Λεπτό προς λεπτό η πρεμιέρα των ομίλων του Champions League

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr όσα γίνονται στα παιχνίδια της πρεμιέρας των ομίλων του Champions League

21:30
Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Κάππας
21:31
Παρέα θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη όλων των αναμετρήσεων της ζώνης των 22:00 στην πρεμιέρα των ομίλων του Champions League, αλλά και αυτά των 19:45, που θα ολοκληρωθούν σε λίγα λεπτά. by Δημήτρης Κάππας
21:32
Αυτή τη στιγμή διεξάγονται τα Μίλαν-Νιούκαστλ (0-0) και Γιουνγκ Μπόις-Λειψία (1-2). by Δημήτρης Κάππας
21:37
90'+2' Γκοοολ για τη Λειψία! Ο Χένρικς έφυγε στην αντεπίθεση και βρήκε τον Σέσκο στην πλάτη της άμυνας της Γιουνγκ Μπόις, ο οποίος μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε εύστοχα, για το 1-3! by Δημήτρης Κάππας
21:49
Οι ενδεκάδες του Μάντσεστερ Σίτι-Ερυθρός Αστέρας: Εικόνα live 21976513/100734.jpg by Δημήτρης Κάππας
21:50
21:52
Οι ενδεκάδες του Φέγενορντ-Σέλτικ με βασικό τον Λουίς Πάλμα: Εικόνα live 21976513/111971.jpg by Δημήτρης Κάππας
21:53
Εκτός της αποστολής της Λάτσιο είναι ο Χρήστος Μανδάς, για το παιχνίδι με την Ατλέτικο Μαδρίτης. by Δημήτρης Κάππας
21:54
Το τρίτο γκολ της Λειψίας με τον Σέσκο: by Δημήτρης Κάππας
21:55
Η φοβερή απόκρουση του Σπορτιέλο που έσωσε τη Μίλαν: by Δημήτρης Κάππας
21:56
Σε περίπου 5 λεπτά αναμένεται η έναρξη όλων των παιχνιδιών των 22:00. by Δημήτρης Κάππας
21:58
Πολύ ενδιαφέροντα τα παιχνίδια των 22:00, με το Παρί Σεν Ζερμέν-Ντόρτμουντ να ξεχωρίζει. by Δημήτρης Κάππας
22:06
Συμπληρώθηκε το πρώτο πεντάλεπτο σε όλα τα γήπεδα, χωρίς να υπάρχει κάποιο γκολ. by Δημήτρης Κάππας
22:08
22:09
8' Γκοοολ για την Πόρτο! Ο Ταρεμί βρήκε τον Φράνκο, εκείνος σούταρε με τον Ρίζνικ να αποκρούει δύσκολα. Ο Γκαλένο, όμως, πήρε το ριμπάουντ και σκόραρε προ κενής εστίας, για το 0-1! by Δημήτρης Κάππας
22:13
11' Γκοοολ για την Μπαρτσελόνα! Μετά από ωραία συνεργασία, ο Ζοάο Φέλιξ έγινε κάτοχος της μπάλας στην περιοχή και με ωραίο σουτ στην κλειστή γωνία, άνοιξε το σκορ! by Δημήτρης Κάππας
22:14
13' Γκοοολ για τη Σαχτάρ! Ο Κονόπλια έκανε ωραία ενέργεια και σέντρα από δεξιά και ο Κέλσι με ωραία κοντινή κεφαλιά, έκανε το 1-1! by Δημήτρης Κάππας
22:16
15' Γκοοολ για την Πόρτο! Μετά από μεγάλο λάθος στην άμυνα της Σαχτάρ, ο Γκαλένο βρέθηκε απέναντι από την Ρίζνικ και πλάσαρε εύστοχα, για το 1-2! Τρία γκολ σε 15' στο Αμβούργο, όπου γίνεται το ματς, λόγω των όσων συμβαίνουν στην Ουκρανία. by Δημήτρης Κάππας
22:20
