Thursday Μadness live

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr όσα γίνονται σε όλα τα γήπεδα στο Europa League και το Europa Conference League

17:56
Καλησπέρα σας! Είναι η Thursday madness, η... απόλυτη τρέλα της Πέμπτης! Μια Πέμπτη διαφορετική, μια Πέμπτη από τα παλιά... Μετά από πολλά χρόνια τέσσερις ελληνικές ομάδες αγωνίζονται στους ευρωπαϊκούς ομίλους και γενικότερα θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό κάθε αναμέτρηση σήμερα. Μαζί θα πάμε ως τα μεσάνυχτα! Ετοιμαστείτε! by Αναστασία Βοσνάκη
17:57
Συνολικά τα σημερινά παιχνίδια είναι 31! 16 για το Europa League και 15 για το Conference και όπως πάντα διεξάγονται σε δυο δόσεις. Στις 19:45 και στις 22:00. by Αναστασία Βοσνάκη
18:01
Φυσικά το μεγαλύτερο ενδιαφέρον από όλα έχουν τα ματς των ελληνικών ομάδων. Στις 19:45 ο Παναθηναϊκός φιλοξενεί τη Βιγιαρεάλ στο ΟΑΚΑ, για την πρεμιέρα των ομίλων του Europa League, ενώ την ίδια ώρα παίζει και ο ΠΑΟΚ εκτός έδρας με την Ελσίνκι, για το Europa Conference League. Στις 22:00 ο Ολυμπιακός υποδέχεται τη Φράιμπουργκ στο Γεώργιος Καραϊσκάκης και η ΑΕΚ φιλοξενείται από την Μπράιτον, αμφότεροι για τους ομίλους του Europa League! by Αναστασία Βοσνάκη
18:05
Σε λίγο καιρό που θα ξεκινήσει και η Ευρωλίγκα, μέσα από αυτό το Live θα ενημερώνεστε και για εκείνα τα παιχνίδια, οπότε η... τρέλα της Πέμπτης θα μεγαλώσει. by Αναστασία Βοσνάκη
18:08

Πάμε όμως να δούμε το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής του Europa League:

19:45 5oς όμιλος: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Τουλούζ, Λίντσερ-Λίβερπουλ 6oς όμιλος: Παναθηναϊκός-Βιγιαρεάλ, Ρεν-Μακάμπι Χάιφα 7oς όμιλος: Σερβέτ-Σλάβια Πράγας, Σερίφ Τιράσπολ-Ρόμα 8oς όμιλος: Λεβερκούζεν-Χάκεν, Καραμπάγκ-Μόλντε 22:00 1oς όμιλος: Ολυμπιακός-Φράιμπουργκ, Γουέστ Χαμ-Μπάτσκα Τόπολα 2oς όμιλος: Μπράιτον-ΑΕΚ, Άγιαξ-Μαρσέιγ 3oς όμιλος: Σπάρτα Πράγας-Άρης Λεμεσού, Ρέιντζερς-Μπέτις 4oς όμιλος: Αταλάντα-Ρακόβ Τσεστόχοβα, Στουρμ Γκρατς-Σπόρτινγκ Λισαβώνας by Αναστασία Βοσνάκη
18:13

Και το πρόγραμμα του Europa Conference League:

