Παρακολουθήστε live από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τη 3η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Παρέα θα παρακολουθήσουμε ζωντανά την αναμέτρηση του Πανσερραϊκού με τον Παναιτωλικό, για την 3η αγωνιστική της Stoiximan Super League. by Δημήτρης Κάππας
20:48
Το παιχνίδι θα λάβει χώρα στο γήπεδο της Τούμπας, καθώς οι εργασίες στο γήπεδο του Πανσερραϊκού δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμη. by Δημήτρης Κάππας
20:50
Η αναμέτρηση θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Novasports 2 και ραδιοφωνικά από τον bwinΣΠΟΡ FM 94,6. Ώρα έναρξης στις 21:00. by Δημήτρης Κάππας
20:51
Πάμε και στις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Δημήτρης Κάππας
20:53
Πανσερραϊκός (Πάμπλο Γκαρσία): Χοβάν - Χάγεκ, Μπέργκστρομ, Πεταυράκης, Πηλέας - Ουεντραόγκο, Στάικος - Μούργος, Μασκανάκης,Τομάς - Άλεξιτς. by Δημήτρης Κάππας
20:55
Παναιτωλικός (Γκάμπριελ Σούρερ): Καπίνο - Ντουάρτε, Μλάντεν, Μαλής - Λιάβας, Πέρες, Τσιγγάρας, Τορεχόν, Μπαλντασάρα - Ντίας, Καρέλης. by Δημήτρης Κάππας
20:57
Διαιτητής: Σταύρος Τσιμεντερίδης (Κοζάνης) Βοηθοί: Κωνσταντίνος Στάικος (Λάρισας), Ιωάννης Μηνούδης (Πιερίας) 4ος: Παναγιώτης Ραφαήλ Τσιάρας (Καβάλας) VAR: Τάσος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) by Δημήτρης Κάππας
20:58
Οι δύο ομάδες έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο και όλα είναι σχεδόν έτοιμα για την έναρξη της αναμέτρησης. by Δημήτρης Κάππας
20:59
Τελευταία μεταξύ τους συνάντηση το 2017 για το Κύπελλο, όταν ο Πανσερραϊκός ήταν στη δεύτερη κατηγορία, με τον Παναιτωλικό να επικρατεί 2-0. by Δημήτρης Κάππας
21:00
Ξεκίνησε το παιχνίδι, στη σέντρα ο Παναιτωλικός. by Δημήτρης Κάππας
21:01
2' Πρώτη καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Μακρινό σουτ του Στάικου εν κινήσει, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Καπίνο. by Δημήτρης Κάππας
21:04
Καλός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά, με τον Πανσερραϊκό να έχει φτάσει και σε μία τελική προσπάθεια. by Δημήτρης Κάππας
21:06
6' Επικίνδυνη σέντρα-σουτ του Μασκανάκη μετά από λάθος της άμυνας, δεν ανησύχησε τον Καπίνο. by Δημήτρης Κάππας
21:09
9' Ο Μασκάνακης βγήκε απέναντι από τον Καπίνο, αλλά η φάση μετρά ως μη γενόμενη, για φάουλ στον Ντουάρτε. by Δημήτρης Κάππας
21:11
11' Πρώτη καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Ο Ντίας πήρε την μπάλα στον χώρο της μεσαίας γραμμής και έκανε την κούρσα και το μακρινό σουτ, με τον Χόβαν να πέφτει στη γωνία του και να διώχνει. by Δημήτρης Κάππας
21:13
13' Μακρινό σουτ του Στάικου, η μπάλα πολύ πάνω από την εστία του Καπίνο. by Δημήτρης Κάππας
21:15
16' Κακή εκτέλεση του Πηλέα σε φάουλ από τα αριστερά, περνά άουτ η μπάλα. by Δημήτρης Κάππας
21:18
19' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Δημήτρης Κάππας
21:19
20' Κεφαλιά του Μπρούνο Ντουάρτε από την εκτέλεση, η μπάλα καταλήγει στα χέρια του Χόβαν. by Δημήτρης Κάππας
21:21
22' Κίτρινη στον Μπαλντασάρα για φάουλ στον Ουεντραόγκο. by Δημήτρης Κάππας
21:22
23' Κεφαλιά του Άλεξιτς μετά από σέντρα του Μούργου, δεν ανησυχεί τον Καπίνο. by Δημήτρης Κάππας
21:23
21:24
Επιστροφή στη δράση μετά από ένα cooling break. by Δημήτρης Κάππας
21:26
27' Μακρινό σουτ του Άλεξιτς, μπλοκάρει εύκολα ο Καπίνο. by Δημήτρης Κάππας
21:29
30' Γκοοολ για τον Πανσερραϊκό! Ο Άλεξιτς κουβάλησε για αρκετά μέτρα την μπάλα και τη μοίρασε στον Τομάς, ο οποίος την έσπασε στον Μούργο που ερχόταν από τα αριστερά, με τον Κύπριο χαφ να πλασάρει ιδανικά τον Καπίνο για το 1-0! by Δημήτρης Κάππας
