Λεπτό προς λεπτό η πρεμιέρα των ομίλων του Champions League

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη των αναμετρήσεων για την πρεμιέρα των ομίλων του Champions League

21:38
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των έξι αναμετρήσεων που θα γίνουν στις 22:00 για την 1η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Champions League. by Γιάννης Πολιάς
21:38
Δείτε ΕΔΩ τις τηλεοπτικές μεταδόσεις των αγώνων. by Γιάννης Πολιάς
21:40
1ος ΟΜΙΛΟΣ Μπάγερν Μονάχου-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2ος ΟΜΙΛΟΣ Σεβίλλη-Λανς Άρσεναλ-Αϊντχόφεν 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μπράγκα-Νάπολι 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μπενφίκα-Ζάλτσμπουργκ Σοσιεδάδ-Ίντερ by Γιάννης Πολιάς
21:44
Πριν λίγο, η Γαλατάσαραϊ έμεινε στο 2-2 με την Κοπεγχάγη, επιστρέφοντας στο τέλος. by Γιάννης Πολιάς
21:45
Η δε Ρεάλ Μαδρίτης, λύγισε στην εκπνοή την Ουνιόν Βερολίνου με ένα ακόμα γκολ του Μπέλιγχαμ! by Γιάννης Πολιάς
21:46
by Γιάννης Πολιάς
21:48
21:49
Χθες είδαμε 23 γκολ, σήμερα έχουμε ήδη πέντε. by Γιάννης Πολιάς
21:50
Ασφαλώς, τα βλέμματα πέφτουν σε μεγάλο βαθμό στο ματς της Μπάγερν Μονάχου με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στην "Allianz Arena". by Γιάννης Πολιάς
22:00
Τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή για τα θύματα των φυσικών καταστροφών σε Μαρόκο και Λιβύη. by Γιάννης Πολιάς
22:03
2' Πέναλτι για τη Ζάλτσμπουργκ στο ματς με την Μπενφίκα! by Γιάννης Πολιάς
22:04
Άουτ η εκτέλεση του Κονατέ! by Γιάννης Πολιάς
22:04
Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τους Αυστριακούς να ανοίξουν το σκορ. by Γιάννης Πολιάς
22:05
4' ΓΚΟΛ, ΣΟΣΙΕΔΑΔ-ΙΝΤΕΡ 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΝΤΕΘ! Τραγικό λάθος στην άμυνα από τον Μπαστόνι, ο Ισπανός είπε... gracias και άνοιξε το σκορ με ωραίο τελείωμα. by Γιάννης Πολιάς
22:07
Πριν το 5λεπτο το πρώτο γκολ στη βραδινή ζώνη. by Γιάννης Πολιάς
22:10
9' ΓΚΟΛ, ΣΕΒΙΛΛΗ-ΛΑΝΣ 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΟΚΑΜΠΟΣ! Απίθανη κεφαλιά προς τα πίσω... by Γιάννης Πολιάς
22:11
9' ΓΚΟΛ, ΑΡΣΕΝΑΛ-ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΑ! Ο Άγγλος ανοίγει το σκορ από κοντά μετά από απόκρουση του τερματοφύλακα των Ολλανδών. by Γιάννης Πολιάς
22:11
Πάμε να ζεσταινόμαστε σιγά σιγά... by Γιάννης Πολιάς
22:13
22:14
13' Με δέκα παίκτες η Μπενφίκα! Αποβάλλεται ο Σίλβα για χέρι, νέο πέναλτι για τη Ζάλτσμπουργκ. by Γιάννης Πολιάς
22:15
Αποσόβησε γκολ με το χέρι και τώρα οι Αυστριακοί έχουν την ευκαιρία να στήσουν ξανά την μπάλα στη λευκή βούλα... by Γιάννης Πολιάς
22:15
15' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΖΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΣΤΟΧΗ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΤΟΥ ΣΙΜΙΤΣ! by Γιάννης Πολιάς