19:45 5oς όμιλος: Λέγκια Βαρσοβίας-Άστον Βίλα, Ζρίνσκι-Άλκμααρ 6oς όμιλος: Γκενκ-Φιορεντίνα, Φερεντσβάρος-Τσουκαρίτσκι 7oς όμιλος: Ελσίνκι-ΠΑΟΚ, Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αμπερντίν 8oς όμιλος: Λουντογκόρετς-Σπαρτάκ Τρνάβα, Φενέρμπαχτσε-Νόρτζελαντ 22:00 1oς όμιλος: Λιλ-Ολίμπια Λουμπλιάνας 2-0, Σλόβαν Μπρατισλάβα-Κλάκσβικ 2oς όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπρέινταμπλικ, Ζόρια Λουχάνσκ-Γάνδη 3oς όμιλος: Βικτόρια Πλζεν-Μπαλκάνι, Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Αστάνα 4oς όμιλος: Κλαμο Μπριζ-Μπεσίκτας, Λουγκάνο-Μπόντο Γκλιμτ Η πρεμιέρα έγινε χθες, αφού η Λιλ επικράτησε 2-0 της Ολίμπια Λουμπλιάνας στο ματς που άνοιξε την αυλαία της διοργάνωσης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:19
Σε λίγα λεπτά αναμένουμε και τις ενδεκάδες του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ. Μόλις βγουν θα σας τις μεταφέρουμε, όπως και από όλα τα παιχνίδια. by Αναστασία Βοσνάκη
18:30
Φυσικά για όλες τις αναμετρήσεις και την εξέλιξη αυτών ενημερώνεστε μέσω του bwinΣΠΟΡ FM 94,6. Όπως ενημερώνεστε όλη την ημέρα μέσω των ρεπορτάζ, για κάθε μία από τις τέσσερις ομάδες που αγωνίζονται σήμερα στην Ευρώπη! by Αναστασία Βοσνάκη
18:36
Βγήκε η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού. Σας την μεταφέρουμε αμέσως! by Αναστασία Βοσνάκη
18:37
Παναθηναϊκός (Ιβάν Γιοβάνοβιτς): Μπρινιόλι – Κώτσιρας, Σένκεφελντ, Μάγκνουσον, Μλαντένοβιτς – Ρούμπεν, Τσέριν, Μπερνάρ – Παλάσιος, Ιωαννίδης, Μαντσίνι. Με 4-3-3 ο Παναθηναϊκός, με τον Ιβάν Γιοβάνοβιτς να επιλέγει τελικά στον άξονα τον Τσέριν αντί του Βιλένα, ενώ στην κορυφή της επίθεσης ξεκινάει ο Ιωαννίδης. by Αναστασία Βοσνάκη
18:39
Βιγιαρεάλ (Πατσέτα): Ρέινα – Φεμενία, Μαντί, Γκάμπια, Πεντράθα – Ντένις Σουάρεθ, Καπουέ, Κομεσάνια, Τριχέρος – Μοράλες, Μπρέρετον Ντίας. Μπόλικες αλλαγές από τον Πατσέτα σε σχέση με το ματς του πρωταθλήματος, προφανώς θέλει φρέσκα πόδια. by Αναστασία Βοσνάκη
18:40
Γνωστή έγινε και η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ! by Αναστασία Βοσνάκη
18:42
ΠΑΟΚ (Ραζβάν Λουτσέσκου): Κοτάρσκι – Κετζιόρα, Εκόνγκ, Κουλιεράκης, Μπάμπα – Σβαμπ, Τσιγγάρας – Ζίβκοβιτς, Μουργκ, Ντεσπόντοφ – Σαμάτα. Με 4-2-3-1 ο ΠΑΟΚ, με τον Λουτσέσκου να ξεκινά βασικούς τους Ντεσπόντοφ και Μουργκ! by Αναστασία Βοσνάκη
18:44
Για την Ελσίνκι την αντίπαλο του ΠΑΟΚ, ξεκινάει βασικός ο πρώην χαφ του Αστέρα Τρίπολης, Γιώργος Κανελλόπουλος. by Αναστασία Βοσνάκη
18:47

Οι ενδεκάδες στο Λίντσερ-Λίβερπουλ: Ξεκινάει βασικός ο Τσιμίκας για την ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ

18:48

Οι ενδεκάδες στο Ρεν-Μακάμπι, ματς το οποίο διεξάγεται για τον όμιλο του Παναθηναϊκού.

19:13

Οι ενδεκάδες στο Ζρίνσκι-Άλκμααρ, βασικός ο Παυλίδης!