21:32
32' Κίτρινη κάρτα στον Στάικο για φάουλ στον Ντίας. by Δημήτρης Κάππας
21:33
Ο Πανσερραϊκός επισκεπτόταν συχνά-πυκνά τα καρέ του Παναιτωλικού και κατάφερε εντέλει να πετύχει και γκολ μετά από μία όμορφη ενέργεια. by Δημήτρης Κάππας
21:36
36' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Ο Τομάς πέρασε όποιον βρήκε μπροστά και πέρασε και τον Καπίνο, αλλά το πλασέ του από πλάγια θέση απομακρύνθηκε από την άμυνα των Αγρινιωτών. Στη συνέχεια της φάσης, ο Ουεντραόγκο έκανε ένα πολύ καλό σουτ από μακριά, με την μπάλα να περνά δίπλα από το δοκάρι. by Δημήτρης Κάππας
21:38
21:41
Ο Πανσερραϊκός είναι η ομάδα που έχει τα ηνία της αναμέτρησης, έχοντας πολύ καλή παρουσία και μετά το γκολ. by Δημήτρης Κάππας
21:42
43' Σουτ του Μασκανάκη από τα όρια της περιοχής, διώχνει με το κεφάλι ο Μλάντεν. by Δημήτρης Κάππας
21:44
45' Φάουλ και κίτρινη κάρτα στον Μούργο για φάουλ στον Τορεχόν που έβγαινε στην αντεπίθεση. by Δημήτρης Κάππας
21:45
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. by Δημήτρης Κάππας
21:47
21:48
Τέλος στο πρώτο μέρος, Πανσερραϊκός-Παναιτωλικός 1-0. by Δημήτρης Κάππας
21:50
Οι Σερραίοι είχαν εξαιρετική παρουσία στο πρώτο μέρος και ανταμείφθηκαν με ένα γκολ. Πολύ καλή και όλη η επιθετική γραμμή της ομάδας με Τομάς, Μασκανάκη, Άλεξιτς, Μούργο να βρίσκονται σε πολύ καλή ημέρα. Από την άλλη, οι Αγρινιώτες δημιούργησαν μόλις μία ευκαιρία, με το σουτ του Ντίας στο 11'. by Δημήτρης Κάππας
22:03
Οι παίκτες των δύο ομάδων έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο για το δεύτερο μέρος. by Δημήτρης Κάππας
22:04
45' Ο Σενγκέλια θα πάρει τη θέση του Μλάντεν. by Δημήτρης Κάππας
22:05
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, στη σέντρα ο Πανσερραϊκός. by Δημήτρης Κάππας
22:06
4-3-3 πλέον το σύστημα του Παναιτωλικού, με τους Σενγκέλια-Ντίας στις πλευρές και Καρέλη στην κορυφή της επίθεσης. by Δημήτρης Κάππας
22:07
Ο Μλάντεν αντικαταστάθηκε, έχοντας ενόχληση στον αχίλλειο τένοντα. by Δημήτρης Κάππας
22:09
49' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, με τη... φαρμακερή σέντρα του Τορεχόν και τον Χάγεκ να διώχνει. by Δημήτρης Κάππας
22:09
Απομάκρυνε την εκτέλεση εύκολα ο Μπένγκστρομ με το κεφάλι. by Δημήτρης Κάππας
22:11
Έχει μπει καλύτερα στο δεύτερο μέρος ο Παναιτωλικός, χωρίς να καταφέρνει μέχρι στιγμής να απειλήσει. by Δημήτρης Κάππας
22:11
52' Πολύ καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Ο Μπαλντασάρα έκλεψε την μπάλα έξω από την περιοχή, με τον Ντίας να γίνεται αποδέκτης και να σουτάρει μέσα από αυτή και τον Χόβαν να διώχνει σε κόρνερ. by Δημήτρης Κάππας
22:13
Δεν κατάφερε να κάνει κάτι από την εκτέλεση ο Παναιτωλικός. by Δημήτρης Κάππας
22:14
54' Ο Ντίας έκανε ωραία ενέργεια και επιχείρησε μία λόμπα από μακριά, χωρίς να ανησυχεί τον Χόβαν. by Δημήτρης Κάππας
22:14
55' Χατζηστραβός και Ντάνκερλουϊ αντί των Μασκανάκη και Τομάς. by Δημήτρης Κάππας
22:15
56' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, που έχει μπει πολύ καλά στο δεύτερο μέρος. by Δημήτρης Κάππας
22:16
Βγαίνει και μπλοκάρει ο Χόβαν. by Δημήτρης Κάππας
22:16
57' Μεγάλη στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Μετά από ωραία ενέργεια και σέντρα του Χατζηστραβού, ο Άλεξιτς έκανε την «σκαστή» κεφαλιά από κοντά, με την μπάλα να περνά πάνω από το δοκάρια του Καπίνο. by Δημήτρης Κάππας