22:17
Στο μεταξύ η Γιουνάιτεντ στέκεται αξιοπρεπέστατα στο Μόναχο, παρότι δεν είναι στα καλύτερά της γενικά. by Γιάννης Πολιάς
22:17
22:17
22:22
20' ΓΚΟΛ, ΑΡΣΕΝΑΛ-ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 2-0 ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΣΑΡ! Φοβερό τελείωμα με συρτό σουτ, έπειτα από στρώσιμο του φοβερού Σάκα! by Γιάννης Πολιάς
22:25
24' ΓΚΟΛ, ΣΕΒΙΛΛΗ-ΛΑΝΣ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΛΖΙΝΙ! Φοβερή εκτέλεση φάουλ του Γάλλου χαφ για την ισοφάριση! by Γιάννης Πολιάς
22:28
22:28
22:29
28' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΤΗ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΝΕ! Κάκιστη αντίδραση από τον Ονάνα στο όχι και τόσο... άπιαστο σουτ του Γερμανού! by Γιάννης Πολιάς
22:30
Όλη η σεζόν της Γιουνάιτεντ σε μία φάση... by Γιάννης Πολιάς
22:32
22:34
32' ΓΚΟΛ, ΜΠΑΓΕΡΝ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ 2-0 ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΝΑΜΠΡΙ! Ο Γερμανός τελειώνει ιδανικά τη φάση έπειτα από ωραία προσπάθεια του Μουσιάλα από τα αριστερά. by Γιάννης Πολιάς
22:34
34' Πέναλτι για τη Νάπολι στην Μπράγκα! by Γιάννης Πολιάς
22:36
Όντως ο Οσιμέν φάνηκε να ανατρέπει τον Νιακατέ και όχι το αντίθετο... by Γιάννης Πολιάς
22:36
22:39
38' ΓΚΟΛ, ΑΡΣΕΝΑΛ-ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 3-0 ΜΕ ΤΟΝ ΖΕΣΟΥΣ! Πάρτι για τους «κανονιέρηδες», ο Βραζιλιάνος ανεβάζει τον δείκτη του σκορ με ωραίο σουτ μέσα από την περιοχή! by Γιάννης Πολιάς
22:42
22:45
22:46
Αλλεπάλληλες ευκαιρίες για τη Σοσιεδάδ, που έχει στριμώξει για τα καλά την Ίντερ! by Γιάννης Πολιάς
22:47
45+1' ΓΚΟΛ, ΜΠΡΑΓΚΑ-ΝΑΠΟΛΙ 0-1 ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙ ΛΟΡΕΝΤΣΟ! Τρομερό σκαστό σουτ μέσα από την περιοχή, οριζόντιο δοκάρι και μέσα! by Γιάννης Πολιάς
22:48
Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις, ενώ ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος σε Μόναχο και Σαν Σεμπαστιάν. by Γιάννης Πολιάς
22:51
Τέλος στο πρώτο μέρος σε όλες τις αναμετρήσεις. by Γιάννης Πολιάς
22:52
1ος ΟΜΙΛΟΣ Μπάγερν Μονάχου-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2-0 2ος ΟΜΙΛΟΣ Σεβίλλη-Λανς 1-1 Άρσεναλ-Αϊντχόφεν 3-0 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μπράγκα-Νάπολι 0-1 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μπενφίκα-Ζάλτσμπουργκ 0-1 Σοσιεδάδ-Ίντερ 1-0 by Γιάννης Πολιάς
23:06
49' ΓΚΟΛ, ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ 2-1 ΜΕ ΤΟΝ ΧΟΪΛΟΥΝΤ! Ο Δανός σκοράρει από κοντά και μειώνει για τους «κόκκινους διαβόλους». by Γιάννης Πολιάς
23:09
VAR για πέναλτι υπέρ της Μπάγερν! by Γιάννης Πολιάς
23:10