19:29
Πριν ξεκινήσουν το ζέσταμα, οι παίκτες του Παναθηναϊκού κατευθύνθηκαν προς το ένα πέταλο του ΟΑΚΑ και άφησαν λουλούδια προς τιμήν του Σωτήρη Τζήμα, οπαδού του τριφυλλιού που έχασε τη ζωή του. Εικόνα live 21976543/58989.jpg by Αναστασία Βοσνάκη
19:39
by Αναστασία Βοσνάκη
19:46
1' Σέντρα σε όλα τα παιχνίδια! Ξεκινήσαμε! Πολλά γκολ ευχόμαστε και με νίκες των ελληνικών ομάδων! by Αναστασία Βοσνάκη
19:48
2' ΓΚΟΛ η Ρεν κόντρα στη Μακάμπι Χάιφα! Ο Μπλας ανοίγει το σκορ για τους Γάλλους στο ματς που βρίσκεται στον όμιλο του Παναθηναϊκού. by Αναστασία Βοσνάκη
19:49
3' ΓΚΟΛ η Λέγκια κόντρα στην Άστον Βίλα! Ο Βτσόλεκ δίνει προβάδισμα στην πολωνική ομάδα πάρα πολύ νωρίς και σοκάρει τους Άγγλους. by Αναστασία Βοσνάκη
19:51
19:52
19:53
Θα υπάρξει μικρή καθυστέρηση στην σέντρα του Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Τουλούζ, καθώς έχει μεγάλη κίνηση στα πέριξ στου γηπέδου. by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
6' ΓΚΟΛ η Αστον Βίλα, άμεση απάντηση των Βρετανών με τον Ντουράν, κιόλας στο 1-1 το σκορ! by Αναστασία Βοσνάκη
19:54
7' ΓΚΟΛ η Φιορεντίνα, παίρνει προβάδισμα μέσα στο Βέλγιο απέναντι στη Γκενκ. Ο Ρανιέρι ανοίγει το σκορ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:55
10' ΓΚΟΛ η Φερεντσβάρος κόντρα στην Τσουκαρίτσκι. by Αναστασία Βοσνάκη
19:56
ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ το γκολ των Ούγγρων, παραμένει το 0-0. by Αναστασία Βοσνάκη
19:56
11' ΠΕΝΑΛΤΙ για την Άιντραχτ! by Αναστασία Βοσνάκη
19:57
19:57
10’ ΓΚΟΛ η Άλκμααρ, ανοίγει το σκορ στην έδρα της Ζρίνσκι με τον βαν Μπρεντερόντε (0-1). by Αναστασία Βοσνάκη
19:58
11' ΓΚΟΛ για την Άιντραχτ, προβάδισμα με το πέναλτι του Μαρμούς για το 1-0 απέναντι στην Αμπερντίν. Ματς που διεξάγεται για τον όμιλο του ΠΑΟΚ! by Αναστασία Βοσνάκη
19:59
Ξεκίνησε το Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Τουλούζ. by Αναστασία Βοσνάκη
19:59
12’ ΓΚΟΛ για τη Γκενκ, άμεση απάντηση και 1-1 απέναντι στη Φιορεντίνα! Ο Τζεκίρι ισοφαρίζει για τους γηπεδούχους! by Αναστασία Βοσνάκη
20:01
10’ ΓΚΟΛ για τη Λεβερκούζεν, προβάδισμα απέναντι στη Χάκεν με γκολ του Βιρτς! by Αναστασία Βοσνάκη
20:01
14’ ΓΚΟΛ για τη Λίντσερ, η οποία σοκάρει τη Λίβερπουλ και προηγείται (1-0) με τον Φλέκερ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:02
16' ΓΚΟΛ η Λεβερκούζεν και 2-0 την Χάκεν, με σκόρερ τον Αντλί! Προβάδισμα νίκης από νωρίς παίρνουν οι Γερμανοί. by Αναστασία Βοσνάκη
20:04
20:04
20:06
20’ Παναθηναϊκός-Βιγιαρεάλ (0-0): H ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς πατάει καλύτερα στο ξεκίνημα του αγώνα, αλλά θα πρέπει να προσέξει το γρήγορο transition των φιλοξενούμενων αφού μέσα από αυτό θα βγάλουν φάσεις! Όπως φυσικά και να περιοριστούν τα λάθη μεσοαμυντικά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:06
20’ Ελσίνκι-ΠΑΟΚ (0-0): Ισορροπημένο το παιχνίδι, δεν έχει και τον καλύτερο δυνατό ρυθμό λόγω και της γρήγορης αλλαγής που έκαναν οι φιλοξενούμενοι. Πρέπει να αναλάβει τα ηνία και να πιέσει για το γρήγορο γκολ η ομάδα του Λουτσέσκου. by Αναστασία Βοσνάκη
20:08
22' ΓΚΟΛ η Αμπερντίν και 1-1 την Άιντραχτ! Παγώνει την Φρανκφούρτη ο Πολβάρα! by Αναστασία Βοσνάκη
20:09
20:10