22:19
59' Κεφαλιά του Άλεξιτς μετά τη σέντρα του Ντάνκερλουϊ, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Καπίνο. by Δημήτρης Κάππας
22:24
64' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Μετά από λάθος γύρισμα του Μπένγκστρομ, ο Καρέλης βγήκε απέναντι από τον Χόβαν, αλλά το πλασέ ήταν κάκιστο, με την μπάλα να περνάει άουτ. by Δημήτρης Κάππας
22:26
Ισορροπημένο το παιχνίδι στα τελευταία λεπτά, μετά την υπεροχή του Παναιτωλικού στα πρώτα 15 λεπτά του δευτέρου μέρους. by Δημήτρης Κάππας
22:27
Cooling break για να δροσιστούν οι παίκτες. by Δημήτρης Κάππας
22:28
11-6 υπέρ του Πανσερραϊκού οι τελικές. by Δημήτρης Κάππας
22:30
71' Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. by Δημήτρης Κάππας
22:30
Απομάκρυναν την εκτέλεση οι Αγρινιώτες. by Δημήτρης Κάππας
22:31
72' Γούλερι και Τσαγκαλίδης στις θέσεις των Άλεξιτς και Μούργου. by Δημήτρης Κάππας
22:34
Θα φρεσκάρει την ομάδα του ο Σούρερ, προκειμένου να βρει το γκολ της ισοφάρισης. by Δημήτρης Κάππας
22:36
76' Φρεντ Ντουάρτε και Χουάνπι αντί των Τσιγγάρα και Ντίας. by Δημήτρης Κάππας
22:37
77' Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. by Δημήτρης Κάππας
22:38
Έδιωξαν εύκολα οι παίκτες του Παναιτωλικού. by Δημήτρης Κάππας
22:38
Στο έδαφος ο Ουεντραόγκο, μετά από σύγκρουση με τον Καρέλη. by Δημήτρης Κάππας
22:39
80' Κίτρινη κάρτα στον Ντάνκερλουϊ για καθυστέρηση. by Δημήτρης Κάππας
22:42
82' Ζοάο Πέδρο στη θέση του Μπαλντασάρα, με δύο φορ πλέον ο Παναιτωλικός. by Δημήτρης Κάππας
22:43
83' Ο Γούλερι πλάσαρε από πλάγιο θέση, ο Καπίνο απέκρουσε, αλλά η φάση είναι ως μη γενόμενη. by Δημήτρης Κάππας
22:44
84' Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, με τον Ντουάρτε να μπαίνει στην περιοχή, αλλά το σουτ που επιχείρησε ήταν πολύ άστοχο. by Δημήτρης Κάππας
22:45
85' Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. by Δημήτρης Κάππας
22:45
86' Σουτ του Γούλερι εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει και νέο κόρνερ. by Δημήτρης Κάππας
22:46
Πέρασε ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση. by Δημήτρης Κάππας
22:47
Ο Παναιτωλικός θα ψάξει στα τελευταία λεπτά το γκολ, ο Πανσερραϊκός έχει κλείσει -σε γενικές γραμμές- καλά τους χώρους. by Δημήτρης Κάππας
22:48
89' Σουτ του Καρέλη εντός περιοχής, το οποίο ήταν πολύ αδύναμο, με τον Χόβαν να μπλοκάρει εύκολα. by Δημήτρης Κάππας
22:50
13-8 οι τελικές υπέρ του Πανσερραϊκού. by Δημήτρης Κάππας
22:50
Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Δημήτρης Κάππας
22:51
90'+1' Γκοοοολ για τον Παναιτωλικό! Μετά από ακόμη μία εκπληκτική σέντρα του Τορεχόν, ο Ζοάο Πέδρο μπήκε στην πορεία της μπάλας και με «σκαστή» κεφαλιά, νίκησε τον Χόβαν για το 1-1! by Δημήτρης Κάππας
22:52
90'+2' Ο Βοΐλης αντί του Καρέλη. by Δημήτρης Κάππας
22:53
90'+4' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Δημήτρης Κάππας
22:53
Φάουλ του Πέδρο και κατοχή για Πανσερραϊκό. by Δημήτρης Κάππας
22:54
Ακόμη ένα λεπτό για το φινάλε. by Δημήτρης Κάππας
22:55
90'+5' Ακόμη ένα κόρνερ για τον Παναιτωλικό, που θέλει να φέρει... τούμπα το ματς. by Δημήτρης Κάππας
22:56
Δεν κατάφερε να πάρει κάτι από το κόρνερ ο Παναιτωλικός. Τέλος στο παιχνίδι. by Δημήτρης Κάππας
22:59
Πανσερραϊκός-Παναιτωλικός 1-1, με τους Αγρινιώτες να ανεβάζουν την απόδοσή τους στο δεύτερο μέρος και εντέλει να πετυχαίνουν το γκολ της ισοφάρισης με τον Ζοάο Πέδρο στο 90'+1'. by Δημήτρης Κάππας