Πέναλτι για τους Βαυαρούς, έκανε χέρι ο Έρικσεν! by Γιάννης Πολιάς
23:11
53' ΓΚΟΛ, ΕΥΣΤΟΧΟΣ Ο ΚΕΪΝ ΓΙΑ ΤΟ 3-1! by Γιάννης Πολιάς
23:13
51' ΓΚΟΛ, ΜΠΕΝΦΙΚΑ-ΖΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ 0-2 ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΛΟΥΚ! Προ κενής εστίας, ο Ισραηλινός βάζει πολύ δύσκολα στους Πορτογάλους! by Γιάννης Πολιάς
23:17
23:18
23:23
65' Κόκκινη κάρτα στον Μπαρέλα, με δέκα παίκτες η Ίντερ! by Γιάννης Πολιάς
23:23
Για πάτημα σε αντίπαλο, να δούμε αν θα παρέμβει το VAR. by Γιάννης Πολιάς
23:26
Την πήρε πίσω την κάρτα ο διαιτητής, συνεχίζει με έντεκα ποδοσφαιριστές η φιναλίστ του περσινού Champions League. by Γιάννης Πολιάς
23:27
23:30
70' ΓΚΟΛ, ΑΡΣΕΝΑΛ-ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 4-0 ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΤΕΓΚΑΑΡΝΤ! Με... οβίδα του Νορβηγού έρχεται το τέταρτο γκολ των Λονδρέζων! by Γιάννης Πολιάς
23:33
Έχουμε μπει στην τελική ευθεία σε όλα τα ματς. by Γιάννης Πολιάς
23:37
79' Ελέγχεται ακυρωθέν γκολ της Ίντερ! by Γιάννης Πολιάς
23:37
Δεν μετράει εντέλει, για οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
23:41
Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο. by Γιάννης Πολιάς
23:41
Πιέζει για το 2-1 ενάντια στη Λανς η Σεβίλλη, ανεβασμένη στη Χώρα των Βάσκων η Ίντερ. by Γιάννης Πολιάς
23:45
23:45
87' ΓΚΟΛ, ΣΟΣΙΕΔΑΔ-ΙΝΤΕΡ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΝΕΣ! Λυτρώνει από κοντά την ομάδα του ο Αργεντινός. by Γιάννης Πολιάς
23:46
84' ΓΚΟΛ, ΜΠΡΑΓΚΑ-ΝΑΠΟΛΙ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΡΟΥΜΑ! Φοβερή γυριστή κεφαλιά για την ισοφάριση! by Γιάννης Πολιάς
23:47
88' ΓΚΟΛ, ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ 3-2 ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΣΕΜΙΡΟ! Ξαναμπαίνει στο ματς η ομάδα του Τεν Χαγκ, χάρη σε γκολ του Βραζιλιάνου! by Γιάννης Πολιάς
23:47
Και επιμένουν και για τρίτο γκολ οι «κόκκινοι διάβολοι». by Γιάννης Πολιάς
23:49
90+2' ΓΚΟΛ, ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ 4-2 ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛ! Δεν αφήνουν τους Άγγλους να χαρούν ούτε για λίγο οι Βαυαροί, που τελειώνουν το ματς! by Γιάννης Πολιάς
23:50
88' ΓΚΟΛ, ΜΠΡΑΓΚΑ-ΝΑΠΟΛΙ 1-2 ΜΕ ΑΠΙΘΑΝΟ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΤΟΥ ΝΙΑΚΑΤΕ! Από τον παράδεισο, στην κόλαση οι Πορτογάλοι... by Γιάννης Πολιάς
23:53
90+5' ΓΚΟΛ, ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ 4-3 ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΣΕΜΙΡΟ! Απίθανο ματς στο Μόναχο, αλλά δείχνει να είναι αργά πια... by Γιάννης Πολιάς
23:53
Τελικά αποτελέσματα, Μπάγερν Μονάχου-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 4-3 και Σεβίλλη-Λανς 1-1. by Γιάννης Πολιάς