23’ ΓΚΟΛ για τη Φιορεντίνα, η οποία ανακτά άμεσα το προβάδισμα στην έδρα της Γκενκ (1-2). Σκόρερ και πάλι ο Ρανιέρι! by Αναστασία Βοσνάκη
20:10
24’ ΓΚΟΛ για τη Φενέρμπαχτσε, 1-0 απέναντι στη Νόρτζελαντ! Ο Κρέσπο είναι αυτός που θα βρει δίχτυα και διώχνει το άγχος από τα πόδια των Τούρκων. by Αναστασία Βοσνάκη
20:12
26' ΓΚΟΛ η Λέγκια και 2-1 την Άστον Βίλα! Σκόρερ ο Μούτσι! by Αναστασία Βοσνάκη
20:12
20:13
26’ ΓΚΟΛ η Τσουκαρίτσκι, παγώνει μέσα στην Ουγγαρία τη Φερεντσβάρος! Ο Ιβάνοβιτς δίνει το προβάδισμα στην ομάδα που απέκλεισε ο Ολυμπιακός στα playoffs του Europa League! by Αναστασία Βοσνάκη
20:13
20:14
Δυσκολεύεται αρκετά η Ρόμα στην έδρα της Σέριφ, παραμένει το 0-0 στο εν λόγω ματς. Ζόρια ως τώρα και για τη Λουντογκόρετς, η οποία φιλοξενεί τη Σπαρτάκ Τρνάβα (0-0). Έχουμε πάντως αρκετά γκολ ως τώρα, περίπου στο μισάωρο όλων των αγώνων σε Europa & Conference League! by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
29' Αναγκαστική αλλαγή για τη Βιγιαρεάλ, χάνει τον Ντένις Σουάρεθ με τραυματισμό. Ο Γέρεμι Πίνο στη θέση του! by Αναστασία Βοσνάκη
20:16
30’ ΓΚΟΛ για τη Φενέρ, 2-0 τη Νόρτζελαντ! Σκόρερ ο... killer Μπατσουαγί! by Αναστασία Βοσνάκη
20:18
32' ΓΚΟΛ η Ρεν και 2-0 τη Μακάμπι Χάιφα! Σκόρερ ο Τριφέρ, ματς για τον όμιλο του Παναθηναϊκού! by Αναστασία Βοσνάκη
20:18
32’ ΓΚΟΛ για τη Σλάβια Πράγας, ανοίγει το σκορ στην έδρα της Σερβέτ (0-1) με... παστέλι του Μάζοπουστ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:19
20:21
32' ΓΚΟΛ για την Άλκμααρ, κάνει το 2-0 στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Ζρίνσκι, σκόρερ ο Μάινανς. by Αναστασία Βοσνάκη
20:22
36' ΓΚΟΛ η Ελσίνκι και 1-0 τον ΠΑΟΚ με τον Μπαντέ. by Αναστασία Βοσνάκη
20:23
38' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ! Υπέροχο σκάψιμο της μπάλας από τον Ιωαννίδη πάνω από τον Ρέινα, αδιανόητη γκολάρα του Φώτη! Τρομερή κάθετη του Κώτσιρα, τι γκολ ήταν αυτό! by Αναστασία Βοσνάκη
20:25
39’ ΓΚΟΛ για την Άστον Βίλα, κάνει το 2-2 στην έδρα της Λέγκιας και το ματς έχει γίνει ροντέο! Ο Λούκας Ντίνιε ισοφαρίζει σε αυτή τη ματσάρα που διεξάγεται στην Βαρσοβία! by Αναστασία Βοσνάκη
20:27
Καυτή η ατμόσφαιρα στο ΟΑΚΑ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:28
20:30
44' ΓΚΟΛ η Φερεντσβάρος και 1-1 την Τσουκαρίτσκι, μετά από πέναλτι που εκτέλεσε ο Βάργκα. by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
44’ ΓΚΟΛ για την Αλκμααρ! Πάρτι της Άλκμααρ μέσα στο Μόσταρ, 3-0 τη Ζρίνσκι! Ο Ντε Βιτ τώρα ο σκόρερ, τρεις διαφορετικοί σκόρερ για τους Ολλανδούς! by Αναστασία Βοσνάκη
20:31
20:34
Το γκολ του Παναθηναϊκού by Αναστασία Βοσνάκη
20:34
ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΟΑΚΑ! Ο Παναθηναϊκός προηγείται 1-0 της Βιγιαρεάλ με το ασύλληπτο τέρμα του Φώτη Ιωαννίδη και βάζει τις βάσεις για μια μεγάλη νίκη! Την ίδια ώρα στη Φινλανδία τα πράγματα δεν κυλάνε ιδανικά για τον ΠΑΟΚ που βρίσκεται πίσω στο σκορ με 1-0 από την Ελσίνκι και ΠΡΕΠΕΙ να βγάλει αντίδραση! by Αναστασία Βοσνάκη
20:36
45’+4’ ΓΚΟΛ για τη Ρόμα, προβάδισμα μέσα στην έδρα της Σέριφ Τίρασπολ (0-1). Ο Παρέδες μπήκε αλλαγή στα μισά του ημιχρόνου και στο φινάλε του δίνει προβάδισμα στην ομάδα του Μουρίνιο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:38

