος απόψε από τον Κώστα Σλούκα, που βγήκε μπροστά στα δύσκολα, τόσο στη δημιουργία, όσο και στην εκτέλεση. Ο Έλληνας γκαρντ ολοκλήρωσε το ματς με 22 πόντους, 6 ασίστ και 3 ριμπάουντ, ενώ, θα δώσει το παρών σε Final 4 για 10η φορά στην πλούσια καριέρα του! by Λουκάς Χατζής
23:43
Τρομερός ήταν και ο αρχηγός των «ερυθρόλευκων», με τον Κώστα Παπανικολάου να μπαίνει στο ματς σαν να μην υπάρχει... αύριο, παρά το γεγονός πως ταλαιπωρήθηκε από ίωση, ολοκληρώνοντας το παιχνίδι με ένα απολαυστικό double-double 14 πόντων και 11 ριμπάουντ! by Λουκάς Χατζής