19' Δοκάρι για την Παρί Σεν Ζερμέν με τον Βιτίνια, ο οποίος σούταρε από τα όρια της περιοχής. by Δημήτρης Κάππας
22:21
19' Γκοοοολ για την Μπαρτσελόνα! Ο Ντε Γιόνγκ έκανε μία μαγική κάθετη πάσα για τον Ζοάο Φέλιξ, εκείνος μπήκε στην περιοχή και βρήκε τον Λεβαντόφσκι, ο οποίος νίκησε από κοντά τον Μπουτέ για το 2-0! by Δημήτρης Κάππας
22:22
Μετρά κανονικά το γκολ, έπειτα και από εξέταση του VAR. by Δημήτρης Κάππας
22:24
22:24
23' Γκοοολ για την Μπαρτσελόνα! Ο Ραφίνια έκανε ωραία σέντρα από αριστερά, η μπάλα κόντραρε στον Μπατάιγ και κατέληξε στα δίχτυα του Μπουτέ, για το 3-0! by Δημήτρης Κάππας
22:29
29' Γκοοολ για την Πόρτο! Ο Γκαλένο έκανε ωραία επέλαση από αριστερά και βρήκε τον Ταρεμί στην περιοχή, ο οποίος με όμορφο πλασέ από κοντά έκανε το 1-3! by Δημήτρης Κάππας
22:31
29' Γκοοολ για την Ατλέτικο! Ο Μολίνα έστρωσε την μπάλα στον Μπάριος, εκείνος έκανε το μακρινό σουτ, η μπάλα κόντραρε στον Καμάντα και κατέληξε στα δίχτυα της Λάτσιο, για το 0-1! by Δημήτρης Κάππας
22:39
Πιέζει ακατάπαυστα την Ντόρτμουντ η Παρί, χωρίς να έχει καταφέρει να πετύχει κάποιο γκολ. by Δημήτρης Κάππας
22:40
10 τελικές για την Παρί, όλες εκτός εστίας! by Δημήτρης Κάππας
22:41
40' Έλεγχος VAR για πιθανό πέναλτι για την Παρί. Συνεχίζεται το ματς. by Δημήτρης Κάππας
22:42
Το δοκάρι του Χάαλαντ: by Δημήτρης Κάππας
22:43
22:45
Το γκολ της Ατλέτικο: by Δημήτρης Κάππας
22:47
45' Γκοοοολ για τον Ερυθρό Αστέρα μέσα στο ''Etihad''! Ο Μπουκαρί έφυγε στην πλάτη της άμυνας της Σίτι και με όμορφο πλασέ νίκησε τον Έντερσον για το 0-1! by Δημήτρης Κάππας
22:47
45'+1' Γκοοοολ για τη Φέγενορντ! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Στενγκς, ο Χαρτ δεν μπορεί να αποκρούσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και 1-0! by Δημήτρης Κάππας
22:50
Ημίχρονο σε όλα τα παιχνίδια! by Δημήτρης Κάππας
22:51
23:02
Η «καυτή» ατμόσφαιρα στις 7 έδρες στην πρεμιέρα του Champions League: by Δημήτρης Κάππας
23:06
47' Γκοοολ για τη Μάντσεστερ Σίτι! Ωραία συνεργασία, των παικτών του Γκουαρδιόλα, ο Άλβαρες παίζει το 1-2 με τον Χάαλαντ, παίρνει την μπάλα από τον Νορβηγό, περνάει τον τερματοφύλακα και κάνει το 1-0! by Δημήτρης Κάππας
23:08
47' Πέναλτι για την Παρί για χέρι του Ζίλε σε σουτ του Εμπαπέ! by Δημήτρης Κάππας
23:09
49' Γκοοολ για την Παρί! Ο Εμπαπέ νικά τον Κόμπελ από την άσπρη βούλα και κάνει το 1-0! by Δημήτρης Κάππας
23:11
54' Γκοοολ για την Μπαρτσελόνα! Ο Γκάβι έγινε κάτοχος της μπάλας με περιπετειώδη τρόπο στην περιοχή και με ένα πανέμορφο σουτ, νίκησε τον Μπουτέ για το 4-0! by Δημήτρης Κάππας
23:16