Έτσι πάνε οι ομάδες στα αποδυτήρια

EUROPA LEAGUE: 5oς όμιλος: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Τουλούζ 0-0 (στο 43ο λεπτό), Λίντσερ-Λίβερπουλ 1-0 6oς όμιλος: Παναθηναϊκός-Βιγιαρεάλ 1-0, Ρεν-Μακάμπι Χάιφα 2-0 7oς όμιλος: Σερβέτ-Σλάβια Πράγας 0-1, Σερίφ Τιράσπολ-Ρόμα 0-1 8oς όμιλος: Λεβερκούζεν-Χάκεν 2-0, Καραμπάγκ-Μόλντε 0-0 ΕUROPA CONFERENCE LEAGUE 5oς όμιλος: Λέγκια Βαρσοβίας-Άστον Βίλα 2-2, Ζρίνσκι-Άλκμααρ 0-3 6oς όμιλος: Γκενκ-Φιορεντίνα 1-2, Φερεντσβάρος-Τσουκαρίτσκι 2-1 7oς όμιλος: Ελσίνκι-ΠΑΟΚ 1-0, Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αμπερντίν 1-1 8oς όμιλος: Λουντογκόρετς-Σπαρτάκ Τρνάβα 0-0, Φενέρμπαχτσε-Νόρτζελαντ 2-0 by Αναστασία Βοσνάκη
20:40
20:45
45'+3' ΓΚΟΛ η Τουλούζ, παγώνει το Βέλγιο (0-1) στην τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου. Ο Νταλινγκά ανοίγει το σκορ με πέναλτι στην έδρα της Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ! by Αναστασία Βοσνάκη
20:45
ΗΜΙΧΡΟΝΟ και σε αυτό το ματς! Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Τουλούζ 0-1! by Αναστασία Βοσνάκη
20:50
Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο των παιχνιδιών σιγά-σιγά. by Αναστασία Βοσνάκη
20:51
20:51
20:54
48' ΓΚΟΛ η Ζρίνσκι κόντρα στην Άλκμααρ, μειώνει σε 3-1! by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
46' ΓΚΟΛ η Λουντογκόρετς κόντρα στην Σπαρτάκ Τρνάβα και 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
20:55
Γνωστή έγινε και η ενδεκάδα του Ολυμπιακού Ολυμπιακός: Πασχαλάκης – Ροντινέι, Ρέτσος, Φρέιρε, Ορτέγκα – Έσε, Καμαρά – Μασούρας, Μπιέλ, Φορτούνης – Ελ Κααμπί. by Αναστασία Βοσνάκη
20:56
Όπως και της ΑΕΚ ΑΕΚ: Στάνκοβιτς – Σιντιμπέ, Μήτογλου, Σιμάνσκι, Χατζισαφί – Γιόνσον, Γκατσίνοβιτς, Πινέδα, Άμραμπατ – Λιβάι Γκαρσία, Αραούχο. by Αναστασία Βοσνάκη
20:56
51' ΓΚΟΛ η Λέγκια κόντρα στην Άστον Βίλα και 3-2! by Αναστασία Βοσνάκη
20:57
51' ΓΚΟΛ η Λουντογκόρετς κόντρα στην Σπαρτάκ Τρνάβα και 2-0 σε διάστημα λίγων λεπτών! by Αναστασία Βοσνάκη
20:57
53’ Τεράστια διπλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό να κάνει το 2-0 με Μαντσίνι και Μλαντένοβιτς! by Αναστασία Βοσνάκη
20:58
56' ΓΚΟΛ η Λίβερπουλ κόντρα στην Λίντσερ και 1-1! by Αναστασία Βοσνάκη
20:59
51’ Ελσίνκι-ΠΑΟΚ (1-0): Από ένα δοκάρι για κάθε ομάδα στο ξεκίνημα του δευτέρου μέρους και δύο μεγάλες επεμβάσεις από τον κίπερ των γηπεδούχων, κρατάνε το 1-0 και ο ΠΑΟΚ... τραβάει τα μαλλιά του. by Αναστασία Βοσνάκη
20:59
56’ ΓΚΟΛ η Ρεν, 3-0 τη Μακάμπι Χάιφα. Τελειώνουν τη δουλειά οι Γάλλοι με τον Γιλντιρίμ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:00
Στο 56ο λεπτό, το Φενέρμπαχτσε-Νόρτζελαντ έχει γίνει 3-1! Γίνεται χαμός στην Τουρκία. by Αναστασία Βοσνάκη
21:01
55' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:03
Σερβέτ-Σλάβια Πράγας στο 59' 0-2! by Αναστασία Βοσνάκη
21:04
57' ΓΚΟΛ η Σέριφ με τον Τοβάρ και 1-1 κόντρα στη Ρόμα! by Αναστασία Βοσνάκη
