Παναθηναϊκός-ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948

Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης.

18:44
18:45
Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την φιλική αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948, στο πλαίσιο της καλοκαιρινής προετοιμασίας του, στην Αυστρία. by www.sport-fm.gr
18:46
Το φιλικό θα μεταδοθεί και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6, σε περιγραφή του Διονύση Δεσύλλα, αλλά και τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1. by www.sport-fm.gr
18:47
Η αναμέτρηση διεξάγεται στο Ρόρμπαχ, μισή ώρα μακριά από το Μπαντ Έρλαχ, ωστόσο θια πρέπει να σημειώσουμε ότι εδώ και περίπου 45 λεπτά βρέχει καταρρακτωδώς! Εικόνα live 21975856/27260.jpg by www.sport-fm.gr
18:48
18:52
Μόλις χθες, οι «πράσινοι» κέρδισαν την Πετρολούλ με 2-0 και έκαναν το... 3x3 στα έως τώρα φιλικά προετοιμασίας. by www.sport-fm.gr
18:53
18:54
Να πούμε επίσης πως Ιωαννίδης και Τσέριν δεν πρόκειται να αγωνιστούν απόψε, για να προφυλαχθούν. by www.sport-fm.gr
18:55
Αλλά και ότι η ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948 θα αγωνιστεί τη νέα σεζόν φέτος στο UEFA Conference League... by www.sport-fm.gr
18:56
Την 11άδα της βουλγάρικης ομάδας απαρτίζουν οι: Ναουμόφ, Πετρόφ, Γκουρίστα, Ραπνούιλ, Χέλιτον, Τσενόφ, Βουτόφ, Τσότσεφ, Καραγκάρεν, Πεδρίνιο και Γιόσκοφ. by www.sport-fm.gr
19:01
19:01
19:01
Οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων κάνουν τώρα την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους διαιτητές... by www.sport-fm.gr
19:02
Ενώ ακολουθούν οι καθιερωμένες φωτογραφίες αλλά και χειραψίες ανάμεσα στους πρωταγωνιστές. by www.sport-fm.gr
19:03
19:04
19:05
19:07
3' Λάθος του Βαγιαννίδη, ο Γιόσκοφ μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει, αλλά στη συνέχεια του βάζει την κόντρα και διώχνει σε πλάγιο. by www.sport-fm.gr
19:08
4' Νέα φάση για την ΤΣΣΚΑ με τη σέντρα από τα δεξιά και τον Σένκεφελντ να διώχνει με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι. by www.sport-fm.gr
19:11
6' Ο Κλεϊνχέισλερ πιέζει προσπαθώντας να κλέψει, αλλά ο Ναουμόφ τον προλαβαίνει και διώχνει την τελευταία στιγμή. by www.sport-fm.gr
19:13
9' Νέο δυνατό μαρκάρισμα. τώρα πάνω στον Ρούμπεν, ακολουθούν αψιμαχίες και διακοπή του ματς. by www.sport-fm.gr
19:14
19:18
13' Πιάνει τον μηρό του ο Σένκεφελντ και ζητάει μόνος του να γίνει αλλαγή! Εικόνα live 21975856/52334.jpg by www.sport-fm.gr
19:18
14' Υπάρχει διακοπή στο παιχνίδι, με τον Ολλανδό στόπερ να δέχεται τις πρώτες βοηθειες και τον Σιδερά να κάνει ήδη προθέρμανση. by www.sport-fm.gr
19:19
19:21
19:21
17' Πρώτη καλή στιγμή για τους «πράσινους», με τη σέντρα του Χουάνκαρ από αριστερά και τον Σπόραρ να μην μπορεί να κάνει έγκαιρα την προβολή στο δεύτερο δοκάρι. by www.sport-fm.gr
19:23
19' Αντεπίθεση για τον Παναθηναϊκό, με τον Μαντσίνι να γεμίζει από τα δεξιά αυτή την φορά, ξανά για τον Σπόραρ, αλλά ήταν δυνατό και δεν του επέτρεψε να σουτάρει. by www.sport-fm.gr
19:23
19:26
19:27
19:28
24' Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό, με συνδυαστικό ποδόσφαιρο από Κλεϊνχέισλερ και Καλοσκάμη, που κατέληξε σε ένα σουτ του Μπερνάρ έξω και δεξιά της περιοχής, το οποίο πέρασε λίγο άουτ! by www.sport-fm.gr
19:34
29' Νέα επικίνδυνη φάση για το «τριφύλλι», με το γέμισμα του Σπόραρ από δεξιά, τον Κλεϊνχέισλερ να παίρνει τη μπάλα, να κάνει την τρίπλα, αλλά να κόβεται προτού σουτάρει με μέτωπο στην εστία. by www.sport-fm.gr
19:35
31' Καλή επίθεση της ΤΣΣΚΑ, που κυκλοφορεί ωραία την μπάλα, αλλά το σουτ του Πεδρίνιο από θέση μέσα αριστερά να είναι άστοχο. by www.sport-fm.gr
19:37
33' Σουτ του Καραγκάρεν μέσα από την περιποχή, ο Ρούμπεν βάζει την κόντρα και η μπάλα απομακρύνεται. by www.sport-fm.gr
19:40
36' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πεδρίνιο απο αριστερά, μπλοκάρει την μπάλα -που σκάει και στο έδαφος- ο Λοντίγκιν. by www.sport-fm.gr
19:41
19:42
39' Γκολ! 1-0 ο Παναθηναϊκός, μετά από ωραία ανάπτυξη και την σέντρα του Μπερνάρ από δεξιά, με τον Καλοσκάμη να κάνει την εξ επαφής κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, ανοίγοντας το σκορ για την ομάδα του... by www.sport-fm.gr
19:50
45' Ημίχρονο στο παιχνίδι, με τον Παναθηναϊκό να προηγείται της ΤΣΣΚΑ Σόφια 1948 με 1-0 χάρη στο γκολ του Καλοσκάμη το 39'. Εικόνα live 21975856/57730.jpg by www.sport-fm.gr
20:01
20:02
20:03
Την ώρα που οι Παλάσιος, Μπιλάλ, Φρόκου, Τζούριτσιτς,Τσοκάι, Γερεμέγεφ και Αϊτόρ κάνουν ζέσταμα από πλευράς Παναθηναϊκού. by www.sport-fm.gr
20:06
Ο δε Τζούριτσιτς αντικαθιστά τον σκόρερ Καλοσκάμη, περνάει στο 10 και ο Μπερνάρ αριστερός εξτρέμ. by www.sport-fm.gr
20:06
20:09
20:10
20:15
52' Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό, ωραία ανάπτυξη από τον Κλείνχέισλερ, με τον Μπερνάρ να ανοίγει το κοντρόλ, μέσα στην περιοχή. by www.sport-fm.gr
20:15
20:16
55' Εκτέλεση του Μπερνάρ, κεφαλιά του Σπόραρ στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα βρίσκει σε αντίπαλο και καταλήγει ξανά κόρνερ. by www.sport-fm.gr
20:17
55' Τρίτο διαδοχικό κόρνερ για την ομάδα του Γιοβάνοβιτς, ο Μαντσλινι στην εκτέλεση από δεξιά, απομακρύνει ο Χέλιτον. by www.sport-fm.gr
20:22
62' Αϊτόρ, Κωτσιρας και Καμπετσής μπαίνουν αντί των Μαντσίνι, Βαγιαννίδη και Μπερνάρ αντίστοιχα. by www.sport-fm.gr
20:25
20:27
20:31
20:32
71' Κάτρης αντί Φικάι, Τσόκαϊ αντί Ρούμπεν, Μλαντένοβιτς αντί Χουάνκαρ και Μπιλάλ αντί Σπόραρ. by www.sport-fm.gr
20:33
72' Φάουλ για την ΤΣΣΚΑ από δεξιά, απομακρύνει με κεφαλιά σε κόρνερ ο Μπιλάλ. by www.sport-fm.gr
20:34
73' Ευκαιρία για την ΤΣΣΚΑ Σόφιας να ισοφαρίσει, με την κεφαλιά του Μπούσκεβατς στο δεύτερο δοκάρι να περνάει ελάχιστα άουτ. by www.sport-fm.gr
20:36
74' Νέα καλή στιγμή για τους Βούλγαρους, με το σουτ του Κιρίλοφ να περνάει δίπλα από την εστία του Ξενόπουλου. by www.sport-fm.gr
20:41
79' Διπλή αλλαγή από τον Γιοβάνοβιτς. Φρόκου και Μάγκνουσον, αντί των Κλεϊνχέισλερ και Σιδερά. by www.sport-fm.gr
20:49
85' Ο Κάτρης προλαβαίνει βάζοντας εξαιρετικά το σώμα του τον Τόνεφ πριν αυτός κάνει το σουτ από πλεονεκτική θέση. by www.sport-fm.gr
20:51
20:52
90'+4' Λήξη του αγώνα, με τον Παναθηναϊκό να κερδίζει και την ΤΣΣΚΑ Σόφιας με 1-0. by www.sport-fm.gr