56' Απίθανη ευκαιρία για την Λάτσιο, με τον Ιμόμπιλε να μην μπορεί από κοντά να νικήσει τον Όμπλακ, που έδιωξε! by Δημήτρης Κάππας
23:17
58' Μεγάλη ευκαιρία και για τη Σίτι, με τον Χάαλαντ να μην μπορεί να νικήσει από κοντά τον Γκλάζερ! by Δημήτρης Κάππας
23:18
58' Απίθανο γκολ για την Παρί! Ο Χακίμι συνδυάστηκε με τον Βιτίνια στην περιοχή, έγινε ξανά κάτοχος της μπάλας, ξεπέρασε τον προσωπικό του αντίπαλο με μία «κοφτή» ντρίμπλα και εκτέλεσε με το εξωτερικό τον Κόμπελ, για το 2-0! by Δημήτρης Κάππας
23:20
60' Γκοοολ για την Μάντσεστερ Σίτι! Μετά από εκτέλεση φάουλ του Άλβαρες, ο Γκλάζερ βγήκε, αλλά δεν κατάφερε να απομακρύνει με τη γροθιά, με αποτέλεσμα η μπάλα να πηγαίνει στα δίχτυα, για το 2-1! by Δημήτρης Κάππας
23:21
Το 1-1 της Σίτι: by Δημήτρης Κάππας
23:22
Το 1-0 της Παρί: by Δημήτρης Κάππας
23:23
63' Πέναλτι για τη Φέγενορντ και κόκκινη για τη Σέλτικ, με δεύτερη κίτρινη στον Λάγκερμπίλκε! by Δημήτρης Κάππας
23:24
66' Γκοοολ για την Μπαρτσελόνα! Πανέμορφη κίνηση και σέντρα του Ραφίνια από τα δεξιά, ο Ζοάο Φέλιξ κάνει την κοντινή κεφαλιά για το 5-0! by Δημήτρης Κάππας
23:26
65' Αστοχεί σε πέναλτι ο Παϊσάου για τη Φέγενορντ, αποκρούει ο Χάρτ! by Δημήτρης Κάππας
23:27
Το γκολ του Γκάβι για το 4-0: by Δημήτρης Κάππας
23:27
23:28
23:30
69' Με εννέα παίκτες πλέον παίζει η Σέλτικ, καθώς αποβάλλεται και ο Χολμ! by Δημήτρης Κάππας
23:30
70' Γκοοολ για τη Φέγενορντ! Σκοράρει ο Γκερτράουντα από κοντά, αλλά ίσως βρίσκεται σε θέση οφσάιντ. by Δημήτρης Κάππας
23:32
Ακυρώνεται το γκολ της Φέγενορντ και παραμένει το 1-0. by Δημήτρης Κάππας
23:32
73' Γκοοολ για τη Μάντσεστερ Σίτι! Ο Ρόδρι πήρε την μπάλα εκτός περιοχής, με ωραίες κινήσεις μπήκε σε αυτή και με ένα πανέμορφο συρτό πλασέ, νίκησε τον Γκλάζερ για το 3-1! by Δημήτρης Κάππας
23:36
76' Γκοοολ για τη Φέγενορντ! Ο Τζάχανμπανκς έγινε κάτοχος της μπάλας στην περιοχή και με πανέμορφο σουτ νίκησε τον Χαρτ για το 2-0! by Δημήτρης Κάππας
23:40
79' Δοκάρι για την Ντόρτμουντ μετά από μακρινό πλασέ του Γκίτενς. by Δημήτρης Κάππας
23:51
Έχουν περάσει τα 90' σε όλα τα ματς, ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης η Λάτσιο! by Δημήτρης Κάππας
23:52
Τέλος στο Ολυμπιακό Στάδιο του Μοντζουίκ, Μπαρτσελόνα-Αντβέρπ 5-0! by Δημήτρης Κάππας
23:53
Τέλος στο Αμβούργο, Σαχτάρ-Πόρτο 1-3! by Δημήτρης Κάππας
23:55
Τέλος στο Μάντσεστερ, Σίτι-Ερυθρός Αστέρας 3-1! by Δημήτρης Κάππας
23:55
90'+5' Απίθανα πράγματα στη Ρώμη! Γκολ του Προβεντέλ, του τερματοφύλακα της Λάτσιο! Σέντρα του Λουίς Αλμπέρτο, ο Κροάτης γκολκίπερ κάνει κίνηση σέντερ φορ και νικά τον Όμπλακ για το 1-1! by Δημήτρης Κάππας