21:04
21:04
21:05
63' ΓΚΟΛ η Λίβερπουλ και 2-1 κόντρα στην Λίντσερ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:08
66' ΓΚΟΛ η Λεβερκούζεν με τον Μπονιφάς και 3-0 την Χάκεν! by Αναστασία Βοσνάκη
21:09
21:10
65' ΓΚΟΛ η Ρόμα με τον Ρομέλου Λουκάκου και 2-1 την Σερίφ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:12
68' ΓΚΟΛ η Ζρίνσκι μειώνει σε 3-2 κόντρα στην Άλκμααρ με τον Τσόρλουκα! by Αναστασία Βοσνάκη
21:12
70' 4-0 η Λεβερκούζεν με τον Χόφμαν κόντρα στην Χάκεν. by Αναστασία Βοσνάκη
21:14
Η Άιντραχτ κάνει το 2-1 κόντρα στην Αμπερντίν με τον Κοχ, στο 65ο λεπτό. by Αναστασία Βοσνάκη
21:14
21:15
21:16
72' Ζρίνσκι-Άλκμααρ 3-3! Έχει πάρει φωτιά το ματς! by Αναστασία Βοσνάκη
21:17
21:17
21:20
21:22
78' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ! 2-0 ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΟΥΤ ΤΟΥ ΣΠΟΡΑΡ! ΚΑΥΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:25
70' Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Τουλούζ 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
21:25
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ η Ζρίνσκι κάνει το 4-3 κόντρα στην Άλκμααρ, η οποία είχε προηγηθεί με 3-0!! by Αναστασία Βοσνάκη
21:28
82' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ 2-1 ΤΗΝ ΕΛΣΙΝΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΕΣΠΟΝΤΟΦ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:30
21:30
88' ΓΚΟΛ η Λίβερπουλ και 3-1 την Λίντσερ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:30
21:32
Το 2ο γκολ του Παναθηναϊκού by Αναστασία Βοσνάκη
21:33
86' 2-2 η Γκενκ κόντρα στην Φιορεντίνα! by Αναστασία Βοσνάκη
21:40
90+4' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΙ 3-1 ΤΗΝ ΕΛΣΙΝΚΙ! by Αναστασία Βοσνάκη
21:41
21:42
Ο Παναθηναϊκός έστησε πάρτι με καλεσμένη τη Βιγιαρεάλ στο κατάμεστο και καυτό ΟΑΚΑ, παίρνοντας μια τεράστια νίκη (2-0)... από τα παλιά! Απίστευτο κοουτσάρισμα του Γιοβάνοβιτς απέναντι σε μια ομάδα τοπ επιπέδου, ο Παναθηναϊκός μπαίνει στο κόλπο της πρόκρισης από την πρώτη κιόλας αγωνιστική. by Αναστασία Βοσνάκη
21:46
90+10' ΓΚΟΛ η Ελσίνκι, μειώνει σε 3-2 κόντρα στον ΠΑΟΚ, αλλά απομένουν δευτερόλεπτα. by Αναστασία Βοσνάκη
21:50
EUROPA LEAGUE: 5oς όμιλος: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Τουλούζ 1-1, Λίντσερ-Λίβερπουλ 1-3 6oς όμιλος: Παναθηναϊκός-Βιγιαρεάλ 2-0, Ρεν-Μακάμπι Χάιφα 3-0 7oς όμιλος: Σερβέτ-Σλάβια Πράγας 0-2, Σερίφ Τιράσπολ-Ρόμα 1-2 8oς όμιλος: Λεβερκούζεν-Χάκεν 4-0, Καραμπάγκ-Μόλντε 1-0 by Αναστασία Βοσνάκη
21:51
ΕUROPA CONFERENCE LEAGUE 5oς όμιλος: Λέγκια Βαρσοβίας-Άστον Βίλα 3-2, Ζρίνσκι-Άλκμααρ 4-3 6oς όμιλος: Γκενκ-Φιορεντίνα 2-2, Φερεντσβάρος-Τσουκαρίτσκι 3-1 7oς όμιλος: Ελσίνκι-ΠΑΟΚ 2-3, Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αμπερντίν 2-1 8oς όμιλος: Λουντογκόρετς-Σπαρτάκ Τρνάβα 4-0, Φενέρμπαχτσε-Νόρτζελαντ 3-1 by Αναστασία Βοσνάκη
21:51
21:53
Στις 22:00 ξεκινάνε τα εξής: EUROPA LEAGUE 1oς όμιλος: Ολυμπιακός-Φράιμπουργκ, Γουέστ Χαμ-Μπάτσκα Τόπολα 2oς όμιλος: Μπράιτον-ΑΕΚ, Άγιαξ-Μαρσέιγ 3oς όμιλος: Σπάρτα Πράγας-Άρης Λεμεσού, Ρέιντζερς-Μπέτις 4oς όμιλος: Αταλάντα-Ρακόβ Τσεστόχοβα, Στουρμ Γκρατς-Σπόρτινγκ Λισαβώνας by Αναστασία Βοσνάκη
21:53
EUROPA CONFERENCE LEAGUE 1oς όμιλος: Λιλ-Ολίμπια Λουμπλιάνας 2-0, Σλόβαν Μπρατισλάβα-Κλάκσβικ 2oς όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπρέινταμπλικ, Ζόρια Λουχάνσκ-Γάνδη 3oς όμιλος: Βικτόρια Πλζεν-Μπαλκάνι, Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Αστάνα 4oς όμιλος: Κλαμπ Μπριζ-Μπεσίκτας, Λουγκάνο-Μπόντο Γκλιμτ by Αναστασία Βοσνάκη
22:01
Πάμε για την σέντρα σε όλα τα ματς των 22:00! by Αναστασία Βοσνάκη
22:01
Ξεκίνησε και ο Ολυμπιακός και η ΑΕΚ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:10
9' ΓΚΟΛ η Φράιμπουργκ κόντρα στον Ολυμπιακό και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
22:11
9' ΓΚΟΛ ο Άγιαξ και 1-0 κόντρα στη Μαρσέιγ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:12
9' ΓΚΟΛ ο Άρης Λεμεσού κόντρα στην Σπάρτα Πράγας και 1-0. by Αναστασία Βοσνάκη
22:12
11' ΓΚΟΟΟΟΟΛ Η ΑΕΚ ΚΑΙ 1-0 ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΜΠΡΑΙΤΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΣΙΝΤΙΜΠΕ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:14
12' Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπρέινταμπλικ 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
22:15
22:15
22:16
22:17
22:20
22:21
20' ΓΚΟΛ η Σπάρτα Πράγας και 1-1 κόντρα στον Άρη Λεμεσού. by Αναστασία Βοσνάκη
22:22
21' ΓΚΟΛ ο Άγιαξ και 2-0 κόντρα στη Μαρσέιγ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:22
22:23
22:24
23' Μειώνει η Μαρσέιγ και 2-1 κόντρα στον Άγιαξ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:26
25' ΓΚΟΛ η Σπάρτα Πράγας και 2-1 κόντρα στον Άρη Λεμεσού. by Αναστασία Βοσνάκη
22:27
25' Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπρέινταμπλικ 2-0! by Αναστασία Βοσνάκη
22:28
22:31
29' ΓΚΟΛ η Μπράιτον και 1-1 κόντρα στην ΑΕΚ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ζοάο Πέδρο. by Αναστασία Βοσνάκη
22:33
22:33
22:34
33' ΓΚΟΛ η Μακάμπι Τελ Αβίβ και 3-0 κόντρα στην Μπρέινταμπλικ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:37
22:40
38' ΓΚΟΛ η Μαρσέιγ και 2-2 κόντρα στον Άγιαξ! by Αναστασία Βοσνάκη
22:41
40' ΓΚΟΟΟΟΟΛ Η ΑΕΚ ΚΑΙ 2-1 ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΑΤΣΙΝΟΒΙΤΣ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:41
40' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΕΛ ΚΑΑΜΠΙ. by Αναστασία Βοσνάκη
22:45
22:46
Μειώνει η Μπρέινταμπλικ και 3-1 κόντρα στη Μακάμπι Τελ Αβίβ στο 44'! by Αναστασία Βοσνάκη
22:46
42' ΓΚΟΛ η Ντινάμο Ζάγκρεμπ και 1-0 κόντρα στην Αστάνα. by Αναστασία Βοσνάκη
22:48
22:49
22:52
45+7' ΓΚΟΛ η Φράιμπουργκ και 2-1 κόντρα στον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη
22:53

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

EUROPA LEAGUE 1oς όμιλος: Ολυμπιακός-Φράιμπουργκ 1-2, Γουέστ Χαμ-Μπάτσκα Τόπολα 0-0 2oς όμιλος: Μπράιτον-ΑΕΚ 1-2, Άγιαξ-Μαρσέιγ 2-2 3oς όμιλος: Σπάρτα Πράγας-Άρης Λεμεσού 2-1, Ρέιντζερς-Μπέτις 0-0 4oς όμιλος: Αταλάντα-Ρακόβ Τσεστόχοβα 0-0, Στουρμ Γκρατς-Σπόρτινγκ Λισαβώνας 0-0 by Αναστασία Βοσνάκη
22:53
EUROPA CONFERENCE LEAGUE 1oς όμιλος: Λιλ-Ολίμπια Λουμπλιάνας 2-0, Σλόβαν Μπρατισλάβα-Κλάκσβικ 0-0 2oς όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπρέινταμπλικ 3-1, Ζόρια Λουχάνσκ-Γάνδη 0-0 3oς όμιλος: Βικτόρια Πλζεν-Μπαλκάνι 0-0, Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Αστάνα 1-0 4oς όμιλος: Κλαμπ Μπριζ-Μπεσίκτας 0-0, Λουγκάνο-Μπόντο Γκλιμτ 0-0 by Αναστασία Βοσνάκη
23:03
23:03
23:04
Ξεκινάνε σιγά-σιγά τα παιχνίδια! Πάμε για ένα ακόμα ενδιαφέρον 45λεπτο! by Αναστασία Βοσνάκη
23:05
49' Σλόβαν Μπρατισλάβα-Κλάκσβικ 0-1! by Αναστασία Βοσνάκη
23:07
49' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Ράκοφ 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
23:07
23:09
47' ΓΚΟΛ η Μπάτσκα Τόπολα και 1-0 στην έδρα της Γουέστ Χαμ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:10
54' Σλόβαν Μπρατισλάβα-Κλάκσβικ 1-1! by Αναστασία Βοσνάκη
23:13
52' 3-2 ο Άγιαξ κόντρα στη Μαρσέιγ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:15
58' Η Στουρμ Γκρατς ανοίγει το σκορ κόντρα στην Σπόρτινγκ και 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
23:16
55' Η Μπρέινταμπλικ μειώνει σε 3-2 κόντρα στη Μακάμπι Τελ Αβίβ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:16
53' ΓΚΟΛ η Ντινάμο και 2-0 κόντρα στην Αστάνα! by Αναστασία Βοσνάκη
23:22
58' ΓΚΟΛ η Ντινάμο Ζάγκρεμπ, 3-0 την Αστάνα με τον Μπουλάτ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:25
65' ΓΚΟΛ η Αταλάντα, 2-0 την Ράκοφ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:26
67' ΓΚΟΛ για την Μπράιτον, 2-2 την ΑΕΚ, πάλι με πέναλτι! Οι παίκτες του Ματίας Αλμέιδα αδικούν την τεράστια προσπάθειά τους και την πολύ καλή εμφάνισή τους με την αμυντική συμπεριφορά τους! by Αναστασία Βοσνάκη
23:26
Η ΑΕΚ έχει προηγηθεί δύο φορές μέσα στο Apex και έχει... απολέσει το προβάδισμά της! by Αναστασία Βοσνάκη
23:27
68' ΓΚΟΛ η Ρέιντζερς, 1-0 την Μπέτις! by Αναστασία Βοσνάκη
23:27
67' ΓΚΟΛ η Σπάρτα Πράγας, 3-1 τον Άρη Λεμεσού! by Αναστασία Βοσνάκη
23:28
67' ΓΚΟΛ η Γουέστ Χαμ, ισοφαρίζει σε 1-1 την Μπάτσκα Τόπολα! by Αναστασία Βοσνάκη
23:30
73' Βικτόρια Πλζεν-Μπαλκάνι 1-0! by Αναστασία Βοσνάκη
23:31
74' Σλόβαν Μπρατισλάβα-Κλάκσβικ 2-1! by Αναστασία Βοσνάκη
23:32
70' ΓΚΟΛ η Γουέστ Χαμ και 2-1 κόντρα στην Μπάτσκα Τόπολα! by Αναστασία Βοσνάκη
23:33
76' ΓΚΟΛ η Σπόρτινγκ και 1-1 στην έδρα της Στουρμ Γκρατς! by Αναστασία Βοσνάκη
23:35
23:35
23:36
77' Ανοίγει το σκορ η Κλαμπ Μπριζ κόντρα στην Μπεσίκτας! by Αναστασία Βοσνάκη
23:37
23:38
75' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ 2-2 ΜΕ ΤΟΝ ΕΛ ΚΑΑΜΠΙ ΞΑΝΑ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:39
78' ΓΚΟΛ η Μαρσέιγ και 3-3 κόντρα στον Άγιαξ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:41
84' ΓΚΟΛ η Σπόρτινγκ και 2-1 κόντρα στην Στουρμ Γκρατς! by Αναστασία Βοσνάκη
23:43
84' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ Η ΑΕΚ ΚΑΙ 3-2 ΤΗΝ ΜΠΡΑΙΤΟΝ! Σκόρερ ο Πόνσε. by Αναστασία Βοσνάκη
23:44
82' Γουέστ Χαμ-Μπάτσκα Τόπολα 3-1! by Αναστασία Βοσνάκη
23:47
88' ΓΚΟΛ η Μπεσίκτας και 1-1 κόντρα στην Κλαμπ Μπριζ! by Αναστασία Βοσνάκη
23:48
86' ΓΚΟΛ η Ντινάμο και 4-1 κόντρα στην Αστάνα! by Αναστασία Βοσνάκη
23:49
86' ΓΚΟΛ η Φράιμπουργκ και 3-2 κόντρα στον Ολυμπιακό. by Αναστασία Βοσνάκη
23:50
23:51
90' ΓΚΟΛ ο Άρης Λεμεσού μειώνει σε 3-2 κόντρα στην Σπάρτα Πράγας. by Αναστασία Βοσνάκη
23:56
5-1 η Ντινάμο κόντρα στην Αστάνα στις καθυστερήσεις! by Αναστασία Βοσνάκη
23:58
Τα παιχνίδια του Conference τελείωσαν όλα και διαμορφώνονται ως εξής 1oς όμιλος: Λιλ-Ολίμπια Λουμπλιάνας 2-0, Σλόβαν Μπρατισλάβα-Κλάκσβικ 2-1 2oς όμιλος: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπρέινταμπλικ 3-2, Ζόρια Λουχάνσκ-Γάνδη 1-1 3oς όμιλος: Βικτόρια Πλζεν-Μπαλκάνι 1-0, Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Αστάνα 5-1 4oς όμιλος: Κλαμπ Μπριζ-Μπεσίκτας 1-1, Λουγκάνο-Μπόντο Γκλιμτ 0-0 by Αναστασία Βοσνάκη
00:01
Ο Ολυμπιακός τελείωσε και γνώρισε δυστυχώς την ήττα από τη Φράιμπουργκ στο Γεώργιος Καραϊσκάκης με 3-2. by Αναστασία Βοσνάκη
00:04
Ολοκληρώθηκε και το τελευταίο ματς, της ΑΕΚ η οποία επικράτησε 3-2 της Μπράιτον. by Αναστασία Βοσνάκη
00:05
Ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος, έφτιαξε πολλές ευκαιρίες αλλά έκανε και λάθη στην άμυνα τα οποία πλήρωσε, γνωρίζοντας την ήττα από τη Φράιμπουργκ με 3-2. Ξεκίνημα με το αριστερό για τους Πειραιώτες στην Ευρώπη. by Αναστασία Βοσνάκη
00:05
Η ΑΕΚ πήρε μια απίθανη νίκη μέσα στο Μπράιτον, επικρατώντας 3-2 παρότι κατέβηκε με πολλές απουσίες και είχε μεγάλα προβλήματα. Ωστόσο, με υποδειγματική εμφάνιση κατάφερε να κάνει μια... τρελή νίκη με 3-2! by Αναστασία Βοσνάκη